تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 128

نام تاپيک: راهنمایی و آموزش تنظیم سیستم های صوتی اتومبیل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک امپ دارم بعد از اینکه سر باتری ماشینو باز کردم قطع شد میخواستم بدونم از روی پخش چجوری میتونم دوباره فعالش کنم
    پخش منم مدلش pionner 1550 هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک امپ دارم بعد از اینکه سر باتری ماشینو باز کردم قطع شد میخواستم بدونم از روی پخش چجوری میتونم دوباره فعالش کنم
    پخش منم مدلش pionner 1550 هست
    تنظیم ضبط را خودش روش هست.فقط باید سیم امپلس دوباره وصل کنی به باطری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام.
    من روی ماشینم (206) باندهای E6x.2 و E5x.2 با آمپلی 6604 و ساب پایونیر 311 وصل بود. از نظر نویز سیستمم هیچ مشکلی نداشت.

اما باندهای جلو (E6x.2) با E62C جابجا و آمپ 527 کنوود را اضافه کردم.

از وقتی این تغییرو تو سیستمم دادم وقتی ماشین روشنه و گاز میدم از باندها صدای سوت میاد و بالارفتن دور موتور صدای نویز هم بیشتر می شود. ( وقتی ضبط و یا خود ماشین خاموشه صدای نویز نیست )

پیش نصاب رفتم جفت آمپهارو از مدار خارج کرد ولی باز صدای نویز بود گفت از پنلته O.o ( پنلم 875avbt )

حالا سوالم اینه من چی کار کنم تا این نویز از روی سیستم من خارج شه؟

با تشکرفراوان دوستان

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من روی ماشینم (206) باندهای E6x.2 و E5x.2 با آمپلی 6604 و ساب پایونیر 311 وصل بود. از نظر نویز سیستمم هیچ مشکلی نداشت.

اما باندهای جلو (E6x.2) با E62C جابجا و آمپ 527 کنوود را اضافه کردم.

از وقتی این تغییرو تو سیستمم دادم وقتی ماشین روشنه و گاز میدم از باندها صدای سوت میاد و بالارفتن دور موتور صدای نویز هم بیشتر می شود. ( وقتی ضبط و یا خود ماشین خاموشه صدای نویز نیست )

پیش نصاب رفتم جفت آمپهارو از مدار خارج کرد ولی باز صدای نویز بود گفت از پنلته O.o ( پنلم 875avbt )

حالا سوالم اینه من چی کار کنم تا این نویز از روی سیستم من خارج شه؟

با تشکرفراوان دوستان
    سلام
    نویز اکثر در اثر بیرون کشیدن فیشهای کابل rca از پخش یا امپ بوجود میاد. باید همیشه پخش خاموش باش و بعدا اقدام به در آوردن یا جا زدن فیشها نمائید.برخی هم به خاطر کشیدن سیم rca در کنار کابل برق از یک رکاب بوجود میاد.
    بررسی کنید اگر مورد دوم نیست خروجی پخشتون اسیب دیده.
    درمان موقت این هست که از بدنه کابل rca یه تکه سیم به بدنه پخش اتصال بدین درمان قطعی این هست که پخش بره تعمیرگاه و عیب اون برطرف بشه.

5. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خب یه سوال دیگه

وقتی سوییچو می چرخونم حتی یه دور ، ضبط روشن میشه خود به خود حتی وقتی پنل سر جاش نیست ( جوری که آمپلی ها روشن میشن ولی پنل رو ضبط نیست ) انگار که وقتی سوییچو می چرخونم برق میاد تو ضبط و خود به خود روشن میشه بدون اینکه من دکمه ای بزنم .
    حالا من چه کار کنم که پنلم خود به خود روشن نشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به عرض سلام یک امپ 5602 تهیه کردم می خوام روی mx12 بریج ببندم
    1-بیس بوست رو روی صفر بذارم خوب هست؟
    2-با توجه به اینکه سابم 300 w هست و امپ 450 بریج روی 4 اهم می ده و cea 2006 هم داره گین رو روی چند بذارم که به ساب فشار نیاد؟
    3-فرکانس روی چند باشه؟
    هر راهنمایی دیگری هم در مورد نصبش داربن بگین ممنون می شم
    Last edited by amin5030; 10-08-2016 at 17:41.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب یه سوال دیگه

وقتی سوییچو می چرخونم حتی یه دور ، ضبط روشن میشه خود به خود حتی وقتی پنل سر جاش نیست ( جوری که آمپلی ها روشن میشن ولی پنل رو ضبط نیست ) انگار که وقتی سوییچو می چرخونم برق میاد تو ضبط و خود به خود روشن میشه بدون اینکه من دکمه ای بزنم .
    حالا من چه کار کنم که پنلم خود به خود روشن نشه؟
    سلام.
    هرچی هست پخش مستقیم بسته شده.به یه نصاب نشون بدین و بگید از حالت مستقیم براتون خارج و با سوکت فابریک نصب کنند.
    به عرض سلام یک امپ 5602 تهیه کردم می خوام روی mx12 بریج ببندم
    1-بیس بوست رو روی صفر بذارم خوب هست؟
    2-با توجه به اینکه سابم 300 w هست و امپ 450 بریج روی 4 اهم می ده و cea 2006 هم داره گین رو روی چند بذارم که به ساب فشار نیاد؟
    3-فرکانس روی چند باشه؟
    هر راهنمایی دیگری هم در مورد نصبش داربن بگین ممنون می شم
    سلام
    1-بله همیشه باید بسته یا روی صفر باشه.
    2-باید گین رو طبق دستور العمل تنظیم گین دقیقا تنظیم نمائید.تو تاپیک زیر صفحه 2 یا 3 کاملا توضح دادم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3-فرکانس روی 80hz
    گین رو باید طوری تنظیم کنید که ولوم رو تا انتها هم باز کردین به ساب فشار نیاد و دیستورت ازش شنیده نشه.
    ابتدا باید کامپوننتها یا کواکسیاهایی که دارین رو تنظیم کنید بعد ساب رو.به صورت جدا جدا برای هر امپلیفایر.

9. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بهم ریختگی صدا در سـاب ووفر به چه شکل هست؟برای باند صدا بی کیفیت می شه سـاب ووفر که بوم بوم می کنه بهم ریختگیش چجوریه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز
    خیلی مخلصم بنده یه سیستم دست دوم گیرم اومدهکه به اجبار خریدم اما مثل این که سیستم خوبیه یه جفت باند 6975v2 اصلی فوم قرمز اما یکیش تعمیر رفته ولی الان مشکلی نداره به گفته صاحب قبلیش خرخر میکرده که یه تعمیر جزئی شده خلاصه الان صداش خوبه یه آمپ 4 کانال مکسیدر mx-604 که ظاهرا خوب جواب میده یک عدد سابjbl 1000 اونم تمیزه و خوب بیس میزنه یه پک کامل سیم و یک عدد پخش 2750ui پایونر حدودا 15 روزه رو ماشینه و تنظیم شده توسط رفیقم باحاله ولی میخوام خودم تنظیمش کنم اگه ممکنه چون تنظیمات یا سخنان شما در این تاپیک کمی مغایر بود
    لطفا اگه میشه بهترین تنظیم برای آمپ و پخش این سیستم رو بهم معرفی کنید تا اقدام کنم و این که باتری ماشینم حس میکنم کمی ضعیفه اما تا الان مشکلی ایجاد نکرده نیازی به خازن هست یا نه? یا باتری بهتر? اگه لازمه چه ماریکی بگیرم خازنو و چقد هزینه داره با تشکر

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بهم ریختگی صدا در سـاب ووفر به چه شکل هست؟برای باند صدا بی کیفیت می شه سـاب ووفر که بوم بوم می کنه بهم ریختگیش چجوریه؟
    سلام
    دیستورش ساب ووفر زمانی که اتفاق می افته ووفر صدای پاخ پاخ میکنه.Xmax بیش از حد مجاز میشه و احتمال شکست یا خمودگی لبه ووفر هست.در کل صدای بیس بی کیفیت هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •