تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: ایا hp 4540s به درد بازی میخوره ؟

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

دعوا بر سره گرافیک های amd و جی فورس از زمان خلقت چرتکه وجود داشته
    در هر صورت ، بگم که جی فورس با دو تا گرافیک تایتان و 690 در صدره جدوله ای ، ام دی هم هیچ جوابی نداشته

به نظر من هم جی فورس بهتره ولی فقط یه دلیل شخصیه
    نه نه اصن حرف من بخدا این نیست من می گم تنوع گرافیک خیلی خیلی بیشتر اونی هس که فکر می کنیم
    هم ای ام دی گرون داریم هم ارزون
    این دوستمون فکر کرد که من می گم انویدیا بالا تره
    برای مقایسه دو تا هم ردیف هم رو باید تست کرد که اونم به دلیل قیمت پایین تر ای ام دی باز خدشه بهش وارد می شه !!

2. این کاربر از Dr.know بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

در حال حاظر فکر کنم far cry 3 از گرافیک بالایی بر خورداره..

آیا این 4540 با کانفیگ
    پردازنده:Intel 3210M Core i5 2.5GHz UpTo 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
    حافظه:6 GB DDR3
    هارد دیسک:750 GB SATA II (5400RPM)
    کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB

بش فشار میاد؟؟؟ یا به را حتی میتونه اجرا کنه؟؟؟
    یا اصلا.......!!!

داره خودمونی میشه sorena_x2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تست هایی که از این دو کارت گرافیک در کارت های متوسط اینا نشون میدن و مقایسه میکنن (البته به جز 690 , تایتان که زیادی خوبن و قیمتشم زیادی خوبه !!!!) تقریبا هر دو نقاط قوت و ضعف نسبت به همدیگه دارن.. اما نقاط قوت اینویدیا بیشتره..

داره خودمونی میشه sorena_x2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

در حال حاظر فکر کنم far cry 3 از گرافیک بالایی بر خورداره..آیا این 4540 با کانفیگ
    پردازنده:Intel 3210M Core i5 2.5GHz UpTo 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHzحافظه:6 GB DDR3هارد دیسک:750 GB SATA II (5400RPM)کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MBبش فشار میاد؟؟؟ یا به را حتی میتونه اجرا کنه؟؟؟یا اصلا.......!!!
    دوست عزیز از نظر رافیکی میگم.. میتونی فارکرای 3 رو روی medium راحت بازی کنی.. اما روی ultra چون لپ تاپ هست شاید کم بیاره..

6. این کاربر از sorena_x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان بودجه من تقریبا 2.300 هتش من بعد از یک هفته جستجو تونستم مدل hp 4540 رو انتخاب کنم مبنای جستجوم موارد زیر بود:
    1-core i5
    2-hard 500g
    3-ram 4 gig
    4-گرافیک 2 گیگ

با تشکر...
    ببین 4540 برای بازیهای معمولی جواب میده .
    ولی اگه یه کانفیگ خوب با قیمت مناسب برای بازی میخوای ACER P453MG پیشنهاد منه .

لینک فروشنده ممنوع
    Pami

8. این کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستای عزیز فعلا که این لپ تاپ مشکل سوئیچ بین دو تا گرافیک اینتل و amd داره یعنی نمیتونه بازی ها رو با گرافیک اصلی که amdهست اجرا کنه
    لپ تاپ به طور پیشفرض با گرافیک اینتل کار میکنه که این هم اصلا خوشایند نیس چون سرعت بازی و برنامه ها ی سنگین پایینه
    حالا ببینیم تو اپدیت های جدید شاید این مشکل حل بشه.

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

دوستای عزیز فعلا که این لپ تاپ مشکل سوئیچ بین دو تا گرافیک اینتل و amd داره یعنی نمیتونه بازی ها رو با گرافیک اصلی که amdهست اجرا کنه
    لپ تاپ به طور پیشفرض با گرافیک اینتل کار میکنه که این هم اصلا خوشایند نیس چون سرعت بازی و برنامه ها ی سنگین پایینه
    حالا ببینیم تو اپدیت های جدید شاید این مشکل حل بشه.
    اول بگم گزارش تخلفت رو فرستادم تا بدونی چه پستی رو کجا بزنی
    دوم این نوع لب تاب که سی پی یو ساندری بریج باشه و گرافیک ای ام دی رو باهاش کار کردم (سونی 1512)اصلا گرافیک اچ دی نداره خود بخود دیسبل هس
    مدل لب تاب و مشخصات رو تو پست مخصوص بزن راهنمایی می کنیم ()

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اول که هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا برای roshan پست خلاف زدین؟حرف غیر منطقی نزد .جای پستش هم بد نبود!حتما منظورش 4540 بوده.
    در مورد amd که همون ati سابق هست و اون شرکت رو خرید و شرکت nvidia باید بگم هر دو گرافیک خوب دارن ،گرافیک پایین هم دارن.ولی معمولا تجربه ثابت کرده با یه مقدار مشخص پول توی گرافیکهای شرکت amd or ati که همون گرافیکهای رادئون باشه میشه گرافیکهای پر قدرت تری پیدا کرد.توی گرافیکهای geforce که معمولا مدلشون از 3 رقم تشکیل شده رقم سمت چپ نشون دهنده رده گرافیک یا سری گرافیک هست و دو رقم سمت راست قدرت گرافیک رو نشون میده.البته اگه بخواین تخصصی تر گرافیک رو بررسی کنین باید به نوع و کلاک رم و خیلی مولفه های دیگه مربوط به چیپ گرافیک توجه کنین.
    توی گرافیکهای رادئون مربوط به شرکت amd نوع گرافیک از 4 رقم تشکیل شده.رقم سمت چپ سری اون رو نشون میده.رقم دوم معمولا هر چی بالاتر باشه بیت گرافیک بالاتره(همیشه صدق نمیکنه ولی معمولا هر چی بالاتر باشه گرافیک پر قدرت تری هست)
    معمولا دو رقم سمت راست طبق تجربه من هر چی بالاتر باشه gpu گرافیک قویتره.
    برای مقایسه دقیق گرافیک این دو لپتاپ میتونین پرفورمنس این دو رو تو اینترنت سرچ کنید و مقایسه کنید و یا مشخصات دقیق تر گرافیک ها رو با هم مقایسه کنید.مخصوصا بیت هر دو رو نگاه کنید .ولی طبق تجربه با توجه به مدل گرافیک ها از نظر من 7650 بالاتر از 630 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز من یه لب تاب دقیقا مدل hp probook4540s رو گفتم که برام خریداری کنن اما یه مدت پرس و جو کردم گفتند لب تاب اگه باهاش زیاد بازی کنی زود چیپ گرافیکش میسوزه و کلا به درد کارای گرافیکی نمیخوره میخواستم ببینم ایا اینطوره؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •