تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 626 اولاول ... 2575115121122123124125126127128129135175225625 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

با سلام خدمت همه عزیزان این تایپیک
    من 2 روز پیش z500 رو که بک لایت هم داره خریدم، فعلا با دو تا مشکل بر خوردم خیلی ممنون میشم اگه دوستان جوابمو بدن.
    1- برای تنظیم نور صفحه نمایش کلید f12 رو زدم ، نورش خیلی کم شد و دیگه هرکاری کردم به حالت اول برنگشت، حتی با fn هم امتحان کردم، توی ویندوز هم تو قسمت کنترل پنل وقتی تنظیم می کنم آیکنش نشون می ده که داره نور کم و زیاد میشه اما تاثیری توی نور صفحه نمایش نداره،
    2- موقعی که لپ تاپ رو روشن می کنم همون اول نور بک لایت صفحه کلید روشن و خاموش می شه، اما وقتی ویندوز میاد بالا حتی توی تاریکی مطلق هم بک لایتش روشن نمیشه.
    خیلی حالم گرفته شده، لطفا کمکم کنید ...
    Last edited by لیدا 24; 25-06-2013 at 14:04.

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

من 2 روز پیش z500 رو که بک لایت هم داره خریدم، فعلا با دو تا مشکل بر خوردم خیلی ممنون میشم اگه دوستان جوابمو بدن.
    1- برای تنظیم نور صفحه نمایش کلید f12 رو زدم ، نورش خیلی کم شد و دیگه هرکاری کردم به حالت اول برنگشت، حتی با fn هم امتحان کردم، توی ویندوز هم تو قسمت کنترل پنل وقتی تنظیم می کنم آیکنش نشون می ده که داره نور کم و زیاد میشه اما تاثیری توی نور صفحه نمایش نداره،
    2- موقعی که لپ تاپ رو روشن می کنم همون اول نور بک لایت صفحه کلید روشن و خاموش می شه، اما وقتی ویندوز میاد بالا حتی توی تاریکی مطلق هم بک لایتش روشن نمیشه.
    خیلی حالم گرفته شده، تورو خدا کمکم کنید. می بوسمتون...
    سلام
    حتما تمام درایور های دستگاه رو نصب کنید خصوصا گرافیک که این مشکل با نصب درایور اینتل برطرف خواهد شد

کلا 11 تا درایو بیشتر نیست حتما باید تمام کاربران اینا رو نصب کنند تا دچار این مشکلات نشن!

3. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin5222106's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خیلی حالم گرفته شده، تورو خدا کمکم کنید. می بوسمتون...
    من توصیه میکنم حتما تمام صفحات این تاپیک رو بخون اخه هم سوالایی که پرسیدی جواباش هست هم مطالب خیلی مفید که دوستان و متخصصین گرامی گذاشتن

5. این کاربر از amin5222106 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من توصیه میکنم حتما تمام صفحات این تاپیک رو بخون اخه هم سوالایی که پرسیدی جواباش هست هم مطالب خیلی مفید که دوستان و متخصصین گرامی گذاشتن
    lمرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    حتما تمام درایور های دستگاه رو نصب کنید خصوصا گرافیک که این مشکل با نصب درایور اینتل برطرف خواهد شد

کلا 11 تا درایو بیشتر نیست حتما باید تمام کاربران اینا رو نصب کنند تا دچار این مشکلات نشن!
    مرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

داره خودمونی میشه stepheno_1919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

سلام. والا تا الان که بچه ها چند بار این مشکلاتو مطرح کردن و جواب گرفتن از جمله خود من. شمام امتحان کنید ضرر نمیکنید. مشکل اول بر میگرده به قسمت گرافیک اینتل که باید نصب کنید. (اینو هممون باهاش مواجه شدیم). تو مشکل دوم اینطور که شما نوشتین دوست دارین بکلایتش اتومات روشن بشه که این خبرا نیست باید Function+space رو بزنید و این مورد به درایور و تاریکی مطلق مربوط نمیشه. اگه روشن شد که هیچ اگه نه سخت افزاریه.

9. این کاربر از stepheno_1919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

قبول دارم msi خیلی عیب داره ولی خداییش مشکل داغ کردن نداره
    دوست عزیز در مقایسه با چه برندی مشکل داغ کردن نداره؟؟
    در برابر لنوو که من یکی از اولویت هام به خاطر اینکه بازی میکنم این بود که داغ نکنه
    اما از نظر کلی بخوایم بگیم من تا حالا نشنیدم مشکل داغ کردن داشته باشه
    در آخر هم باید بگم سری G ام اس آی در برابر سری G ایسوس یا حتی سری Y لنوو حرفی برای گفتن نداره
    دلیل شناخته شده بودن سری گیمینگ این برند هم به دلیل فستیوال های با مضمون گیم بسیار زیادی است که میزاره
    اما به عنوان یه دوست که تجربه کار با سری C یا Classic این برند رو داره بهت میگم که اصلا طرفش نرو کیفیت ساخت افتضاح
    ایسوس هم با وجود اینکه تایوانی هست کیفیت ساخت بهتری داره
    (دلیل مقایسه ایسوس با این برند هم به علت هم وطن بودنشون بود سوِء نفاهم نشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان یه سوالی داشتم من میخوام این لب تاب z500رو بگیرم و شنیدم لب تابهای گذشته این سری (و کلا لب تابهای 2گرافیکه نسل اولی) سوییچ استفاده از کارت گرافیک اول یا دوم اون دستی انجام میشد که تو این فروم هم اشاراتی به اون شده ،لب تابهای جدید z500 به وسیله تکنولوژی NVIDIA Optimus این کار رو اتوماتیک خودشون انجام میدن و دردسرهای قبلی رو دیگه نداره .صحت داره؟
    این تکنولژی
    NVIDIA Optimus واقعا یه همچین کاری میکنه؟
    دیجیکالا تو توضیح این لبتاب زده این تکنلوژی رو داره پس چرا بعضی از دوستان هنوز با سوییچ گرافیکا مشکل دارند یعنی قدیمیاش این تکنلوژی رو نداشتن اگه اینجوریه موقع خرید از کجا بفهمم لب تابم این تکنلوژی رو داره یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

خیلی حالم گرفته شده، لطفا کمکم کنید ...

به این مسیر در سی دی همراه لپ تاپ برید و روی این ایکن کلیک و نصب نمایید
    Z500driver CD\Win8\5.VGA\Intel
    Last edited by shik; 27-06-2013 at 18:55.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان یه سوالی داشتم من میخوام این لب تاب z500رو بگیرم و شنیدم لب تابهای گذشته این سری (و کلا لب تابهای 2گرافیکه نسل اولی) سوییچ استفاده از کارت گرافیک اول یا دوم اون دستی انجام میشد که تو این فروم هم اشاراتی به اون شده ،لب تابهای جدید z500 به وسیله تکنولوژی NVIDIA Optimus این کار رو اتوماتیک خودشون انجام میدن و دردسرهای قبلی رو دیگه نداره .صحت داره؟
    این تکنولژی
    NVIDIA Optimus واقعا یه همچین کاری میکنه؟
    دیجیکالا تو توضیح این لبتاب زده این تکنلوژی رو داره پس چرا بعضی از دوستان هنوز با سوییچ گرافیکا مشکل دارند یعنی قدیمیاش این تکنلوژی رو نداشتن اگه اینجوریه موقع خرید از کجا بفهمم لب تابم این تکنلوژی رو داره یا نه؟
    این چیز عجیبی نیست و باید بگم بله با استفاده از تکنولوژی NVIDIA Optimus سوییچ صورت میگیره و دز موقع نیاز که پردازش سنگین هست گرافیک آنبورد سوییچ میشه و گرافیک انویدیا شروع به کار میکنه
    والا اگه Z500 میگیری که این قابلیت رو داره در مورد بقیه دستگاه ها هم اونایی که سی پی یو IvyBridge دارن و گرافیک هاشون نسبتا جدید هست قاعدتا از این قابلیت بهره میبرند یه سر به سایت Nvidia Geforce هم بزتی بد نیست

14. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •