تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: انتخاب شما کدام است؟

داره خودمونی میشه jinn's king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض انتخاب شما کدام است؟

بین این سه تا دوربین شما کدام را ترجیح می دهید؟
    CANON 650D
    PENTAX K 30
    NIKON D7100

شاید پنتاکس کی 30 برای خیلیا آشنا نباشه اما باور کنید عکس هایی که این دوربین می گیره می شه گفت تقریبن بدون نویز هستند هرچند نسبت به کنون 650 دی پیکسل کمتری داره اما کیفیتش و شارپ بودن عکساش واقعن محسوس هست نسبت به خیلی از دوربین ها و حتا سایت DPREVIEW امتیاز بیشتری به این دوربین داده در مقابل 650 دی . این دوربین ضد آب هست و از حساسیت ایزو بیشتری برخوردار هست تا 25600 نسبت به 650 دی که 12800 هست. حداکثر سرعت شاتر این دوربین 1/6000 هست در صورتی که 650 دی 1/4000 هست. از لحاظ عکاسی پیاپی 650 دی 3.7 است اما این دوربین 6 فریم بر ثانیه عکس می گیرد.
    با این حال فکر نمی کنم اطلاعاتم کافی باشه که بخام بین این سه دوربین یکی رو انتخاب کنم مخصوصن در مورد نیکون دی 7100 که دوربین جدیدی هست و من اطلاعات زیادی ندارم ولی از لحاظ تئوری خیلی قوی هست. اگه اطلاعاتی دارین لطفن نظر بدین
    یه سوال دیگه آیا می شه فوکوس اتوماتیک 650 دی رو غیرفعال کرد در هنگام فیلمبرداری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگر ساكن ايران هستيد بدون شك بهترين انتخاب D7100 هست البته اگه به بازار ايران رسيده باشه
    K-30 با اينكه كيفيت خروجي بالايي داره حذف ميشه چون Pentax در ايران پشتيباني درست درموني نداره و در خريد لوازم جانبي و لنز و تعميرات و قطعات يدكي به مشكل ميخوريد...
    650D هم دوربين خوبيه ولي در كلاس پايينتر قرار ميگيره...

3. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض

ساکن ایران هستم اما قراره از سوئد خرید کنم توسط یکی از دوستان.
    من شنیدم یه فروشگاهی به نام سیگل در تهران نمایندگی پنتاکس هست ولی حق باشماست پشتیبانیش اصلن خوب نیست من که خداییش تو کف عکساش هستم عجب دوربینیه ها.
    یعنی از نظر شما کیفیت فیلم دی 7100 نیکون از 650 دی کنون بهتر هست ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

D7100, 650D اصلا قابل مقايسه نيستن چون كلاس اين دو دوربين متفاوته (d7100 در كلاس بالاتري قرار ميگيره و بايد با 7D مقايسه بشه). ولي هر دو فيلم برداري full hd با 60 فريم دارن و قابليت فوكوس ممتد در فيلم برداري.
    در كل اگه قيمت مهمه 650d اگه نيست D7100 در ضمن هنوز نمونه و رويوهاي كاملي از d7100 منتشر نشده كه بشه در مورد كيفيتش نظر داد ولي با توجه به اينكه مدل جديد و تكميل شده d7000 هست بايد در حد اون يا بهتر باشه...

6. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض

اینجا رو ببین چنتا ویدیو تست از d7100 هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی نمی دونم چرا به چشم من کیفیتش چندان جالب نیست.
    اینم بگم که 650 دی 60 فریم بر ثانیه نداره در حالت فول اچ دی ینی 1920 در 1080 ولی در 1280 در 720 می تونه با 60 فریم فیلم بگیره.
    قیمتشون چندان اختلافی باهم نداره کیفیتشون مهمتر هست برام

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگر فيلم برداري خيلي مهمه زياد روي دوربينهاي نيكون حساب نكن ولي در مورد عكاسي قضيه كاملا فرق ميكنه ولي خودم قطعا بين اين دو d7100 رو انتخاب ميكنم. به نظر مياد كشش بيشتري به كنون و 650d داري پس همينو بخر مباركه. ولي اگه از ديد حرفه اي و منطقي به قضيه نگاه كنيم d7100 انتخاب بهتريه

9. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض

مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    آره قطعن فیلم برداری برام خیلی مهمه.
    در مورد پنتاکس نظرتون چیه ، ینی نخرم ؟
    حالا بذار ببینیم بقیه نظرشون چیه ؟

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

D7100, 650D اصلا قابل مقايسه نيستن چون كلاس اين دو دوربين متفاوته (d7100 در كلاس بالاتري قرار ميگيره و بايد با 7D مقايسه بشه). ولي هر دو فيلم برداري full hd با 60 فريم دارن و قابليت فوكوس ممتد در فيلم برداري.
    در كل اگه قيمت مهمه 650d اگه نيست D7100 در ضمن هنوز نمونه و رويوهاي كاملي از d7100 منتشر نشده كه بشه در مورد كيفيتش نظر داد ولي با توجه به اينكه مدل جديد و تكميل شده d7000 هست بايد در حد اون يا بهتر باشه...
    البته نمیشه 7100 رو با 7D مقایسه کرد چون 7100 یه كلاس پایین تره و باید با 60D یا بهتر بگم جایگزینش که احتمالا به زودی معرفی میشه مقایسه کرد

منم خیلی از Pentax ها خوشم میاد هیچ چیزی از کنن و نیکون کم ندارند اما همون طور که دوستمون گفتند توی ایران پشتیبانی خوبی نداره متاسفانه

اگه فیلم اولویت اوله چرا شما طرف سری NEX سونی یا کلا 4/3 ها نمیرید ؟

12. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ظاهرا ديروز نمونه عكسهاي استوديويي D7100 منتشر شده. از نظر نويز با توجه به اينكه رزولوشن به 24 مگاپيكسل افزايش پيدا كرده تفاوت جنداني نسبت به D7000 نداشته ولي انتظار بيشتري داشتم. نااميد كننده بود...

مقايسه عكسهاي اين چهار مدل در ايزوي 6400 و حالت خام : كاملا مشخصه كيفيت به ترتيب :
    k-30
    D7000
    D7100
    650D

البته اينم بگم كه كيفيت 650D نسبت به 600D كمتر شده ولي در فيلم برداري بهبود داشته...

14. این کاربر از toolhelp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    INFERNO

پيش فرض

البته نمیشه 7100 رو با 7D مقایسه کرد چون 7100 یه كلاس پایین تره و باید با 60D یا بهتر بگم جایگزینش که احتمالا به زودی معرفی میشه مقایسه کرد

منم خیلی از Pentax ها خوشم میاد هیچ چیزی از کنن و نیکون کم ندارند اما همون طور که دوستمون گفتند توی ایران پشتیبانی خوبی نداره متاسفانه

اگه فیلم اولویت اوله چرا شما طرف سری NEX سونی یا کلا 4/3 ها نمیرید ؟
    همچین الویتی هم با فیلم برداری نیست. دوست دارم یه دوربین باشه که هر دوکار رو در حد متوسط رو به بالا انجام بده.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •