تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 29 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 281

نام تاپيک: تاپیک جامع مهاجرت به ایالات متحده آمریکا (راهنمای تاپیک در پست اول)

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این ها که شما فرمودید شاهزاده هستند، وگرنه در آمریکا اعراب هم مثل بقیه ملیت ها میباشند.

چنین چیزی ابداً نیست و دانشجو ها خیلی خیلی بیشتر تعطیلات دارند نسبت به بقیه، شما اینجا تعطیلاتت در طول سال 2 هفته است ولی دانشجو ها 2 هفته تعطیلات زمستانه+ بهاره+ 2 ماه تابستان

کی چنین حرفی رو زده؟ شما ویزا هم نداشته باشی ولی داخل خاک آمریکا باشی حتی غیر قانونی هرجا دلت بخواد میتونی بری، الان شهر نیویورک پر است از هندی، آدم فکر میکنه رفته یه شهری از هندوستان.
    در مورد واشنگتن دی سی هم همینطوره.

منظورت ایالات واشنگتن است که مرکز ماکروسافت، بوئینگ و استار باکسه؟ از لحاظ درآمد پایینند؟
    دین داری هم یه موئلفه ی کاملاً شخصیه.

نیویورک آره! اصلا تمام شهر هاش اره. ولی پایتختش {واشینگتن دی سی} نه! هر کسی رو راه نمی دن! یا کار گیرش نمیاد و نمی تونه داخل دانشگاهاش درس بخونه و...

ایالت واشینگتن { شمال غرب } خیلی مسخره هستش! اینقدر بارون میاد که حالت بهم می خوره! من خودم از بارون خیلی خوشم میاد ولی یه جایی باشه مثل نیویورک و شرق آمریکا نه اینکه 1 ماه آفتاب نبینیم!

هر ایالت آمریکا چند تا از این شرکت ها داره! در مقابل ایالت کالیفرنیا که اقتصاد هفتم جهانه چیز برای گفتن نداره!

البته یه مزیت خوبی هم ایالت واشینگتن داره اونم اینکه شهر سیاتل اش ایرانی زیاد داره.

راستی دین برای خیلی ها مهمه! کلا ایالت ها که آمریکایی های مسیحی زندگی می کنند بهتره و آدم های خوب تری هستند.

این ایالت های شمال غرب هم امریکا ساخته برای مقابله با هجوم دشمنان خارجی مثل چین! و گرنه رئیس جمهور ها و سیستمدارای آمریکا همشون به آخر زمان اعتقاد دارند چه برسه به مسیحیت و خدا و ...!!!

فهمیدنش خیلس سخته! میشه بهش گفت مدیریت جهانی!

بگذریم...!

راستی یه چیز جالب بگم! می دونستین پارسال گرونترین تور ایران 94 میلیون تومان بوده که سفر به امریکا بوده؟ این تور که پارسال شامل شهر های نیویورک و واشینگتن دی سی و سانفرانسیسکو و لُس آنجلس بوده گرون ترین تور پارسال ایران بوده!!! 94 میلیون ناقابل تور!!!

من اومدم اینا بگم که بهترین راه سرمایه داری هستش.

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز یه طور صحبت می کنید مثل اینکه سرمایه گذاری چیزیه که هر کسی می تونه انجام بده. همه که 1 میلیون دلار اضافه ندارند برن در آمریکا سرمایه گذاری کنند تا بتونن مهاجرت کنند. همون تحصیل راهیه که بدون سرمایه خاصی میشه رفت به آمریکا و شرایط موندن در اونجا هم براشون خوب فراهم میشه.

هیچ قانونی وجود نداره که کسی رو از ورود به شهر دیگه منع کنه و دولت هم کنترلی روی این قضیه نداره. اتفاقا شهرهای مهم اقتصادیشون (نیویورک، شیکاگو، سن فرانسیسکو و ...) اکثرا مهاجرهای بسیار زیادی دارند و در شهرهای سیاسی مثل DC مهاجرها به این دلیل کمتر هستند که کار براشون کمتره به خاطر مسائل امنیتی. آمریکا خودش کشور مهاجرهاست.

از نظر اعتقادی شمال غرب فرقی با جنوب غرب یا شمال شرق آمریکا نداره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، از نظر افسردگی وضعیتشون نسبتا خوبه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

ممنون از اطلاعات خوبتون. ولی درباره دین آمار شما اشتباه هستش!

این درستشه:

دین و مذهب اکثریت بر پایه ایالت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

×××

ولی شما فقط پول زدن یه رستوران داشته باش. فردا آمریکایی

ما تو ایران خودمون این هم سرمایه دار داریم!

بجزء اونایی که به متر کردن خیابان های لندن عادت کردن

راستی آمریکا دیگه کشور مهاجر ها نیست!!! داره یه قانونی میره داخل مجلس امریکا که ورود مهاجران رو به نصف کاهش میده

داخل انتخابات هم بحث شدیدی در این ضمینه داشتن.

در زمینه نژاد هم خیلی باید دقت کنید شاید بعضی جاها برید که فقط سیاه پوستان باشند و یا ...

این نقشه کمک زیادی می کنه

بنظرم منظورش از آلمانی همون بلوند ها باشند ساکنان شمال اروپا و... که اکثریت رو تشکیل می دهند
    Last edited by Aref_2008; 07-03-2013 at 19:04.

3. 3 کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

نیویورک آره! اصلا تمام شهر هاش اره. ولی پایتختش {واشینگتن دی سی} نه! هر کسی رو راه نمی دن! یا کار گیرش نمیاد و نمی تونه داخل دانشگاهاش درس بخونه و...

ایالت واشینگتن { شمال غرب } خیلی مسخره هستش! اینقدر بارون میاد که حالت بهم می خوره! من خودم از بارون خیلی خوشم میاد ولی یه جایی باشه مثل نیویورک و شرق آمریکا نه اینکه 1 ماه آفتاب نبینیم!

هر ایالت آمریکا چند تا از این شرکت ها داره! در مقابل ایالت کالیفرنیا که اقتصاد هفتم جهانه چیز برای گفتن نداره!

البته یه مزیت خوبی هم ایالت واشینگتن داره اونم اینکه شهر سیاتل اش ایرانی زیاد داره.

راستی دین برای خیلی ها مهمه! کلا ایالت ها که آمریکایی های مسیحی زندگی می کنند بهتره و آدم های خوب تری هستند.

این ایالت های شمال غرب هم امریکا ساخته برای مقابله با هجوم دشمنان خارجی مثل چین! و گرنه رئیس جمهور ها و سیستمدارای آمریکا همشون به آخر زمان اعتقاد دارند چه برسه به مسیحیت و خدا و ...!!!

فهمیدنش خیلس سخته! میشه بهش گفت مدیریت جهانی!

بگذریم...!

راستی یه چیز جالب بگم! می دونستین پارسال گرونترین تور ایران 94 میلیون تومان بوده که سفر به امریکا بوده؟ این تور که پارسال شامل شهر های نیویورک و واشینگتن دی سی و سانفرانسیسکو و لُس آنجلس بوده گرون ترین تور پارسال ایران بوده!!! 94 میلیون ناقابل تور!!!

من اومدم اینا بگم که بهترین راه سرمایه داری هستش.

موفق باشید
    من نمیدانم شما رو چه منبعی این حرف رو داری در مورد شهر واشنگتن میزنی! اصلاً و ابداً حرف شما صحیح نیست، یعنی چی هرکسی رو راه نمیدن؟ بله پایتخت آمریکا میباشد و شغل دولتی هم توش هست ولی همه اش که دولتی نیست! شاید کمتر از 30%، شرکت های خصوصی فراوانی وجود داره.
    اینکه شما میگی دین برای خیلی ها مهم هست به خود هر شخص بر میگردد، شما اجازه ندارید راجب دین در محیط کار صحبت کنید، توی اجتماع هم صحبت کردن راجبش مناسب نیست.
    اینکه میگی ایالت های مسیحی نشین بهتره، شما پاشو برو ایالت های قرمز مثل تگزاس یا آریزونا، اخلاق مردم رو ببین، بعدش این حرف رو بزن.
    آمریکا ایالت های شمال غربی رو ساخته برای مقابله با چین؟؟؟؟؟!!!!!!
    این قانونی هم که در مورد مهاجر ها دارید میگید، در مورد کسانی هست که غیر قانونی آمدند، وگرنه برنامه دولت اینه که مهاجرت رو ساده تر بکنه.

5. این کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من نمیدانم شما رو چه منبعی این حرف رو داری در مورد شهر واشنگتن میزنی! اصلاً و ابداً حرف شما صحیح نیست، یعنی چی هرکسی رو راه نمیدن؟ بله پایتخت آمریکا میباشد و شغل دولتی هم توش هست ولی همه اش که دولتی نیست! شاید کمتر از 30%، شرکت های خصوصی فراوانی وجود داره.
    اینکه شما میگی دین برای خیلی ها مهم هست به خود هر شخص بر میگردد، شما اجازه ندارید راجب دین در محیط کار صحبت کنید، توی اجتماع هم صحبت کردن راجبش مناسب نیست.
    اینکه میگی ایالت های مسیحی نشین بهتره، شما پاشو برو ایالت های قرمز مثل تگزاس یا آریزونا، اخلاق مردم رو ببین، بعدش این حرف رو بزن.
    آمریکا ایالت های شمال غربی رو ساخته برای مقابله با چین؟؟؟؟؟!!!!!!
    این قانونی هم که در مورد مهاجر ها دارید میگید، در مورد کسانی هست که غیر قانونی آمدند، وگرنه برنامه دولت اینه که مهاجرت رو ساده تر بکنه.

نه اینکه ساخته برای چین!

نگاه کن فکر کن همه مردم آمریکا خداپرست هستند. بعد چین یا یه دشمن دیگه آمریکا برای اینکه مردم آمریکا رو افسرده کنه میاد بحث های بی خدایی یا شیطان پرستی رو توسط اینترنت و... داخل آمریکا گسترش میده تا ملت آمریکا افسرده بشن ولی آمریکایی ها خیلی زرنگ تر از این چینی ها هستند و مدیریت دارند و چند سال قبل فکرشو کردند! اومدن الکی این بحث ها رو راه انداختن تا از این نظر ضربه نخورند. البته اونا که داخل آمریکا کافر هستند واقعا کافر هستنا منظورم اینکه همون تعدادی که کافر هستند زیر نظر مسئولین آمریکا و سیاست های که داشتن اینطوری شدن تا آمریکا مدیریت جهانی داشته باشه!

شاید حرف من خنده دار بنظر برسه! خودمم خندم می گیره! ولی حقیقت همینه!

راستی چین هم که به اینجا رسیده بخاطر فناوری های هستش که خود آمریکا به چین داده و گرنه چین تا 100 سال دیگه هم همونطوری بی در و پیکر بود.

آمریکا کشور چین رو ثروتمند کرد تا مدیریت جهانی داشته باشه!

حالا من هر چی اینجا بگم تو فکر می کنی من مشکل دارم یا از این بچه های مزخرفم که هر چی میشه میگن فراماسون و...

من اصلا دنبال این چیز ها نیستم.

آمریکا هم مهاجرت های درونی زیاد داره!
    یعنی اکثر شهرهاش مثل تهران هستند که از شهر های مختلف به اون شهر مهاجرت کردن

7. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه rozbeh85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

نه اینکه ساخته برای چین!

نگاه کن فکر کن همه مردم آمریکا خداپرست هستند. بعد چین یا یه دشمن دیگه آمریکا برای اینکه مردم آمریکا رو افسرده کنه میاد بحث های بی خدایی یا شیطان پرستی رو توسط اینترنت و... داخل آمریکا گسترش میده تا ملت آمریکا افسرده بشن ولی آمریکایی ها خیلی زرنگ تر از این چینی ها هستند و مدیریت دارند و چند سال قبل فکرشو کردند! اومدن الکی این بحث ها رو راه انداختن تا از این نظر ضربه نخورند. البته اونا که داخل آمریکا کافر هستند واقعا کافر هستنا منظورم اینکه همون تعدادی که کافر هستند زیر نظر مسئولین آمریکا و سیاست های که داشتن اینطوری شدن تا آمریکا مدیریت جهانی داشته باشه!

شاید حرف من خنده دار بنظر برسه! خودمم خندم می گیره! ولی حقیقت همینه!

راستی چین هم که به اینجا رسیده بخاطر فناوری های هستش که خود آمریکا به چین داده و گرنه چین تا 100 سال دیگه هم همونطوری بی در و پیکر بود.

آمریکا کشور چین رو ثروتمند کرد تا مدیریت جهانی داشته باشه!

حالا من هر چی اینجا بگم تو فکر می کنی من مشکل دارم یا از این بچه های مزخرفم که هر چی میشه میگن فراماسون و...

من اصلا دنبال این چیز ها نیستم.

آمریکا هم مهاجرت های درونی زیاد داره!
    یعنی اکثر شهرهاش مثل تهران هستند که از شهر های مختلف به اون شهر مهاجرت کردن
    دوست عزیز،
    اون چیزی که من دارم میبینم، با اون چیزی که شما داری میبینی زمین تا آسمان فرق داره.
    شما میگی همه مردم آمریکا خدا پرست هستند بعدش واسه اینکه مردم رو افسرده کنند میان بی دینی رو مطرح میکنند.
    من نمیدانم منبع حرف شما چیه، ولی حرف شما حقیقت نداره.
    اون چیزی که من دارم توی این مردم میبینم، زندگی کردن هست، خیلی هاشون فکر میکنند خاورمیانه یه قاره است و نمی دانند یه قسمتی از آسیاست.
    اصلا کسی به این حرف هایی که شما میگی کار نداره.
    اینکه میگه اونایی که کافر هستند، این دید شما از دین هست که آنها کافر یا هرچی هستند و اینکه زیر نظر مسئولین آمریکا و سیاست هاشونه که اینطوری شدند. شما توی این کشور حق نداری ( دقیقا حق نداری، خلاف قانون فدرال) که به کسی برچسب بزنی، حالا بی دینی، ه.م ج.ن.س.گ.را یا هر چیزی.

در مورد اینکه میگی اکثر شهرهاش مثل تهران هست، آمریکا 2 تا شهر مثل تهران داره، نیویورک و واشنگتن دی سی
    10 تا شهر بزرگ داره که بهش میگن مترو پولین مثل شیکاگو، سن فرانسیسکو، بوستون، سیاتل و ...
    و فراوان شهر های حاشیه ای.
    بله مهاجرت درونی به علت موقعیت های کاری خیلی زیاده.

دید شما به مردم آمریکا به نظر من اشتباه است.

9. 2 کاربر از rozbeh85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام

یه سری اطلاعات و نکات جالب راجع به ایالات متحده خوندم که گفتنش در اینجا خالی از لطف نیست. فعلا این چندتا باشه خدمتتون
    a
    a
    a
    • پرچم امریکا 26 مرتبه تغییر کرده تا به شکل امروزی دراومده، 13 نوار سفید قرمز نشانه ی 13 مستعمره‌ای هست که اولین بار علیه بریتانیا قیام کردن و منجر به استقلال امریکا شدن. ستاره های پرچم هم نماد ایالت های آمریکا هستن.
      a
      a
      a
    • Great Seal of the United States نشانی هست که با اون اسناد و مدارک رسمیت پیدا میکنه، در یک چنگال عقاب 13 تیر و در چنگال دیگه یک شاخه زیتون داره، نگاه عقاب به طرف زیتون هست. معنای این آرم و نشان این هست:
      a
      Peace, but will always be ready for war
      قویاً خواهان صلح، اما همواره آمادهٔ جنگ

a
      a
      a
    • تعطییلات عمومی قانونی امریکا 10 روز هست:

اول ژانویه: روز اول سال نوی میلادی (New year's day)
      سومین دوشنبه ماه ژانویه: به یاد سالروز تولد مارتین لوتر کینگ رهبر جنبش حقوق مدنی (Birthday of Martin Luther King)
      سومین دوشنبه ماه فوریه: بزرگداشت جرج واشنگتن اولین رییس جمهور آمریکا (Washington's Birthday)
      آخرین دوشنبه ماه می: روز یادبود از دست رفتگان جنگهای داخلی (Memorial Day)
      چهارم جولای: روز استقلال (Independence Day)
      اولین دوشنبه ماه سپتامبر: روز کارگر (Labor Day)
      دومین دوشنبه ماه اکتبر: سالروز اولین ورود کریستوف کلمب (Columbus Day)
      یازدهم نوامبر: روز قدردانی از سربازان بازنشسته (Veterans Day)
      آخرین پنجشنبه ماه نوامبر: روز شکرگزاری (Thanksgiving Day)
      بیست و پنجم دسامبر: تولد حضرت عیسی مسیح (Christmas)

با تشکر مهران...

11. 10 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز،
    اون چیزی که من دارم میبینم، با اون چیزی که شما داری میبینی زمین تا آسمان فرق داره.
    شما میگی همه مردم آمریکا خدا پرست هستند بعدش واسه اینکه مردم رو افسرده کنند میان بی دینی رو مطرح میکنند.
    من نمیدانم منبع حرف شما چیه، ولی حرف شما حقیقت نداره.
    اون چیزی که من دارم توی این مردم میبینم، زندگی کردن هست، خیلی هاشون فکر میکنند خاورمیانه یه قاره است و نمی دانند یه قسمتی از آسیاست.
    اصلا کسی به این حرف هایی که شما میگی کار نداره.
    اینکه میگه اونایی که کافر هستند، این دید شما از دین هست که آنها کافر یا هرچی هستند و اینکه زیر نظر مسئولین آمریکا و سیاست هاشونه که اینطوری شدند. شما توی این کشور حق نداری ( دقیقا حق نداری، خلاف قانون فدرال) که به کسی برچسب بزنی، حالا بی دینی، ه.م ج.ن.س.گ.را یا هر چیزی.

در مورد اینکه میگی اکثر شهرهاش مثل تهران هست، آمریکا 2 تا شهر مثل تهران داره، نیویورک و واشنگتن دی سی
    10 تا شهر بزرگ داره که بهش میگن مترو پولین مثل شیکاگو، سن فرانسیسکو، بوستون، سیاتل و ...
    و فراوان شهر های حاشیه ای.
    بله مهاجرت درونی به علت موقعیت های کاری خیلی زیاده.

دید شما به مردم آمریکا به نظر من اشتباه است.

مگه من گفتم زندگی نمی کنند؟ ولی خوب هرجایی یه مشکلاتی داره و آمریکا هم آدم افسرده داخلش زیاده. جالبه بیشترین آمار خودکشی هم مال شهر نیویورکه که هر ایرانی آرزوی فقط یه بار دیدنش رو داره

بگذریم...

~~~

راستی شما می دونستی که کشور استرالیا برف نمیاد؟؟؟ شما می گید آمریکایی ها نمی فهمن خاورمیانه جزء آسیاست. منم می گم اکثر ما ایرانی هم نمی دونیم کشور استرالیا برف نمیاد!

آب و هوای آمریکا

با توجه به وسعت زیاد و پراکندگی توپولوژی در آمریکا، آب و هوای آن در نقاط مختلف به طور باورنکردنی متغیر است. اگر بخواهیم یک آب و هوای کلی برای آمریکا در نظر بگیریم باید بگوییم آب و هوای آن معتدل است، البته در فلوریدا و هاوایی آب و هوایی گرمسیری (حاره ای)، در آلاسکا سردسیری، در دشتهای بزرگ (Great Plains) نیمه خشک و در قسمت جنوبی ناحیه جنوب غربی (Southwest) آب و هوایی خشک وجود دارد. محدوده درجه حرارت از 62- درجه سانتیگراد در آلاسکا تا 57 درجه سانتیگراد در بعضی نقاط کالیفرنیا در تابستان متغیر است.
    بطور کلی ایالات شمالی آمریکا سردترین ایالات هستند که زمستانهای سخت همراه با یخبندان دارند به ویژه در نواحی دشتها (Plains)، غرب میانه (Midwest) و شمال شرق (Northeast). در مقابل، درجه حرارت ایالات جنوبی آمریکا - که به کمربند خورشیدی (sunbelt) معروفند - به ندرت به زیر صفر می رسد. به غیر از ایالات اورگان و واشنگتن و منطقه نیوانگلند، بقیه نقاط آمریکا معمولا تابستانهای داغی دارند. ایالات شمال غربی آمریکا در مجاورت اقیانوس آرام (Pacific Northwest) دارای آب و هوای معتدل هستند در حالیکه بخشهای جنوبی، ایالات شمال شرقی آمریکا در مجاورت اقیانوس آرام (Pacific Northeast) و غرب میانه آمریکا (Midwest) آب و هوای مرطوب دارند.
    فصول بهار و پاییز در آمریکا معمولا معتدل، گرم و آفتابی هستند. (البته رطوبت در برخی نواحی به ویژه Pacific Northwest وجود دارد.)
    همچنین فصل توفانهای تورنادو بین آپریل و جون است و از بخش غرب میانه آمریکا وارد می شوند، گردبادها نیز معمولا در اوایل تابستان در طول ساحل جنوب شرقی و ساحل خلیج مکزیکو وجود دارند.
    در نقشه زیر مناطق Northweat, Midwest, Northeast, Southeast, Southwest, Great Plains مشخص شده اند:

اینم یه سایت خوب در مورد آمریکا

Last edited by Aref_2008; 08-03-2013 at 09:39.

13. 2 کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنون از اطلاعات خوبتون. ولی درباره دین آمار شما اشتباه هستش!

این درستشه:

دین و مذهب اکثریت بر پایه ایالت:

×××

ولی شما فقط پول زدن یه رستوران داشته باش. فردا آمریکایی

ما تو ایران خودمون این هم سرمایه دار داریم!

بجزء اونایی که به متر کردن خیابان های لندن عادت کردن

راستی آمریکا دیگه کشور مهاجر ها نیست!!! داره یه قانونی میره داخل مجلس امریکا که ورود مهاجران رو به نصف کاهش میده

داخل انتخابات هم بحث شدیدی در این ضمینه داشتن.

در زمینه نژاد هم خیلی باید دقت کنید شاید بعضی جاها برید که فقط سیاه پوستان باشند و یا ...

این نقشه کمک زیادی می کنه

بنظرم منظورش از آلمانی همون بلوند ها باشند ساکنان شمال اروپا و... که اکثریت رو تشکیل می دهند
    آماری که من دادم آمار افرادی بود که به کلیسا/کنیسه میرن (یعنی در مذهبشون جدی هستند)، آماری که شما دادید آمار مقایسه تعدد دین ها با همدیگه بر اساس صرفا اطلاعات ریپورت شده در سرشماری 2001 است. این ارتباطی با بحث ما نداره و به اشتباه در صفحه ویکیپدیای فارسی قرار دادند، پیشنهاد می کنم این صفحه رو بخونید:

قوانین مهاجرت هم در راستای کم کردن مهاجران نیست، در راستای بهینه کردن مهاجران و جلوگیری از سو استفاده هاست. قانونی که تعداد مهاجرها رو نصف کنه به مجلس آمریکا نرفته اتفاقا شرایط قراره برای افراد متخصص و تحصیل کرده در آمریکا بهتر هم بشه.

شما خیلی مطلق و عجیب درباره آمریکا حرف می زنید طوری که آدم فکر می کنه سال ها اونجا زندگی کردید و خودتون متخصص امور مهاجرت و قضاوت درباره مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آمریکا هستید. اکثر صحبت های شما در پست هاتون کاملا اشتباه هستند.

15. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

3تا لینک معرفی میکنم دوتای اول وبسایت های مفید درباره آزمون IELTS هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

و سومی جستجوی مشاغل هست (نیازمندی ها)

کد:

17. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آماری که من دادم آمار افرادی بود که به کلیسا/کنیسه میرن (یعنی در مذهبشون جدی هستند)، آماری که شما دادید آمار مقایسه تعدد دین ها با همدیگه بر اساس صرفا اطلاعات ریپورت شده در سرشماری 2001 است. این ارتباطی با بحث ما نداره و به اشتباه در صفحه ویکیپدیای فارسی قرار دادند، پیشنهاد می کنم این صفحه رو بخونید:

قوانین مهاجرت هم در راستای کم کردن مهاجران نیست، در راستای بهینه کردن مهاجران و جلوگیری از سو استفاده هاست. قانونی که تعداد مهاجرها رو نصف کنه به مجلس آمریکا نرفته اتفاقا شرایط قراره برای افراد متخصص و تحصیل کرده در آمریکا بهتر هم بشه.

شما خیلی مطلق و عجیب درباره آمریکا حرف می زنید طوری که آدم فکر می کنه سال ها اونجا زندگی کردید و خودتون متخصص امور مهاجرت و قضاوت درباره مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آمریکا هستید. اکثر صحبت های شما در پست هاتون کاملا اشتباه هستند.

شاید بعضی چیز ها رو از خود آمریکایی ها هم بهتر بفهمم! همین خود شما اطلاعات دارید که اکثر شهروندان آمریکا ندارند! از بس ما ایرانی دنبال مهاجرت و تحصیل در خارج هستیم دیگه سیر تا پیاز دنیا رو می فهمیم

نگاه کنید مثلا من علاقه زیادی به جغرافیا دارم تمام شهرهای و کوه ها و جنگل های و... آمریکا رو حفظ و بلدم ولی خیلی از امریکایی ها هستند که از شهر های و مناطق تفریحی خودشون خبر ندارند!

مثلا میگن یارو ایران شناسه . شما هم فکر کن من آمریکا شناسم

راستی خیلی از ما هستیم که شهر های مختلف آمریکا رو به دوستانمون پیشنهاد می کنیم. ولی کلا این کار اشتباهی هستش. چون سلیقه ها متفاوته و آمریکا هم برای هر فردی یه شهر خاص هست که بهش جذب بشه و اونجا برای زندگی مناسب بدونه حالا برای اون فرد چه آب و هوا مهم باشه چه نژاد و دین باشه چه شلوغی و آرومی باشه یا صنعتی باشه و... مثلا اکثرا تو دهن ما ایرانی ها این شهر های افتاده { سانفرانسیسکو, نیویورک , لس آنجلس , واشینگتن ,شیکاگو }

من خودم از ایالت مریلند خوشم میاد. چون آرومه و آدم احساس آرامش می کنه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •