تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: یه پرنده پیدا کردم..کسی میدونه چیه ؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این پرنده خیلی سریع پرواز میکنه و تو پرواز مهارت داره دلیل اینکه الان نمیتونه پرواز کنه هم همونطور که گفتم کوچک بودن پاهـا و بزرگ بودن بال نسبت به جـثه هست

اگر بشینه نمی تونه دوباره پرواز کنه برای همین می گم امتحان کنید پرش بدین تا پرواز کنه چون پرواز تنها راه حل زنده موندنش هست غذا رو هم از حشره در حال پرواز

به دست میاره و برای اینکه آسیب نبینه تو محیط بسته یا جایی که کف نرم داره پرش بدین که اگر سقوط کرد آسیب نبینه ...
    چند باری امتحان کردم و از فاصله تقریبا 1.5 متری پرش دادم اما اصلا پر نمیزنه و میفته رو زمین...به همون دلیلی که گفتم کنترل بالهاشو نداره اصلا.
    از نوع پرهاش دقیقا مشخصه که توانایی بالایی در پرواز داره..چشمهای فوق العاده زیبایی هم داره

در هر صورت من هم زیاد پرنده بزرگ کردم وقتی کوچک هستند همون طوری که شما می فرمایید نوکشون و باز نمیکنند
    این باید غذا بخوره تنها راه غذا خوردنش هم گفتم وگرنه خودش امکان نداره اگه بچه باشه غذا بخوره , اب اونو رفته رفته بی حال میکنه و..
    امشب سعی میکنم بهش غذا بدم....اب هم زیادش خوب نیست اسهال میشه بنده خدا

2. 2 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

پروازش ربطی به پاهای کوچکش نداره من از این پرنده قبلا گرفته بودم فقط لمسش کردم بعد پروازش دادم فقط میگم همه پرنده هایی که تو طبیعت بزرگ شدن و از دست آدما غذا نخوردن وقتی شما پیشش باشی غذا نمیخوره و ازتون میترسه باید به زور بهش غذا بدی منقارش باز کن و بهش غذا بده وگرنه میمیره این نوع پرنده از حشرات تغذیه میکنه و همیشه در حال پروازه فقط موقع شب میره تو لونش روی پاهاش راه میره . خیلی هم خوشگل و چشمای بزرگی داره

4. 2 کاربر از sienna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بادخورک و یا ابابیل (اسم عامیانه که به پرنده ای مشابه چلچله گفته میشه) پای کوچک و بال بزرگی نسبت به جثه داره میتونید سرچ کنید تا مطمئن شین پروازش به پاها و طول بالش ربط داره یا نداره ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

پروازش به طول پاهاش ربط نداره

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

پزواز نکردنش به طول پاهاش ربط داره !

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

عزیز شما که زحمت کشیدی و داری کار خیر انجام میدی : دی ، یه سر برو پیش یه دامپزشک تا معاینش کنه و یا حداقل به یه پانسیون پرندگان برو ، توی اینترنت سرچ کنی حتی هستند جاهایی که رایگان حیوانات مجروح و نیازمند کمک رو معاینه و یا حتی درمان میکنن /

9. 6 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز شما که زحمت کشیدی و داری کار خیر انجام میدی : دی ، یه سر برو پیش یه دامپزشک تا معاینش کنه و یا حداقل به یه پانسیون پرندگان برو ، توی اینترنت سرچ کنی حتی هستند جاهایی که رایگان حیوانات مجروح و نیازمند کمک رو معاینه و یا حتی درمان میکنن /
    حتما میبرمش باغ پرندگان بهشون نشون میدم..فقط خواستم اول ببینم چه نوع پرنده ایه بعد از تجربیات دوستان استفاده کنم...حتما میبرمش من خودم علاقه خاصی به حیوانات دارم مطمئن باشید رهاش نمیکنم : دی

11. 4 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

دقیق نمیدونم ولی فکر کنم جوجه طوطی(بدون پر) با این جوجه خیلی فرق نداشته باشن!
    جوجه طوطی رو که بیشتر سرلاک مخصوص پرنده میدن بهش...دهنشو باز میکنن و سرلاک رو با سرنگ یا قاشق میریزن تو حلقش!
    به نظرم یکم گندم و سیب مثلا ، له کن با کمی آب با سرنگ بریز تو دهنش! آب خالی من ندیدم به جوجه بدن
    بیشتر باهاش بمون بهت عادت کنه ترسش بریزه

13. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز یکم گوشت گذاشتم تو اب ، اب گوشت دادم بهش خورد ...به غیر از مخلوط با اب هیچ جور دیگه نمیخوره..هر چی بهش بخوام بدم باید با اب قاطی کنم

15. 5 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دوست خوبم با این چیزایی که گفتین من حدس میزنم مشکلی داشته باشه
    شما در قبال این پرنده مسول هستی و تا مورد جدی پیش نیومده
    حتما ببریدش دام پزشکی
    قبلش حتما حتما حتما تحقیق کنید که تخصص دامپزشک در زمینه ی پرندگان باشه

17. 4 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •