تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ویروس ReadMe.exe

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض ویروس ReadMe.exe

باسلام
    من خیلی راجع بهش سرچ کردم و زیاد مطلب مفید و کاربردی در رابطه با پاک کردن این ویروس پیدا نکردم . در تاپیک های دیگه هم کسی مشکل درگیر شدن با این ویروسو نداشت و آنتی ویروس هم شناساییش نمیکنه . اگر ممکنه کمک کنید داخل هر درایو هست.
    و یه مقدار هم سرعت سیستم رو پایین آورده و ف ر ی گ ی ت هم مختل کرده...
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه dops dops's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

چقدر این بخش خلوته .
    اساتید محترم لطفا کمک کنید بد ویروسیه این....

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام
    شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بخونید و یه لوگ آماده کنید تا بشه بهتر نظر داد

4. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

با عرض سلام
    سیستم من چند روزیه که به این ویروس آلوده شده هر کاری میکنم پاک نمیشه. متاسفانه این ویروس تمام فایلها رو اعم از متنی، تصویری و ... قفل گذاری کرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

لطفا کمک کنید

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض ویروس ReadMe.exe

سلام دوست عزیز من به این مشکل دچار شدم تمامی فایلهامو رمزنگاری کرد با یه نرم افزار تونستم ویروسو رو پاک کنم ولی فایلها رو نتونستم درست کنم لینک نرم افزار رو برات میزلرم فقط باید آبدیتش کنی گزینه آبدیتشو بزنی کمتر از یک دقیقه آبدیت میشه اگه واسه باز کردن فایلی که دانلود میکنی رمز خواست رمزش s o f t 9 8 . i r
    میتونی توی سایت s o f t 9 8 . i r برنامه رو (SpyHunter.4.24.3.4750) رو سرچ کنی. اگه نرم افزاری هم واسه اصلاح فایلها پیدا کردم بهت معرفی میکنم اگه هم شما چیزی گیر اوردی یه لطفی هم به ما بکن. خدانگهدار

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض ویروس ReadMe.exe

سلام دوست عزیز من به این مشکل دچار شدم تمامی فایلهامو رمزنگاری کرد با یه نرم افزار تونستم ویروسو رو پاک کنم ولی فایلها رو نتونستم درست کنم لینک نرم افزار رو برات میزلرم فقط باید آبدیتش کنی گزینه آبدیتشو بزنی کمتر از یک دقیقه آبدیت میشه اگه واسه باز کردن فایلی که دانلود میکنی رمز خواست رمزش s o f t 9 8 . i r (بدون فاصله)
    میتونی توی سایت s o f t 9 8 . i r برنامه رو S p y H u n t e r. رو سرچ کنی. اگه نرم افزاری هم واسه اصلاح فایلها پیدا کردم بهت معرفی میکنم اگه هم شما چیزی گیر اوردی یه لطفی هم به ما بکن. خدانگهدار

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    پیشگیری بهترین درمانه
    نداشتن آنتی ویروس قوی و آپدیت شده , نرفتن به سایتهای مشکوک , بی حساب و کتاب دانلود نکردن , حذف همه ی ایمیلهای پیوست دار که منتظر دریافتش نبودین , حذف همه ی ایملهای ناشناس , کلیک نکردن روی"لینکهای داخل ایمیلهای مشکوک , رعایت اخلاق و وجدان در نت و نرفتن دنبال دانلود برنامه های هـک و شنود و جاسوسی و غیره چون 99% از این برنامه ها خودتون رو هدف قرار میده , فریب نخوردن با ترفندهایی مثل دانلود برنامه هـک وای فای همسایه و غیره , وصل نکردن فلاش مموری دیگران به کامپیوتر اگر که انتی ویروس قوی و بروز نداره و حتما هم باید اسکن بشه .
    خواندن این تاپیکها رو هم توصیه میکنم به کسانی که امنیت یکی از اولویتهاشونه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نمیخواین آنتی ویروس اصلی و قوی نصب کنین مثل کاسپر اینترنت سیکیوریتی ؟ نمیخواین دست از رفتن به سایتهای مشکوک بردارین ؟ نمیخواین از رفتن دنبال دانلود بی حساب و کتاب دست بردارین ؟ میخواین هر ایمیلی براتون میاد باز کنین ببینین چیه ؟ از کیه ؟ خب پس دیگه توقع نداشته باشین مشکلی برای کامپیوترتون و فایلهاتون و خودتون و خانوادتون پیش نیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •