تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: طریقه فعال کردن DIVX در تلویزیون های سامسونگ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض طریقه فعال کردن DIVX در تلویزیون های سامسونگ

دوستان در این تایپیک برای آن دسته از عزیزانی که مشگل با پخش فیلمهای MKV رادارند مطالبی را عرض می کنیم

برخی از کاربران با دستکاری در تلویزیون شان نرم افزار divx که برای اجرای فایلهای صوتی وتصویری با فرمتهای مختلف را دارد از لایسنس و ریجستری خارج می کنند و تلویزیون شان دیگر قابلیت پخش فرمتهای مورد نظر شان را ندارد.پس برای اصلاح آن باید ثبت نام را دوباره انجام داد
    برای این کار اول به این سایت رفته و از قسمت راست صفحه free download را کلیک می کنید و نرم افزار مربوطه را دانلود وسپس در کامپیوتر تان نصب می کنید. و بعد آن را اجرا می کنید.و در موقعه این کار را به اینترنت وصل باشید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نحوه ثبت نام

شما باید در مراحل ثبت نام یک بار به منظوراجرای فیلم دیویکس خریداری شده بر روی دستگاه های خود دیویکس را تکمیل کنید و برای این کار. ثبت نام مورد نیاز است برای پخش فیلم دیویکس نرم افزار آن را دانلود کنید.

شروع به کار

قبل از اینکه ما شروع کنید، مطمئن شوید که شما نرم افزار را دانلود کرده و آخرین دیویکس پلیر برای ویندوز یا مک بسته نرم افزاری دسکتاپ تان نصب کرده اید.

مرحله 1: ایجاد حساب VOD DIVX یا CREATE A DIVX VOD ACCOUNT
    باز کنید دیویکس پلیر برای ویندوز یا مکینتاش و بروید به منو "VOD" به "ثبت نام دیویکس دستگاه تان." شما باید وارد بخش مدیریت شوید، یا ایجاد یک حساب دیویکس برای شروع ثبت نام. یعنی نام و نام خانواده گی و ایمیل و پسوردتان راوارد ودر آخر مربع کوچک پایین را تیک میزنید و در سایت divx ثبت نام می کنید.
    و سپس در قسمت راست نرم افزار روی گزینه تلویزیون کلیک کرده و صفحه دیگر باز می شود که از شما می خواهد نامی برای تلویزیو نتان انتخاب کنید که بعد از انتخاب صفحه دیگری باز می شود از شکل زیر وارد شوید

مرحله 2: DIVX کد ثبت نام از دستگاه
    یافتن دیویکس کد ثبت نام خود، به طور معمول در منوی تنظیمات اصلی دستگاه قرار دارد. این کد را وارد کنید به دیویکس پلیر به ادامه ثبت نام. در تلویزیون سامسونگ از این مسیر بروید منو-----> سیستم---> ویدیوی درخواستی divx سپس ok کرده و کد ثبتی را یادداشت کرده و خارج می شوید.وسپس کدی را که قبلا یاد داشت کرده بودید در قسمت ریجستری کد وارد کنید و در پایین نام ی که برای تلویزیون تان انتخاب کردید وارد کرده و next را بزنید. و سپس صفحه دیگری وارد می شوید که می توانید مکانی را که فایل تصویری مربوطه را ذخیره کنید.وسپس next را بزنید .و واردصفحه بعدی شده و فایل تان دانلود و ذخیره می شود .و در صفحه بعد دکمه ترانسفر را زده و یک صفحه جدید باز می شود در قسمت بالا دیویدی رم یک فلش رو به پایین دارد آن را زده و usb را انتخاب کنید و اینکه یک عدد فلش به کامپیوتر تان وصل باشد که پس از استارت فایل مورد نظر روی آن ذخیره شود .و سپس استارت کنید.و دیگر کار تمام است

.

مرحله 3: دانلود و ثبت نام پلیرهای ویدئویی
    وقتی کد به دیویکس پلیر وارد شده، شما می توانید دانلود کنید فیلم ثبت نام تان را روی کامپیوتر و آن را ببینید. این ویدیو باید بر روی دستگاه خود گواهی شود برای اجرای تکمیل ثبت نام. برای انجام این کار، به همان شیوه به طور معمول کپی کنید آن فایل تصویری را به USB به پخش فیلم های دیویکس در تلویزیون تان بعد از پخش فیلم خیلی کوتاه تلویزیون شما نرم افزار divx آن ثبت شده و شما می توانید دیگر فیلمهایتان را با فرمت مربوطه تماشا کنید

..

فرمتهای DIVX

Plays high definition MKV files
    Plays mobile resolution video Plays standard definition video Plays purchased Hollywood content Supports advanced playback features Plays 720p HD and/or 1080p HD video Plays high definition MKV files
    DivX Plus HD
    DivX HD
    DivX Ultra
    DivX Home Theater
    DivX Mobile Theater
    DivX Mobile

خلاصه:

به وب سایت دیویکس ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رفته و با ورود به حساب کاربری تان که از قبل ثبت نام کردید تلویزیون به عنوان یک دستگاه دیویکس را گواهی کنید. اگر شما یک حساب کاربری ندارید، لطفا یکی ایجاد کنید.
    1- انتخاب سیستم> DivX® ویدئو به صورت زنده. یک پنجره با یک کد ثبت نام بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.
    2- بازدید از وب سایت دیویکس از طریق یک کامپیوتر و[ثبت نام دستگاه تان] از زیر [پشتیبانی] ازمنوی بالای صفحه و آن را کلیک کنید.
    3- کد ثبت نام نشان داده شده بر روی صفحه نمایش تلویزیون در زمینه [کد ثبت نام خود را وارد کنید] را وارد کنید.
    4- نام تلویزیون را وارد کنید در [نام دستگاه خود تان] درست انتخاب کنید و سپس [بعدی].
    5- کلیک کنید [DOWNLOAD] و ذخیره فایل [device_name.divx].
    6- انتقال فایل [device_name.divx] را از کامپیوتر بر روی یک دستگاه USB و سپس دستگاه USB را به تلویزیون وصل کنید.
    7- پخش فایل [device_name.divx] در تلویزیون به ثبت تلویزیون به گواهی شدن دیویکس پخش تان.
    Last edited by matinpour; 13-08-2015 at 10:45.

2. 6 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با درود
    من نرم افزارو از سایت مربوطه دانلود و نصب کردم.
    بعد از اینکه مشخصات رو واسه ساخت اکانت کامل میکنم و دکمه نکست رو میزنم خطا میده در ضمن ویندوزم ایکس پی سرویس پک 3 .
    لطفا راهنمائی فرمائید.

با سپاس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با درود
    من نرم افزارو از سایت مربوطه دانلود و نصب کردم.
    بعد از اینکه مشخصات رو واسه ساخت اکانت کامل میکنم و دکمه نکست رو میزنم خطا میده در ضمن ویندوزم ایکس پی سرویس پک 3 .
    لطفا راهنمائی فرمائید.

با سپاس
    دوست عزیز
    اگر می شود آن خطا را برایم بنویسید

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر می شود آن خطا را برایم بنویسید

you must upgrade to the new version of Divx plus player to access yuor Divx accont or download and view purchased Divx Vod content

که دو گزینه تو این پنجره هست upgarde , cansel که آپ رو انتخاب میکنم و هیچ اتفاقی نمی افته.

در ضمن ویندوز سیستمم XP- SP3 میباشد

با سپاس
    Last edited by saeed682; 05-08-2013 at 11:26.

7. این کاربر از saeed682 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

you must upgrade to the new version of Divx plus player to access yuor Divx accont or download and view purchased Divx Vod content

که دو گزینه تو این پنجره هست upgarde , cansel که آپ رو انتخاب میکنم و هیچ اتفاقی نمی افته.

در ضمن ویندوز سیستمم XP- SP3 میباشد

با سپاس
    دوست عزیز
    وقتی که آن پیام می آید وشما آن را اجرا می کنید شروع به دانلود می کند ببینید مسیری را که فایل دانلود شده کجاست آن وقت آن را از حالت برنامه اجرا کنید یک صفحه کوچک نمایان می شود که در پایین آن روی here کلیک کرده تا دانلود آغاز شود و پس از آن که دانلود تمام شد برنامه را نصب و بعد از ریست کردن کامپیوتر دوباره برنامه را اجرا کنید و مرحله دوم را اجرا کنیدطبق دستور بالا

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض با سپاس فراوان

دوست عزیز
    وقتی که آن پیام می آید وشما آن را اجرا می کنید شروع به دانلود می کند ببینید مسیری را که فایل دانلود شده کجاست آن وقت آن را از حالت برنامه اجرا کنید یک صفحه کوچک نمایان می شود که در پایین آن روی here کلیک کرده تا دانلود آغاز شود و پس از آن که دانلود تمام شد برنامه را نصب و بعد از ریست کردن کامپیوتر دوباره برنامه را اجرا کنید و مرحله دوم را اجرا کنیدطبق دستور بالا

با سپاس فراوان از لطف و راهنمائی ارزنده تان همیشه پیروز و سربلند باشید دوست گرامی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    قسمت ریجستری کد در مرحله 2 را هرچی من فشار میدم چیزی نمیاد که من کد ثبت دستگاهم را وارد کنم چکار کنم عزیز

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    قسمت ریجستری کد در مرحله 2 را هرچی من فشار میدم چیزی نمیاد که من کد ثبت دستگاهم را وارد کنم چکار کنم عزیز
    دوست عزیز
    آیا در کامپیوترتان و در برنامه دایویکس log in شده اید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من نمیتونم برم توی سایت divx

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •