تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: Galaxy S4 mini | گوشی اندرویدی سامسونگ با پردازنده ی دو هسته ای و صفحه نمایش 4.3 اینچی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

کیفیت lcd این گوشی چطوره؟ در حد کدوم گوشی هست؟ من گلکسی اس دارم از اون بهتره؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من این گوشی رو دیروز خریدم. اگه کسی گوشی در این رنج کیفیت داشته باشه میتونه رو خوب و بد بودن این مدل نظر بده ولی من چون گوشی قبلیم در رنج گوشی های رده متوسط بود نمیتونم خیلی تخصصی نظر بدم.
    ولی کلا چیزهای که من از این گوشی متوجه شدم تو این مدته که قابل احساس بود
    1-طراحی زیبا با بدنه ای که ممکنه از جنس پلاستک باشه ولی خیلی زیبا و شکیل هست.

2- امکانات گوشی که میتونه واسه این مدل و کلا استفاده از این سبک گوشی ها خیلی مفید باشه. هدفون In Ear با بالشتک های مختلف و باشتک اضافه کردن فاصله ( برا این که فاصله گوش شما تا اسپیکر داخلی بیشتر بشه)

3- توی استاندار تششعات گوشی ها نوشته شده که گوش باید حدااقل یک سانت و نیم از مبایل فاصله داشته باشه.ولی تو این مدل گوشی اینطور که من متوجه شدم به دلیلی سیستم نویز گیر و ارتقاغ کیفیت در اتصالات این موضوع دیگه برطرف شده

4- دوربین نسبتا قوی که توی روز واقعا فوق العاده عکاسی میکنه و کیفتش در فیلم برداری هم عالیه.( لازمه بگم نور فلش این گوشی واقعا زیاده . امکان نداره هنگام عکس گرفتن از نزدیک کسی پلک نزنه )

5- کیفیت LCD و شفافیت صفحه نصبتا عالی هست ولی به نظرم توی کنتراست ( روشنایی) میتونست بهتر عمل بکنه.

6-سرعت عمل گوشی واقعا عالی هست و میشه گفت دیگه نباید نگران اتلاف وقت در باز شدن برنامه ها باشیم.البته باید برنامه های الکی رو هم نریزیم یا از سایت های معتبر برنامه هامون رو بگیریم.

7-کیفیت صدا واقعا عالی هست. استریو و با کیفیت. و واقعا با گوش دادن آهنگ با اسپیکر خود گوشی میشه از موزیک لذت برد.( کیفت هدفون هم به اندازه خود گوشی هست و کیفت خوبی رو داره. در بالا ی سیم هدفون کلید کم و زیاد کردن صدا و یک کلید دیگه هم هست که برای وصل کردن تماس یا قطع کردن موزیک استفاده میشه. برای رد کردن آهنگ به آهنگ بعدی هم کافیه همون دکمه رو 2 بار فشار بدین)

8- هر دو سیم کارت فعال هستن و میتونین بعد از شماره گیری انتخاب کنید که با کدوم سیم کارت تماس بگیره. یا اگه میخواین از طریق دفترچه تلفن تماس بگیرید باید مشخص کنید که کدوم خط پیشفرض قرار بگیره.

9- به نظر من باطری گوشی خیلی قوی نیست ولی واسه یک روز کامل جوابگو هست ( من بعد از یک روز آهنگ گوش کردن با هدفون و با گوشی- دیدن ویدیو - اینترنت و تماس در پایان روز گوشیم 30% شارژ نشون میداد)

10اگه میخواین کاور بخرید از نمونه زیر استفاده بکنید. این کیف واقعا شکیل و زیبا هست و از دس خوردن به خود ال سیدی هم جلوگیری میکنه و خیلی هم زیبا هست. کلیدهای ولوم هم در زیر کاور در دسترس هست فقط تنها مشکل اینه که هنگام کار کردن در اینترنت یا عکس گرفتن ممکنه یکم دست و پا گیر باشه!

به نظر من در حال حاظر این گوشی جز گوشی های خیلی خوب هست. مهم اینه که لگ و هنگی نداره. راحت میشه تماس گرفت با صدای فوق العاده شفاف . اس ام اس فرستاد. آهنگ گوش داد . رفت اینترنت و عکس و فیلم گرفت و از برنامه های مختلف استفاده کرد.
    فک نکنم کسی بیش از این از گوشی انتظار داشته باشه

ویرایش : راستی یادم رفت بگم. GPS این گوشی به سرعت شناسایی میکنه . من از برنامه Sygic استفاده کردم و بعد از باز شدن برنامه سریع شناسایی کرد
    Last edited by Milad4171; 03-10-2013 at 19:54.

3. 9 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

میلاد جان مبارک باشه.
    چند خریدی؟

5. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

میلاد جان مبارک باشه.
    چند خریدی؟
    ممنون
    بدون گارانتی خریدم 1190 DualSim

7. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

دوستان من فردا قراره برم بگیرم این گوشی رو ...
    چیزه خاصی هست موقع خرید چک کنم یا بپرسم ؟
    گوشی خوبیه دیگه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من فردا قراره برم بگیرم این گوشی رو ...
    چیزه خاصی هست موقع خرید چک کنم یا بپرسم ؟
    گوشی خوبیه دیگه ؟
    دوست عزیز من آکبند دارم 1 تومن خواستی در خدمتم

توی موبایلستان و پرشین تولز تاپیک زدم .. علاالدین زیر 1020 نیست .. مشکی ویتنام بدون گارانتی

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز من آکبند دارم 1 تومن خواستی در خدمتم

توی موبایلستان و پرشین تولز تاپیک زدم .. علاالدین زیر 1020 نیست .. مشکی ویتنام بدون گارانتی
    در مقایسه با S3 چطوره ؟

داره خودمونی میشه unknown-user's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مدل تک سیم این گوشی رو گرفتم و از اون ناراضیم و ناامیدم کرد معایبش رو اول میگم:
    1- کیفیت صدا و اسپیکر اون واقعا کمه گاهی اوقات متوجه زنگ خوردنش نمیشم حتی کیفیت صدا در داخل هندزفری هم پایینه . گوشیهای قبلیم (حتی K800i) از این گوشی صدای به مراتب بیشتر و بهتری داشتند
    2-علیرغم اینکه دوربین فوق العاده ای داره . اما دکمه شاتر دوربین نداره!
    3- باتری فوق العاده مضخرف که به شب نرسیده نیاز به شارژ پیدا میکنید . کافیه گوشی رو بعد از فول شارژ شدن از برق بکشید و بعدازحدود 5 دقیقه از 100درصد به 99 درصد میرسه . من اکثر روزها که گوشیم تو حالت استند بای هستش شب حدود 50-40 درصد شارژ داره گوشیم
    4-دکمه های منو و بک این گوشی رو اگه تو شب نگاه کنید متوجه میشید که کیفیت ساخت این گوشی چندان خوب نیست
    . . .
    مزایا:

1- اولین مزیت خوب این گوشی صفحه نمایش فوق العاده اونه . کیفیت تصاویر به نمایش دراومده اونقدر بالاست که به سختی میشه چشم برداشت ازش
    2-دوربین 8 مگاپیلکسی فوق العاده که قابلیت فیلم و عکس برداری با کیفیت فول اچ دی رو داره و کلی مدهای عکاسی مختلف . اگه با عکاسی درحد آماتور آشنایی داشته باشید میتونید با کمک این دوربین عکسهای بسیار خوبی بگیرید
    3- سخت افزار قدرتمند این گوشی رو نمیشه نادیده گرفت . چیپ کریت کوالکام اسنپ دراگون 1.73 گیگاهرتز دو هسته ای به همراه پردازنده گرافیکی آدرنو302 که تو بنچمارکهای متخلف با گوشیهای چهارهسته ای دسته بندی میشه به لحاظ قدرت سخت افزاری
    4-کیفیت و قدرت بالای سنسور تاچ این گوشی مثال زدنیه
    5- کرنینگ گوریلا گلس2 . محافظ ضدخش استفاده شده تو این گوشی خیال شمارو از بابت مخدوش شدن صفحه نمایش راحت میکنه
    6-سیستم عامل اندروید 4.2.2 بصورت پیش فرض و همچنین رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ
    7- با اینکه گوشی چندان کوچیکی نیست اما میتونید به راحتی با یک دست باهاش کار کنید
    . . .
    درکل من از خرید این گوشی بخاطر باتری نه چندان خوبش راضی نیستم

12. این کاربر از unknown-user بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من مدل تک سیم این گوشی رو گرفتم و از اون ناراضیم و ناامیدم کرد معایبش رو اول میگم:
    1- کیفیت صدا و اسپیکر اون واقعا کمه گاهی اوقات متوجه زنگ خوردنش نمیشم حتی کیفیت صدا در داخل هندزفری هم پایینه . گوشیهای قبلیم (حتی K800i) از این گوشی صدای به مراتب بیشتر و بهتری داشتند
    2-علیرغم اینکه دوربین فوق العاده ای داره . اما دکمه شاتر دوربین نداره!
    3- باتری فوق العاده مضخرف که به شب نرسیده نیاز به شارژ پیدا میکنید . کافیه گوشی رو بعد از فول شارژ شدن از برق بکشید و بعدازحدود 5 دقیقه از 100درصد به 99 درصد میرسه . من اکثر روزها که گوشیم تو حالت استند بای هستش شب حدود 50-40 درصد شارژ داره گوشیم
    4-دکمه های منو و بک این گوشی رو اگه تو شب نگاه کنید متوجه میشید که کیفیت ساخت این گوشی چندان خوب نیست
    . . .
    مزایا:

1- اولین مزیت خوب این گوشی صفحه نمایش فوق العاده اونه . کیفیت تصاویر به نمایش دراومده اونقدر بالاست که به سختی میشه چشم برداشت ازش
    2-دوربین 8 مگاپیلکسی فوق العاده که قابلیت فیلم و عکس برداری با کیفیت فول اچ دی رو داره و کلی مدهای عکاسی مختلف . اگه با عکاسی درحد آماتور آشنایی داشته باشید میتونید با کمک این دوربین عکسهای بسیار خوبی بگیرید
    3- سخت افزار قدرتمند این گوشی رو نمیشه نادیده گرفت . چیپ کریت کوالکام اسنپ دراگون 1.73 گیگاهرتز دو هسته ای به همراه پردازنده گرافیکی آدرنو302 که تو بنچمارکهای متخلف با گوشیهای چهارهسته ای دسته بندی میشه به لحاظ قدرت سخت افزاری
    4-کیفیت و قدرت بالای سنسور تاچ این گوشی مثال زدنیه
    5- کرنینگ گوریلا گلس2 . محافظ ضدخش استفاده شده تو این گوشی خیال شمارو از بابت مخدوش شدن صفحه نمایش راحت میکنه
    6-سیستم عامل اندروید 4.2.2 بصورت پیش فرض و همچنین رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ
    7- با اینکه گوشی چندان کوچیکی نیست اما میتونید به راحتی با یک دست باهاش کار کنید
    . . .
    درکل من از خرید این گوشی بخاطر باتری نه چندان خوبش راضی نیستم
    مشکل باطری در گوشی های هم رده ی S4mini تقریبا مثل هم دیگه هستن ولی خوب با توجه به رم و CPU 'گوشی و قدرت پردازش باطری هم به همان مقدار مصرف میشه. تقریبا مثل یه لپ تاپ که اونی که با سی یو قوی تری هست باطریش زودتر خالی میشه ولی اونی که ضعیفتره نسبت به اون یکی دیرتر خالی میشه!
    البته من مشکل باطری رو توی این گوشی دارم . شدیدا!
    اینکه هر روز باید شارژ کنم و شارژرم هم همیشه باید همراهم باشه ولی یه مدل باطری دیدم که بسیار بدرد بخور هست و میتونی سفارش بدی تا برات تهیه کنن. چون بسیار کار آمد و خوش ساخت هست. من خودم سفارش دادم واسم بیارن. ایران هرجا گذشتم از این باطری ها نداشتن!

14. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستم از دیجی کالا گرفت 1070 هزار تومان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •