تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خروجی در ادیوسEdius

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

13 خروجی در ادیوسEdius

دوستان در این بخش میخوایم انواع مشکلاتی که در باره خروجی گرفتن در ادیوس پیش میاد و هم چنین بهترین گزینه ها برای خروجی گرفتن رو بررسی کنیم

سوالات خودتون رو مطرح کنید و دوستان حرفه ای تر لطفا حتما پاسخ بدین

2. این کاربر از mercelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سوال نخست رو خودم میپرسم
    چجوری میشه خروجی تمام صفحه گرفت به ویژه از فیلم هایی که کپچر شدن و وارد ادیوس شدن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوال نخست رو خودم میپرسم
    چجوری میشه خروجی تمام صفحه گرفت به ویژه از فیلم هایی که کپچر شدن و وارد ادیوس شدن؟
    خروجی به صورت DVDاز یک پروژه تولد یا...
    ابتدا محدوده رندر تمامی ترکها یا سکانسها رو با کلید I و O مشخص میکنیم
    از زیر منوی file
    burn to disc رو انتخاب کنید به سرفصل movie می رسیم
    با کلید add file فایلهایی رو میتونیم از داخل سیستم فرا خوانی کنیم بشرط سازگاری فرمت.
    با کلیدadd sequence میتونیم سکانسهای پروژه را فراخوانی کنیم. نوع DVD رو 4.7قرار میدهیم
    حال به سرفصل style میرویم و یکی از منوهای DVD رو انتخاب میکنیم . بعدبه سر فصل EDIT رفته ومیتونیم اسم پروژه و اسم ترکها را تغییر و حتی اندازه و مکان منوی ترکها رو کم یا زیاد کنیم.
    با کلیک برروی setting میتونیم عکس یا تصویری برای ایکون dvd به کمک نوار لغزنده از هر جایی از ترک که باشد همان تصویر به صورت ایکون در منوی dvd در می ا ید بعد set رو کلیک میکنیم.
    با تیک زدن گزینه set image file متونیم عکسی از سیستم رو برای ایکون ترک انتخاب کنیم.بعدok.
    بافعل کردن گزینه motion menu مثل sky 01 پس از رایت dvdدر پس زمینه ایکونها ابر ها به حرکت در می ایند ومدت زمان ان رو میتوان تعیین کرد.
    حال به سر فصل Write: نام dvd و تعداد رایت و همچنین سرعت رایت 16.0 رو مشخص میکنیم با فشردن create disc ابتدا پرداخت سکانسها انجام میشودو سپس رایت dvd شروع میشود.با فشردنReturn و yes تنظیمات انجام شده در پنجره ادیوس ذخیره میگردد.
    یه خورده طولانی شد خواستم کامل جواب داده باشم.موفق باشید.

5. این کاربر از m.verdian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست خوبم ممنون که جواب دادی
    ولی سوال من چیز دیگه ای بود
    من فیلمهایی که از هندی کم نواری خودم کپپر میکنم به خصوص بعد از ادیت در ادیوس و موقع خروحی کوچیک در میان و من میخوام فیلمم تمام صفحه باشه
    آیاراهی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در تصاویر هندی کم اگه تصاویر رو 4:3گرفته باشی بایستی تنظیمات کارت کپچر و پروژه ادیوس را همان 4:3 قرار دهی.و در نهایت تصویر خروجی از ادیوس 4:3 خواهی داشت.
    واگه خواستی با مانیتور 16:9 ببینی این سیاهی کناره های تصویر رو خواهی داشت چون تصویر اولیه شما 16:9 نیست.
    در کل: تصویراولیه هر ابعادی داشته باشه ابعاد کپچر و تنظیمات پروژه وخروجی ان نیز همان ابعاد روداشته باشه در غیر این صورت یا تصویر کشیده ویا جمع شده و درکناره ها سیاهی دیده میشود .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میخوام 20تا فیلم بسازم ازرو فیلم عروسی...برای کلیپ ...این 20تا رو چطوری باید رندرکنم که تو کلیپ ها بازشن...یعنی بعد اف 11...و سربرگ aviکدوم گزینه رو باید انتخاب کنم...میخوام فیلم های 19ثانیه ایی aviبسازم....مرسی.باادیوس6
    Last edited by ارتمیس 2; 08-11-2013 at 12:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •