تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 536 از 626 اولاول ... 36436486526532533534535536537538539540546586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,351 به 5,360 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

z500 خیلی زیباست ولی اگه باتریش جدا میشد و گرماش زیاد نبود گزینه خوبی برای خرید می بود

داره خودمونی میشه stepheno_1919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

z500 خیلی زیباست ولی اگه باتریش جدا میشد و گرماش زیاد نبود گزینه خوبی برای خرید می بود

بابا چرااین قدر Z500 هراسی میکنید. اونطورم که میگن داغ نمیکنه بیچاره. توقع نداشته باشید باهاش بازیای سنگین بکنید اونم واستون سوت بلبلی بزنه. الان که دارم این متنو مینویسم بیشتر از 4-5 ساعته که دارم باهاش وبگردیو کارای معمولی انجام میدم بچم نه داغ کرده نه بی تابی میکنه. مدارکشم موجوده . ایناهاش هم دمای هارد هم سی پی یو:

در ضمن در مورد باتریشم بگم منم اول مثل شما آرزو داشتم که ای کاش جدا میشد .ولی با وجود قابلیتی که انرژی منیجمنت داره و میشه رو 60 درصد شارژ نگه داشت باعث شد به یقین برسم که این بهتر از اون مدلیاست. روی حالت Optimized یا همون Protection صبح تا شب ، شب تا صبح بذاز شارژر وصل باشه نه باتریت آسیب میبینه نه نیاز به این داری که باتریت هی شارژ و دشارژ بشه فقط با خود شارژر کار میکنه و کاری به باتری نداره.. درصوتی که تو لپتاپای دیگه که این امکان رو ندارن شما برای مدت طولانی یا باید شارژر رو یه دم بزنی به دستگاهت کار کنی (چه با باتری چه بدون باتری، بدون باتری که اصلا توصیه نمیشه) یا اینکه فول شارژ کنی بعد شارژر رو بکشی کار کنی که اینم به مرور زمان عمر باتریو کم میکنه. تازه اگر در این حالت برق هم بره بدون اینکه لحظه ای خاموشی یا چشمک داشته باشه میره رو باتری و ادامه کار میده. به نظر من که خیلی عمر باتری طولانی تر میشه با این امکان. حالا خود دانید.

3. 2 کاربر از stepheno_1919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mrnew's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام کلیدهای روشناییم از کار افتاده نمیدونم باید چه درایدری رد دست کاری کنم. RST رد پاک کردم اینجوری شد اما بعد که نصبش کردم درست نشد.الان روشنایی سیستمم حداقله و به زور اومدم اینجا تا سوالمو مطرح کنم. خب راه حل چیه؟ لطفا کمکم کنید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Neyriz

پيش فرض

سلام کلیدهای روشناییم از کار افتاده نمیدونم باید چه درایدری رد دست کاری کنم. RST رد پاک کردم اینجوری شد اما بعد که نصبش کردم درست نشد.الان روشنایی سیستمم حداقله و به زور اومدم اینجا تا سوالمو مطرح کنم. خب راه حل چیه؟ لطفا کمکم کنید...
    سلام دوست عزیز شما باید اول درایور Intel رو نصب کنی بعد بری سراغ درایور Nvidia به همین راحتی

6. این کاربر از love_notchange بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Neyriz

پيش فرض

سلام دوستان شما ویندوز 8.1 کدوم شرکت و نصب کردین نوین پندار که هنوز نداده بیرون خودم الان ویندوز شرکت گردو رو نصب کردم زیاد راضی نیستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Neyriz

پيش فرض

سلام دوست عزیز شما باید اول درایور Intel رو نصب کنی بعد بری سراغ درایور Nvidia به همین راحتی
    در صمن فک کنم باید ویندوزتم عوض کنی چون فک نکنم بشه نصب کرد اگه بشه هم یکم مشکل گرافیک پیدا می کنی

9. این کاربر از love_notchange بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در صمن فک کنم باید ویندوزتم عوض کنی چون فک نکنم بشه نصب کرد اگه بشه هم یکم مشکل گرافیک پیدا می کنی
    درایور NVIDIA رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد. گرافیک intel رو هم دیروز آپدیت کردم

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا من فردا ارائه دارم یکی کمکم کنه لطفا

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

درایور NVIDIA رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد. گرافیک intel رو هم دیروز آپدیت کردم
    کاری به گرافیک NVIDIA نداره اینتل رو پاک کن ری استارت و از اول نصب کن
    یا اینکه هر دو رو پاک کن از اول نصب کن

13. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بابا چرااین قدر Z500 هراسی میکنید. اونطورم که میگن داغ نمیکنه بیچاره. توقع نداشته باشید باهاش بازیای سنگین بکنید اونم واستون سوت بلبلی بزنه. الان که دارم این متنو مینویسم بیشتر از 4-5 ساعته که دارم باهاش وبگردیو کارای معمولی انجام میدم بچم نه داغ کرده نه بی تابی میکنه. مدارکشم موجوده . ایناهاش هم دمای هارد هم سی پی یو:

در ضمن در مورد باتریشم بگم منم اول مثل شما آرزو داشتم که ای کاش جدا میشد .ولی با وجود قابلیتی که انرژی منیجمنت داره و میشه رو 60 درصد شارژ نگه داشت باعث شد به یقین برسم که این بهتر از اون مدلیاست. روی حالت Optimized یا همون Protection صبح تا شب ، شب تا صبح بذاز شارژر وصل باشه نه باتریت آسیب میبینه نه نیاز به این داری که باتریت هی شارژ و دشارژ بشه فقط با خود شارژر کار میکنه و کاری به باتری نداره.. درصوتی که تو لپتاپای دیگه که این امکان رو ندارن شما برای مدت طولانی یا باید شارژر رو یه دم بزنی به دستگاهت کار کنی (چه با باتری چه بدون باتری، بدون باتری که اصلا توصیه نمیشه) یا اینکه فول شارژ کنی بعد شارژر رو بکشی کار کنی که اینم به مرور زمان عمر باتریو کم میکنه. تازه اگر در این حالت برق هم بره بدون اینکه لحظه ای خاموشی یا چشمک داشته باشه میره رو باتری و ادامه کار میده. به نظر من که خیلی عمر باتری طولانی تر میشه با این امکان. حالا خود دانید.

سلام دوست عزیز.
    یک سوالی داشتم در مورد energy managment.
    برای z500 تنظیمات این درایور بعد هر بار خاموش و روشن کردن باقی می مونه؟ من z510 دارم درایور رو نصب کردم اما بعد از هر بار خاموش و روشن کردن تنظیمات می پره و اگه از نو روی این حالت نذارم باطری شروع به شارژ شدن می کنه!
    منم برای همین اول لپ تاپ رو روشن می کنم و تنظیماتش رو به این حالت در میارم و بعد میزنم به برق!! نمی دونم این کارم از عمر باطری کم می کنه یا نه!
    باید چیکار کنم که تنظیمات بعد از خاموش شدن نپره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •