تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 302 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3011

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Real Madrid C.F | کهکشانی ها | فصل 2013 - 2014

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

آنچلوتي:هيچ وقت با مورينيو دوست نمي‌شوم

سرمربي جديد رئال‌مادريد در زندگينامه خود از رابطه سردش با ژوزه مورينيو سخن گفت و به ستايش از آريگو ساکي پرداخت و او را نابغه و استاد دانست.

کارلو آنچلوتي که اخيرا هدايت رئال‌مادريد را به عهده گرفته است، از زندگي‌نامه‌اش رونمايي کرد و در آن درباره موضوعات زيادي سخن گفت.

به گزارش ايسنا،او درباره ژوزه مورينيو گفت: زماني که مورينيو هدايت اينتر را به عهده داشت و من در چلسي بودم، در ليگ قهرمانان اروپا برابر همه صف‌آرايي کرديم که در مجموع تيم ژوزه مورينيو به دور بعد صعود کرد. بعد از شکست برابر تيم مورينيو بسيار ناراحت شدم و خودم را سرزنش کردم، نه به اين خاطر که برابر مورينيو شکست خوردم، تنها به اين خاطر که اين کنار رفتن برابر اينتر رقيب سنتي ميلان بود. بايد اعتراف کنم که در ايتاليا رابطه خوبي با ژوزه مورينيو نداشتم اما وقتي که به انگليس آمدم، نظرم درباره او تغيير کرد. مورينيو در چلسي تاريخ‌ساز بود.

او افزود: وقتي به چلسي پيوستم، از آرشيو تمرين‌هاي مورينيو بهره بردم. پيش از آن که چلسي در دور رفت ليگ قهرمانان (24 فوريه 2010) برابر اينتر به ميدان برود، در تونل ورزشگاه با مورينيو دست داديم و قرار شد که اختلاف را کنار گذاريم و صلح کنيم. فکر نمي‌کنم که هيچ‌گاه با مورينيو دوست شوم با اين حال به همديگر احترام مي‌گذاريم. وقتي در ليگ برتر انگليس با چلسي قهرمان شدم، او برايم پيام تبريک فرستاد. من هم به دنبال قهرماني ژوزه مورينيو با اينتر در رقابت‌هاي سري A پاسخ تبريک او را دادم. فصل 2006 – 2005 که در ميلان بودم بسيار بد و نااميد کننده بود. مورينيو مي‌خواست از همه چيز سر در بياورد. او مرد مصاحبه و اظهارات تحريک‌آميز بود و مدام در کار ديگر تيم‌ها دخالت مي‌کرد.

سرمربي جديد رئال‌مادريد در بخش ديگري از کتاب خود به ستايش از آريگو ساکي، سرمربي سابق ميلان پرداخت و گفت: وقتي ميلان در سال 1987 با ساکي قرارداد امضا کرد، به هر قيمتي مي‌خواستم به ميلان بروم. نخستين چيزي که بايد درباره ساکي بگويم اين است که او نابغه بود، نه ديوانه. او يک رهبر و استاد بود که نقاط تاکتيکي را به خوبي به بازيکنان گوشزد مي‌کرد. وقتي مي‌خوابيد، به ندرت صدايي ‌شنيده مي‌شد. ميلان بدون او شايسته اين همه افتخار نبود. او بدون هيچ‌گونه رحم و شفقتي در تمرين از ما کار مي‌کشيد. جانفشاني و انگيزه زياد رمز موفقيت ساکي بود.

فابيو کاپلو از ديگر مربياني است که آنچلوتي درباره‌ او در کتابش صحبت کرده است. او درباره اين مربي باتجربه مي‌گويد:‌ با مربيان مختلفي کار کرده‌ام. کاپلو در بازيخواني استاد بود و بايد کلاهم را به احترام او از سر بردارم. کاپلو عصباني و بدمزاج بود. چگونگي صحبت و ارتباط با بازيکنان را بلد نبود. او تمايلي براي بررسي نقاط تاکتيکي با ما نداشت و به همين خاطر گاهي اوقات با بازيکنان درگيري لفظي پيدا مي‌کرد. يادم است روزي با رود گوليت دست به يقه شد و با هم درگير شدند.
    منبع : ورزش 3

2. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

پرس: رونالدو بهترين بازيکن تاريخ مي‌شود

رييس باشگاه رئال مادريد معتقد است که کريستيانو رونالدو با درخشش در اين تيم به بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان تبديل خواهد شد. او گفت که کاکا با آنچلوتي به روزهاي اوج بر مي‌گردد.

به گزارش ايسنا،فلورنتينو پرس، رييس باشگاه رئال مادريد در نشستي خبري حاضر شد و درباره موضوعات زيادي سخن گفت از کاکا گرفته تا کارلو آنچلوتي و کريستيانو رونالدو و ...

کاکا

"او يک پديده است. متاسفانه بعد از جام جهاني دچار آسيب ديدگي‌ شد و زير تيغ جراحان قرار گرفت. پس از آسيب ديدگي‌ کاکا، مسوت اوزيل را جذب کرديم و بازي‌هاي خوب او باعث شد تا کاکا نيمکت نشين شود. کاکا بازيکن بسيار محبوبي است.او بعد از کريستيانو رونالدو بيشترين هوادار را در توييتر دارد. من به آينده او خوشبين هستم. احساس مي‌کنم کاکا به آمدن آنچلوتي به روزهاي اوج خود بر مي‌گردد و همان جادوگر ميلان مي‌شود."

کريستيانو رونالدو

"رونالدو يکي از پايه‌هاي اصلي رئال مادريد و بهترين بازيکن حال حاضر فوتبال جهان است. او بسياري از مردم را با استعداد ناب خود مسحور کرده است. بلند پروازي و انگيزه او وصف ناشدني است. او الان رابطه بسيار خوبي با هواداران رئال مادريد دارد. شاهد درخشش بيشتر رونالدو در رئال مادريد خواهيم بود. بر اين باورم که او به بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان يا عنواني شبيه اين دست خواهد يافت."

کارلو آنچلوتي

"نمي‌دانم که آيا بازي‌هاي رئال مادريد با آمدن اين مربي بزرگ زيباتر خواهد شد يا نه. رئال با مورينيو هم فوتبال زيبايي را به نمايش مي‌گذاشت به ويژه در دو فصل پيش که با 100 امتياز يک رکورد از خود بر جاي گذاشتيم. در آن فصل توانستيم 121 گل به ثمر رسانيم و به سلطه بارسلونا پايان دهيم."

جذب بازيکنان جوان

"رئال مادريد بعد از رفتن ژوزه مورينيو عصر جديدي را آغاز کرده است. الان مربي کاربلد و سرشناسي را جذب ‌کرده‌ايم و از انتخاب خود خوشحال هستيم. با بازيکنان جواني همچون ايارامندي و ايسکو قرارداد امضا ‌کرده‌ايم. مي‌خواهيم با تکيه بر اين جوانان با استعداد دهمين قهرماني خود در ليگ قهرمانان اروپا را به دست آوريم. با جذب چنين بازيکناني مي‌خواهيم به بازيکنان با تجربه خود فشار آوريم و به آنها اعلام کنيم که فرصتي براي کم کاري وجود ندارد. بدون شک چنين پروسه‌اي کلاس رئال مادريد را بالا مي‌برد . بايد ببينم که آيا شايسته دهمين قهرماني خود در ليگ قهرمانان اروپا هستيم يا نه. رئال مادريد بيشترين قهرماني را در ليگ قهرمانان اروپا دارد. قهرماني در اين رقابت‌ها براي رئال عادي شده است و به نوعي در گوشت و خون آن وجود دارد. براي قهرماني در چنين رقابت‌هاي معتبري بايد کمي خوش شانس بود، چيزي که رئال در اين چند سال اخير از آن بي‌بهره بوده است"

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

حالا بعضی سایت ها مثل Goal میگه ۳۲.۱۹ و یکی مثل Eurosport میگه ۳۹ میلیون.
    پیج رسمی باشگاه:
    Today, Real Madrid C.F. paid the amount of €32,190,000 to Real Sociedad for the playing rights of Asier Illarramendi. The transaction, as with all transfers of players between Spanish clubs, is subject to the current VAT rate of 21%, which is not an additional cost to Real Madrid C.F, since this amount is tax deductible.
    +
    این عکس هم جالبه..

6. 6 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

در حاشیه انتقال: ایارامندی از اونجا که اصالتا در یک روستای کوچک در اسپانیا متولد و بزرگ شده، برای اینکه توی شلوغی مادرید احساس غربت نکنه، عده زیادی از دوستانش تا مادرید همراهیش کرده بودند:

8. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هافبک سابق تیم رئال مادرید، زیدان، در مصاحبه با روزنامه L'Equipe صادقانه اعلام کرد که در گذشته از مربی شدن هراس داشت.

در پاسخ به این سوال که دلیلش چه بود: "میترسیدم، از اینکه به مردم اعتماد کنم و بعدش زمین بخورم. حالا که زمان گذشته، اعتماد به نفس بیشتری دارم و با مردم باز تر هستم."

زیدان هیچ رابطه ای بین دوران فوق العاده فوتبالیش و مربی خوبی بودن نمیبیند: "اینکه بازیکن خوبی بودی هیچ تضمینی برای اینکه مربی خوبی هم باشی نیست. میتونه کمک کنه، اما نه بیشتر."

این بازیکن فرانسوی در این فصل دو پست مهم در باشگاه دارد، یکی شرکت در امر تصمیم گیری های باشگاه و دیگری دستیار مربی در زمین. وی در ۱۵ جولای برای اولین جلسه تمرینی پروژه جدید رئال در چمن سبز Valdebebas خواهد بود.

10. 6 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

من بازیکنای جوون رو زیاد فوتبالشون رو دنبال میکنم اما در مورد ایرامندی...راستش هنوز از قابلیت هاش واسه کمک کردن به رئال مادرید مطمئن نیستم.
    بازیکن خوبیه اما هم قیمتش غیر واقعیه(نهایتا 22 میلیون) هم اینکه بزرگان زیادی توی رئال نتونستن موفقیت خودشون رو تکرار کنن چه برسه به ایرامندی...
    ولی خب امیدوارم از اون خرید های طلایی مون باشه و یه جورایی مثه خرید راموس ، سال ها بتونیم ازش استفاده کنیم و به یکی از بهترین ها تبدیل شه..

و ما همچنان در انتظار بیل!!!

فلورنتینو پرس: اییارامندی آخرین خرید تابستانی رئال نیست

این ستاره جوان سوسیه داد امروز بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، به عنوان خرید جدید رئال معرفی شد اما پرس تاکید کرد که این آخرین خرید تابستان این باشگاه نخواهد بود.

سایت گل- فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، در مراسم معارفه آسیر اییارامندی، اعلام کرد که این باشگاه در بازارنقل و اننقالات تابستانی خریدهای بیشتری خواهد داشت.
    این ستاره جوان سوسیه داد امروز بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، به عنوان خرید جدید رئال معرفی شد اما پرس تاکید کرد که این آخرین خرید تابستان این باشگاه نخواهد بود.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما به کارمان ادامه خواهیم داد و بازیکنانی را به خدمت می گیریم تا بتوانند فوتبال فوق العاده ای که آنچلوتی در نظر دارد را ارائه بدهند. ما بازیکنان فوق العاده ای در اختیار داریم و تیم مان کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت اما معتقدیم که باید به کارمان ادامه بدهیم تا همچنان بهترین باشگاه تاریخ باقی بمانیم.
    امروز بازیکن فوق العاده ای به رئال پیوسته است؛ او یکی از مروارید های ما خواهد بود. آسیر را بسیاری یکی از بهترین بازیکنان تیم زیر 21 ساله های اسپانیا می شناسند. او در رئال در کنار بسیاری از هم تیمی هایش در آن تیم، بازی خواهد کرد."

اییارامندی چهارمین خرید تابستانی رئال است.

12. 5 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

تشويق بيل در معارفه ايارامندي

حاضران در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو در مراسم معارفه " ايارامندي" با سر دادن نام بيل خواستار جذب او شدند.

باشگاه رئال‌مادريد هافبک جديد خود را به هوادارانش معرفي کرد. نکته جالب مراسم معارفه "ايارامندي" تشويق گرت بيل از سوي حاضران در ورزشگاه بود. آنها با بر زبان آوردن نام "بيل" در حضور فلورنتينو پرس علاقه خود براي جذب اين مهاجم ولزي نشان دادند و اين گونه پرس را براي آوردن بيل به سانتياگو برنابئو تحريک کردند.

به گزارش ايسنا ، پرس در واکنش به خواست حاضران در ورزشگاه فقط به يک تبسم بسنده کرد.

بيل با عملکرد خيره‌کننده خود در تاتنهام مشتريان زيادي پيدا کرده است. او دوست دارد به رئال‌مادريد برود تا در کنار کريستيانو رونالدو بازي کند.

باشگاه تاتنهام نام "بيل" را در فهرست بازيکنان فصل آينده خود قرار داده است اما از اسپانيا خبر مي‌رسد که بيل با رئال‌مادريد تمام کرده است و به زودي راهي سانتياگوبرنابئو مي‌شود.

ورزش 3

14. 5 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

پسر آنچلوتي دستيار مربي بدنساز رئال مادريد

پسر سرمربي رئال مادريد به عنوان دستيار مربي بدنساز اين تيم مشغول به کار خواهد شد.

کارلو آنچلوتي کارش را در رئال مادريد از روز دوشنبه آغاز خواهد کرد. ديويد آنچلوتي، پسر وي که مدرک خود را در رشته تربيت بدني گرفته است، به عنوان دستيار جواني مائوري، مربي بدنساز رئال مادريد فعاليت خواهد کرد. ديويد با تيم اصلي رئال کار خواهد کرد؛ هرچند اين احتمال وجود دارد که مي‌تواند در تيم جوانان رئال مادريد مشغول شود.

به نقل از فارس، پسر آنچلوتي در 22 جولاي 1989 در پارما متولد شد. او هميشه در فوتبال حضور داشت اما هرگز دست از مطالعه نکشيد.

وي تا چند ماه پيش هنوز درباره آينده‌اش مطمئن نبود و در اين باره گفت: نمي‌دانم که آيا مثل پدرم به مربيگري روي بياورم. بايد منتظر آينده باشيم. اگر بخواهم مربي شوم، پس مربي خواهم شد.

وي قرار است به عنوان دست راست جواني مائوري، مربي بدنساز مورد اعتماد آنچلوتي که ديويد را از کودکي مي‌شناسد، کار کند. مائوري او را زير پر و بال خودش خواهد گرفت و آموزش وي را در کسوت مربي ادامه خواهد داد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( نباید اوزیلو از دست بده رئال)

16. 2 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

دوستان این ورزش3 رو که اخبارش رو از هر منبع معتبر و غیر معتبری کپی می کنه جدی نگیرید. نه رئال کوچکترین تمایلی به از دست دادن اوزیل
    داره و نه بایرن در این پست نیاز به بازیکن جدید. اتفاقا اخیرا خبری بود در مورد صحبت های مصطفی اوزیل، پدر مسوت برای تمدید مجدد قرارداد.
    +
    چند روز پیش اوزیل بعد از سال ها همکاری با Nike، با Adidas (اسپانسر باشگاه) قرارداد طولانی مدت امضا کرد.

18. 8 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ابراهيموويچ خواهان پيوستن به رئال است

رسانه هاي خبري در کشور سوئد اعلام کرده اند که زلاتان ابراهيموويچ مهاجم تيم پاريسن ژرمن خواهان جدايي از اين تيم است.

رسانه هاي خبري در سوئد اعلام کرده اند که زلاتان ابراهيموويچ مهاجم سوئدي تيم فوتبال پاري سن ژرمن بعد از جدايي کارلو آنچلوتي از اين تيم ديگر حاضر به ادامه همکاري نبوده و مي خواهد از پاري سن جدا شده و کارش را در ديگر تيم هاي اروپايي از سربگيرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اين در حالي است که برخي منابع آگاه خبري مدعي هستند که کارلو آنچلوتي سرمربي جديد تيم فوتبال رئال مادريد هم خواهان در اختيار گرفتن اين بازيکن بوده و دوست دارد روساي مادريد را براي خريدن اين بازيکن متقاعد کند.

گفتني است، اين خبر هنوز توسط اين بازيکن مورد تأييد رسمي قرار نگرفته است.

منبع : ورزش 3

20. 3 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •