تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 44 اولاول ... 30363738394041424344 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 438

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم)

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

برو پاساژ رضا بگردی همون ابتدا اولین مغازه سر نبش Archos داره همین قیمت مدل های چند سال پیش

سری B سونی هم خوبه
    Last edited by peaceful1; 13-03-2015 at 10:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

با سلام . دوستان من قصد خرید یک mp3/mp4 player بلوتوث دارم. یه هدفون Razer Adaro بلوتوث دارم .

پیشنهادتون چیه ؟؟ چه مدل خوبی هست تو بازار؟؟ یه مدل Creative ZEN Xfi 3 هست ولی نتونستم پیدا کنم.

دوستان میشه منو سریعتر راهنماییی کنید ؟؟ برای خرید عجله دارم. بازم ممنون
    Last edited by godofshadow; 16-03-2015 at 02:51.

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که cowon j3 رو بفروشم و یک fiio x5 بگیرم

این کار عاقلانه ای هست و تفاوتی در کیفیت پخش موزیک برای بنده میکنه ؟ ( یعنی واقعا کیفیت پخش fiio x5 از j3 بالاتره ؟ )

اینم بگم که آمپ خارجی بودن x5 برام کاربردی نداره چون آمپ lyr دارم

یکی از دوستان اهل فن راهنمایی کنه ممنون میشم

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که cowon j3 رو بفروشم و یک fiio x5 بگیرم

این کار عاقلانه ای هست و تفاوتی در کیفیت پخش موزیک برای بنده میکنه ؟ ( یعنی واقعا کیفیت پخش fiio x5 از j3 بالاتره ؟ )

اینم بگم که آمپ خارجی بودن x5 برام کاربردی نداره چون آمپ lyr دارم

یکی از دوستان اهل فن راهنمایی کنه ممنون میشم
    من j3 رو گوش ندادم. ولی از لحاظ تئوری x5 چندین سطح بالاتر هستش. چه از لحاظ دک چه آمپ چه امکانات صوتی. ریویو هم از افراد قابل اعتماد، فراوونه از x5. احتمالاً توی ریویو ها می تونید مقایسه کوچیکی بین j3 و x5 پیدا کنید. یا در نهایت توی تاپیکش بپرسید توی هدفایی. توی ریویوها چیز مناسبی پیدا نکردید؟
    Last edited by rave-87; 15-03-2015 at 12:59.

5. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من j3 رو گوش ندادم. ولی از لحاظ تئوری x5 چندین سطح بالاتر هستش. چه از لحاظ دک چه آمپ چه امکانات صوتی. ریویو هم از افراد قابل اعتماد، فراوونه از x5. احتمالاً توی ریویو ها می تونید مقایسه کوچیکی بین j3 و x5 پیدا کنید. یا در نهایت توی تاپیکش بپرسید توی هدفایی. توی ریویوها چیز مناسبی پیدا نکردید؟
    با سلام
    اول از همه جاداره سال نو رو به شما و بقیه کاربرها تبریک عزض کنم به امید سالی خوب و پر بار برای همگی دوستان

من اونجا و چندین سایت دیگه رو دقیق خوندم ( کلا تفریح من اینه که همیشه اونجا review های مختلف و بحث های مختلفشون رو دنبال میکنم ) اما مشکلی که وجود داره اینه که ما به دلیل محدودیت در سرعت و حجم اینترنت و اینکه دسترسی به سورس با کیفیت نداریم مجبوریم اکثر موزیک ها رو بصورت mp3 گوش کنیم
    ولی کاربرهای بیرون از ایران همونقدر که اهمیت هدفون و پلیر رو میدونن اهمیت سورس موزیک رو هم میدونن و اکثرا سراغ flac و سورس های 24 بیتی میرن
    در نتیجه review های اون ها رو نمیشه خیلی برای انتخاب پلیر ملاک قرار داد چون سورس با کیفیت استفاده میکنن 100% پلیر میتونه تفاوت ها رو بخوبی نشون بده
    ولی در mp3 واقعا نمیدونم این موضوع رو که تفاوتی میکنه یا نه

برای همین هست که حتی من با گوشی xperia zultra خودم هم موزیک mp3 گوش میدم و همون رو با j3 تفاوت خیلی فاحشی رو حس نمیکنم ( اگرچه بازم j3 بهتره در جزئیات )
    حتی جاهای زیادی رو خوندم که میگن وقتی سورس شما mp3 هست پلیر گوشی های پرچمدار براتون کفایت میکنه و هزینه برای پلیر مجزا کار اشتباهی هست

ولی واقعا تصمیم گیری سخته
    Last edited by dooste.man83; 22-03-2015 at 13:32.

7. این کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام
    اول از همه جاداره سال نو رو به شما و بقیه کاربرها تبریک عزض کنم به امید سالی خوب و پر بار برای همگی دوستان

من اونجا و چندین سایت دیگه رو دقیق خوندم ( کلا تفریح من اینه که همیشه اونجا review های مختلف و بحث های مختلفشون رو دنبال میکنم ) اما مشکلی که وجود داره اینه که ما به دلیل محدودیت در سرعت و حجم اینترنت و اینکه دسترسی به سورس با کیفیت نداریم مجبوریم اکثر موزیک ها رو بصورت mp3 گوش کنیم
    ولی کاربرهای بیرون از ایران همونقدر که اهمیت هدفون و پلیر رو میدونن اهمیت سورس موزیک رو هم میدونن و اکثرا سراغ flac و سورس های 24 بیتی میرن
    در نتیجه review های اون ها رو نمیشه خیلی برای انتخاب پلیر ملاک قرار داد چون سورس با کیفیت استفاده میکنن 100% پلیر میتونه تفاوت ها رو بخوبی نشون بده
    ولی در mp3 واقعا نمیدونم این موضوع رو که تفاوتی میکنه یا نه

برای همین هست که حتی من با گوشی xperia zultra خودم هم موزیک mp3 گوش میدم و همون رو با j3 تفاوت خیلی فاحشی رو حس نمیکنم ( اگرچه بازم j3 بهتره در جزئیات )
    حتی جاهای زیادی رو خوندم که میگن وقتی سورس شما mp3 هست پلیر گوشی های پرچمدار براتون کفایت میکنه و هزینه برای پلیر مجزا کار اشتباهی هست

ولی واقعا تصمیم گیری سخته
    ممنون. همینطور برای شما. ایشالله هدفون ایده آل منطقی رو بهش دست پیدا کنید تو این سال D;

فکر کنم ذاتاً تفاوت خاصی بین کیفیت j3 و zultra وجود نداشته باشه (مشخصات روی کاغذ و سرعت بالارفتن کیفیت اسمارت فون ها توی این چند سال اخیر که لااقل این رو نشون می ده.)

اگر مسئله بالا رو نادیده بگیریم، چرا فکر می کنید، ما سورس با کیفیت نداریم؟ توی تورنت کارهای خیلی خوبی گذاشته می شه که می شه با فرمت فلک دانلود کرد. شما اصلاً لازم نیست فلک بالای 16/44100 یا 16/48000 بگیرین. تمامی تست های علمی نشون دادن که انسان بالای اون کیفیت هایی که گفتم رو نمی تونه تشخیص بده. این ذاته گوش انسان هست. شما به راحتی می تونید برای خودتون تست کنید. تنها چیزی که می خواد، یک آهنگ با کیفیت مطلوبتون هست، و یک کانورتر مناسب که همون آهنگ رو به 16/44100 تبدیل کنید، و در نهایت یا خودتون تست می کنین و متوجه می شین، یا با استفاده از شیوه های بلایند تستینگ استفاده کنید و بعد متوجه بشید. متأسفانه یا خوشبختانه:
    When it comes to listening, the human imagination is more powerful than reality

حتی من به جد بهتون توصیه می کنم که همون آهنگ رو به mp3 320kbps با انکودر LAME تبدیل بکنید، و بعد دوباره تست کنید. حتی اینکار رو می تونید ادامه بدید و نرخ نمونه برداری یا تعداد بیت رو تغییر بدید و ببینید صدا چطوری تغییر می کنه. برای من اختلاف mp3 320kbps با انکودر LAME با فلک 24/192 اونقدر کم بود که تو بعضی ترک ها به هیچ وجه، و توی بعضی دیگه شاید فقط یک توهم بود.
    Last edited by rave-87; 23-03-2015 at 12:09.

9. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام به همگی دوستان
    می خواستم بدونم تفاوت بین کیفیت پخش موزیک پلیر گوشی iphone 6 plus به همراه آمپ e7 با پلیر fiio x5 چقدر است ؟
    خیلی ها میگن کیفیت پخش موزیک گوشی های پرچمدار اینقدر خوب شده که نیاز به پلیر جدا رو منتفی کنه البته این گوشی آمپ e7 هم همراهش استفاده میشه

بحث هم فقط با هدفون های معمول زیر 32 اهمی هست ...منبع موزیک هم mp3 و 320kbps هست ...
    آیا این تفاوت اینقدر زیاد هست که ارزش حمل یک دستگاه جدا به عنوان پلیر رو داشته باشه؟

ممنون میشم دوستان اگر تجربه ای دارن بیان کنن
    و بازم جاداره از دوست خوبم جناب
    برای راهنمایی های کاملا منصفانه و دقیق شون تشکر کنم واقعا کاربرها باید از اطلاعات ایشون نهایت استفاده رو ببرن

Last edited by dooste.man83; 09-05-2015 at 11:12.

11. 3 کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    تجربه e7 رو نداشتم تا حالا اما به نظرم در مجموع تفاوت مهمی بین این دو ست ملموس نباشه. به ویژه اینکه سورس موزیک هم ۳۲۰ باشه.
    به نظرم x5 دک خوبی داره هرچند دک های آیفون و آیپاد در این سطح خیلی خوبن.

13. 2 کاربر از HusseinR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام برادران

آقایون داداشا یه پلیر کوچیک که بدون هندزفری آهنگ گوش کنم هست؟ یکی میگفت هست قیمتش 20 تومن ولی اسمشو نمیدونه.
    شما بگین ببینیم چیه چجوریه؟

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام به همگی دوستان
    می خواستم بدونم تفاوت بین کیفیت پخش موزیک پلیر گوشی iphone 6 plus به همراه آمپ e7 با پلیر fiio x5 چقدر است ؟
    خیلی ها میگن کیفیت پخش موزیک گوشی های پرچمدار اینقدر خوب شده که نیاز به پلیر جدا رو منتفی کنه البته این گوشی آمپ e7 هم همراهش استفاده میشه

بحث هم فقط با هدفون های معمول زیر 32 اهمی هست ...منبع موزیک هم mp3 و 320kbps هست ...
    آیا این تفاوت اینقدر زیاد هست که ارزش حمل یک دستگاه جدا به عنوان پلیر رو داشته باشه؟

ممنون میشم دوستان اگر تجربه ای دارن بیان کنن
    و بازم جاداره از دوست خوبم جناب
    برای راهنمایی های کاملا منصفانه و دقیق شون تشکر کنم واقعا کاربرها باید از اطلاعات ایشون نهایت استفاده رو ببرن

دست شما درد نکنه.

یعنی از خروجی هدفون آیفون وصل کنید به ورودی e7؟
    از لحاظ کیفیت که تأثیری نداره. منطقاً ضعیفتر هم خواهد شد. اما نکته مهم سبک صداست سبک صدای مورد نظر شما، یا با تنظیمات فراوونه اکولایزر بدست میاد، یا مثلاً با اضافه کردن e7. اگر اشتباه نکنم جایی خوندم که از وصل کردن e7 به پلیر، بهره بردید قبلاً. خب وقتی تجربش رو دارید، دیگه چه حاجت به پرسیدن؟ ولی همونطور که خدمتتون عرض کردم، از لحاظ تکنیکی، شما افت کیفیت خواهید داشت. هرچند اون افت کیفیت ممکنه مشاهده پذیر نباشه. و از اونور سبک صدا اونقدر به ذائقه شما نزدیک بشه که خیلی مطلوبتون بشه.

16. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •