تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: سیامک عباسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    Last edited by شاهزاده خانوم; 24-09-2013 at 22:31.

2. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

سیامک عباسی - خوشبختیت آرزومه

خواننده : سیامک عباسی

نام آهنگ : خوشبختیت آرزومه

ترانه سرا : سیامک عباسی

آهنگ ساز : سیامک عباسی

تنظیم کننده : ناشناس

میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متن ترانه :

اگه اونکه کنارته تورو بیشتر از من میخواد

اگه باهم راحتین اگه باهات راه میاد

اگه روزگار بد تورو ازم گرفته

اگه خاطرات خوبمون از خاطرم نرفته

خوشبختیت آرزومه حتی با من نیاشی

حتی از خاطره هام جدا شیـــــــــ …

از همون روزای اول میدونستم نمیمونی

میدونستم نمیتونی عشق و چشام بخونی

از همون روزای اول دل تو با دیگری بود

کاش همیشه پات بمونه اونکه عشق بهترین بود

دوستان این اهنگ جدید نیست ولی چون جزو اهنگای زیبای این خواننده هست و معمولا گوش میدم اینجا گزاشتم .
    پیشنهاد میکنم دانلود کنید
    Last edited by Malware; 29-08-2014 at 07:33.

4. این کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

Siamak Abbasi - Roozhaye Khoob

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای سیامک عباسی به نام روزهای خوب

( آهنگ و ترانه : سیامک عباسی / تنظیم : مهیار رضوان / میکس و مستر : آرش پاکزاد )

Last edited by Malware; 29-08-2014 at 07:41.

6. 2 کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

متن آهنگ جدید سیامک عباسی به نام روزهای خوب :
    سن و سالم کم بود غرق بازی بودم
    به همون دنیای ساده راضی بودم
    شاد بودم شاد و سر خوش و بازی گوش
    سادگی دنیام و می گرفت در آغوش
    هر کجا می رفتم می شکفتم در خود
    شیطنت می کردم عشق جاری میشد
    اون روزا یادم هست زندگی با ما بود
    روزهای خوب و بی صدا سوزوندی
    بین اون بازی ها کاش جا می موندی
    ♫♫♫♫♫♫
    ♫♫♫♫♫♫
    عشق می دادیم و می گرفتیم از هم
    قهرها کوتاه بود و دوستی ها محکم بود
    زندگیمون خالی از غم و ماتم بود
    شاد بودم وقتی سن و سالم کم بود

8. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

10. این کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

سلام
    تاپیک بعد از دو سال میاد بالا.....!!!

اینقدر این انجمن p30 متروک و خلوت شده واقعا هییییچ شوقی ندارم برای آلبومش تاپیک بزنم...

آلبوم "خوشبختیت آرزومه" اومد بیرون و کنسرت هم گذاشت و برای اولین بار چهره اش رو به هواداراش نشون داد

خوشبختانه من هم جزو کسایی بودم که به اولین کنسرت سیامک عباسی رفتم..بسیار عاااالی بود...برای اولین کنسرت خیلی عالی و مسلط به کارش بود و با اعتماد به نفس بالایی اجرا میکرد و صداش دقیقا همون صدایی بود که تو آهنگها میشنویم...

اگه پست هایی قبلی منم خونده باشید گفته بودم زیاد با کاراش ارتباط نمیگرفتم..و از
    قطعات قدیمی تقریبا فقط "خوشبختیت آرزومه" رو دوس دارم ولی این آلبومش واقعا آلبوم خوبیه و پیشرفت بالایی داشته ..و تک آهنگای اخیر هم بد نبوده...

دوس دارم نظرات دوستانی که آلبوم رو گوش دادن بدونم..

اینم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مصاحبه برای سه سال پیش سال 2013 می باشد)
    Last edited by ali_agha1981; 21-09-2016 at 22:58.

12. 4 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    تاپیک بعد از دو سال میاد بالا.....!!!

اینقدر این انجمن p30 متروک و خلوت شده واقعا هییییچ شوقی ندارم برای آلبومش تاپیک بزنم...

آلبوم "خوشبختیت آرزومه" اومد بیرون و کنسرت هم گذاشت و برای اولین بار چهره اش رو به هواداراش نشون داد

خوشبختانه من هم جزو کسایی بودم که به اولین کنسرت سیامک عباسی رفتم..بسیار عاااالی بود...برای اولین کنسرت خیلی عالی و مسلط به کارش بود و با اعتماد به نفس بالایی اجرا میکرد و صداش دقیقا همون صدایی بود که تو آهنگها میشنویم...

اگه پست هایی قبلی منم خونده باشید گفته بودم زیاد با کاراش ارتباط نمیگرفتم..و از
    قطعات قدیمی تقریبا فقط "خوشبختیت آرزومه" رو دوس دارم ولی این آلبومش واقعا آلبوم خوبیه و پیشرفت بالایی داشته ..و تک آهنگای اخیر هم بد نبوده...

دوس دارم نظرات دوستانی که آلبوم رو گوش دادن بدونم..

اینم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (مصاحبه برای سه سال پیش سال 2013 می باشد)
    اینم تقصیر اینستاگرام و کانال ها و گروه های مزخرف تلگرام هست که p30 و کلا همه فروم ها این جوری شدن !
    -------------------------
    من البوم رو گوش کردم
    از فلسفه های پوچ و مخصوصا دریاچه نمک خیلی خوشم اومد

14. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سیامک عباسی: همیشه دغدغه کیفیت دارم

کمتر کسی فکرش را می‌کرد آن خواننده‌ای که در دهه ۸۰ آهنگ‌هایش را ریمیکس می‌کرد و کلیپ‌هایش انیمیشن‌های نوآورانه‌ای بود، روزی آنقدر فعالیتش استمرار داشته باشد که وقتی مجوز اولین آلبوم رسمی‌اش را گرفت، یکباره در نخستین کنسرتش بلیت‌ها ظرف چند ساعت نایاب شود. اما این اتفاق برای سیامک عباسی، خواننده جوان کشورمان رخ داد.

به گزارش جام جم، کمتر کسی فکرش را می‌کرد آن خواننده‌ای که در دهه ۸۰ آهنگ‌هایش را ریمیکس می‌کرد و کلیپ‌هایش انیمیشن‌های نوآورانه‌ای بود، روزی آنقدر فعالیتش استمرار داشته باشد که وقتی مجوز اولین آلبوم رسمی‌اش را گرفت، یکباره در نخستین کنسرتش بلیت‌ها ظرف چند ساعت نایاب شود. اما این اتفاق برای سیامک عباسی، خواننده جوان کشورمان رخ داد. او که تابستان امسال اولین آلبومش را با نام «خوشبختیت آرزومه» روانه بازار کرد در واپسین روز تابستان و سومین روز پاییز طی دو اجرا در سالن میلاد طرفدارانش را که سال‌ها منتظر فعالیت رسمی او بودند به سالن کشاند.
    در همه این سال‌ها عباسی عکس چهره‌اش را رو نکرد. صبر کرد تا در کنسرتش همه او را برای اولین بار ببینند. عباسی در سه رشته تحصیل کرده است: جدای از موسیقی، کارشناسی ارشد ارتباطات اجتماعی دارد و هم‌اکنون در مقطع دکترای ادبیات غنایی درس می‌خواند. با او درباره آلبومش، انتظارش برای فعالیت رسمی، سبک کاری‌اش و مسائل دیگر به گفت‌وگو نشستیم که مشروحش را در ادامه می‌خوانید.

بعد از ۷ سال مجوز گرفتن چه احساسی دارد؟ شیرین است، خیلی‌شیرین است. خوشحالم که دیگر می‌توانم فعالیت رسمی داشته باشم و مخاطبانم را از نزدیک ببینم، هرچند خیلی دیر اتفاق افتاد. دستیابی به حق مسلّم، شیرین است، ولی تلخی این هفت سال همیشه با من می‌ماند. آن موقع که برای مجوز اقدام کردم، ۲۴ سالم بود و حالا ۳۰ سال دارم.

در تمام این سال‌ها تک‌آهنگ منتشر می‌کردید. چقدر سعی می‌کردید کار با کیفیت ارائه کنید؟
    همیشه دغدغه اولم کیفیت بوده است؛ چه به لحاظ محتوایی و چه اجرایی. چون برای گوش و هوش مخاطبم احترام قائلم. مخاطب ایرانی را یک مخاطب باهوش می‌دانم که کوچک‌ترین نقصی را متوجه می‌شود و نمی‌توان او را فریب داد. مخاطبان ایرانی آنقدر باهوشند که ایراد را روی هوا می‌زنند. اتفاقا به خاطر همین مساله کیفیت، همیشه کارهایم خیلی پر هزینه درمی‌آمد. مثلا سازها را زنده ضبط می‌کردم. بیشتر کارهای من فول اکوستیک است. از طرفی کلیپ‌های انیمیشن ساختم که ساخت آنها هم زمانبر بود هم پرهزینه. همه اینا برای احترام به مخاطب بوده است.

فکر کنم اواسط دهه ۸۰ فقط شما و سعید مدرس کلیپ‌های انیمیشن کار می‌کردید؟ علتش فقط این بود که می‌خواستید چهره شما معلوم نباشد؟ این بود، البته همان موقع هم می‌توانستم کلیپی بسازم که چهره‌ام معلوم نباشد، فیلمبرداری بشود و اصلا انیمیشن نباشد. اما من به گرافیک به عنوان یک هنر با نفوذ نگاه می‌کنم و احساس می‌کنم توان آن را دارد که ذهن مخاطب را به چالش بکشد. به ساخت کلیپ‌های انیمیشن از این جهت نگاه کردم و فکر کردم می‌تواند چیزی به موسیقی‌ام اضافه کند. چون ظرفیت انیمیشن برای اثرگذاری بسیار بالاست.

چهره شما دیده نشد تا کنسرت شما. چه اصراری داشتید به این دیده نشدن؟
    ضرورتی وجود نداشت. وقتی می‌شد کلیپ‌هایم را بدون چهره‌ام بسازم، دیگر ضرورتی نمی‌دیدم که چهره خودم را به نمایش بگذارم و خودنمایی کنم. در واقع این ضرورت وجود نداشت، اما برای کنسرت دیگر ضروری بود که روی صحنه حضور پیدا کنم و طبیعتا چهره‌ام نیز دیده می شد. از این بابت خوشحالم که وعده خودم را محقق کردم. همیشه می‌گفتم چهره‌ام نباید دیده شود تا کنسرتم، در نهایت همین اتفاق هم افتاد.

فکر می‌کردید در اولین کنسرت‌هایتان این حجم مورد استقبال قرار بگیرد؟ بله،کنسرت ۳۱ شهریور ظرف چند ساعت سولد آوت شد. کنسرت سوم مهر هم بسیار پر انرژی بود. سالن پر بود و حتی عده‌ای در راهروها ایستاده بودند. علتش هم این بود که من هفت سال فعالیت می‌کردم ولی هیچ‌وقت کنسرت نداشتم. خب خیلی از مخاطبانم آهنگ‌های مرا شنیده بودند و می‌خواستند آنها را زنده بشنوند. احتمالا عده‌ای هم می‌خواستند ببینند من چه شکلی هستم. عده‌ای هم با هر دو هدف آمده بودند.

در آلبوم «خوشبختیت آرزومه» که اولین و تنها آلبوم رسمی شماست، برخی از تک آهنگ‌های قبلی شما هست و برخی نیست. چه تاملی پشت این چینش بود؟ به نظر من آهنگ‌هایی که قبلا در اینترنت منتشر شده‌اند، اگر قرار است به طور رسمی به ثبت برسند، باید در قالب آلبوم منتشر شوند تا قابلیت آرشیو شدن پیدا کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم برخی را در این آلبوم و بقیه را بتدریج در آلبوم‌های بعدی قرار دهم. البته در آلبوم‌های جدیدِ آینده، به اندازه یک آلبوم آهنگ جدید وجود خواهد داشت، اما در کنار آنها، آهنگ‌های قبلی هم به عنوان هدیه من به مخاطبان قرار خواهد گرفت.

ترانه همه کارها را خودتان می‌گویید؟ عمدتا همین طور است. در اکثر موارد، خودم ترانه‌ها و ملودی‌ها را می‌سازم.

این موضوع چقدر ریشه در این دارد که پدرتان شاعر بود؟ شعر در خانه ما جاری بود. پدرم شاعر بود، برادرانم اهل شعر بودند، خواهرم نیز دانشجوی دکترای ادبیات است. من از بچگی سعدی و حافظ می‌خواندم، حتی یادم است در همان عالم بچگی هم روی اشعار این بزرگواران ملودی می‌گذاشتم و می‌خواندم.

پدر کتاب هم منتشر کرده بودند؟ به اندازه چندین کتاب، شعر داشتند. ولی هم خودشان پیگیر چاپ اشعارشان نبودند و هم خیلی زود فوت کردند و فرصت نیافتند. حالا اگر بشود برنامه دارم بعدها گزیده‌ای از کارهایشان را در قالب یک کتاب منتشر کنم.

با توجه به این‌که می‌گویند دنیای امروز تخصصی است، فکر نمی‌کنید این‌که هم ترانه می‌گویید، هم ملودی می‌نویسید و هم می‌خوانید در درازمدت ممکن است به کار شما ضربه بزند؟ من با این گفته کاملا مخالفم. این گفته درباره موسیقی تجاری و مصرفی صادق است. در جهان امروز، ترانه‌سرا (Songwriter) به کسی می‌گویند که خودش همه‌کاره خودش است. اگر قرار است موسیقی ما از این ورطه تکرار که به آن گرفتار است، نجات پیدا کند یا باید هنرمندها به شکل گروه در بیایند و به عنوان یک Band فعالیت کنند یا باید کسانی پیدا بشوند که قادر باشند هم ترانه بنویسند و هم آهنگ بسازند. حالا چه بهتر اگر کسی باشد که ترانه و آهنگ بنویسد و همزمان خودش هم آواز بخواند.
    این باعث می‌شود طعم کارش منحصر به فرد شود. وقتی می‌رویم در یک آلبوم از چندین شاعر مختلف ترانه می‌گیریم آن آلبوم یکدست نمی‌شود، چون چندین سلیقه ادبی مختلف در آن حضور دارد. ولی اگر مؤلف آلبوم یک نفر باشد، آن آلبوم یک رنگ و بوی مشخص پیدا می کند. حالا اگر مخاطب از این طعم خسته بشود و تنوع بخواهد، می‌تواند برود سراغ هنرمند دیگری که او هم مؤلف است. نه این‌که یک آلبوم، یک خواننده داشته باشد با ۲۰ نفر شاعر و آهنگساز مختلف!
    جهان‌بینی و سلیقه آن ۲۰ نفر حتماً با هم متفاوت است. حتماً آن آلبوم انسجام محتوایی و حتی ساختاری نخواهد داشت. اگر سانگ رایترها زیاد بشوند، تنوع بین هنرمندان و سبک‌هایشان در مارکت زیاد می‌شود. الان می بینیم که یک هنرمند در آلبومش چندین آهنگ با سبک‌های بی‌ربط به هم دارد و یک هنرمند دیگر هم دقیقاً آهنگ هایی با همان سبک‌ها دارد. چون اینها می‌روند سراغ شاعران و آهنگسازان مشترک. خب این‌گونه به تکرار می رسیم. آثار همه خواننده‌ها شبیه هم می شود. چیزی که امروز شاهدش هستیم. اما این اتفاق درباره من و دیگر خواننده – ترانه‌ساز – آهنگسازان (singer songwriter) نمی‌افتد. در جهان موفق‌ترین افراد و گروه‌ها مانند، باب دیلن، باب مارلی، بیتلز، پینک فلوید، متالیکا و… همه خودشان مؤلف بوده‌اند. اما در تولید موسیقی‌های مصرفی و پولساز، روند تولید جور دیگری است. یعنی ترانه‌سراها کار خودشان را می‌کنند، آهنگسازان کار خودشان را می‌کنند و خواننده هم فقط می‌خواند. بریتنی اسپیرز، نیکی میناژ و امثالهم، محصولات همین موسیقی مصرفی و تجاری هستند.

شما هم در موسیقی تحصیلات آکادمیک دارید و هم در رشته ارتباطات اجتماعی. در واقع دو مدرک دارید؟
    من سه رشته خواندم. موسیقی، ارتباطات اجتماعی و در حال حاضر هم دانشجوی دکترای ادبیات غنایی هستم.

چرا ادبیات غنایی؟ ادبیات غنایی شاخه‌ای از ادبیات است که آثار موزون با محتوای عاشقانه را بررسی می کند. فکر می‌کنم کلمه عامیانه ادبیات غنایی می‌شود همان «ترانه» خودمان. وقتی که برای مصاحبه حضوری رفته بودم دانشگاه، کارم را که برای اعضای هیات علمی تشریح کردم، مصاحبه‌ام زیاد طول نکشید. مدیر گروه گفت ادبیات غنایی، یعنی همین کاری که شما می‌کنید.

خودتان به منظومه‌های عاشقانه علاقه دارید؟
    بسیار زیاد. ادبیات کلاسیک ایران از رودکی تا مشروطه را می شناسم. به ادبیات معاصر هم بشدت علاقه مندم. فکر می‌کنم یکی از دلایل موفقیتم (البته اگر موفقیتی بوده باشد) همین شناختم از شعر فارسی است؛ چون می‌توانم شعر خوب را از بد تفکیک کنم.

برنامه‌تان برای آینده چیست؟ پرکار بودن در حوزه موسیقی و ادبیات. آلبوم، کنسرت، تک‌آهنگ، کتاب، پژوهش و…
    البته یک برنامه دیگر هم دارم. بزودی فیلمسازی را دنبال می‌کنم. سال‌هاست پیگیر کارگردانی هستم. طی این چند سال اخیر، دوره‌های تئوری و عملی کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی را طی کردم و حالا که اجازه فعالیت رسمی یافتم، می‌خواهم جدی‌تر به این موضوع بپردازم. در واقع از سال‌های ممنوع‌الکاری برای یاد گرفتن مقوله سینما استفاده کردم.

16. 3 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه dorhato's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

آهنگ قرار بود بمونه خیلی قشنگه:

مث آب خوردن ازم دل برید
    مث آب خوردن ازم دست کشید
    تو رویاش اصن برام جا نبود
    شاید جای رویاش اینجا نبود

قرار بود بمونه قرار بود قراراشو یادش نره
    چقد صبر کنم تا یه روز فکر این عاشقی از سرم بپره

چه جوری از این درد باید نشکنم
    وقتی یار غارم شده دشمنم
    دلم گیره اما کم آوردم از عشق
    سر سادگی‌هام رکب خوردم از عشق

قرار بود بمونه قرار بود قراراشو یادش نره
    چقد صبر کنم تا یه روز فکر این عاشقی از سرم بپره

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •