تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 177 از 626 اولاول ... 77127167173174175176177178179180181187227277 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,761 به 1,770 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

اقا این ورقه روی پد موس تقریبا رفته الان خیلی زبر و بد شده میشه دوباره از جایی گرفت؟؟؟ اسم خاصی داره؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان.
    من قصد خرید لپ تاپ دارم.بین z500 و asus K46CB-B (با کانفیگ جدیدش که i7 هست و 4G گرافیک داره) موندم.خواهش میکنم راهنماییم کنید تا انتخاب درستی داشته باشم.
    لپ تاپ را برای کار با نرم افزارهای مهندسی میخوام (رشته ام مکانیکه و با نرم افزارهای مکانیک سروکار خواهم داشت).کارهای گرافیکی حرفه ای انجام نمیدم اما به بازی هم علاقه دارم و بازی هم برام مهمه.
    موندم کدوم لپ تاپ را بردارم.هردوشون i7 هستند.ایسوس رمش 6 هست اما z500 8 . از طرفی ایسوس گرافیکش 4 هست اما z500 2.
    یک مزیت دیگه ای که ایسوس داره اینه که با این سخت افزار قدرتمند ، فقط 2kg وزن داره که برای من که دانشجو هستم ، از نظر حمل و نقل بسیار عالی هست.
    باتری هردوشون 4 سلولی هست اما ایسوس چون جدید اومده این کانفیگش ، امتحانشو پس نداده.

دوستان از سه مورد ایسوس میترسم که مشکل داشته باشه.اگه این سه تا اکی باشند ، ایسوس را بر میدارم:
    یکی اینکه چون خیلی خیلی باریک و کم وزنه ،از سیستم کولینگش میترسم که جواب این سخت افزار قوی را نده و خیلی داغ کنه.
    دوم اینکه صفحه نمایشگرش 14 هست ، مشکل ساز نیست؟؟
    سوم اینکه باتری 4سلولیش میترسم خوب جوابگو نباشه.

یک سوال دیگه هم دارم.من تا حالا تجربه خرید لپ تاپ را اصلا نداشتم.لپ تاپ های ایسوس و لنوو از نظر کیفی چجوری هستند و کدام بهتره؟؟راستی لپ تاپ های دل چجوری هستند (شرمنده سوالم به موضوع تاپیک مرتبط نیست ولی گفتم همه سوالامو یکجا بپرسم)
    شرمنده زیاد مطلب نوشتم و سوال پرسیدم.ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید.
    دوست عزیز من در مورد لپ تاپ های مورد نظرتون قبلا تو یه تاپیک دیگه جوابتون رو دادم.اما باز هم میگم که انقدر وسواس نداشته باشین.دوست گرامی من قبلا هم گفتم که اگه واقعا ایسوس مدل k46cb همچین کانفیگی زده که خوبه و بدون شک انتخابش کن چون من قبلا گفتم که من شک دارم که گرافیک مدل گرافیک 740M دارای 2GIG باشد چون 740 کلا مقدارش 2 هست بعدش هم من هنوز موندم که ایسوس با این کانفیگ خوب چرا قیمتش انقدر خوبه و بازم میگم که شک دارم که DIGIKALA اشتباه نکرده باشه.اما در مورد باتریش نمیدونم.ولی در مورد Z500 من همه جوره تاییدش میکنم واقعا عالیه مخصوصا الان که قیمتش یه مقدار افت کرده و با گرافیک 740 اومده. دوست عزیز اگه برای کارهای مهندسی میخواین که شما گفتین رشتتون مکانیکه پس با برنامه هایی مثل اتوکد و... کار خواهین کرد که یقین داشته باشین لپ تاپ های ضعیف تر هم جواب گوی شما خواهد بود اما اگه واسه بازی هم میخواین که دیگه بحث جداست و یقین داشته باشین که تو این رنج قیمت لپ تاپی پیدا نخواهید کرد که خیلی خوب رو بازی ها جواب بده البته این لپ تاپ هایی که نام بردم جواب گو هستند اما در بعضی بازی های حرفه ای به طور حتم یه نواقصی پیدا خواهند کرد.ولی اگه لپ تاپی میخواین که برای بازی هم جوابگو باشه لنوو Y500 حرف نداره که البته قیمتش میره بالا.اما در کل بهتون بگم که اگه واقعا این کانفیگ ایسوس K46CB وجود داره یعنی با گرافیک 4گیگ 740 و CPU 3610QM حتما بخرین البته اینم بدونین که صفحش 14 اینچه و اگه نپسندیدین بعدش Z500.

3. 2 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

اقا این ورقه روی پد موس تقریبا رفته الان خیلی زبر و بد شده میشه دوباره از جایی گرفت؟؟؟ اسم خاصی داره؟؟؟؟
    داداش شما منظورت چیه؟؟
    منظورت اسمارت پد خود لپتاپ هستش یا یه چیز دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون از دوستانی که جواب پست منو دادند.
    بعید میدونم دیجی کالا مشخصات این مدل ایسوس را اشتباه نوشته باشه.چون دو جا در مشخصاتش تاکید شده که دارای گرافیک قدرتمند 4G هست.در ضمن دوست عزیز alitaali ، قیمت این ایسوس جدیده آنچنان ارزان هم نیست ها.3149000 تومان کم پولی نیست و سخت افزارش هم از z500 آنچنان قویتر نیست که بگیم باید خیلی اختلاف قیمت داشته باشه.فقط یک گرافیک 4gش نسبت به z500 بالاتره.
    والا امروز یکم انتخابم رفته به سمت ایسوس.درسته ، اگه کسی براش ظاهر زیبا خیلی اهمیت داشته باشه ، z500 بهترین انتخاب هست.اما یکم که سبک سنگین کردم ، دیدم برای من که ظاهر زیبا داشتن جزو اولیت های اصلیم نیست ، مدل های n56vz و n56vm و این کانیفیگ جدید k46 ایسوس خیلی بهتره.چون باتریشون مسلما از z500 بهتره و سخت افزارشون هم خیلی خیلی نزدیک به z500 هست.(البته قیمت دقیق از n56vz و n56vm نندارم.اگه از دوستان کسی قیمت جدید داره بگه ، ممنون میشم).

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بعید میدونم دیجی کالا مشخصات این مدل ایسوس را اشتباه نوشته باشه.چون دو جا در مشخصاتش تاکید شده که دارای گرافیک قدرتمند 4G هست.در ضمن دوست عزیز alitaali ، قیمت این ایسوس جدیده آنچنان ارزان هم نیست ها.3149000 تومان کم پولی نیست و سخت افزارش هم از z500 آنچنان قویتر نیست که بگیم باید خیلی اختلاف قیمت داشته باشه.فقط یک گرافیک 4gش نسبت به z500 بالاتره.
    والا امروز یکم انتخابم رفته به سمت ایسوس.درسته ، اگه کسی براش ظاهر زیبا خیلی اهمیت داشته باشه ، z500 بهترین انتخاب هست.اما یکم که سبک سنگین کردم ، دیدم برای من که ظاهر زیبا داشتن جزو اولیت های اصلیم نیست ، مدل های n56vz و n56vm و این کانیفیگ جدید k46 ایسوس خیلی بهتره.چون باتریشون مسلما از z500 بهتره و سخت افزارشون هم خیلی خیلی نزدیک به z500 هست.(البته قیمت دقیق از n56vz و n56vm نندارم.اگه از دوستان کسی قیمت جدید داره بگه ، ممنون میشم).
    اصلا از لحاظ رنج قیمتی N56vz و Z500 قابل مقایسه نیستن.
    z500 با گرافیک 740 رو می تونید دیجی کالا 2700 بخرید اما N56vz قیمتش حالا اومده 3900 تازه تاهمین ی ماه پیش 4100 هم بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

اون دوستمون راست میگه N56vz خیلی گرون هستش حدود 3800-3900
    بازم میگم اگه واقعا گرافیکش 4 هستش 100% اون رو بگیر اما باز انتخاب با خودته
    لنوو هم کم برندی نیستش و بعد از اپل کم ترین خرابی رو داره

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

اون دوستمون راست میگه N56vz خیلی گرون هستش حدود 3800-3900
    بازم میگم اگه واقعا گرافیکش 4 هستش 100% اون رو بگیر اما باز انتخاب با خودته
    لنوو هم کم برندی نیستش و بعد از اپل کم ترین خرابی رو داره
    والا من دیجی کالا رفتم دیدم بعله
    Nvidia GeForce GT 740M 4096 MB UpTo 6192 MB هستش اما 2 سایت دیگه رفتم
    و اونجا زده بود 2048-4096 حالا نهایتش یه تماس هستش اما باز کانفیگ فوق العاده ای داره که یه همچین قیمتی یه مقدار عجیب هستش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان منم دیروز لپ تاپ Z500 را خریدم I7/6/1 امروز یه ویندوز 8 نصب کردم یه سری مشکل دارم کسی هست کمکم کنه؟ مشکلم با گرافیکشه وقتی میخوام درایور NVIDIA را نصب کنم میگه این سخت افزار وجود نداره ، فکر میکنم فعال نشده باشه، چطور باید فعالش کنم؟
    Last edited by mohamadrafiei; 26-07-2013 at 10:51.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام دوستان منم دیروز لپ تاپ Z500 را خریدم I7/6/1 امروز یه ویندوز 8 نصب کردم یه سری مشکل دارم کسی هست کمکم کنه؟ مشکلم با گرافیکشه وقتی میخوام درایور NVIDIA را نصب کنم میگه این سخت افزار وجود نداره ، فکر میکنم فعال نشده باشه، چطور باید فعالش کنم؟
    به به مبارکه
    دادا شما اول درایور اینتل رو نصب کن و یه سر هم به صفحه اول تایپک بزن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    کشورم: ایران

پيش فرض

سلام دوستان :منم دیروز یکیشو گرفتم...z500 1/6/i7/2 واقعا عالیه...پرقدرت...بی صدا...شیک...الانم با اون اومدم کلوپ...ولی یه مشکلی واسم پیش اومده که واقعا کلافم کردم: تاچ پدش خوب کار نمیکنه ، یعنی وقتی میخوام اشاره گر ماوس رو حرکت بدم ،درگ میکنه ...حتی کارکرد چند انگشتیشم (multi-finger)کار نمیکنه...توی تنظیماتش رفتم همه چیش روبراه بود...واسه اطمینان گزینه defultرو زدم ولی بازم درست نشد... درایورشو آپدیت کردم ، نشد >حذفش کردم و دوباره نصبش کردم ،دوباره نشد...بافروشنده تماس گرفتم : از شانس بد ما امروز جمعه ست و تعطیل...دوستان لطفا کمکم کنید واقعا کلافه شدم...
    Last edited by .: M A T R I X :.; 26-07-2013 at 12:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •