تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 114

نام تاپيک: گالری اختصاصی photographeِr

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir.orc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

amir.orc عزیز این جا تاپیک photographeِr هست شما برای خودتون باید یه تاپیک جدا بزنید و اون جا عکس هاتون رو آپ کنید ، موفق باشید
    این ها عکس های من نیست و قصد نداشتم عکس هام رو بزارم اینجا.این چندتا سمپل از چند استاد عکاسی هست برای آموزش نتورکی.برای ایشون گذاشتم چون مشابه عکس های خودشونه و بهشون ایده می ده و می فهمن ایرادشون کجاست.بازم اگه فکر می کنید که نباید باشه بگید تا پست رو حذف کنم چون تو پست های اول خودشون نقد کار هاشون خواسته بودن من اظهار نظر کردم و ایده برای بهتر شدن گذاشتم فکر کنم با کمی تلاش و اون دوربین کار های خیلی بهتری ازشون به زودی ببینیم.
    Last edited by amir.orc; 26-02-2013 at 16:41.

2. 2 کاربر از amir.orc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

این ها عکس های من نیست و قصد نداشتم عکس هام رو بزارم اینجا.این چندتا سمپل از چند استاد عکاسی هست برای آموزش نتورکی.برای ایشون گذاشتم چون مشابه عکس های خودشونه و بهشون ایده می ده و می فهمن ایرادشون کجاست.بازم اگه فکر می کنید که نباید باشه بگید تا پست رو حذف کنم چون تو پست های اول خودشون نقد کار هاشون خواسته بودن من اظهار نظر کردم و ایده برای بهتر شدن گذاشتم فکر کنم با کمی تلاش و اون دوربین کار های خیلی بهتری ازشون به زودی ببینیم.
    نه نه
    راحت باش امير جان
    سوژه گيرم اومد چشم انجام ميدم. هر چند از اين كارا تو ارشيو آتليه زياد گرفتم اما اجازه دست بردن توشونو ندارم.
    Last edited by Amateِur; 26-02-2013 at 22:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir.orc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

نه نه
    راحت باش امير جان
    سوژه گيرم اومد چشم انجام ميدم. هر چند از اين كارا تو ارشيو آتليه زياد گرفتم اما اجازه دست بردن توشونو ندارم.
    آقا ما در خدمتیم هر کمکی خواستی بگو.می دونم که منظورت چیه من بیشتر تو فضای آزاد و free منظورم بود مثل همونایی که گذاشته بودی.اون عکسای آتلیه هم خیلی خوبه ولی تو آتلیه شما نور دستت هست و روش تسلط کافی داری.ولی فضای باز کار سخت تره باید زاویه نوری مناسب رو پیدا کنی.اون دستگاهی که نوشتم کمکت می کنه بفهمی نور از چه زاویه ای مناسب تره وقتی 100 تا عکس باهاش گرفتی دیگه همه چی دستت میاد و دیگه خودت بدون اون می تونی زاویه مناسب رو با توجه به موضوع و نوع عکس پیدا کنی.اسم علمی یا تجاری دستگاهه نمی دونم چرا یادم نیست ولی برند و مدلشو برات زدم.یه نمودار هیستو می ده.
    یه چیزه دیگه این که من خودم اصلا در سطح حرفه ای شما کار نکردم من فقط علاقه داشتم و یکی دوبار تو جشنواره کارم رفت و بعد خودم ادامه دادم و اصلا جزو کارم نیست فقط تفریحه.من فکر کردم شمام مثل چند سال قبل من تازه شروع کردید برای همین اصلا راهنمایی کردم وگرنه ما شاگرد شماییما.من دوربینم Sony DSC-H7 هست خیلی برای کارم تا اینجا مناسب بوده.
    Last edited by amir.orc; 27-02-2013 at 00:38.

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

آقا ما در خدمتیم هر کمکی خواستی بگو.می دونم که منظورت چیه من بیشتر تو فضای آزاد و free منظورم بود مثل همونایی که گذاشته بودی.اون عکسای آتلیه هم خیلی خوبه ولی تو آتلیه شما نور دستت هست و روش تسلط کافی داری.ولی فضای باز کار سخت تره باید زاویه نوری مناسب رو پیدا کنی.اون دستگاهی که نوشتم کمکت می کنه بفهمی نور از چه زاویه ای مناسب تره وقتی 100 تا عکس باهاش گرفتی دیگه همه چی دستت میاد و دیگه خودت بدون اون می تونی زاویه مناسب رو با توجه به موضوع و نوع عکس پیدا کنی.اسم علمی یا تجاری دستگاهه نمی دونم چرا یادم نیست ولی برند و مدلشو برات زدم.یه نمودار هیستو می ده.
    یه چیزه دیگه این که من خودم اصلا در سطح حرفه ای شما کار نکردم من فقط علاقه داشتم و یکی دوبار تو جشنواره کارم رفت و بعد خودم ادامه دادم و اصلا جزو کارم نیست فقط تفریحه.من فکر کردم شمام مثل چند سال قبل من تازه شروع کردید برای همین اصلا راهنمایی کردم وگرنه ما شاگرد شماییما.من دوربینم Sony DSC-H7 هست خیلی برای کارم تا اینجا مناسب بوده.
    ممنونم عزيز. بسيار ممنون زحمت كشيدي و توضيح دادي.
    اما خدمتت عرض كنم كه اينجوري نفرماييد و مارو خجالت زده نكنيد جانم. ما هنوز كار داريم تو عكاسي.
    مخلصيم

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

درود
    خوب قسمت شد صبح تا بعد از ظهر بريم شهرستانمون اطراف "رودهن". و حسابي خودمو خالي كردم انشالا ميزارم شات هامو.

دسته بندي: سلف پرتره - Self portrait

7. 3 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

مونو پرتره

قَندی مير علی!

Last edited by Amateِur; 02-03-2013 at 19:55.

9. 6 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

من فکر می کنم در غیاب ِ تو

همه ی خانه های جهان خالیست

همه ی پنجره ها بسته است

وقتی که تو نیستی

من هم
    تنهاترین اتفاق بی دلیل زمین ام

11. 3 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مونو پرترهقَندی مير علی!
    WoW بسیار عالی ، چه صورت و نگاه قشنگی داره
    تنها مشکلی که میشه گرفت اینه که شاید کمی 1/3 تر بود

من فکر می کنم در غیاب ِ توهمه ی خانه های جهان خالیستهمه ی پنجره ها بسته استوقتی که تو نیستیمن هم تنهاترین اتفاق بی دلیل زمین ام
    کمی ترسناک که خوب خاصیت عکاسی از این زاویه هست ، بعد بهتر بود پا توی کادر نبود

ممنون

13. 2 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

?airplane or bird?

دسته بندي: آسمان

15. 4 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

قفل!

Canon EOS 5D Mark III

17. 6 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •