تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: خبر فوری>> سگها رو تا اطلاع ثانوی بیرون نبرید

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض خبر فوری>> سگها رو تا اطلاع ثانوی بیرون نبرید

سلام

اومدم بگم و خواهش کنم سگهاتونو بیرون نبرین.. یه سری آدم بیمار ریختن سگهارو جمع میکنن.. باهاشون حسابی بد رفتاری میکنن.. خواهش میکنم تو این اوضاع سگ زبون بسته از همه جا بی خبرو بیرون نبرین که قربانی خشونت این وحشی ها نشن...

سگها رو با بدرفتاری میگیرن و میبرن کهریزک... معلوم نیست اونجا چه بلایی سرشون میاد.. به صاحب سگها رسید هم نمیدن... امروز یه تیم دامپزشکی با آمبولانس رفتن اونجا چون گزارش شده که چند تا توله حالشون بده اما متاسفانه از ورود اونها به اون مکان ممانعت شده...

پارگراف پایین هم از صفحه ف.ب. کوچولوهای همراه هست

دوستان عزیز خواهش میکنم برای کمک به سگهای کهریزک در صورت توان اقلام زیر را تهیه کنید.
    یخدان
    قالبهای یخ
    غذای خشک سگ
    دوغ
    شیر
    ماست
    و با صفحه پناهگاه حیوانات بی سرپرست مازندران برای رساندن موارد فوق به دست حامیان هماهنگ کنید.خواهش میکنم کسی تک روی نکنه ؛ توهین نکنید و تنش ها را بیشتر نکنید.سگها را از خانه خارج نکنید.لطفا همکاری کنید.
    ...........................

توجه.....توجه.....
    از تمامی دوستانی که سگشون رو گرفتن و می خوان به محل مراجعه کنن خواهشمندیم با پوشش مناسب برین. خواهشمندیم درگیر نشین و توهین نکنین. خواهشمندیم با بقیۀ دوستانی که اونجا هستن همکاری کنین. از تکروی کردن پرهیز کنین. همکاری با بقیه خیلی مهمه. هر گونه درگیری و توهین فقط به ضرر سگهاییه که اون تو هستن. باید همۀ کارها با زبان خوش انجام بشه.
    ممنون از توجه و همکاری تون
    آدرس محل نگهداری سگها:
    کهریزک، بلوار حکیم زاده، که در این بلوار موسسه خیریه کهریزک قرار دارد .انتهای بلوار حکیم زاده که یک کیوسک پلیس قرار دارد وارد جاده ورامین می شوید اولین دور برگردان به سمت ورامین اولین خروجی سمت چپ را که تابلوی روستای قلعه نوچین نام دارد را داخل می شوید که از زیر پل راه آهن هم باید عبور کنید سر این جاده تابلوی کمپ هم دارد سپس توی این جاده که وارد می شوید یک روستا در سمت راست را رد می کنید سپس جلوتر که یک جاده خاکی در سمت چپ قرار دارد و سر جاده خاکی تابلوی قرارگاه فرماندهی ناجا می باشد انتهای این جاده محل نگهداری سگها می باشد.

دوستان عزیز،
    ما دیگه واقعاً نمیدونیم به چه زبونی باید از شما التماس کنیم که سگهاتون رو بیرون نبرین. بین این سگهایی که الان توی کهریزگ هستن، تعدادی آنژیوکت به دست دارن، تولۀ زیر 2 ماه هست، حتی هاسکی هم هست. هیچ فرقی نمیکنه مریض باشن یا سالم. سگ آپارتمانی باشه یا نگهبان. حتی تعدادی از اونارو از توی باکسی که توی ماشین بوده در آوردن، یعنی دیگه حتی توی باکس هم در امان نیستن. اگر دیده بشن، میگیرنشون. بخدا اگه یه مدتی بیرون نرن، هیچ اتفاقی براشون نمیافته به جز یه اتفاق و اون اینکه صحیح و سالم می مونن! لطفاً اطلاع رسانی کنین، نه فقط از طریق فیسبوک. بعضی از افرادی که سگ دارن توی فیسبوک نیستن و شاید بی خبر باشن. در ضمن از دوستانی که سگشون رو گرفتن خواهشمندیم که حتماً برای پیگیری همراه شناسنامۀ سگ و کارت شناسایی به کهریزک برن. و طبق معمول همیشه فراموش نکنین که با پوشش صحیح برین و آرامش خودتون رو حفظ کنین. میدونیم سخته ولی لجبازی، توهین و درگیری فقط کارو مشکل تر میکنه.
    ممنون از همکاری تون

نمیدونم چی بگم این کوچولوها هم حق زندگی دارن .... من وظیفه خودم دونستم اطلاع رسانی کنم...

صفحه پناهگاه حیوانات بی سرپرست مازندران در ف.ب داره تمام تلاششو میکنه که وضع این سگها از این بدتر نشه.. اگر تمایل به کمک دارین.. مثل دبه آب و یا غذا و.... با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تماس بگیرین اونها باهاتون هماهنگ میکنن

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دوستان حوبم اطلاع رسانی کنید به دوستان و اشنایان و .....موضوع جدیه

3. 5 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

چند روز پیش کرج بودم و خیلی ها با سگ اومده بودن بیرون و کسی کاری به کارشون نداشت !
    البته خودم چند روز پیش سگ رو گذاشته بودم توی ماشین دورش میدادم که پلیس جلوم رو گرفت . من هم بعد کلی صحبت و خواهش و التماس بهش گفتم که کرج همچین برنامه ای نبود و به سگها کاری نداشتن.
    طرف یک کم فکر کرد و گذاشت برم ولی گفت که دیگه سگ رو بیرون نیارم .
    حالا یا شانس من بوده و طرف مقابل نمیدونسته چی به چیه , یا این که درکش نسبت به بقیه همنوعاش بهتر بوده که گذاشته بریم .
    به هر حال به خیر گذشت ... ولی نمیدونم این قوانین من درآوردی دیگه چیه ؟!

5. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

...
    منظور شرایط بود
    اونا که نمیان به این همه سگ رسیدگی کنن
    سگهای بزرگ و کوچیک و بیمار و حتی توله های کوچیک یک جا ریخته شدن
    نه رسیدگی
    نه غذا و اب درستی
    و .....................
    Last edited by Ezel; 07-05-2013 at 16:37. دليل: حذف پست مورد اشاره

7. 5 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جايي كه براي مخلوقات ارزش قائل نباشند فرقي ندارد سگ باشي يا انسان ، ميزنند و مي درند ...

9. 14 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bad_guy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ایـــ تهران ــران

پيش فرض

باید زودتر از اینها این کار صورت میگرفت . اینایی که سگ رو میارن تو شهر میچرخونن اصلا به فکر مردمی نیستند که حلال و حرام سرشون میشه.

11. 3 کاربر از bad_guy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

نمیگیم بزور بگیرن اما شما که درک داری که سگ توی این جامعه یه موجود نجس هست و اکثر افراد این جامعه سگ رو نجس میدونن و نمی خوان سگ تو زندگیشون باشه، پس لطفا سگتون رو بیرون نیارید (تا یکی رو میبینه سریع میره به پای طرف میچسبه! شاید طرف با اون لباس میخواسته بره مسجد نماز بخونه)
    یا هر روز وقت بزارید سگتون رو ببرید یه فضای باز که کسی هم نیست و تا دلش میخواد بدوء

13. 2 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کار به اصل بحث ندارم...ولی دارند سگها رو از توی ماشین شخصی مردم میکشند بیرون و میگند باش نمایش ندهید، چه صحبتی از نجسی است؟!
    و یا در شهری که موشهای به اندازه گربه ویراژ میدهند و از آدمهای آن بیشترند حیوان واکسینه شده و شسته شده و قلاده بسته ، چه کاری به بیماری دارد؟
    نکند میخواهید کل نسل این حیوان بی زبان(همانی که مخلوق خدا میخوانیدش) از روی زمین منقرض و محو شود که شاید به شما برخورد نکند...
    آنهم جانوری که هزاران سال پاسبان و همدم و نگران انسان بوده و از گله ها تا خانه های هر روستایی شما آن را ملاحظه میکنید...
    در فضای باز ...در پارکهای جنگلی و زیستگاه های طبیعی این حیوان را شکار میکنند!
    درد چیز دیگری است جانم!

15. 12 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کار به اصل بحث ندارم...ولی دارند سگها رو از توی ماشین شخصی مردم میکشند بیرون و میگند باش نمایش ندهید، چه صحبتی از نجسی است؟!
    و یا در شهری که موشهای به اندازه گربه ویراژ میدهند و از آدمهای آن بیشترند حیوان واکسینه شده و شسته شده و قلاده بسته ، چه کاری به بیماری دارد؟
    نکند میخواهید کل نسل این حیوان بی زبان(همانی که مخلوق خدا میخوانیدش) از روی زمین منقرض و محو شود که شاید به شما برخورد نکند...
    آنهم جانوری که هزاران سال پاسبان و همدم و نگران انسان بوده و از گله ها تا خانه های هر روستایی شما آن را ملاحظه میکنید...
    درد چیز دیگری است جانم!
    حرف حساب جواب نداره

حقوق حیوانات به طرز وحشتناکی تو ایران پایمال شده
    اگه واقعا اینها نگران حرام و حلال مردم دیگه هستن پس در درجه اول باید یادشون باشه کوچیک ترین ظلمی در حق کوچیک ترین مخلوق خدا
    مجازات بسیار بیشتری داره تا نماز نخوندن و اشتباه نماز خوندن

عبادت نکردن ممکنه بخشیده بشه اما ظلم در حق مخلوقات دیگه قابل بخشش نیست

17. 7 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه microsof's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    خال رخ هفت کشور

پيش فرض

درد چیز دیگری است جانم!

و همچنین بزرگترین منبع در آمد برای ناجا! بخش مواد مخدر! ...

19. این کاربر از microsof بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •