تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل پاور کامپیوتر ؟ خوواهش میکنم کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض مشکل پاور کامپیوتر ؟ خوواهش میکنم کمکم کنید

سلام دوستان من واسه یه مدار نیاز به یه 5 ولت داشتم رفتم همین جورری که کامپیوتر روشن بود یکی از سوکت ها که به پاور کامپیوتر بود رو باز کردم با مولتی متر اندازه گرفتم دیدم دقیقا 5 ولته کارم رو هم راه انداخت ولی چند دقیقه بعد که اون 5 ولت رو از مدارم جدا کردم نمیدونم چی شد که یه دفعه کامپیوترم خودش خاموش شد حالا هم دیگه روشن نمیشه (خودم فکر مینکنم فقط واسه یک ثانبه سیم زمین صفر ولته همون سوکت به سیم 5 ولته همون سوکت برخورد کرد و بلافاصله کامپیوتر خاموش شد
    حالا به نظرتون کامپیوترم سوخته ؟ کجاش سوخته؟ چند خرجم میشه؟ ایا راهی نداره که نبرمش تعمیرگاه چون تعمیرگاه نزدیک خونمون نیست؟

جزئیات : راستی یادم رفت بگم این سوکت دقیقا پشت دیوی دی درایو کامپیوترم قرار گرفته که سیم های قرمز و مشکی و زرد داخل این سوکت قرار داره یعنی 5 ولت و 2تا زمین و یه 12 ولت داخلش رفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

احتمالا پاورت سوخته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

چی؟!!!!!!!!!

4. این کاربر از aminjjjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه azaramir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نزدیک 50 تومن خرج داره باید پاورت رو عوض کنی اول یه پاور دیگه بزن ببین بالا میاد بعد برو یکی جدید بگیر

6. این کاربر از azaramir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان من واسه یه مدار نیاز به یه 5 ولت داشتم رفتم همین جورری که کامپیوتر روشن بود یکی از سوکت ها که به پاور کامپیوتر بود رو باز کردم با مولتی متر اندازه گرفتم دیدم دقیقا 5 ولته کارم رو هم راه انداخت ولی چند دقیقه بعد که اون 5 ولت رو از مدارم جدا کردم نمیدونم چی شد که یه دفعه کامپیوترم خودش خاموش شد حالا هم دیگه روشن نمیشه (خودم فکر مینکنم فقط واسه یک ثانبه سیم زمین صفر ولته همون سوکت به سیم 5 ولته همون سوکت برخورد کرد و بلافاصله کامپیوتر خاموش شد
    حالا به نظرتون کامپیوترم سوخته ؟ کجاش سوخته؟ چند خرجم میشه؟ ایا راهی نداره که نبرمش تعمیرگاه چون تعمیرگاه نزدیک خونمون نیست؟

جزئیات : راستی یادم رفت بگم این سوکت دقیقا پشت دیوی دی درایو کامپیوترم قرار گرفته که سیم های قرمز و مشکی و زرد داخل این سوکت قرار داره یعنی 5 ولت و 2تا زمین و یه 12 ولت داخلش رفته

بهتره با یک پاور دیگه سیستم روتست کنید درست نشد کابل atx از روی مین رو بکشین ببینید سیستم روشن میشه یا نه

قطعاتی مثل رم و گرافیک رو دربیارین ببینید سیستم روشن میشه یا نه
    قبل از انجام اینکارها برق را از sb تخلیه کنید ببینید سیستم روشن میشه یا نه برای اینکار کابل atx رو از روی مین بکشین و سیم پاور رو از پشت پاور دربیارین و دکمه پاور روشن باشه یعنی رو 1 باشه و با پیچ گوشتی عایق دو پایه پاور رو به هم اتصال بدین پایه وسطیشم که گراند است
    بعد دکمه پاور رو صفرو یک بکنید و کابل برق رو بزنید و سیستم رو روشن کنید ببینید روشن میشه یا نه

8. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

ممنون از extreme
    la;gl pg an

10. این کاربر از aminjjjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

مشکلم حل شد ممنون از پاسختون

12. این کاربر از aminjjjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •