تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ارور bootmgr is missing

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض ارور bootmgr is missing

سلام
    من در حال فرمت کردن یکی از پارتیشن هام بودم که قبلا توش ویندوز‌بود اما دیگه از تو ویندوز قابل دسترسی به فایل هاش نبود.با ریکاوری فایل هاشو ریختم تویه یه درایو دیگه اما باز تو ویندوز درایو رو نشون نمیداد. ریستارت کردم.اما دیدم ارور BOOTMGR IS MISSING میاد.سی دی ویندوز رو گذاشتم گزینه یrepair نبود.مجبور بودم ویندوز رو دوباره نصب کنم.چون هاردم پر بود باید یکی از درایو هارو یا فرمت میکردم یا پاک میکردم.منم درایو ی که توش ویندوز نصب بود رو فرمت کردم.خاستم روش ویندوز رو دوباره نصب کنم اما ارور میده
    windows installation encountered unexpected error.verify that the installation sources are accessible,and restart the installation.
    error cod:0xC0000005
    منم ریست کردم اومدم درایو ویندوز رو که فرمت کرده بودم پاک کردم .اما حالا حتی پارتیشن هم نمیتونم بسازم چون دوباره ارور بالا رو میده.ویندوز هم که کلا پاک شده؛نصب هم نمیشه.خواهشا بگید چیکار کنم؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دو تا سایت در رابطه با همین ارور شما اشاره داشتن که چند تا راه حل قرارداده شده

روش اول

تمامی دستگاههای که به پورت usb سیستم وصل هستن جدا کنید بعد از نوع اقدام به نصب ویندوز اونم با یک dvd دیگه اقدام کنید

روش دوم

گفته شده که این ارور احتمالش هست مروبط به رمی که روی سسیستم دارین شود برای همین گفته شده برنامه Memtest86 از پایین دانلود این برنامه رو روی سیدی رایت بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم با این برنامه اسکن کنید که ببینید خطایی دریافت میکنید یا نه برای اسکن با این برنامه هم وقتی عمل اسکن شروع شد باید در ستون pass بزارین عمل اسکن 12 بار تکرارشود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش سوم

که کفته شده این مشکل احتمالش هست از هار د باشه که گفته شده ابتدا پنجره cmd رو اجرا کنید بعد این دستور chkdsk C: /f داخلش وارد اینتر کنید بعد حرف y به نشانه تایید فشار بدین بعد که سیستم ریستارت کردین بزارین عمل اسکن روی سیستم شما انجام شود یا که گفته شده هارد خودتون فرمت کنید بصورت سطح پایین بطور مثال با برنامه hdd low level format .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دو تا سایت در رابطه با همین ارور شما اشاره داشتن که چند تا راه حل قرارداده شده

روش اول

تمامی دستگاههای که به پورت usb سیستم وصل هستن جدا کنید بعد از نوع اقدام به نصب ویندوز اونم با یک dvd دیگه اقدام کنید

روش دوم

گفته شده که این ارور احتمالش هست مروبط به رمی که روی سسیستم دارین شود برای همین گفته شده برنامه Memtest86 از پایین دانلود این برنامه رو روی سیدی رایت بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم با این برنامه اسکن کنید که ببینید خطایی دریافت میکنید یا نه برای اسکن با این برنامه هم وقتی عمل اسکن شروع شد باید در ستون pass بزارین عمل اسکن 12 بار تکرارشود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش سوم

که کفته شده این مشکل احتمالش هست از هار د باشه که گفته شده ابتدا پنجره cmd رو اجرا کنید بعد این دستور chkdsk C: /f داخلش وارد اینتر کنید بعد حرف y به نشانه تایید فشار بدین بعد که سیستم ریستارت کردین بزارین عمل اسکن روی سیستم شما انجام شود یا که گفته شده هارد خودتون فرمت کنید بصورت سطح پایین بطور مثال با برنامه hdd low level format .

کد:
    ممنون.هارد رو فرمت کردم مشکل حل شد.قبل از فرمت هم با هایرن؛فایل هامو تویه هارد دیگه کپی کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    لپ تاب بنده اخیرا ارور Bootmgr is Missing رو میده. سعی کردم با دیسک های ریکاوری سیستم رو بوت کنم و از ابزار (
    Windows Recovery Environment (WinRE برای ریکاوری بوت لودر استفاده کنم که متاسفانه دستگاه از طریق درایو نوری هم عکس العملی نشون نمیده (توی بایوس اولویت بوت رو هم به درایو نوری تغییر دادم). با یه دی.وی.دی ویندوز 7 دیگه هم امتحان کردم و باز هم خبری از بوت شدن نبود و گویا سیستم اصلا به درایو نوری توجه نمیکنه
    لطفا در این مورد راهنمایی کنید
    پیشاپیش از توجهتون ممنونم

-----------------------------
    مشخصات سیستم:
    HP Pavilion G6
    CPU: Core i5
    RAM: 6GB
    HDD: 640 Samsung

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    لپ تاب بنده اخیرا ارور Bootmgr is Missing رو میده. سعی کردم با دیسک های ریکاوری سیستم رو بوت کنم و از ابزار (
    Windows Recovery Environment (WinRE برای ریکاوری بوت لودر استفاده کنم که متاسفانه دستگاه از طریق درایو نوری هم عکس العملی نشون نمیده (توی بایوس اولویت بوت رو هم به درایو نوری تغییر دادم). با یه دی.وی.دی ویندوز 7 دیگه هم امتحان کردم و باز هم خبری از بوت شدن نبود و گویا سیستم اصلا به درایو نوری توجه نمیکنه
    لطفا در این مورد راهنمایی کنید
    پیشاپیش از توجهتون ممنونم

-----------------------------
    مشخصات سیستم:
    HP Pavilion G6
    CPU: Core i5
    RAM: 6GB
    HDD: 640 Samsung

شما روشهای پایین برای رفع مشکل خودتون برین

روش اول

شما اول طبق همین روش اون تیک بزارین اول بعدش سیستم ریست کنید وقتی که بالا اومد باز اون تیک بردارین تایید کنید سیستم ریست کنید بعد تست کنید اگر بازم فیکس نشد از این روش برین از طریق همون فلش که بوت کردین ویندوز روش بالا بیاین بعدشم طبق شکل پایین وقتی داخل صفحه مورد نظر هستین کلیدهای shift+f10 همزمان فشار بدین بعدش یک صفحه مشکی باز میشه که تو خط فرمان اول دستور bootrec/fixboot رو تایپ کنید مثل همینی که قراردادم اینتر کنید بعد از اینتر تو خط فرمان بعدی دستور bootrec/fixmbr رو وارد اینتر کنید بعدش ارور شما باید فیکس شده باشه این موردم تو لینک پایین اشاره کرده برای همه اثر کرده.

کد:

روش دوم

باز طبق همین روش اول بالا بیاین اینسری داخل همون پنجره cmd که برای شماباز میشه دستورهای پایین وارد اینتر کنید برای هرکدوم جدا ازآخرم سیستم ریستارت از نوع تست کنید

کد:

نکته: دردستور بالا منظور از x اون درایوی میشه که dvd ویندوز 7 شما در اون قراردارد باید اسم اون درایو وارد اینتر کنید منظور از c هم اسم اون درایو که ویندوز شمادراون نصب شده .

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دکمه f9 رو بزن و از شما میخواد مشخص کنید از کجا بوت بشه . اگه نشد برین تو بایوس و اولا تنظیم کنید دستگاه قابلیت بوت از دی وی دی داشته باشد ثانیا اولویت اولش دی وی دی باشد .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، خیلی از راهنمایی دوستان ممنونم...
    ارادتمند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •