تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: ایا hp 4540s به درد بازی میخوره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض ایا hp 4540s به درد بازی میخوره ؟

با سلام خدمت دوستان بودجه من تقریبا 2.300 هتش من بعد از یک هفته جستجو تونستم مدل hp 4540 رو انتخاب کنم مبنای جستجوم موارد زیر بود:
    1-core i5
    2-hard 500g
    3-ram 4 gig
    4-گرافیک 2 گیگ

اما همینطوری که داشتم تو اینترنت میگشتم چندتا سایت خوندم که دیدم نوشته قدرت گرافیک به حجم 2 گیگ که به اون اختصاص دادند ربط نداره نوشته بود بعضی کارت گرافیک ها همون 512 مگابایت هم براشون زیاده و دلیل قرار دادن حجم 2 گیگ چیزی جز کلاه برداری از افرادی نیست که سر در نمیارن (یکیش خود من که تا چند لحظه پیش فکر می کردم این لپ تاپ اخر گرافیکه )ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن که تو این رنج قیمت چه چیزی میتونم بخرم
    و ایا 2 گیگ حجم گرافیک این مدل اچ پی یعنی اخر گرافیک یا نه من در اشتباهم
    با تشکر...
    Last edited by nikoo013; 26-02-2013 at 15:45.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

ببین 2 گیگ هم مهمه ولی مدل گرافیک مهم تره ! 1 گیگ 680 با 4 گیگ 630 قطعا برابری نمی کنه و فکر کنم قوی تر هم باشه شما تا تو این رنج قیمت میتونی v3 از ایسر بگیری که 630 گرافیک داره ( و فکر کنم از 2 و 300 هم بالا تر باشه ) بخری ! مدل پایین ترش یعنی 620 هم داره

3. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه griefcottage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام ببین من خودم دارم تا الان همه بازی های جدیدی که اومده ،هیتمن و فار کرای و اینا رو نصبیدم بدون مشکل باز کرده واسم...

5. 2 کاربر از griefcottage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با تشکر از شما خوب سوالی داشتم از خدمتتون 4540 گرافیکش AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
    ولی اسیر وی 3 گرافیکش اینه Nvidia GeForce GT 630M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB

هر دو تاشون گرافیکشون 2 گیگه و ما از همون قدیم قدیما گرافیک رو با مثلا یک گیگه یا دو گیگه میشناختیم حالا سوال من اینه مگه هر دو تاشون 2 گیگ نیستن این وسط فرق nvhda geforce با amd چیه من تو فرق هر دوتاش موندم ممنون میشم فرقشون رو لطف کنید مرسی

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

دادش فرق تو برنده !!
    یعنی وقتی پول انویدیا بدی انویدیا می خری هر موقه پولت کمتره می ری ای ام دی می گیری !!
    البت این گفته مطلق نی معلومه گرافیک خوب ای ام دی هم داریم ولی درحالت مشابه معمولا انویدیا گرونتره و پرفرمنسش بهتره !!
    بعد اینقدر ای آپ تا فلان رو مثه چوب نزن تو سرمون تو یه گرافیک دی دی آر 5 داشته باشی 512 هر دوتا گرافیکی رو که گفتی می خوره !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

همچنان برام گنگه حالا ترجیحا من hp 4540 بخرم یا اسیر وی 3

اونطوری که من فهمیدم جی فورس 630 خیلی قویتر از گرافیک 4540
    ولی فکر کنم اشتباه هم می کنم اگر بخواهیم درصد رو از 100 بگیرم گرافیک ایسر چند درصد قوی تر از hp4540 ?

و یک سوال دیگه اگه بخواهیم از 20 به دو تا لپ تاپ بالا نمره بدیم نمره شون چند میشه
    ممنون میشم کمککنید
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همچنان برام گنگه حالا ترجیحا من hp 4540 بخرم یا اسیر وی 3

اونطوری که من فهمیدم جی فورس 630 خیلی قویتر از گرافیک 4540
    ولی فکر کنم اشتباه هم می کنم اگر بخواهیم درصد رو از 100 بگیرم گرافیک ایسر چند درصد قوی تر از hp4540 ?

و یک سوال دیگه اگه بخواهیم از 20 به دو تا لپ تاپ بالا نمره بدیم نمره شون چند میشه
    ممنون میشم کمککنید
    با تشکر
    خب معلومه کارت گرافیک v3 ایسر خیلی قوی تره .
    اگه برای گیم حرفه ای میخوای همین v3 رو بخر وگرنه 4540 برای بازیهای معمولی جواب میده و نمیشه طراحی زیبا و بدنه محکم و مشخصات خوبش رو نادیده گرفت .
    کلا" این دو تا لپ تاپ توی این رنج قیمت جزء بهترینهای بازار هستن .

10. این کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

دادش فرق تو برنده !!
    یعنی وقتی پول انویدیا بدی انویدیا می خری هر موقه پولت کمتره می ری ای ام دی می گیری !!
    البت این گفته مطلق نی معلومه گرافیک خوب ای ام دی هم داریم ولی درحالت مشابه معمولا انویدیا گرونتره و پرفرمنسش بهتره !!!!
    !!!!
    حرفی کاملا اشتباه...
    AMD اتفاقا برای بازی خیلی بازدهیش بیشتره به خصوص گرافیک هایی که روی لپتاپ های 2 3 سال اخیر hp گذاشته...
    یادمه 1 سال و خورده ای پیش که hp 6180 گرفتم کارت 6770m از amd روش بود...تقریبا هر بازی ای که بگین رو از گرافیک مشابه انویدیا بهتر اجرا میکرد...تو noteboocheck هم که بگردید میبینید که تا 20 % ریتینگش بهتر از کارت های انویدیا هست...

پروفشنال Dr.know's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    دســـــــــــفــــیـــل

پيش فرض

!!!!
    حرفی کاملا اشتباه...
    AMD اتفاقا برای بازی خیلی بازدهیش بیشتره به خصوص گرافیک هایی که روی لپتاپ های 2 3 سال اخیر hp گذاشته...
    یادمه 1 سال و خورده ای پیش که hp 6180 گرفتم کارت 6770m از amd روش بود...تقریبا هر بازی ای که بگین رو از گرافیک مشابه انویدیا بهتر اجرا میکرد...تو noteboocheck هم که بگردید میبینید که تا 20 % ریتینگش بهتر از کارت های انویدیا هست...
    دوست خودم متوجه نشدی من چی گفتم معمولا وقتی از گراقیک ای ام دی روی لب تاب استفاده می کنن واسه اینه که قیمت پایین بیاد( لب تاب با قیمت مناسب نه مال شما پسر حاجی )
    ولی خودتون هم می دونین این حرف همیشه درست نی نمونش هم لب تاب خودتون که مخصوص گیم هست !
    ولی دیگه کمتر کسی می تونه از این لب تاب ها تهییه کنه
    این گرافیک های هم که می گم رو ایسوس های قیمت متوسط زیاد می بینید !!

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دعوا بر سره گرافیک های amd و جی فورس از زمان خلقت چرتکه وجود داشته
    در هر صورت ، بگم که جی فورس با دو تا گرافیک تایتان و 690 در صدره جدوله ای ، ام دی هم هیچ جوابی نداشته

به نظر من هم جی فورس بهتره ولی فقط یه دلیل شخصیه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •