تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 249 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2485

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ |فصل 1392-1393

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

حالا خوبه ما کاری به اصل و نسبش نداشتیم که داره خودش رو میکشه.البته طبیعی هم هست بازیکنی که اونجوری از طرف طرفدارهای یک تیم مورد فحاشی قرار میگیره و بعدش میره توی اون تیم ....نمیدونم چی باید بگم

2. 3 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

پرسپولیس نیوز : ازیکن ملی‌پوش فوتبال با بیان این‌که باشگاه عجمان رضایت‌نامه‌اش را به سپاهان نداده است، اعلام کرد که از دو، سه روز دیگر در تمرین‌های این تیم اماراتی حاضر می‌شود.
    محمدرضا خلعتبری درباره‌ی وضعیت قراردادش با تیم عجمان امارات بیان کرد: بعد از بازی فینال جام حذفی مقابل پرسپولیس قرارداد یک ساله با عجمان بستم و بازیکن این تیمم. با خود کفاشیان
    هم صحبتی داشتم که او گفت که حضورم در عجمان موردی ندارد چون من از قبل با این تیم قرارداد بسته بودم و آن موقع بحث تحریف نام خلیج فارس مطرح نشده بود.

وی افزود: با این حال اگر مسوولان سپاهان یا پرسپولیس بتوانند رضایت‌نامه را بگیرند مطمئن باشید به ایران برمی‌گردم و در کشورم بازی می‌کنم و هیچ مشکلی هم با این موضوع ندارم. اما اگر
    به عجمان نروم فیفا مرا یک سال محروم می‌کند؛ چون با این تیم قرارداد دارم. بنابراین هر تیمی که رضایت‌نامه‌ام را بگیرد در خدمتش هم هستم. اما اگر آقایان راضی‌اند یک سال از فوتبال
    محروم شوم به امارات نمی‌روم.

کرد: خلیج برای من خلعتبری همیشه فارس است و آنها این ادعا را مطرح کرده‌اند. اگر لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود مگر با عرب‌ها بازی نخواهیم کرد و آنها به ایران نمی‌آیند و ما به امارات
    نمی‌رویم؟ بنابراین قرارداد من هم با عجمان مشکلی نیست که بخواهیم تا این حد بزرگش کنیم. من هم از قبل با این تیم قرارداد داشتم.

خلعتبری هم‌چنین در پاسخ به پرسش مبنی بر این‌که آیا باشگاه عجمان حاضر به صدور رضایت‌نامه‌اش جهت بازی در تیم‌های ایرانی است یا نه و چه مبلغی را برای دادن رضایت‌نامه تعیین کرده‌اند، عنوان کرد: خبر ندارم چه مبلغی را پیشنهاد
    داده‌اند و تنها می‌دانم مسوولان سپاهان با این باشگاه صحبت کرده‌اند و آنها گفتند که رضایت این آقا را نمی‌دهیم! باید ببینم چه می‌شود و قسمت‌مان چیست. من که امیدوارم ماندنم در ایران درست شود و در کشورم بازی کنم.

بازیکن فصل قبل سپاهان در ادامه‌ی این گفت‌وگو در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه پرسپولیس مذاکره مستقیمی با او داشته است یا نه، تاکید کرد: من در روزنامه‌ها خواندم که پرسپولیس به دنبال جذبم است و تا الان کسی از مسوولان
    این باشگاه با من تماس نگرفته است.

خلعتبری درباره دلیل اصلی جدایی‌اش از باشگاه اصفهانی نیز توضیح داد: من دوست داشتم در سپاهان بمانم و در نیم‌فصل به آنها گفتم که می‌خواهم قراردادم را تمدید کنم اما شرایط طوری بود که این اتفاق نیفتاد. به هر حال مسوولان
    باشگاه باید خواستار تمدید قراردادم می‌بودند و من نمی‌توانستم خودم به ماندن اصرار کنم. اگر سپاهان می‌گفت بمان مطمئن باشید برای این تیم بازی می‌کردم ولی موقعی خواستار تمدید قرارداد شدند که با عجمان بسته بودم. غیر از
    سپاهان نیز هیچ باشگاهی در ایران با من صحبت نکرده بود.

محمدرضا خلعتبری که در دوازدهمین دوره لیگ عملکرد قابل قبولی داشت و به اعتقاد کارشناسان می‌توانست یکی از گزینه‌های دریافت جایزه بهترین بازیکن لیگ باشد از رسیدن به این عنوان ناکام ماند.

وی در این‌باره نیز گفت: نویدکیا این عنوان را به دست آورد و من به او تبریک می‌گویم. او یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایران است و در سپاهان هم فصل خوبی داشت اما کارنامه‌ی من هم مشخص است. 16-15 گل برای سپاهان به ثمر
    رساندم و چند پاس گل هم دادم. با این حال نظر کارشناسان بود که مرا انتخاب نکردند و من هم هیچ مشکلی ندارم و اصلا برایم مهم نیست. دیگر هم به آن فکر نمی‌کنم. این عنوان مبارک آقای نویدکیا باشد.

خلعتبری در پایان در پاسخ به پرسشی که چه زمانی به تمرین‌های عجمان اضافه خواهد شد گفت: تمرین عجمان یکی، دو روز دیگر شروع می‌شود و من هم باید خودم را هرچه زودتر به تیم برسانم. احتمالا دو، سه روز دیگر عازم امارات
    می‌شوم.

4. 3 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

شكايت از خليل زاده و احتمال پيوستن حدادي فر به پرسپوليس

به گزارش ايرنا، شجاع خليل زاده كه در پايان فصل قرارداد داخلي را با باشگاه پرسپوليس به امضا رسانده بود پس از مدتي با سپاهان اصفهان قرارداد امضا كرد.
    باشگاه پرسپوليس به همين دليل از اين بازيكن شكايت كرده است.مسئولان باشگاه پرسپوليس معتقدند كه خليل زاده اجازه ثبت قرارداد با باشگاه ديگري را نداشته است.
    پيش از اين باشگاه پرسپوليس بعد از شكايت از قاسم دهنوي كه به همين شيوه با سپاهان قرارداد امضا كرده بود موفق شد اين بازيكن را به پرسپوليس بازگرداند.
    همچنين روز گذشته بعضي رسانه ها خبر از شكايت اين باشگاه از قاسم حدادي فر دادند كه اين مساله تكذيب شد.
    مسئولان باشگاه ذوب آهن در خصوص قاسم حدادي فر كه گفته مي شود از باشگاه پرسپوليس براي حضور در اين تيم پول دريافت كرده است خواهان مذاكره با مديران باشگاه پرسپوليس شدند.
    گفته مي شود مسئولان باشگاه ذوب آهن قصد دارند مشكل به وجودآمده را دراين مذاكرات برطرف كنند و حتي احتمال حضور اين بازيكن در پرسپوليس وجود دارد.

-------------------------------
    شاید برگشتن خلعتبری به سپاهان به ضرر همه تیمهای لیگ برتری باشه ولی بازی کردن در لیگ امارات لطمه به غرور ملی کل کشور و لطمه وارد کردن به تلاش کسانی هست که دست خالی سعی در حفظ نام خلیج فارس دارن هست
    اگر یک سال هم محروم بشه به کسی بر نمیخوره ولی...

6. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

تو یه سایت زده بود حدادی فر به پرسپولیس پیوست!!درسته؟

8. این کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

این چرا این شکلی شده؟ احتمالا وقتی داشته این فضولاتو عنوان میکرده از این هم داغونتر بوده! مهم نیست بگذریم!

10. 5 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

تو یه سایت زده بود حدادی فر به پرسپولیس پیوست!!درسته؟
    اگر قرار باشه بگیریمش باید حسابی رویانیان دستش رو بکنه توی جیبش...و یا با انصاری فر معاوضه اش بکنیم

12. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اگر قرار باشه بگیریمش باید حسابی رویانیان دستش رو بکنه توی جیبش...و یا با انصاری فر معاوضه اش بکنیم
    انصاریفر مگه توی لیست ماست >؟!؟ مگه با ما قرارداد داره !

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

انصاریفر مگه توی لیست ماست >؟!؟ مگه با ما قرارداد داره !
    قراردادش دو ساله هست و با توافق طرفین فسخ میشه و چون قبل از زمان نقل و انتقالات تسویه نکرده بازیکن پرسپولیس به حساب میاد

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

البته میشه تا نیم فصل هم صبر کرد تا قراردادش تموم بشه بعد به عنوان بازیکن آزاد بگیریمش
    اگر هم حدادیفر الان نیومد احتمالا نیم فصل میاد

16. این کاربر از moh3en_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض جو پرسپولیس تحت تأثیر حال بد رویانیان

مدیرعامل پرسپولیس بعد از آن مصاحبه معروف كه شانسش براي بقا در مديريت پرسپوليس را صفر دانست نسبت به سابق براي حفظ صندلي اش شل شده و حداقل در ظاهركاري نمي كند.

جام ورزشی؛ محمد رويانيان ديروز به محل تمرين پرسپوليس رفته بود و مثل هميشه با بازيكنان، كادر فني و هواداران ديداري صميمانه داشت اما به نظر مي رسد كيف او اين روزها زياد كوك نيست و ديگر مثل گذشته براي ماندن در پستي كه هر روز مصاحبه هايش خريدار ميليوني دارد تلاش نمي كند.

رويانيان البته همچنان مصاحبه مي كند و حضوري فعال در رسانه ها دارد اما تقريبا دست از تلاش براي ماندن در پست مديرعاملي پرسپوليس برداشته و فقط به كارهاي اجرايي اش مي پردازد.

او بعد از آن مصاحبه معروف كه شانسش براي بقا در مديريت پرسپوليس را صفر دانست نسبت به سابق براي حفظ صندلي اش شل شده و حداقل در ظاهر كاري نمي كند و سنگي جلوي سيل تغييرات نمي اندازد.

او اين روزها به امور اجرايي باشگاه مي پردازد و مي خواهد به هر طريقي كار را جلو ببرد و از آنجايي كه مصاحبه اي در جهت انجام تغييرات مديريتي انجام نمي دهد ظاهرا پا پس كشيده و منتظر روز موعود است.

او مي داند حمايت هواداران، رسانه ها و پيشكسوتان را دارد و فعلا نترس جلو مي رود اما برخي معتقدند رويانيان بازي را از لايه هاي رويي به مسئله مخفيانه تر و سري تري كشانده است كه اخبارش خيلي سخت به رسانه ها مي رسد.

با اين وجود به نظر مي رسد در ظاهر امر او تسليم تغييرات شده و در باشگاه پرسپوليس هم همه منتظر حضور كامبوزيا هستند اما با مصاحبه هاي اخير و جبهه گيري پيشكسوتان عليه كامبوزيا – كه با مصاحبه هاي عجيب او عليه دايي تشديد هم شده - وزارت ورزش در موقعيت تازه و عجيبي گرفتار شده كه شرايط را براي انتخاب اعضاي جديد هيات مديره و معرفي مديرعامل سخت كرده است.

در عین حال همه از جمله خود رويانيان هم مي داند اين حالت بلاتكليفي نصف و نيمه هم مي تواند اثراتش را روي تيم بگذارد چرا كه بازيكن پرسپوليس ديروز در حين تمرين ديده كه حال مديرش خوب نيست و هر چقدر هم رويانيان بگويد «شما كار خودتان را بكنيد و كاري به تغييرات نداشته باشيد» اين حال خاص او مي تواند اوضاع تيم را تا حدودي به هم بريزد و شرايط كاري دايي و شاگردانش را تحت تاثير قرار دهد.

18. 4 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •