تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: تاپیک جامع اموزش زبان سوئدی

Swedish | Active member habiballahafg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    STOCKHOLM

پيش فرض

عزیزان ممنون میشم یک موسسه تو تهران معرفی کنید که سوئدی آموزش بده.

با تشکر.
    با سلام
    من حقیقتا ایران نیستم و موسسه ای رو هم فکر نمیکنم که اموزش بده البته من زمانی که قزوین بودم یه موسسه دیده بودم که به نام گویش بود و آموزش میداد البته روی بیلبورد های تبلیغاتیش بود و هیچ وقت ندیدم و نشنیدم که کسی آموزش بده.

2. این کاربر از habiballahafg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    STOCKHOLM

پيش فرض

سلام دوستان.
    اگه میشه یه منبع کامل برای یادگیری زبان سوئدی معرفی کنید.
    خیلی برام مهمه چون 3 سال دیگه میرم سوئد پس واقعا بهش نیاز دارم.
    ممنونم.
    اول به شما تبریک میگم که میخواهید برید سوئد و امیدوارم که همواره موفق و موید باشید در سوئد.
    منابع اکثرا به زبان سوئدی هستند ولی میتونم بهترین منابع رو به صورت لینک در ادامه بیارم:
    1- Youtube
    2- Pages on Facebook
    3- Irlanguage.com
    این 3 تا مرجع هستند به نظر من.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    STOCKHOLM

پيش فرض

با سلام دوستان باز هم این آموزش رو از سر میگیریم.
    دوستان زیادی سوال کردن که چطور می توان کتابی را که معرفی کردید را یافت ؟
    حقیقتا این کتاب در تهران و ایران فکر نمیکنم که وجود داشته باشه و می بایست سفارش بدید که از سوئد یا کسی براتون پست کنه و یا بخرید تا براتون پست بشه.
    البته یه مورد دیگه هم هست و اونهم این که کسانی که این کتاب رو میخواند به من پ خ بدهند چون من کریسمس میام ایران و میتونم بیارم.

خوب برای ادامه آموزش ها من میخوام که یه مقدار گرامرهایی رو توضیح بدهم که فکر میکنم براتون راحت باشه چون با انگلیسی هم همسان است.
    شما در زبان انگلیسی می گویید : I have gone to school at 7 o'clock از شکل سوم فعل استفاده میکنید در زبان سوئدی هم همچین قواعدی داریم و همچنین از شکل سوم استفاده می شود » Jag har gått skolan klockan 7 من ساعت 7 به مدرسه میروم.
    بنابراین یادگیری این بخش از مطالب برای شما فکر نمی کنم که زیاد سخت باشه. همچنین این زمان از فعل نیز مانند زبان انگلیسی گذشته دارد : I had gone to school و شما دقیقا با همین قواعد می توانید از آن در زبان سوئدی نیز استفاده نمایید : Jag hade gått skolan من به مدرسه رفته بودم.
    یک زمان دیگر نیز که در سوئدی نیز شبیه انگلیسی است زمان آینده است که اشاره کرده ام : I will catch bus که به سوئدی میتوانیم بگوییم » Jag ska ta bussen من اتوبوس را خواهم گرفت.
    همچنین همان طور که میدانید در زبان انگلیسی would گذشته زمان آینده یعنی will است در سوئدی هم برای زمان آینده یعنی ska چنین گذشته ای به این صورت وجود دارد : skulle به مثال زیر توجه نمایید : jag skulle ta bussen men det gick fort من میخواستم که اتوبوس را بگیرم ولی اون خیلی سریع رفت.
    نکته : در زمانی که از فعل کمکی skulle استفاده می نمایید جمله دوم نیز به صورت گدشته ساده می آید. به مثال بالا بار دیگر توجه نمایید که از گذشته رفتن gå یعنی gick استفاده شده است.
    وقت آن رسیده است که تعدادی فیلم به زبان سوئدی ببینید تا کمی هم با جامعه سوئد آشنا شوید :
    یکی از بهترین فیلم هایی که می توانید ببنید فیلم تابستان سونه است » [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    راستی می دانستید که در روز 14 سپتامبر انتخابات پارلمانی سوئد برگزار شده است بنابراین فرصت را مناسب دیدم تا اندکی درباره سیستم سیاسی سوئد توضیح دهم :
    سوئد از نظام پادشاهی برخوردار است ولی در این سیستم پادشاه بدون قدرت است و فقط نمادی است برای این کشور ولی پارلمان سوئد که از 349 نماینده تشکیل شده است دارای بالاترین قدرت تصمیم گیری است در سوئد کلا 9 حزب بزرگ وجود دارد ولی مودرات و سوسیال دموکرات ها بزرگترین ها هستند. مودرات راست دست و سوسیال دموکرات ها چپ دست هستند در انتخابات اخیر بعد از 8 سال چپ دست ها به رهبری سوسیال دموکرات برنده انتخابات شده اند. هر حزب و یا ائتلافی که بیش از 50 درصد رای بیاورد دارای حق تشکیل دولت است بنابراین دولت قدرتمندترین حزب پارلمان نیز است.
    برای رای دادن در سوئد می بایست حداقل 5 سال در سوئد زندگی کرده باشید و بالای 18 ال باشید.

داره خودمونی میشه niegrau's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

روی اندروید و آیو.اس کلی اپ هست. بعضی ها کامل و جامع و رایگان.
    از دست ندین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

لینک سایت مصور؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام ببخشيد آقاى حبيب الله اگه ممكنه اموزش تونو ادامه بديد خيلى مطالب مفيد هست منم بايد امسال سوئدى ياد بگيرم تا بتونم سوئديمو پاس كنم لطفاً اگه ميشه كمكم كنيد خيلى ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •