تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 269 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2687

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا |فصل 1392-1393

داره خودمونی میشه Mohammad.F.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    MohammadT15

پيش فرض

ناصر جان ممنون بابت تاپیک
    خوب جباری هم که رفت همین دیروز داشتیم امید میدادیما

ایراد نداره فدای سرتونمجتبی بازیکن همچین با غیرتی نبود و با این کار هم بی غیرتیش رو ثابت کرد ... اما بیاید و نمک نشناش نباشیم توی این مدتی که استقلال بود توی هر بازیی که بازی میکرد روی 80% موقعیت خطرناکامون و گلامون تاثیر داشت مجتبی . پس دستش درد نکنه

فکرم نکنم بشه جایگزینی براش آورد اینا اغراقه مجتبی واقعا تک بود توی بازیسازی !

اما یه خبر خیلی جالبه خوشحالیه بعضیا از رفتن مجتبیآقا به تیم خودتون برسید به ماها چیکار دارید

خوشحالي پرسپوليسي‌هاازحضورجباري درسپاهان

بازيکنان کادر فني و مسئولان باشگاه پرسپوليس از پيوستن مجتبي جباري به سپاهان ابراز خوشحالي کردند.

پس از تمرين امروز پرسپوليس تعدادي از اطرافيان اين باشگاه خبر پيوستن مجتبي جباري به سپاهان را اعلام کردند و همين موضوع باعث خوشحالي کادر فني و مسئولين باشگاه پرسپوليس بود.

به گزارش فارس،از همين رو پس از اينکه اين خبر بررسي شد مشخص گرديد که تيم فوتبال سپاهان براي حضور جباري در ليست خود نام قاسم دهنوي را کنار گذاشته و از همين رو اين بازيکن ديگر مشکلي براي حضور در پرسپوليس ندارد و با اين کار سپاهاني‌ها آزاد شده است.

قاسم دهنوي نيز از اين خبر بسيار خوشحال شده بود.

علاوه بر اين مسئولان باشگاه پرسپوليس براي صدور کارت بازي براي مارکو، بازيکن جديد صربستاني خودشان درخواست ITC کردند.

منبع : ورزش 3

پ . ن : خوب همونطور که بعضی از نقل و انتقالات مثل اومدن فرهاد بدجور سر و صدا کرد بعضی از این خبرها مثل جدایی ستاره ها هم بعضیا رو خوشحال میکنه دیگه طبیعیه

Last edited by Mohammad.F.M; 06-07-2013 at 14:05.

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کاش جباری میرفت به یه تیم عربی نه سپاهان

3. 4 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اگه خسرو بره خیلی بد میشه. عملا سمت راست استقلال فلج میشه

5. این کاربر از Vah!d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

رویانیان تاکید کرد:
    مطمئن باشید نه تنها استقلالی‌ها از بازیکنان ما کمتر پول نگرفتند بلکه خیلی بیشتر هم گرفتند. اما مدیر عامل آبی‌ها خوب کار خود را بلد است. اگر نیاز باشد ما این موضوعات را با مدارکی که داریم ثابت می‌کنیم، در شرایطی که آقایان هم قرار داد می‌بندند و هم بازیکنان خود را نگه می‌دارند می‌گویند ما بدون پول این کار را انجام می‌دهیم، من از فتح الله زاده انتظار دارم که بهتر از این کارها و حرفها برخورد کند و این ماجرا را ببندد.
    با هواپيماي اختصاصي استقلال به اوکراين رفتيم

باشگاه استقلال نسبت به اظهارات مدير عامل باشگاه پرسپوليس واکنش نشان داد.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال نيز پاسخ رويانيان را داد.

محمد سررشته داري در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: سفر تيم به اوکراين با تقبل هزينه‌هايش توسط باشگاه ديناموکيف صورت گرفته و مسولان باشگاه تنها پول بليط اين سفر را پرداخت کرده اند.

وي افزود: اين سفر با هواپيماي اختصاصي باشگاه استقلال صورت گرفته و در اين مورد در آينده با جزئيات بيشتري صحبت خواهم کرد.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تاکيد کرد:اسپانسر باشگاه استقلال براي اين سفر هزينه اي نکرده و بهتر است دوستان در باشگاه پرسپوليس با سند و مدرک صحبت کنند.

Fars

پورحیدری:باشگاه وارد درگیری لفظی با جباری نشود/فتح الله زاده در یک اقدام بی نظیر ماشین خود را پای بازیکن داد

مدیر فنی تیم استقلال گفت:مطمئن هستم باشگاه یک بازیکن در کلاس بازی جباری را جذب می کند.
    منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره جدایی مجتبی جباری از استقلال عنوان کرد:این تصمیم خود جباری بود و نیازی ندارد من یا و فرد دیگری آن را تفسیر کند.به طور حتم جباری خودش به این نتیجه رسید که باید از استقلال جدا شود.بنابراین من نمی خواهم وارد جزییات مساله شوم.
    وی درباره اینکه هواداران استقلال نسبت به این انتقال واکنش جدی نشان داده اند گفت:هوادار حق دارد چون برایش مهم است سرنوشت بازیکنش چه می شود.هوادار روز و شب با این بازیکنان زندگی کرده است.فکر می کنم آینده ثابت خواهد کرد تصمیم جباری برای ترک استقلال درست بود یا نه.با این وجود او خودش مسول این تصمیم است.
    مدیر فنی استقلال افزود:مشابه این اتفاق در سال 72 برای عابدزاده رخ داد.من آن سال سرمربی استقلال بودم و او از تیم ما جدا شد و به سپاهان رفت.بر این باورم تاریخ بهترین گواه برای تصمیمات ماست.از باشگاه استقلال هم می خواهم اصلا وارد درگیری لفظی با جباری نشوند.او تصمیمش را گرفته است ما باید به فکر پر کردن خلا این بازیکن باشیم.

پورحیدری درباره اینکه به نظر می رسد استقلال با جدایی جباری تضعیف می شود اظهار داشت:من اینطور فکر نمی کنم.مطمئن هستم باشگاه یک بازیکن در کلاس بازی جباری را جذب می کند.هواداران صبور باشند و مطمئن باشند در روزهای آتی در این باره اخبار خوبی برای آنها داریم.

وی افزود:مدیرعامل استقلال برای فصل نقل و انتقالات وقت گذاشت.دیروز شنیدم ماشین خود را هم پای قرارداد بازیکنان داده است.این کارها ماندنی و در تاریخ باشگاه استقلال بی نظیر است.مطمئن هستم با درایت فتح الله زاده استقلال هرگز خلا بازیکنی را حس نمی کند.

معاون ورزشی استقلال: مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا مشت جباری به من بخورد/ آقایان بدانند ما لال نیستیم!

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: بد نیست هواداران استقلال از برخی مسایل آگاه شوند.
    علی امیری در گفت و گو با خبرنگار درباره اینکه آیا قصد ندارد درباره درگیری فیزیکی سال گذشته خود با جباری صحبت کند اظهارداشت: یک سال سکوت کردم و اگر لازم باشد باز هم به خاطر هواداران سکوت می کنم اما واقعیتی هست که باید آن را بیان کنم تا استقلالی ها بدانند پارسال چه اتفاقاتی بر سر تمدید قرارداد جباری رخ داد.
    وی ادامه داد: متاسفانه سال گذشته اتفاقات بدی بین مدیرعامل استقلال و مجتبی جباری رخ داد. شاید هر مدیرعامل دیگری بود جباری را در استقلال نگه نمی داشت اما فتح الله زاده با سعه صدر و به این دلیل که جباری در لیست قلعه نوعی بود کوتاه آمد و تمام اتفاقات تلخ و باور نکردنی را فراموش کرد.
    معاون ورزشی استقلال افزود: فکر می کنم بد نیست هواداران استقلال از برخی حقایق آگاه شوند. من به فتح الله زاده قول داده بودم سکوت کنم و حرف نزنم و حاج آقا خودش می خواست مسایل را تشریح کند اما من هم به سهم خودم باید مساله ای را بازگو کنم.
    وی خاطرنشان کرد: بله درگیری فیزیکی سال گذشته بین فتح الله زاده و جباری صحت دارد. جباری قصد حمله به مدیرعامل استقلال را داشت که من مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا خوشبختانه یا متاسفانه مشت حواله شده جباری به سینه من برخورد کند. پزشکان بیمارستان آتیه هم هستند و می توانند گواهی بدهند که چه صدماتی به من وارد شد.
    امیری در پایان گفت: نمی خواستم حرف بزنم اما این چند خط را هم برای این گفتم که آقایان بدانند ما لال نیستیم و بلدیم حرف بزنیم.

OwjNews
    Last edited by 30vil; 06-07-2013 at 14:40.

7. 7 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

علیرضا نیکبخت : کاش میتوانستم با مجتبی صحبت کنم

من زمانی که از استقلال رفتم فوتبالم نابود شد ، فکر میکنم مجتبی هم احساسی تصمیم گرفته.

ما در استقلال چهره شدیم و جدا شدن از استقلال یعنی برگشت به نقطه صفر ، همانگونه که من به این نقطه رسیدم .

متاسفانه تلفن مجتبی خاموش است .

میدانم عده ای از استقلالی ها از حضور من ناراحت هستند ولی قول میدهم تا قبل از فرا رسیدن نیم فصل جبران کنم .

تا آخر فوتبالم در استقلال میمانم ، یک ریال هم نمیگیرم .

شبی که بعد از اولین تمرینم به خانه برمیگشتم در طول راه اشک میریختم و خدا را شکر میکردم .

از هوادارن خواهش میکنم مرا ببخشند و تا نیم فصل به من مهلت جبران دهند ، من تنبیه شدم ، تنبیه سختی هم شده ام ...

FB

9. 14 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض چرا حمودي رفت؟

حیدری در ملاقات با فتح اله زاده پیش از هر صحبتی درباره مدت و مبلغ قراردادش از مدیرعامل استقلال بابت جدایی علی حمودی مدافع راست سابق این تیم گلایه کرد و تاکید نمود که در طول سه فصل اخیر هماهنگی خیلی خوبی بین او و حمودی در سمت راست استقلال بوجود آمده بود و می توانست در فصل جاری به استقلال کمک شایانی کند

گروه ورزشی - خسرو حیدری مدافع راست ملی پوش آبی ها یکی از ستاره هایی است که در یکی دو روز گذشته به دفتر فتح اله زاده در خیابان لارستان رفت تا درباره تمدید قراردادش با مدیرعامل استقلال مذاکره کند. مذاکراتی که البته مثبت بود و گفته می شود تا چند روز آمده و پس از دریافت مطالبات فصل گذشته خود و بخشی از قرارداد فصل آینده حیدری انگشت خود را در استامپ آبی فرو خواهد برد تا قرارداد خود رسما با آبی پوشان تمدید کند.
    به گزارش افکارنیوز - با این وجود حیدری در ملاقات با فتح اله زاده پیش از هر صحبتی درباره مدت و مبلغ قراردادش از مدیرعامل استقلال بابت جدایی علی حمودی مدافع راست سابق این تیم گلایه کرد و تاکید نمود که در طول سه فصل اخیر هماهنگی خیلی خوبی بین او و حمودی در سمت راست استقلال بوجود آمده بود و می توانست در فصل جاری به استقلال کمک شایانی کند و فتح اله زاده نباید اجازه می داد که حمودی از استقلال جدا شود و به سپاهان برود. فتح اله زاده نیز به حیدری تاکید کرد که قلباً مایل به جدایی حمودی نبوده اما به دلیل رفتارش و البته پیشنهاد وسوسه انگیز اصفهانی ها نتوانسته مانع جدایی وی شود.

11. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا مشت جباری به من بخورد/ آقایان بدانند ما لال نیستیم!
    واقعا موندم چی بگم یعنی جباری همچین شخصیتی داشته ؟ در کل 9 سال تو باشگاه کبیر استقلال بود 5 سالش مصدوم بود بقیشم واسمون حاشیه درست کرد اما نمیشه اون سالهایی که واسمون بازی کرد رو فراموش کنیم ولی اینو بدون اقای جباری تو استقلال زیدان اسیا بودی تو سپاهان هاشم بیک زادم نیستی

13. 7 کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قرارداد ساموئل احتمالاً تمدید می‌شود

درحالی که تصور می شد مسئولان باشگاه استقلال تمایلی به تمدید قرارداد با جی لویید ساموئل ندارند علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: به احتمال زیاد امروز پس از جلسه با ساموئل قرارداد این بازیکن را تمدید می‌کنیم.

FARS

15. 6 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض خسروحیدری: فردا برای مذاکره به قطر می‌روم

مدافع هافبک استقلال ضمن آرزوی موفقیت برای جباری در سپاهان می‌گوید مذاکرات خوبی با تیم‌ قطری داشته است.

خسرو حیدری در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شد او قرار است به اصفهان برود اما مجتبی جباری به سپاهان پیوست، گفت: من یک پیشنهاد غیررسمی از سپاهان داشتم اما با این تیم وارد مذاکره نشدم. برای جباری هم آرزوی موفقیت می‌کنم. جباری در استقلال یک وزنه و یک بازیکن بزرگ بود. امیدوارم هرکجا که هست موفق باشد.

به گزارش ایسنا،مدافع هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که سرانجام فصل بعد در چه تیمی توپ خواهد زد، اظهار کرد: من در جلسه‌ای به آقای فتح‌الله‌زاده هم گفتم که پبشنهاداتی دارم. من یک پیشنهاد خارجی از قطر دارم که مذاکرات خوبی با آنها انجام داده‌ام و به نتایج خوبی هم رسیده‌ایم. فردا شب هم برای مذاکره نهایی با این تیم قطری به این کشور خواهم رفت.

قدس آنلاین

+

خبر بود
    ساموئل در استقلال ماند

به دنبال جدایی قطعی جباری از استقلال جی بوید ساموئل در استقلال ماند. قرارداد او امروز رسمی می شود...

به گزارش قدس آنلاین، درحالی که تصور می شد مسئولان باشگاه استقلال تمایلی به تمدید قرارداد با جی لویید ساموئل ندارند باشگاه استقلال اعلام کرد به احتمال زیاد امروز پس از جلسه با ساموئل قرارداد این بازیکن را تمدید می‌کنیم. جدایی جباری ازاستقلال را باید عاملی موثر در جهت ماندن ساموئل در استقلال دانست. این بازیکن ترینیداد توباگویی قابلیت بازی در پست های گوناگون را دارد.
    Last edited by Eblis 2011; 06-07-2013 at 15:48.

17. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

جدا از تمام ویژگی های فنی جباری به نظر من خیلی بهتر که رفت استقلالی ها از چند سال پیش تقریبا ارزوی رفتنش رو داشتن اما چه کنیم که از لحاظ فنی عالی بود
    اخه تا کی حاشیه هر سال هنگام نقل و انتقالات همین برنامه رو برا استقلال داشت من نمیدونم تو که وضعیت رو میدونستی و میدیدی چرا این همه سال موندی

19. 6 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •