تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل بالا آمدن ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

13 مشکل بالا آمدن ویندوز

سلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان
    من از دوروز پیش به یک مشکل خیلی بدی برخوردم
    داشتم ویندوز سون نصب میکردم بعد از نصب متوجه شدم تو درایو مناسب ویندوز رو نریختم واسه همین دوباره شروع به نصب ویندوز کردم
    بعد از نصب دیدم که ویندوز بالا نمیاد از توی بوت هم چکش کردم که مشکلی نداشته یانه ولی همه چیز درست بود
    نمیدونم فهمیدین یانه
    الان کامپیوتر انجوریه: اگر با سی دی بوت بشه هر کاری بکنم دوباره صفحه ی نصب ویندوز از اول میاد و ادامه نصب ویندوز نمیاد
    اگر هم با هارد بوت بشه پشت سر هم ریست میشه

خواهشا کمک کنید

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یا باید با hiren cd بالا بیای و هاردت رو low level format کنی یا باید هارد رو باز کنی ببری روی یک سیستم دیگه و برنامه low level format که حجمی هم نداره رو احرا کنی تا مشکلت حل بشه... البته با اینکار کل هارد پاک میشه... فعلا همین به ذهنم میرسه...

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خب شما اون درایوی که ویندوز روش نصب کردین بطور مثال درایو d رو با بوت ویندوز 7 فرمت کنید بعد ویندوز از نوع روی این یکی درایو بطور مثال درایو c باید نصب کنید تا مشکلی نداشته باشین. اگر منظورتون این باشه ویندوز روی سیستم نصب نمیشه یا اگرکه بخوام وارد اون ویندوز بشم سیستم ریستارت میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

9

خب شما اون درایوی که ویندوز روش نصب کردین بطور مثال درایو d رو با بوت ویندوز 7 فرمت کنید بعد ویندوز از نوع روی این یکی درایو بطور مثال درایو c باید نصب کنید تا مشکلی نداشته باشین. اگر منظورتون این باشه ویندوز روی سیستم نصب نمیشه یا اگرکه بخوام وارد اون ویندوز بشم سیستم ریستارت میشه
    منظورم رو نفهمیدین
    اگر بذارم از روی هارد بوت بشه حالا از روی هر درایوی ،سیستم اصلا بالا نمیاد و پشت سر هم ریست میشه
    اگر هم بذارم از روی دیسک بوت بشه هم همه مراحل نصب رو از اول میاره
    ok?

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

منظورم رو نفهمیدین
    اگر بذارم از روی هارد بوت بشه حالا از روی هر درایوی ،سیستم اصلا بالا نمیاد و پشت سر هم ریست میشه
    اگر هم بذارم از روی دیسک بوت بشه هم همه مراحل نصب رو از اول میاره
    ok?
    اول از همه ببینید چه تعداد رم در اسلات روی مادربورد دارین اگر به تعداد دو تا بود یکی رو بردارین یا اون یکی بصورت تک تست کنید اگر بازم به همون صورت بود جای همون یکی رم که دارین عوض کنید دراسلات رم بعد از نوع تست کنید اگربازم رفع نشدجای اون یکی رم خودتون با این یکی عوض کنید بعد این یکی رو به همون صورت تست کنید درضمن دمای cpu رو از داخل بایوس چک کنید و همچنین کابل هارد خودتون چه ide چه sata رو کلا عوض کنید

اگر بازم به همون صورت بود شما اگر براتون مقدور هارد خودتون با استفاده از فرمان diskpart ازطریق dvd خودتون ویندوز کلا پاک کنید بعد باز از نوع پارتیشن بندی کنید برای پارتیشن بندی هم از سیدی ویندوز xp پیشنهاد من اینه که استفاده کنید برای پاک کردن هاردم بصورت پایین برین dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین در همون صفحه اول کلیدهای shift + f10 همزمان فشار بدین طبق شکل پایین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد یک پنجره شبیه صفحه داس برای شما باز میشه که باید دستوران پایین داخل اون بترتیب وارد اینتر کنید برای هرکدوم بصورت جدا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: دردستور بالا بعد از تایپ دستور Clean All اینتر کردن این دستور کلیه درایوهای شما پاک میشه بعد به همون صورت که گفتم برای پارتیشن بندی هارد خودتون از نوع از سیدی ویندوز xp استفاده کنید بعد که پارتیشن بندی کردین از نوع اقدام به نصب ویندوز کنید قبل از نصبم هر وسیله ای به پورت usb دارین جدا کنید به غیر از موس با کیبورد بعد ویندوز نصب تست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •