تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: مهم .:. جوجه اسباب بازی نیست

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

تازه تو چین به سگ و گربه و هشت پا و ... هم رحم نمیکنن کلا هر جنبده ای ...
    یه جایی خوندم این چینی ها جننین انسان رو هم سوپ درست میکنن میخورند ... حالم بهم خورد ببخشید ...

2. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بیشتر این موارد از کل سیستم میاد ، نگاه کمونیست ها به دنیا ، خودش از نظر من نگاه حال بهم زنیه ، چین هم خب ...

اینجا واسه ساختن یه سد اومده بودن یادم نیست کدوم سد بود ، یکی از دبیرا رفته بود واسه بازدید ، تعریف میکرد میگفت ایرانی ها به اینا گربه میفروشن ، چون دوست دارن گوشت گربه رو ... البته نمیشه گفت چه حال بهم زن و اینا ، چون فرهنگشونه ، عادت کردن ، شاید الان کله پاچه رو
    ببری خیلی ها توی جان حالشون بهم بخوره ولی اکثر ایرانی ها دوست دارن ... ولی خب یه سری چهارچوب ها وجود داره ، ارزش های انسانی
    نباید پایمال بشه ....

4. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

من از همون کله پاچه هم حالم بهم میخوره معلوم نیست از کجا درش اوردن بعد به بقیه میگن ...

6. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این حیون ها حتی جوجه و اردک هم اگه محبت ببینن به شدت باهوش میشن و درک بسیار زیادی پیدا میکنن حتی از یه بچه انسان هم بیشتر می فهمن
    ما یه جوجه اردک داشتیم که خواهرم خریده بود و من مجبور بودم ازش مراقب کنم که زنده بمونه و زیر دست و پا نره و ... این جوجه اردک همیشه تو اتاق من بود تا اینکه کم کم
    بزرگ تر شد و وابستگی عجیبی به من پیدا کرد جوری که اگه ازش دور میشدم و از اتاق میرفتم بیرون به شدت ناراحت میشد و شروع میکرد به اربده کشی انقدر جیغ میکشید تا
    من برگردم. هرجا میرفتم سریع دنبالم میومد. حتی زمانی که خیلی بزرگ شده بود هم باز دنبالم میومد و وابستگیش بیشتر شده بود

این اردک با هرکدوم از افراد خونه به یه نحوه متفاوتی رفتار میکرد! واسه مثال احترام زیادی برای من قائل بود وقتی در بالکن باز میشد سریع میومد تو خونه و انقدر میگشت تا منو پیدا
    کنه و بیاد پیشم. هیچ وقت به من حمله نمیکرد و از بودن پیش من احساس امنیت میکرد. با پدرم به شدت دشمن بود چون پدرم همیشه اردکو به سمت بالکن راهنمایی میکرد و جایی
    که اردک اصلا دوست نداشت و به همین دلیل گاهی وقت ها اردک به سمت پدرم حمله میکرد و به شدت از خجالتش درمیومد.

وقتی که این اردک کوچیک بود صبح ها خیلی شلوغ میکرد و برای ساکت کردنش مجبور بودم عروسکی رو بذارم تو خونش که ازش میترسید و دیگه شلوغ نمیکرد و
    وقتی این عروسک رو میذاشتی تو خونه اش پشتش رو به عروسک میکرد و دیگه حرفی نمیزد و بدها که بزرگ شد کینه عجیبی از این عروسک داشت جوری که هر وقت
    این عروسک رو می دید به سمتش حمله میکرد و تا جایی که میخورد عروسک رو کتک میزد

حس حسادت زیادی هم نسبت به این عروسک داشت جوری که وقتی این عروسک رو میگرفتم دستم اردک شروع میکرد به پرخاشگری و اربده کشی که
    اینو بذار زمین و منو بغل کن

8. 7 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

گربه داشتم حتی نژاد خاصی هم نداشت ولی خودش میرفت دستشویی ....

نگهداری حیوانات در نوع خودش یه هنره ....

نوع برخورد با گیاهان و جانوران و در کل طبیعت ، وضعیت روحی مارو نشون میده به نظر من ....

10. 3 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

ما هم خیلی قدیما یه گربه ای داشتیم که عادت کرده بود ...
    بعد یه مدتی نمیدونم کدوم از خدا بیخبری بهش سم داد کشتش ...
    یادمه داداشم خیلی واسش گریه کرد ...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

13

دوستان عزیز لطفا در ادامه تاپیک پست های مرتبط با موضوع مطرح شده ارسال کنید و از پرداختن به مسائل حاشیه ای دیگه خودداری کنید!
    با تشکر از توجه شما

13. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خیلی بده که انتقادی مطرح بشه منتها برای رفع و رجوع کردنش هیچ پیشنهادی نباشه...

اینکه در حق اون جوجه ها خیلی ظلم میشه شکی نیست و برهیچ اساسی هم قابل توجیه نیست...

حتی در مواردی هم حساسیت زا هستن باعث بیماری بچه ها میشن...

ولی ای کاش جای بیان خاطرات تون راه حل هایی رو پیشنهاد میدادید...

مثلا:
    من هم که از این موارد کم نمی بینم !

رفته بودم باجه روزنامه فروشی که دیدم یک پسر بچه با مادرش کنارم ایستادن ولی صدای ضعیف جوجه میاد ... هی این طرف و اون طرف نگاه کردم چیزی ندیدم .
    بعد که به بچه نگاه کردم دیدم توی یک پلاستیک یک جوجه رو گذاشتن و در پلاستیک رو سفت گرفته و اصلا هیچ گونه هوایی وارد پلاستیک نمیشه و جوجه داره خفه میشه .
    بهش میگم {دقیقا همین دیالوگ} : آقا پسر گل در پلاستیکت رو باز کن تا هوا بره داخل اون جوجه خفه نشه بمیره ... بعد مادر محترم ایشون به من میگه به شما چه ربطی داره ! مردم این روزا چقدر بی چشم و رو بی حیا شدن !
    ما رو میگی اینطوری شدیم
    .... حالا چی گفتم یا کجای حرفم ایراد داشت رو نمیدونم ... اینم از توصیه کردن ما برای نجات حیواناته !

کلا با این مردم نمیشه حرف زد ... چه برسه به توصیه و حمایت از حیوانات
    به نظرم مادر اون بچه خیلی محترمانه برخورد کرده...

شاید بد تذکر دادی میتونستی اول با بچه ه یکمی شوخی کنی بعدش راجع به جوجه صحبت کنی...

من عذر میخام که نمونه خاصی رو گفتم ولی همه توی این تاپیک دارن خاطره تعریف میکنن...

کسایی که داشتن خوب نگهداری کردن میتون راه و روش نگهداری درست رو یاد بدن یا کسایی که بلدن میتونن راه حل بدن که چه جوری تذکر داده بشه که اثر گذار بشه....

اینجور که بخایم بگیم "بعله ملت بی فرهنگ و بی نزاکت فلان کار رو میکنن"بدون اینکه بگیم بجاش چ کار بهتری میشه کرد ...

فک نمی کنم که کار خیلی جالبی باشه وصورت پسندیده ای داشته باشه...

15. 2 کاربر از farid0485 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

موقع تذکر باید به بزرگتر ها اونم خیلی محکم تذکر بدین . چیزی هم گفتن بگید عضو انجمن حمایت از حیواناتم .
    محکم برخورد کنید .نه خوهش و التماس .

17. 2 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

خیلی بده که انتقادی مطرح بشه منتها برای رفع و رجوع کردنش هیچ پیشنهادی نباشه...

اینکه در حق اون جوجه ها خیلی ظلم میشه شکی نیست و برهیچ اساسی هم قابل توجیه نیست...

حتی در مواردی هم حساسیت زا هستن باعث بیماری بچه ها میشن...

ولی ای کاش جای بیان خاطرات تون راه حل هایی رو پیشنهاد میدادید...

مثلا:

به نظرم مادر اون بچه خیلی محترمانه برخورد کرده...

شاید بد تذکر دادی میتونستی اول با بچه ه یکمی شوخی کنی بعدش راجع به جوجه صحبت کنی...

من عذر میخام که نمونه خاصی رو گفتم ولی همه توی این تاپیک دارن خاطره تعریف میکنن...

کسایی که داشتن خوب نگهداری کردن میتون راه و روش نگهداری درست رو یاد بدن یا کسایی که بلدن میتونن راه حل بدن که چه جوری تذکر داده بشه که اثر گذار بشه....

اینجور که بخایم بگیم "بعله ملت بی فرهنگ و بی نزاکت فلان کار رو میکنن"بدون اینکه بگیم بجاش چ کار بهتری میشه کرد ...

فک نمی کنم که کار خیلی جالبی باشه وصورت پسندیده ای داشته باشه...
    نه دوست من . این نیست . وقتی یه مادر جوجه میخره میده دست بچه یعنی از اول قید جون اون جوجه رو زده .
    کی دنبال نگهداشتنشه؟
    اگه بودن که دست یه بچه که دوروزه خفش میکنه نمیدادن
    اینا به عنوان اسباب تفریح یکی دوروزه بچشون بهشون نگاه میکنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •