تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چطور میشه از شر Run as administrator در ویندوز 8 خلاص شد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 چطور میشه از شر Run as administrator در ویندوز 8 خلاص شد؟

بعضی از نرم افزارها برای دسترسی به بعضی از قابلیتهاشون یا بعضیشون حتی برای اجرا شدن نیاز به run as administrator دارند. برای اینکه از شر این کلیک مسخره در هر بار اجرا شدن نرم افزارها راحت بشم، اکانت administrator را فعال کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت و باید دوباره این برنامه ها به صورت run as administrator اجرا بشه. سوال من اینه که چرا تو ظاهر ادمین هست ولی باطنا این اکانت از نوع ادمین نیست و برای اینکه یه اکانت ادمین واقعی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ اینو میدونم که از طریق compatibility یا شورتکات برنامه میشه این قابلیت رو برای تک تک برنامه ها ایجاد کرد ولی من میخواستم بدونم که آیا راهی وجود نداره که به صورت اتوماتیک و یکجا این امکان را برای همه برنامه های فعلی و برنامه هایی که بعدا نصب خواهند شد ایجاد کرد؟بعضی از نرم افزارها برای دسترسی به بعضی از قابلیتهاشون یا بعضیشون حتی برای اجرا شدن نیاز به run as administrator دارند. برای اینکه از شر این کلیک مسخره در هر بار اجرا شدن نرم افزارها راحت بشم، اکانت administrator را فعال کردم ولی متاسفانه تاثیری نداشت و باید دوباره این برنامه ها به صورت run as administrator اجرا بشه. سوال من اینه که چرا تو ظاهر ادمین هست ولی باطنا این اکانت از نوع ادمین نیست و برای اینکه یه اکانت ادمین واقعی داشته باشم چیکار باید بکنم؟ اینو میدونم که از طریق compatibility یا شورتکات برنامه میشه این قابلیت رو برای تک تک برنامه ها ایجاد کرد ولی من میخواستم بدونم که آیا راهی وجود نداره که به صورت اتوماتیک و یکجا این امکان را برای همه برنامه های فعلی و برنامه هایی که بعدا نصب خواهند شد ایجاد کرد؟

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

UAC رو غیر فعال کردید؟
    برای غیرفعال کردنش
    این مسیر رو برید

Control Panel\User Accounts and Family Safety\User Accounts

و Change User Account Control settingds رو باز کنید و درجه بندی رو بزارید رو Never notify و ریستارت کنید.

3. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام. دوست عزیز با طی کردن این مراحل بطور کامل غیر فعال خواهد شد:
    درSearchسیستم در قسمت Windows System،Run را اجرا نمایید و عبارت gpedit.msc را در آن تایپ کنید و بر روی OK
    کلیک کنید.
    در ادامه گزینه

گزینهDisabled را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک نمائید
    Administrators in Admin
    Local Policies و سپس Security Options را انتخاب کنید
    از قسمتPolicy در سمت راست بر گزینه
    User Account Control: Run all کلیک راست کرده و بر روی Properties کلیک نمائید.
    در قسمت computer Configuration
    گزینه Windows Settings را انتخاب کنید و سپس گزینه Security Settings را انتخاب نمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با تشکر از guidance عزیز
    متن شما به هم ریخته بود ولی منظور شما رو درک کردم و موضوع حل شد. فقط تنها مشکل این که IDM پیغام داد تو یوزر ادمین نمیتونه از داخل بروزر دانلود کنه. امیدوارم که فقط این نرم افزار با ادمین مشکل داشته باشه و نرم افزارهای دیگه یا بخش های دیگه ویندوز دچار مشکل نشه. به هرحال از راه حل شما کمال تشکر را دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •