تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: مکالمه روی بستر اینترنت به جای استفاده از سیم کارت تلفن. معرفی برنامه ها و تجربیات شما

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

chat on هم خوبه . من ازینکه میشه باهاش فایل هم فرستاد خیلی خوشم میاد ولی متاسفانه نمیشه باهاش آهنگ فرستاد در صورتی که با whatsapp میشه
    chat on امکان مکالمه ی صوتی و تصویری نداره ولی میشه صدا ضبط کرد و فرستاد مثل voxer
    سلام
    ممنون از دوستان و تجربیاتشون
    چت آن رو جدیدا دارم تست میکنم و قصد داشتم الان بنویسم که دوستمون نوشت
    بعد از اینکه وایبر رو فیل..تر کردن و بگیر نگیر داره کار باهاش کمی سعی کردم یکی دوتا برنامه دیگه استفاده کنم
    line رو که پست اول معرفی کردم دیگه از روی گوشی خودم و خانومم پاک کردم برنامه به درد نخوری هست حداقل مال ما ایرانی ها ! من فکر میکنم اونم فیل...تر شده و پیام رو صد سال بعد می فرستاد و امکان صحبت که اصلا نداشت
    چت آن رو جدیدا نصب کردم محیط چتش خیلی خوب هست و به نسبت وایبر شکلک های بیشتری داره ولی هنوز سعی نکردم صوت یا تصویر برقرار کنم که دوستمون به نظر میگه نداره ولی گزینه ای برای Call داره که هنوز تست نکردم ببینم حرف دوستمون چقدر صحت داره
    ثر نرم افزارها رو که دوستان گفتن.
    whatsapp نرم افزاری مثل وایبر هست. وقتی وایبر بسته شد رفتم سراغ این. یک هفته ای می شه که whatsapp هم به مشکل خورده و الان دارم از hike استفاده میکنم.
    اما برنامه ی مورد علاقه ی من که چند سالی هست ازش استفاده میکنم و تا به حال هم بسته نشده.برنامه ی nimbuzz هست. تو این برنامه می شه آی دی یاهو ، جیمیل و فیسسبوک رو وارد کنید و از همین برنامه با تمام دوستان چت کنین. اما ویژگی جالبش اینه که یک اکانت نیم باز ایجاد میکنید. با این اکانت با دوستان نیم بازیتون می شه تماس صوتی داشت. اس ام اس بفرستین. امکان ارسال عکس ، ویدئو ، شکلک داره. همچنین می تونین پیام صوتی آفلاین برای دوستانتون ببینید.نسخه ی سیمبینش توییتر هم داشت که تو اندرویدش فعلا نیست.
    واتس اپ که بعد یک سال از کار میافته تا لایسنس بخری و اصلا هنوز استفاده نکردم
    نیم باز رو هم ریختم ولی تست نکردم به نظر اون هم باید خوب باشه
    احتمالا امشب نیم باز هم نصب کنم ببینم اون چطوری هست
    ولی حیف وایبر شد...........

2. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان یک سوال
    من whats app و viber رو مدتی بود نصب کرده بودم تا اومدم استفاده کنم شنیدم رفتند جزو فیلی ها.
    حالا یک سوال برام پیش اومده
    اصولاً این دست برنامه ها به فرض کار کردن، آیا باید روی گوشی من و مخاطبم نصب باشه تا پیامک یا مکالمه انجام بشه یا فقط روی گوشی خودم نصب باشه کافیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اصولاً این دست برنامه ها به فرض کار کردن، آیا باید روی گوشی من و مخاطبم نصب باشه تا پیامک یا مکالمه انجام بشه یا فقط روی گوشی خودم نصب باشه کافیه؟
    سلام
    به فرض ؟!!؟
    خیلی خوب هم کار میکنند
    خیر باید دو طرف برنامه مورد نظر رو نصب داشته باشند
    زمانی که شما با وایبر پیام میفرستی کجا میره اگه طرف نصب نداشته باشه ؟؟؟؟؟ شما برنامه ها رو که نصب میکنی مخاطبت اگه این برنامه رو نصب داشت خود به خود میاد توی لیستت که البته باید توی لیست تلفن هات هم باشه
    من دارم به خوبی از تانگو و چت آن نتیجه میگیرم و وایبر هم بگیر نگیر داره و هنوز با بعضی ها با اون در ارتباطم
    نیمباز هم به زودی تست میکنم و نتیجه رو مینویسم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    به فرض ؟!!؟
    خیلی خوب هم کار میکنند
    ده بیا
    توی موبایلستان که بچه ها میگن کار نمیکنه. دلیلش هم فیلی شدن سرورهاشه. حالا چطور از شما کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
    خیر باید دو طرف برنامه مورد نظر رو نصب داشته باشند
    اوه پسر پس بیخیال. اکثر مخاطبین من چه میدونن واتس اپ و وایبر خوراکیه یا پوشیدنی
    زمانی که شما با وایبر پیام میفرستی کجا میره اگه طرف نصب نداشته باشه ؟؟؟؟؟
    خب از شما پرسیدم دیگه حالا چرا میزنی؟؟؟؟!!
    خیال فرمودم که وقتی پیامک میره به سرور نرم افزار بعد از اونجا منتقل میشه به شبکه ی مخابرات کشور و میرسه دست مخاطب. البته اینجوری طبعاً هزینه ی بالایی برای اونها میتونست داشته باشه.
    Last edited by Legacy's; 13-04-2013 at 20:00.

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

به جان خودم مخابرات اگه بفهمه این چیزا رو(viber.fringe.freetext,tango,whatsapp, میگه فیلترشون کنند(تا حالا جند بار این کار رو کرده)
    چرا اینقدر حسودن اخه؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

توی موبایلستان که بچه ها میگن کار نمیکنه. دلیلش هم فیلی شدن سرورهاشه. حالا چطور از شما کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
    سلام
    والا من فکر کردم شما کلیت برنامه ها رو میگی !
    در مورد وایبر اگه مورد خطابتون هست گفتم که بگیر نگیر داره ! با بعضی ها من هنوز با وایبر سر و کار دارم با بعضی ها نمی تونم دلیلش هم نمی دونم !
    البته با وی پی چیز میشد ارتباط کامل برقرار کرد که اون هم بستند
    بچه های موبایلستان هم نمی دونم ولی من واقعیت رو میگم
    اوه پسر پس بیخیال. اکثر مخاطبین من چه میدونن واتس اپ و وایبر خوراکیه یا پوشیدنی
    براشون smart phone بخر
    خب از شما پرسیدم دیگه حالا چرا میزنی؟؟؟؟!!
    منظور نداشتم عزیز
    خیال فرمودم که وقتی پیامک میره به سرور نرم افزار بعد از اونجا منتقل میشه به شبکه ی مخابرات کشور و میرسه دست مخاطب. البته اینجوری طبعاً هزینه ی بالایی برای اونها میتونست داشته باشه.
    خوب این میشه پیامک معمولی چه کاریه که آدم از برنامه استفاده کنه آخه
    چرا اینقدر حسودن اخه؟؟؟؟؟؟
    دلیلش حسودی نیست عزیزم درآمد هست دیگه اخبار رو گوش نکردی شما چند هزار میلیارد تومن درآمد پارسال مخابرات بوده ؟
    به هر حال من با استفاده از این برنامه ها قبض دو ماهم رو از حداکثر 40 تومن رسوندم به حداکثر 10 تومن
    کاش همه افراد کانتکت لیستم اسمارت فون آندرویدی داشتند.....

8. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه veg7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

به جز وایبر و اسکایپ برنامه ای هست که بشه باهاش تماس صوتی داشت ؟

داره خودمونی میشه Honor27's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    ممنون از دوستان و تجربیاتشون
    چت آن رو جدیدا دارم تست میکنم و قصد داشتم الان بنویسم که دوستمون نوشت
    بعد از اینکه وایبر رو فیل..تر کردن و بگیر نگیر داره کار باهاش کمی سعی کردم یکی دوتا برنامه دیگه استفاده کنم
    line رو که پست اول معرفی کردم دیگه از روی گوشی خودم و خانومم پاک کردم برنامه به درد نخوری هست حداقل مال ما ایرانی ها ! من فکر میکنم اونم فیل...تر شده و پیام رو صد سال بعد می فرستاد و امکان صحبت که اصلا نداشت
    چت آن رو جدیدا نصب کردم محیط چتش خیلی خوب هست و به نسبت وایبر شکلک های بیشتری داره ولی هنوز سعی نکردم صوت یا تصویر برقرار کنم که دوستمون به نظر میگه نداره ولی گزینه ای برای Call داره که هنوز تست نکردم ببینم حرف دوستمون چقدر صحت داره
    ثر نرم افزارها رو که دوستان گفتن.

واتس اپ که بعد یک سال از کار میافته تا لایسنس بخری و اصلا هنوز استفاده نکردم
    نیم باز رو هم ریختم ولی تست نکردم به نظر اون هم باید خوب باشه
    احتمالا امشب نیم باز هم نصب کنم ببینم اون چطوری هست
    ولی حیف وایبر شد...........

اون آیکون گوشی که میبینین کنار کادر text هست ، برای record کردن صدا و فرستادنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من از وایبر استفاده می کنم، ولی مشکلی که دارم اینه که جدیدا صدای من برای طرف مقابلم نمیره، ولی صدای اون واضح میاد، با گوشی پدرم امتحان کردم، اون هم هیچ مشکلی برای مکالمه با دوستم باهاش ندارم ولی با گوشی پدرم به گوشی خودم که زنگ می زنم باز هم صدای اون میاد ولی صدای من نمیره. به نظرتون مشکل از کجاست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

الان واسه مكالمه چي دانلود كنيم ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •