تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام یک از کنفرانس ها توانست انتظارات شما را از نسل بعد برآورده کند؟

راي دهنده
62. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Microsoft

21 33.87%
  • Sony

28 45.16%
  • Electronic Arts

4 6.45%
  • Ubisoft

10 16.13%
  • هیچکدام!

11 17.74%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 21 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 205

نام تاپيک: E3 2013

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

در صفحه قبل به پیش بینی کنفرانس مایکرو در E3 پرداختیم و حالا در پستی به پیش بینی در مورد کنفرانس سونی می پردازیم :

پیش بینی ها در مورد کنفرانس Sony در E3

احتمال نمايش "صددرصد" يا بالا :

نمایش كنسول:
    سوني در همايش چند ماه پيش تقريبا تمام مشخصات سخت افزاري ps4 و امكاناتش را بيان كرد و حتي در زمينه توضيح نرم افزار سيستم هم كامل عمل كرد ولي خود كنسول را نمايش نداد و مطمينا در e3 چهره اين كنسول را هم مشاهده خواهيم كرد بااضافه اطلاعات بيشتر در مورد امكانات بیشتری از كنسول و قيمت و .....

استوديوي santa monica

از استوديوهاي كليدي سوني كه سازنده عنوان معروف god of war است و از لحاظ تخصصي هم به بقيه استوديوهاي سوني كمك مي كند.
    شايعه هايي پخش شده كه سانتا مونيكا بر روي شوتري اول شخص يا بازي rpg كار مي كند.حال اينكه اين شايعات تا چه حد درست هستند به زودي مشخص خواهد شد

Killzone : shadow fall

ادامه شوتر اول شخص سوني كه ماه قبل در مراسم معرفي كنسول ps4 هم نمايش داده شد و طرفداران اين بازي با كيفيت را بيش از پيش براي تجربه نسخه جديدي از سري كيلزون و مبارزه با هلگاست ها مشتاق كرد

استوديوي Media molecule

سازنده خلاق و خوش ذوق بازي زيباي little big planet مراسم معرفي كنسول در مورد كار با سنسور حركتي move توضيحاتي دادند و مطمينا در E3 هم دست پر بازخواهند گشت.البته اين استوديو بازي را هم براي psvita در دست ساخت دارد به نام tearaway.

استوديوي naughty dog

بدون شك يكي از بهترين استوديوهاي بازي سازي در اين نسل كه با ارايه سري uncharted كمك شاياني به پيشرفت ps3 كرد و چند روز بعد هم بازي جديد و جذاب the ladt of us را براي ps3 منتشر خواهد كرد
    حالا معلوم نيس اين استوديو با نمايش last of us در مراسم حضور خواهد داشت يا طبق شايعات باز هم عنوان جديدي البته اينبار براي ps4 در حال ساخت دارد اما چيزي كه كاملا مشخص است اين است كه تصور مراسم سوني بدون حضور اين استوديو تقريبا غير ممكن است

Infamous second son

شماره جدیدی از بازی open world و fun که با کاراکتری مملو از قدرتهای جذاب قرار است شهر را زیر و رو کنید .نمایش بازی در معرفی کنسول جذاب و راضی کننده بود

Gran turismo 6
    پر فروشترين و يكي از پرسابقه ترين بازي هاي برند پلي استيشن كه تاكنون 70 ميليون نسخه فروش داشته و شماره جديد آن براي ps3 معرفي شده است.
    در مراسم e3 احتمالا اطلاعات و نمايشي از بازي و شايد تاييد نسخه اي از بازي براي ps4 خواهيم داشت

Drive club

برند پلي استيشن ريسينگ شبيه ساز قوي به نام GT دارد ولي جاي خالي يك ريسينگ كمتر جدي و كمي اركيد احساس ميشد كه قراراست استوديوي Evolution Studios در ps4 اين مهم را انجام دهد.
    نمايش بازي در مراسم معرفي كنسول خيره كننده بود و مطمينا جزو خبرسازنرين بازيها براي طرفداران ريسينگ در نسل جديد خواهد بود

Destiny

بازي جديد سازنده بازي halo به نام destiny كه در سبك شوتر اول شخص Mmo است در نمايش معرفي كنسول حضور داشت و محتواهاي اضافي انحصاري براي ps4 توسط سازندگان تاييد شد.در نتيجه به احتمال زياد مي توان انتظار نمايشي كامل از اين بازي در E3 داشت

Vita vita
    مطمينا كنسول دستي سوني يعني psvita هم سهمي در كنفرانس خواهد داشت مخصوصا بعد از اينكه سوني اعلام كرد كه ميتوان از كنسول دستي به عنوان دسته در تمام بازيهاي ps4 استفاده كرد
    چندين بازي جالب هم از جمله نسخه اي از كيلزون براي كنسول دستي و tearaway براي اين كنسول در دست ساخت است

The last guardian
    بازي بزرگ از سازنده بازيهايي بزرگ مانند سايه كلوسوس و ico كه چندين و چندين سال است كه تاخير ميخورد و سرنوشت نامعلومي دارد
    ولي شايعات زيادي مبني بر نمايش بازي براي ps4 وجود دارد تا هم محرك قوي براي ps4 باشد و هم اين بازي بلند پروازانه را با سخت افزاري بهتر براي طرفداران ارايه كند

شركت ubisoft
    يوبي سافت روابط خوبي با اكثر پلتفرمها مخصوصا ps دارد و اخيرا هم watch dogs در معرفي كنسول نمايش داده شد....در كنفرانس هم احتمالا اين شركت حضور خواهد داشت

استوديوي quantic dream

از استوديوهايي كه رابطه نزديكي با سوني دارد و بازيهاي انحصاري باكيفيتي براي ps3 ساخته است و بازي beyond two souls را هم براي ps3 در دست ساخت دارد در كنفرانس هم احتمال اينكه از تكنولوژي جديد يا بازي جديد پرده بردارد وجود دارد

Diablo 3
    خبر عرضه اينبازي مطرح و مختص پلتفرم pc براي ps3 در مراسم معرفي خبر فوق العاده مهمي بود و مطمينا بسياري از طرفداران سبك نقش افريني و عاشق گشت و گذار در سياهچالها منتظر نمايشي از بازي در كنفرانس براي ps3 و شايد نسل بعدي هستند

احتمال نمايش پایین :

كاهش قيمت vita

كنسول دستي psvita با وجود قدرت سخت افزاري خوبي كه دارد از لحاظ فروش نسبتا ضعيف ظاهر شده و در سايه رقيبش قرار گرفته
    امكان دارد در كنفرانس سوني تصميماتي در مورد سرنوشت كنسول دستي اش بگيرد مخصوصا حالا كه با خود ps4 نيز مچ است.

Agent
    شركت بزرگ راك استار قرار بود براي اين نسل يك ip جهان باز براي ps3 بسازد كه به خاطر فشارهاي مايكروسافت و بازاري كه پلتفرم مايكروسافت ايجاد كرده بود محقق نشد نام اين بازي agent بود
    حالا امكان دارد اين باي براي ps4 منتشر شود و يا حتي مولتي پلتفرم باشد؟

كمپاني اسكوار انيكس
    سازنده سري پرآوازه final fantasy قرار بود فاينال فانتزي جديدي را براي ps3 منتشر كند كه به جز چند تريلر خبري از آن نشده .حال گفته شده احتمالا اين بازي براي ps4 در دست ساخت است و حتي خبرهايي از ساخت بازي بر مبناي tech demo موتور نسل بعدي اين شركت در دست ساخت است....بايد منتظر ماند و تماشا كرد

.

Last edited by halflife g; 04-06-2013 at 11:55.

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض نمایش COD در 19 خرداد!

یک شنبه ی هفته ی بعد (19 خرداد) این بازی بزرگ در E3 نمایش داده میشه،مراسم نمایش 30 دقیقس که به بخشای مختلفی از قبیل گیم پلی،پشت صحنه ی ساخت بازی و مصاحبه با اعضای IW این نمایش رو تشکیل میده.
    از نکات جالب توجه این مراسم تماشای اون در بیش از 41 کشور جهانه!

3. 11 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بزرگترین رویدادهای این نسل E3

رونمایی از کنسول های نسل بعدی 2005

رونمایی از PS3 به همراه تریلرهای فوق العاده از بازی هایی همچون Motorstorm and Killzone 2 ،که بعدا مشخص شد تریلرهای In-game نبودن و یه جورایی تو زدر ازاب دراومدن !دی!
    پشت درهای بسته MS از بازی انحصاری Alanwake رونمایی کرد،هرچند 5 سال طول کشید تا منتشر بشه !دی!

2006

GTAIV و مولتای پلتفرم بودن آن! 2006

قیمت گیمینگ نسل بعدی !

این سال ، سال بزرگی برای MS بود ، با رونمایی از انحصاریی هایی همچون Halo 3, Fable II, and Gears of War ، هرچند بزرگترین رونمایی برای GTAIV بود که بعد از منتشر شدن دو نسخه قبلی به صورت Time-Exclusive برای سونی ، اینبار این بازی در تاریخ یکسان برای هر دو پلتفرم منتشر میشد .
    خب نباید انتظار داشت همه ی رویداد ها باحال باشند ، ضد حال 2006 اعلام قیمت PS3 بود که دو برابر Wii و 200دلار گران تر از 360 ! به قیمت 599دلار. و همین مر پاسخ های منفی از طرف گیمرها داشت ازون موقع به بعد معلوم شد که چرا نباید بحث قیمت آورد به E3! دی!

2008

MS و Final Fantasy

در این سال ، دوباره طرفداران کنسول PS3 توسط MS شک زده شدند با رونمایی XIII برای 360!

2009

سال رویدادهای عجیب غریب!

این سال همراه بود با رونمایی های عجیب برای کینکت و Move ، که بعدا به پروژه ی Natal معروف شد . و Nintendo هم Vitality Sensor احمقانه را معرفی کرد .

2010

Skyward Sword

دیدن یک بازی جدید از سری Zelda که مخصوص Wii طراحی شده بود ، هیجان بالایی داشت
    Nintendo تاریخی از رونمایی های بازی های Zelda دارد ، آیا امسال هم شاهد بازی دیگری خواهیم بود ؟

گیمینگ سه بعدی بدون عینک !

هرچند قبل از این رویداد ، Nintendo رسمن از 3DS رونمایی کرده بود اما هنوز مشخص نبود این تکنولوزی به چه صورتی کار می کند که در این رویداد دمویی نمایش داده شد .

Valve : سونی عاشقتم!

روزی روزگاری ، Gabe Newell منتقد اصلی PS3 بود و از آن به یک افتضاح کامل یاد میکرد !

همه ی این ها در این سال عوض شد وقتی Gabe به روی صحنه آمد در کنفرانس سونی و رسمن اعلام کرد که Portal 2 برای PS3 نیز منتشر خواهد شد .

2011
    بازگشت Halo !

هیچ کمبودی برای 360 از نظر Halo نبود ولی شاهد رونمایی از نسخه 4ام این فرنچایز بودیم و بیداری مستر از خواب 4ساله !

2012
    یوبیسافت و رها کردن سگ ها !

E3
    سال پیش مضخرف بود! هر دو کله گنده ی این صنعت مشغول کنسول های نسل بعدی خود بودند ، علاوه بر بازی هایی همچون The Last Of Us , ACIII , XCOM ، یک تریپل A با طعم Open-worldاز طرف یوبیسافت همه رو به وجد آورد .

کدوم E3 فکتون رو آورد پایین ؟!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by mjorh; 05-06-2013 at 10:40.

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض کنفرانس های E3 2013

کم کم بوی E3 به مشام میرسه و به شروع بزرگترین گردهمایی صنعت گیم نزدیک میشیم...واقعا با شکوهه! کنفرانس امسال هم کنفرانس بسیار ویژه ای شده به خاطر معرفی کنسول های نسل بعد! چـــ شود!! مراد عزیز همه ی پیش بینی هارو کرد،خب ما نیز یه نگاه کلی به کنفرانس ها داشته باشیم و ببینم چه برنامه هایی قراره نمایش داده بشه:

کنفرانس مایکـروسافـت (دوشنبه 20 خرداد،ساعت 21:00 تا 22:30 به وقت تهران)
    - XBOX One
    مهم ترین بخش کنفرانس ماکرو به معرفی بیشتر کنسولش در E3 هستش،هرچند این کنسول هفته های قبل رونمایی شد ولی اطلاعات زیادی از سخت افزار و معماری اون درز پیدا نکرد و همگان منتظرن که اطلاعات بیشتری رو در مورد این کنسول کسب کنن.همچنین تماشای بازی های انحصاری (ماکرو اعلام کرده 15 تا بازی انحصاری برای کنسول جدیدش قراره معرفی بشه) این کنسول و قدرت گرافیکیشون از بخش های جذاب این کنفرانس محسوب میشه.من روی معرفی GeOW4 حساب ویژه ای باز کردم.
    کنفرانس EA (سه شنبه 21 خرداد،ساعت 00:30 تا 01:30 به وقت تهران)
    - Battlefield 4
    نمایش از سری بازی هایی که نسخه قبلش در نسل قبل از بهترین گرافیکهای ژانر خودش بوده،تماشای قدرت گرافیکیش رو کنسول های نسل بعد قطعا جذاب خواهد بود.
    - Mirror’s Edge 2
    شایعه هایی از گوشه و کنار به گوش رسیده که این بازی قراره برای کنسول های نسل بعد در کنفرانس EA معرفی بشه.با توجه به اینکه نسخه قبل بازخوردهای خوبی رو داشت میتونیم انتظار یه بازی خوب رو داشته باشیم.
    - EA SPORT GAMES
    رونمایی از گیم پلی فیفا 14 برای اولین بار در این کنفرانس صورت میگیره و همچنین از فیفای نسل بعد رونمایی میشه.این بخش از کنفرانس EA برای طرفداران سبک ورزشی بسیار جذابه،بخصوص نمایش فیفای نسل بعد.
    - Need For Speed: Rivals
    کنفرانس یـوبـی سـافـت (سه شنبه 21 خرداد،ساعت 02:30 تا 03:30 به وقت تهران)
    - Watch Dogs
    با نتشار تریلرهایی از گیم پلی این عنوان همگان تحت تاثیر گرافیک و هوش مصنوعی بازی قرار گرفتند.بر اساس ادعاهای یوبی این بازی قراره رقیب جدی ای برای سری GTA در نسل بعد باشه،اگه همین ادعا صخت داشته باشه قطعا با فرنچایزی قوی روبرو خواهیم بود.
    - Assassin’s Creed 4
    سری ای که استارت خودش رو در نسل هفتم زد و به سرعت در بین گیمرها اسم و رسمی برای خودش دست و پا کرد،حتما دیدن یک AC روی کنسول های نسل بعد جذابه.
    - Splinter Cell: Blacklist
    در این نسخه شاهد تغییر رویکرد سازنده ها نسبت به نسخه های قبل تر هستیم.سم فیشر قصاوت بیشتری در کشتارها پیدا کرده و هیجان بازی به مراتب بالاتر رفته.انتخاب بین انجام دادن مراحل بین اکشن و مخفی کاری از نکات قابل توجه این نسخه محسوب میشه.
    - Rainbow Six: Patriots
    با انتشار تریلری از گیم پلی بازی این نسخه نسبت به سایر نسخه های این سری اپیک تر شده بود،از بازی اطلاعات زیادی منتشر نشد و گیمرها در عطش دریافت اطلاعات جدید از این بازی جذاب بودن.نمایش اطلاعات بیشتر از این بازی در کنفرانس یوبی از بخش جذابش محسوب میشه.
    - Beyond Good & Evil 2
    کنفرانس ســونــی (سه شنبه 21 خرداد،ساعت 05:30 تا 06:30 به وقت تهران)
    - PS4
    بدون شک تمرکز اصلی سونی در کنفرانس خودش بر روی کنسول جدیدش هست،باید منتظر شعارهای گیمرپسندانه سونی در این مراسم باشیم،مثل رویکرد سونی و تمرکز اصلیش بر اصل گیمینگ و یا نداشتن سیستم DRM.سونی در این کنفرانس سورپرایز بزرگی مثل Uncharted4 رو در کلاه شعبده بازی خودش گنجونده.

6. 15 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

harmonix از بازی جدیدش برای xbox one و x360 رونمایی کرد
    استوديوي harmonix كه سري بازيهاي موفق rock band و dance central رو در كارنامه دارد در ادامه همكاريش با مايكروسافت قرار بازي موزيكال ديگه اي به نام fantasia music evolved رو براي xbox one و xbox 360 منتشر كنه
    قرار بازيكن در اين بازي كه نقش يه شاگرد ساحره رو ايفا مي كنه با اواز خووندن(از طريق كينكت) به دنياي پيرامونش جان ببخشه......تا حالا هم حضور اهنگهاي چندين خواننده معروف از جمله bruno mars و ....هم در بازي تاييد شده

fable1 برای x360 بصورت remake عرضه خواهد شد
    شركت lionhead سازنده عنوان fable براي اواخر سال ميلادي امسال بازي fable1 رو كه محصول سال 2004 هستش رو براي xbox 360 در كيفيت HD ريميك(دوباره سازي) خواهد كرد.
    از ويژگيهاي اين نسخه ميشه به بهبود قابل توجه گرافيك(مدلينگ و تكسچر و رزولوشن) و كاهش زمان لودينك و بهبود كاربري بازي و اضافه شدن اچيومنت به بازي و هماهنگي با smartglass اشاره كرد.....در زیر عکسی مربوط به مقایسه نسخه اولیه و بازسازی شده رو مشاهده می کنید:

بانجی تایید کرد : نمایش گیم پلی destiny در کنفرانس سونی
    شرکت بانجی در تویتتر خودشون اعلام کردن که اولین نمایش از گیم پلی بازی رو در کنفرانس سونی اجرا خواهند کرد.این بازی در سبک شوتر اول شخص و بصورت mmo و در تمی فضایی ساخته میشه و برای پلتفرمهای نسل فعلی و بعدی کنسول مایکروسافت و سونی عرضه خواهد شد

.
    Last edited by halflife g; 05-06-2013 at 21:45.

8. 13 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بازی که من به شدت منتظر نمایششم هم توی سایتش یه سری مطالب درباره پیش نمایش E3 گذاشته که گفتم خبرشو جای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود بازی اینجا ترجمه کنم و بذارم . این بازی هم بازی نیست جز The Elder Scrolls Online .

اخبار و فیدبک های آخرین پیش نمایش ما در لندن و لس آنجلس شروع به پخش شدن کردن . در این پیش نمایش به منتقدین اجازه بازی کردن داده شد و در زیر شما نظرات رو میتونید بخونید :

تصاویر

مقالات

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : در بازی یه احساس خطر واضح وجود داشت . یک در پشت سر من بسته شد و در داخل یک دانجن بسیار خطرناک و لول بالا گیر افتادم و راهی به جز تموم کرد اون جلو روم نبود . این یکی از لحظه هایی بود که دوست دارم تجربه کنم و امیدوارم که Zenimax در بقیه قسمت های بازی هم چنین حسی رو القا بکنه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : طریقه پیش رفتن داستان در Elder Scrolls Online من رو کاملا تحت تاثیر قرار داد . یک Quest Chain کوتاه بازی من رو بیش تر از صدها ساعت World of Warcraft تحت تاثیر قرار داد . جمعیت رو به کاهش Star Wars : The Old Republic ثابت کرده که پلیر ها به چیزی بیش از داستان خوب نیاز دارند , اما من به ESO امیدوارم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چیزی که من رو شگفت زده کرد , توانایی صحبت با تک تک NPC ها بود , از گدا گرفته تا شخصیت های مهم تر و این که هر کدومشون صدا و لاین های یکتای خودش رو داشت . با توجه به عظیم بودن بازی(و بزرگتر بودنش از اسکایریم) مشخص هستش که بازی مقدار باور نکردنی Content برای عرضه داره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : چیزی که من رو جذب کرد , این بود که گیم پلی بازی مثل یک MMO نبود . درسته بسیاری از کوئست ها میگفتن که برو فلان چیز رو جمع کن یا با فلان کس حرف بزن(چون خود NPC حال رفتن نداره ! چه تنبل) و درسته که نمیتونید برید تو خونه بقیه و دزدی کنید , اما گشتن در طبیعت اصلا مثل بقیه MMO ها نبود و به من حس خوب بقیه Elder Scrolls ها رو میداد . دنیای بازی پر از موارد جالب و هیجان انگیز هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : من از یک کسی که برای بازی احترام قائل بود , به یک فن تبدیل شدم . بازی در همین وضع فعلی و ناتمامش , بسیار زیبا هستش . داستان بازی کامل و جذابه . Combat اون عالیه . حس و حال بازی و صدا گذاریش پرفکت هست . به طور خلاصه موارد منفی بسیار کمی رو دیدم که بخوام درباره بازی بگم .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : شاید یکی از بهترین ویژگی های بازی که اون رو به یک بازی یکتا تبدیل کرده , توانایی تجربه کردن اون به صورت اول شخص هست . آیا این یک ویژگی حیاتیه ؟ نه , ولی یک تغییر بزرگ در ریشه MMO هاست و باعث میشه که فن های Elder Scrolls بهشون حس بقیه Elder Scrolls ها دست بده و راحت تر به بازی عادت کنن و با اول شخص راحت تر باشن . مثل من !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : خیلی زوده که نظر قطعی بدیم , اما من این رو میگم : موقعی که زدن رو شونم و گفتن وقت تموم شد , من اصلا آماده رها کردن کیبورد نبودم ! TESO نه تنها پتانسیل باز کردن درهای Elder Scrolls رو به MMO ها رو داره , بلکه میتونه تفکرات نسلی از گیمر ها که طرف MMO نمیرن رو عوض کنه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سوالی که ممکنه بپرسید اینه که آیا بازی حس یک Elder Scrolls رو داره ؟ خانم ها و آقایان من بلند و واضح میگم که بله . زمانی که من بازی می کردم , مثل این بود که دارم اسکایریم رو با بقیه پلیر ها بازی میکنم که خوب خیلی خوبه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : سیستم دانجن های عمومی چیز جدیدی نیست اما ممکنه برای خیلی از گیمر ها امروزی جدید باشه . مدت ها بود که متوجه شده بودیم که این سیستم در بازی وجود داره و من بی صبرانه منتظر بازگشت اون ها در TESO هستم . هیچ حسی مثل این نیست که توی یک نبرد بسیار سخت و حساس در یک دانجن ترسناک باشید که به یک باره یک پلیر دیگه رو در گوشه ای ببینید که با کمک بهتون , جریان نبرد رو عوض کنه .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : در زمان کوتاه و ارزش مندی که در بازی گذروندم نتونستم به طور عمیق چیزی رو تجربه کنم اما بازی به طور واضح یک موضوع خوشایند رو اعلام کرد : این اول یک Elder Scrolls هست و بعد چیز های دیگه .

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ویدئو های چندین منتقد رو میتونید در لینک منبع ببینید .

در ضمن پیشنهاد میکنم آهنگ زیر که یکی از فن های بازی که خواننده هم هستن به نام Malukah برای بازی سرودن و خوندن رو گوش کنید . فوق العادست !
    Last edited by Arrowtic; 06-06-2013 at 16:27.

10. 18 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

تا شروع E3 چند روزي باقي نمونده و بالطبع خبرهاي زيادي منتشر ميشه ....براي اينكه بتونيم اكثر اين حجم زياد خبري (با توجه به شاغل بودن يا درس و دانشگاه داشتن بچه هاي تاپيك) پوشش بديم در قالب خبرهاي كوتاه(عنوان و اندكي متن)خبرها در تاپيك قرار داده ميشه :

ديابلو ٣ براي عرضه در سپتامبر براي x360 و ps3 تاييد شد
    بازي ديابلو براي هر دو كنسول نسل حاضر براي تاريخ ٣سپتامبر تاييد شد به همراه ایتم اضافی برای کسانی که بازی رو پیش خرید بکنن و البته برای بازی کردن بخش داستانی بر خلاف نسخه pc نیازی به وصل شدن به اینترنت نخواهد بود

در مراسم امشب كونامي : نمايش mgs5 - castelvania los2 و pes2014
    در مراسم امشب كونامي به وقت 21:30 به وقت تهران و بصورت ويديويي و stream و از قبل ضبط شده خواهد بود نمايشهايي از اين بازيهای ذکر شده در تن خواهیم داشت به همراه مصاحبه اي از كارگردان pes و اطلاعاتي از fox engine .

Forza5 بصورت 60 فريم و در رزولوشن full HD
    سازندگان بازی یعنی استودیوی turn10 وعده داده براي اولين بار در سري اين بازي و كلا اين سبك بازي در مشخصات 60'فريم و رزولوشن full Hd بر روي xbox one اجرا خواهد شد .

تريلر hellraid براي E3 منتشر شد
    از بازي hellraid كه توسط سازندگان deadisland ساخته ميشه و به فرم همون deadisland ولي در زمانهاي كهن و سياهچاله ها و هيولا و جادو هست تريلري منتشر شده كه در لينك زير ميتونيد ببينيد:

تريلر south park the stick of truth براي E3 منتشر شد
    اين بازي زيبا و rpg كه از سريال معروفي به همين نام برگرفته شده توسط obsidin براي كنسولهاي نسل فعلي و pc توسط يوبي سافت در دست ساخته...لينك تريلر رو در زير مي بينيد:

Warframe به ps4 خواهد امد
    بازي warframe كه free to play هستش و توسط استوديوي digital extreme براي pc ساخته شده و تا حالا ١ ميليون كاربر درش ثبت نام كردن براي كنسول نسل بعدي سوني و با بهره گيري از امكانات dualshock عرضه خواهد شد

.
    Last edited by halflife g; 06-06-2013 at 17:16.

12. 16 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

Titanfallبازي جديد سازندگان call of duty براي xbox ها و pc منتشر خواهد شد

جديدترين بازي سازندگان call of duty به نام titanfall طبق شنيده ها براي x360 و xbox one و pc منتشر خواهد شد.
    بازی از موتور سورس كه مربوط به شركت valve است در ٦٠ فريم استفاده مي كند و مربوط به رويارويي انسانها با رباتهاست و مولتي پليري خلاقانه و سينماتيك دارد
    گفتني است بازي بر روي xbox one از پردازش ابري يا cloud computing براي پردازش هوش مصنوعي و فيزيك استفاده خواهد كرد

Nba live 2014 فقط بروي كنسولهاي نسل بعد منتشر خواهد شد
    EA تاييد كرد اين شركت از توليد nbalive 2013 براي كنسولهاي فعلي صرف نظر كرده تا اين سري را بر روي كنسولهاي نسل جديد توسط موتور nextgen اشان عرضه كند...بازي در تاريخي در سال فعلي ميلادي منتشر خواهد شد

سوني در E3 تعداد 40 بازی جديد براي 3 پلتفرم موجودش نمايش خواهد داد
    سوني تاييد كرد در E3 امسال 40بازي جديد براي ps3 و ps4 و psvita نمايش خواهد داد البته معلوم نيس چه تعداد اين بازيها مربوط به هركدام از اين پلتفرمهاست و چه تعداد انحصاريست

كپكام لاين آپ خود براي E3 را اعلام كرد
    كپكام اعلام كرد در E3 بازيهاي زير توسط اين شركت ارايه خواهد شد كه البته يك سوپرايز نامشخص هم در انتهاي ليست وجود دارد:

Duck tales
    Lost planet 3
    Pheonix wright : ace attorney
    Dungeon and dragons :chronicles of mystara
    "A big suprise"

.

14. 17 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

16. 5 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی ™...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

YAIBA NINJA GAIDEN Z - TRAILER E3 2013

دانلود (با کیفیت بالا) . 22 mb :

.
    .
    .

WOLFENSTEIN THE NEW ORDER - TRAILER E3 2013
    دانلود (با کیفیت بالا) . 39 mb :

18. 5 کاربر از ™... بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •