تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 114

نام تاپيک: گالری اختصاصی photographeِr

پروفشنال Amateِur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

تنديس دكتر علي شريعتی - پارك شريعتي (كوروش كبير سابق) - دقايقي قبل

Last edited by Amateِur; 26-02-2013 at 01:48. دليل: عكس اديت شد ...

2. 4 کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

اولا من به این سیستم جدیدی که در بخش عکاسی هست اعتراض دارم و معتقدم این سیستم به این بخش فوروم لطمه خواهد زد.امیدوار بودم که کاربران فعال این بخش در این سیستم جدید تاپیکی نزن تا سیستم به حالت دیگری که ایده ال هست برگرده
    این اعتراضم را به مهران هم اطلاع دادم ولی چون این بخش عکاسی نقد و انتقاد نداره اینجا هم پست زدم
    من منظورم این سیستم هست
    بهتر نبود که برای هر سبک عکاسی یک تاپیک مجزا وجود میداشت.پرتره جدا.طبیعت جدا.ماکرو جدا و... و عکس های دیگه هم در بخش بدون دسته بندی قرار میگرفت اما عکس ها با تایید نمایش داده میشد تا این رویه انجام که انجام شده؟

اما برای اینکه اف تاپیک هم نباشه یک سری مسائل که به نظرم می اید را میگم شاید مورد قبول واقع شود
    اولا به نظر من در هر عکسی باید ببینیم هدف نمایش چه چیزی هست
    مثلا در عکس بالا هدف چیست؟نمایش تندیس؟
    خب برای این کار بهتر نبود با فلو کردن بک با توجه به داشتن لنز 1.8 توجه بیشتری معطوف به تندیس میشد؟
    ضمنا عکس آندر اکسپوز هست و پس زمینه تیره در سمت راست هم باعث شده که تشخیص مجسمه کمی مشکل تر شود.

4. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

اولا من به این سیستم جدیدی که در بخش عکاسی هست اعتراض دارم و معتقدم این سیستم به این بخش فوروم لطمه خواهد زد.امیدوار بودم که کاربران فعال این بخش در این سیستم جدید تاپیکی نزن تا سیستم به حالت دیگری که ایده ال هست برگرده
    این اعتراضم را به مهران هم اطلاع دادم ولی چون این بخش عکاسی نقد و انتقاد نداره اینجا هم پست زدم
    من منظورم این سیستم هست
    بهتر نبود که برای هر سبک عکاسی یک تاپیک مجزا وجود میداشت.پرتره جدا.طبیعت جدا.ماکرو جدا و... و عکس های دیگه هم در بخش بدون دسته بندی قرار میگرفت اما عکس ها با تایید نمایش داده میشد تا این رویه انجام که انجام شده؟

اما برای اینکه اف تاپیک هم نباشه یک سری مسائل که به نظرم می اید را میگم شاید مورد قبول واقع شود
    اولا به نظر من در هر عکسی باید ببینیم هدف نمایش چه چیزی هست
    مثلا در عکس بالا هدف چیست؟نمایش تندیس؟
    خب برای این کار بهتر نبود با فلو کردن بک با توجه به داشتن لنز 1.8 توجه بیشتری معطوف به تندیس میشد؟
    ضمنا عکس آندر اکسپوز هست و پس زمینه تیره در سمت راست هم باعث شده که تشخیص مجسمه کمی مشکل تر شود.
    والا منم راستش دوست ندارم اين سيستم رو.
    بدون اينكه كسي در اين فروم بخواد خودشو گول بزنه همه ميدونن كه فروم عكاسي دات كام (akkasee.com) تخصصي ترين انجمن عكاسي ايرانه. سيستم اون به صورت تك موضوعه. پرتره يك تاپيك/طبيعت يك تاپيك و... اما بنظر من اين سيستم اينجا جواب گو نيست چرا؟ چون تعداد كاربراي فعال از انگشتان دست هم بيشتر نميشن و با اين كار شايد بعضي تاپيك ها تا يه مدت طولاني بخوابن.
    اما در اين فروم با تاييد عكس ها توسط مديران مخالفم چون تجربه بهم نشون داده كه مدير حرفه اي و تخصصي نداره انجمن عكاسي. (البته به جز احسان عزيز)
    از استقبال دوستان از عكس هاي مثلا خودم نشون ميده كه بعضي از كاربران عكاسي هنوز تعريفي از عكس صنعتي نندارن.
    باعث تاسفه كه فرومي كه نزديك 1 ميليون عضو داره انقدر كاربراي عكاسش كم باشن. :(

اما نقدتون در مورد عكس.
    اول عرض كنم متاسفانه فعلا لنز نرمالم در دسترسم نيست.
    هدف عكس تنديس است حالا شايد شما هدف رو درختان تشخيص داديد نميدونم!
    والا عكس آندر نشده. اندر به عكسي ميگن كه خيلي تاريك باشه. هر چند قبول دارم نتونستم جبران نوردهي خوبي داشته باشم با توجه به اينكه دستمم بسته بود.

ممنون مسعود جان بابت نقدت. استفاده كردم.
    مرسي

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

هدف عكس تنديس است حالا شايد شما هدف رو درختان تشخيص داديد نميدونم!
    منم میدونم هدف تندیسه .
    منظور من این بود که عکس آندر هست و مجسمه تیره شده و سمت راست هم درختان تیره هستند که کمی مشکل ایجاد میکنه
    شاید بهتر بود از rear sync و فلاش با قدرت کم استفاده کنید و یک سرعتی حدود 1/10 تا پس زمینه هم تیره نشود.
    حالا اینا نظر من هست ,و الزاما درست نیست
    ضمنا منم میدونم بهترین فوروم عکاسی akkasee هست .ولی اونجا سطح کار طوری بالا رفته که کاربرانی که تازه عکاسی را شروع کرده باشند با پست عکس هاشون خیلی سریع دلسرد میشوند.اما فورومی مثل اینجا مکان خوبی هست تا افراد سطح عکس هاشون بالا بره و بعد به فوروم عکاسی کوچ کنن
    اگه روال اینجا به همین طریق پیش بره قول میدم خود شما هم دلسرد میشی و ادامه نمیدی چون نه فیدبکی از کاربران می یاد نه تشکر ها طوری هست که نشون بده افراد زیادی کار شما را میبینن.
    (نه اینکه کار شما بد باشه روال طوری هست که افراد کمی از تاپیک بازدید خواهند کرد)
    من از کاربران فعال اینجا حداقل انتظاری که دارم اینه که با این روال برخورد کنن نه اینکه دم به دمش بدن و جلو بروند
    ضمنا حتی در سایت عکاسی هم خیلی از تاپیک ها مدت ها خاک میخورند و این چیز عجیبی نیست

Last edited by masoudtr; 26-02-2013 at 01:23. دليل: شاید تصمیم ام عوض بشه

7. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

منم میدونم هدف تندیسه .
    منظور من این بود که عکس آندر هست و مجسمه تیره شده و سمت راست هم درختان تیره هستند که کمی مشکل ایجاد میکنه
    شاید بهتر بود از rear sync و فلاش با قدرت کم استفاده کنید و یک سرعتی حدود 1/10 تا پس زمینه هم تیره نشود.
    حالا اینا نظر من هست ,و الزاما درست نیست
    ضمنا منم میدونم بهترین فوروم عکاسی akkasee هست .ولی اونجا سطح کار طوری بالا رفته که کاربرانی که تازه عکاسی را شروع کرده باشند با پست عکس هاشون خیلی سریع دلسرد میشوند.اما فورومی مثل اینجا مکان خوبی هست تا افراد سطح عکس هاشون بالا بره و بعد به فوروم عکاسی کوچ کنن
    اگه روال اینجا به همین طریق پیش بره قول میدم خود شما هم دلسرد میشی و ادامه نمیدی چون نه فیدبکی از کاربران می یاد نه تشکر ها طوری هست که نشون بده افراد زیادی کار شما را میبینن.
    (نه اینکه کار شما بد باشه روال طوری هست که افراد کمی از تاپیک بازدید خواهند کرد)
    من از کاربران فعال اینجا حداقل انتظاری که دارم اینه که با این روال برخورد کنن نه اینکه دم به دمش بدن و جلو بروند
    ضمنا حتی در سایت عکاسی هم خیلی از تاپیک ها مدت ها خاک میخورند و این چیز عجیبی نیست

عزيزم شما چرا؟ فلاش تو اين وضعيت و اين فاصله فاجعه اي به بار مياره.دكتر شريعتي تنش تو قبر ميلرزه بگذريم

بله دقيقا حرفتون درسته در مورد فروم عكاسي و اينجا. من همين الانم راستش دلسرد شدم چون واقعا نميدونم براي كي عكسامو به اشتراك ميزارم.
    من هم واقعا انتظار دارم دوستان فعال يه حركتي بزنن.

الان كمي بيشتر فكر ميكنم ميبينم واقعا اين شيوه (تاپيك اختصاصي) واقعا شيوه اشتباهيه. و حتي شيوه قبلي هم اشتباه بود كه چند موضوع با هم بود. بهترين شيوه همنون شيوه (چقدر شيوه تو شيوه شد) فروم عكاسي هست. يني هر موضوع،يك تاپيك.
    اين اصلا منطقي نيست كه يه اسنپ شات يا پرتره يا لند اسكيپ با هم تو يه تاپيك باشند و با هم مقايسه بشند (بل اجبار)
    مرسي
    Last edited by Amateِur; 26-02-2013 at 01:49.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir.orc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام.تبریک میگم واقعا استعدادشو داری .آفرین!
    ولی مشکل اصلی تمام عکس های شما اینه که فوکوس اصلا خوب نیست.تکنیک عکاسی رو خوب بلدی ولی کارهاتون متمرکز رو یه موضوع نیست یعنی من احساس میکنم بیشتر از اینکه الآن با عکاسی حال کنی بیشتر با دوربین و کیفیت خوبش حال می کنی در حالی که مهم رسوندن موضوع هست.مثلا در مورد عکس تندیس کادر بندی و زاویه دوربین خیلی بده .حقیقتش من اول که به عکس نگاه کردم بیشتر پس زمینه جلوه نمایی می کرد.
    اون استپ شات گردو خوبه ولی بازم مشکل کادر بندی و زاویه هست فوکوس ضعیف ولی نور پردازی و بافت خوب.
    باید عکس های بیشتری بزاری ما منتظر پیشرفتیم.موفق باشی.(میدونم که قطعا بهتر میشه موضوعات خوبی انتخاب کن اینا خیلی بی مفهومه حتی اون صنعتیه از xperia از اون پرتره بچه الهام بگیر فضا سازی خوبه ولی بچه ای که انتخاب کردی کریسما نداره جای خوبی نیاستاده مشکل نور در طرف راست صورت و کلا خیلی قیافه اوتی داره واقعا اون منظره پشت رو خراب کرده.)

10. این کاربر از amir.orc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام.تبریک میگم واقعا استعدادشو داری .آفرین!
    ولی مشکل اصلی تمام عکس های شما اینه که فوکوس اصلا خوب نیست.تکنیک عکاسی رو خوب بلدی ولی کارهاتون متمرکز رو یه موضوع نیست یعنی من احساس میکنم بیشتر از اینکه الآن با عکاسی حال کنی بیشتر با دوربین و کیفیت خوبش حال می کنی در حالی که مهم رسوندن موضوع هست.مثلا در مورد عکس تندیس کادر بندی و زاویه دوربین خیلی بده .حقیقتش من اول که به عکس نگاه کردم بیشتر پس زمینه جلوه نمایی می کرد.
    اون استپ شات گردو خوبه ولی بازم مشکل کادر بندی و زاویه هست فوکوس ضعیف ولی نور پردازی و بافت خوب.
    باید عکس های بیشتری بزاری ما منتظر پیشرفتیم.موفق باشی.(میدونم که قطعا بهتر میشه موضوعات خوبی انتخاب کن اینا خیلی بی مفهومه حتی اون صنعتیه از xperia از اون پرتره بچه الهام بگیر فضا سازی خوبه ولی بچه ای که انتخاب کردی کریسما نداره جای خوبی نیاستاده مشکل نور در طرف راست صورت و کلا خیلی قیافه اوتی داره واقعا اون منظره پشت رو خراب کرده.)
    مرسي مرسي دقيقا حق با شماست.
    اما صنعتيه رو مخالفم .
    بسيار ممنون از نقد زيباتون

12. این کاربر از Amateِur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من چندتا پیشنهاد دارم براتون که کمی خرج داره البته دیگه تو این زمونه ماهی 30 تومن اسمش بشه خرج:
    1)شما کاغذ چاپ عکس 100 تا بخر.هر عکسی می گیری به جای اینکه تو کامپیوتر ببینی و بعد از اصلاحات چاپش کن بعد خودت نظر بده.من این کار رو 4 ساله میکنم هر عکس با قیمت چاپ و کاغذ برات در میاد 150 تا 220 تومن.الان من حدود 2000 تا عکس با فایلش تو آلبوم هام جمع کردم که خیلی به پیشرفتم کمک کرده و هزینه اشم واقعا برام خیلی ارزششو داشته.
    2)اینو برای دوربینت بخر AER 60.2 ;کمکت میکنه با قیمت حدودای 200.من هفته جمهوری 185 قیمت کردم.
    3)اون عکس صنعتی رو بیخیالش شو من تخصصی تو عکس صنعتی ندارم تا حالا یه دونه هم نگرفتم ولی بازم میگم مشکل کادر بندی و ... داره.بزار به جای عکس صنعتی که تو سواد من نیست راجع به چیزی که تفاهم داریم بحث کنیم.من 2 تا عکس از بچه می ذارم و یکی استپ شات(تقریبا!!) شما از این 3 تا الهام می گیری برای مشق شب وانتظار دارم تا 3 روز آینده 3تا مثل اینا آپ کنی و گرنه
    شوخی کردما برو ادامه بده و تلاش کن این کارا رو هم انجام بده حتما حتما .بچه ها خیلی موضوع عالی هستن.

14. این کاربر از amir.orc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

Last edited by amir.orc; 26-02-2013 at 13:15.

16. 2 کاربر از amir.orc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

amir.orc عزیز این جا تاپیک photographeِr هست شما برای خودتون باید یه تاپیک جدا بزنید و اون جا عکس هاتون رو آپ کنید ، موفق باشید

18. 4 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •