تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 626 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

داره خودمونی میشه rosarianus's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میشه بگی چه جوری rate بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

میشه بگی چه جوری rate بگیرم؟
    رو my computer راست کلیک کن propertise اونجا نوشته

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من Energy management را از روی سی دی نصب کردم. توی برنامه های نصب شده توی program features نشون میده اما توی search پیداش نمیکنه و نمی دونم چه جوری بهش دسترسی پیدا کنم.

میشه لطفا بهم بگین چه جوری بیارمش. توی search settings تا تایپ می کنم Energy managemnt فقط همون گزینه های power را میاره

و میشه لطفا بهترین تنظیمات برای باتری را بگین تا من تست کنم و ببینم مشکل از باتری من هست یا تنظیماتم
    متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان میشه با این لپتاب یه tv هم وصل کنیم ؟(حالت wi-fi
    Last edited by baxe_shz; 07-05-2013 at 17:46.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان عزیز رنگ سفیدش حرف نداره. خیلی قشنگ و ظریفه. البته قهوه ایش هم زیباست. شک نکنید. توی پاساژ پایتخت اکثر مغازه ها که این مدل را داشتن بدون ناراحتی و اخم و تخم، لپ تاپ را میاوردن تا از نزدیک ببینین ظاهرشو. اما روشنش نمی کردن

یکی از دوستان در مورد Asus k55 vd پرسیده بود. باید بگم من هم بین z500 و اون مدل ایسوس اول شک داشتم. خوب مسلما ظاهر این زد 500 کلی از اون ایسوس بهتر بود. بعد که در مورد پرفورمنسش هم اینجا تحقیق کردم با اطمینان همین مدل زد500 را خریدم و خیلی هم راضیم. احتمالا مشکل باتریم هم به خاطر تنظیمات خودمه

در ضمن می دونم به اینجا ربط نداره اما تا جایی که فهمیدم توی ایسوس مدل N بهتر از K هست البته از نظر من ظاهر مدل N افتضاح بود و حتی حاضر نبودم یه لحظه نگاش کنم. با اون دایره های مسخره روی صفحه کیبوردش

6. این کاربر از rosarianus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

رو my computer راست کلیک کن propertise اونجا نوشته
    آها فکر کردم منظورتون از طریق یه نرم افزار خاصه . مرسی
    منم Rate گرفتم 7.86 RAM نشون میده

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان عزیز رنگ سفیدش حرف نداره. خیلی قشنگ و ظریفه. البته قهوه ایش هم زیباست. شک نکنید. توی پاساژ پایتخت اکثر مغازه ها که این مدل را داشتن بدون ناراحتی و اخم و تخم، لپ تاپ را میاوردن تا از نزدیک ببینین ظاهرشو. اما روشنش نمی کردن

یکی از دوستان در مورد Asus k55 vd پرسیده بود. باید بگم من هم بین z500 و اون مدل ایسوس اول شک داشتم. خوب مسلما ظاهر این زد 500 کلی از اون ایسوس بهتر بود. بعد که در مورد پرفورمنسش هم اینجا تحقیق کردم با اطمینان همین مدل زد500 را خریدم و خیلی هم راضیم. احتمالا مشکل باتریم هم به خاطر تنظیمات خودمه

در ضمن می دونم به اینجا ربط نداره اما تا جایی که فهمیدم توی ایسوس مدل N بهتر از K هست البته از نظر من ظاهر مدل N افتضاح بود و حتی حاضر نبودم یه لحظه نگاش کنم. با اون دایره های مسخره روی صفحه کیبوردش
    شما با اون مقایسه نکنید با n56vd مقایسه کنید باز این بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

گرافیک z500 635 اما asus 610 هست وتو بازی های با گرافیک بالا با z500 بالاترین کیفیت رو راحت جواب میده اما asus باید بذارینش رو medium چون گیر میکنه و delay داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

فوری:

سلام بچه ها واقعا سفید بک لایت صفحه کلید نداره؟؟؟؟ میگم شاید اون فروشنده سفید بک لات دار نداشته گفته نیست!؟!

- z500 با گرافیک 630 هم بوده؟؟ یا هست؟؟؟ فقط برای اطلاع

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

من Energy management را از روی سی دی نصب کردم. توی برنامه های نصب شده توی program features نشون میده اما توی search پیداش نمیکنه و نمی دونم چه جوری بهش دسترسی پیدا کنم.

میشه لطفا بهم بگین چه جوری بیارمش. توی search settings تا تایپ می کنم Energy managemnt فقط همون گزینه های power را میاره

و میشه لطفا بهترین تنظیمات برای باتری را بگین تا من تست کنم و ببینم مشکل از باتری من هست یا تنظیماتم
    متشکرم
    برو توtaskbar اونجا هستش.بهترین حالتش اینه بذاریش رو حالتی که باتری کامل پرنشه (خودش رو 60% که میرسه سوییج میکنه و عمر باتری رو بالاتر میره) مهم نیست که از کجا بیاریش.برنامه ای نیست که تندتند بخوا بازش کنی.فقط تنطیماتش رو انجام بده و دیگه خلاص.فقط اگه مسافرت خواستی بری و خواستی از باتری استفاده کنی از این حالت خارجش کن.

12. 2 کاربر از yaserabdolvand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •