تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 524 از 624 اولاول ... 24424474514520521522523524525526527528534574 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,231 به 5,240 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من درست یادم نمیاد اما انگار قبلا بعضی از دوستان میگفتن ایستر با بعضی از فرمت های صدا مشکل داره کسی میتونه درست این مشکل را توضیح بده

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

سلام
    دستگاه من وقتی هوا بارونی و باد شدید میاد تصویرش به هم میریزه یا لیست کانال ها جابجا میشه یا اصن بعضی شبکه ها رو دیگه نمیگیره البته بعضی وقتا یکی از رادیوها رو هم میاره جز لیست شبکه های تلویزیونی !!!
    البته آنتنش در حالت آنالوگ اصلا تصویر خوبی نمیده و سیم آنتنش هم پوسیدگی داره و قدیمیه، حالا بعدا که هوا صاف میشه معمولا به صورت اتوماتیک شبکه هایی که قطع شده بود رو نمیاره و باید شبکه های اون فرکانس رو به صورت دستی سرچ کنم تا بیاد
    کسی از این مشکلات با دستگاهش داره ؟؟؟ مال من سما هست
    تازگی ها هم یه مقدار بیشتر در حد 1 ثانیه بیشتر طول میکشه موقع تعویض شبکه ها . بازم مربوط به آنتنه یا دستگاه !!!؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein_0907's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ESFAHAN

پيش فرض

سلام

دوستان خواهشا بهترین گیرنده دیجیتال موجود در بازار را از لحاظ قدرت گیرندگی معرقی کنید

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام

دوستان خواهشا بهترین گیرنده دیجیتال موجود در بازار را از لحاظ قدرت گیرندگی معرقی کنید

با تشکر
    به نظر من این گیرنده ها همشون سر و ته یه کرباسن... تفاوت های جزئی دارن با هم... بهترینی هم در کار نیست... در مورد یه مدل بعضی ها

تعریف می کنن بعضی ها هم بد می گن...

اما در مورد سوالتون... والا ما خودمون proVision X5 داریم... راضی ایم... گیرندگیش خویه... تو این 6 ماهی که داشتیم تو هوای برفی

بارونی هم سیگنالش کاملا OK بوده... البته آنتن و کابلش هم مهمه دیگه... امکاناتش هم خوبه... مدیاپلیر خوبی هم داره... زیرنویس SRT

رو کمی ریز نشون می ده و تنظیمی هم برای بزرگ تر کردنش نداره (البته X5 مدل قدیم رو داریم) ولی زیرنویس Sub/IDX رو فول نشون می

ده و منم زیرنویس ها رو به ساب تبدیل می کنم... هارد 1 ترا پرتابل هم بهش می زنم و خیلی راحت فیلم ها رو با زیرنویس نگا می کنم...

در کل راضیم و مورد بدی ندیدم...

5. 2 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام...دوستان این سایت شرکت پرشیا دیجیتال ایرانیان بسته شده گویا...کسی خبر داره اینا کجا رفتن؟؟؟
    برای منم ارور دیتابیس میده و بالا نمی یاد که احتمالا مشکل سرور هست یا اینترنت من چون همین سایت پی سی ورد رو هم چند روز باز نمیکرد بالاخره اینجا ایارنه و اینترنت همیشه مشکل داره من قبلا با گوشیم وقتی سرکار بودم و به نت دسترسی نداشتم یه وب گردی میکردم حالا با گوشی که هیچی با pc و لپ تاپ هم مشکل دارم نمیدونم چی شده سایت های عادی هم مشکل پیدا کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

من درست یادم نمیاد اما انگار قبلا بعضی از دوستان میگفتن ایستر با بعضی از فرمت های صدا مشکل داره کسی میتونه درست این مشکل را توضیح بده
    بله مشکل صدای ac3 داره یا همون 6کاناله که طبق گفته خودشون نیاز به چیپ داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام
    دستگاه من وقتی هوا بارونی و باد شدید میاد تصویرش به هم میریزه یا لیست کانال ها جابجا میشه یا اصن بعضی شبکه ها رو دیگه نمیگیره البته بعضی وقتا یکی از رادیوها رو هم میاره جز لیست شبکه های تلویزیونی !!!
    البته آنتنش در حالت آنالوگ اصلا تصویر خوبی نمیده و سیم آنتنش هم پوسیدگی داره و قدیمیه، حالا بعدا که هوا صاف میشه معمولا به صورت اتوماتیک شبکه هایی که قطع شده بود رو نمیاره و باید شبکه های اون فرکانس رو به صورت دستی سرچ کنم تا بیاد
    تازگی ها هم یه مقدار بیشتر در حد 1 ثانیه بیشتر طول میکشه موقع تعویض شبکه ها . بازم مربوط به آنتنه یا دستگاه !!!؟؟؟
    این که کانال ها نمیگیره ه این علت هست که سیم آنت شما اتصالی میکنه و دستگاه تیونر رو قطع میکنه که تیونرش نسوزه پس شما باید اول سیم انتن رو درست کنی بعدش هم اگه تو آنتنت اب میمونه یه جور درستش کن که اب داخلش نره چون باعث اتصالی میشه و دوباره همین مساله پیش میاد ابن که شبکه هار و نمی یاره مشکل نرم افزار باید باشه یا اگه از قدرت آنتن استفاده کردی باید اونو دستی روشن کنی

این که زمان تعویض زیاد تر شده به علت تعداد شبکه های بیشتر از استاندارد در یک فرکانس هست که زمان کدگشایی رو بیبشتر میکنه که اگه انتن شما مشکلش حل بشه مقداری هم تو این مشکل کمکت میکنه

9. این کاربر از irandvb-t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان در اپدیت گیرنده ایکس ویژن مشکل داشت این چندتا نکته رو بهش توجه کن

1-فرمت فلشت حتما باید fat باشه
    2-فایل رو در روت فلش کپی کن نه در پوشه و...
    3-به قسمت به روز راسنی برید و آپدیت روانجام بدین بعد دستگاه رو بازگشت به تنظیمات کارخانه کنید و سپس مجدد جستجو کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    من ایکس ویژن 353 دارم این مشکلات چند وقته برای من هم بوجود می یاد
    مثلا یازده تا کانال یک فرکانس جاشون با یازده کانال فرکانس دیگه عوض می شه و بعد از یه مدتی دوباره جاشون درست می شه یا اصلا درست نمی شه
    یا بعضی از کانال ها خود به خود حذف می شن
    یا یکی از کانال ها رادیویی میاد قاطی کانال های تلویزیونی

این مشکلات برای من هم بوده و کسانی دیگه هم دیدم که این مشکلات رو داشتن
    بعضی ها می گن مشکل از فرستنده صدا و سیماست
    معلوم نیست
    Last edited by musican33; 07-03-2013 at 18:22.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من ایکس ویژن 353 دارم این مشکلات چند وقته برای من هم بوجود می یاد
    مثلا یازده تا کانال یک فرکانس جاشون با یازده کانال فرکانس دیگه عوض می شه و بعد از یه مدتی دوباره جاشون درست می شه یا اصلا درست نمی شه
    یا بعضی از کانال ها خود به خود حذف می شن
    یا یکی از کانال ها رادیویی میاد قاطی کانال های تلویزیونی

این مشکلات برای من هم بوده و کسانی دیگه هم دیدم که این مشکلات رو داشتن
    بعضی ها می گن مشکل از فرستنده صدا و سیماست
    معلوم نیست
    قرستنده هیچ مشکلی نداره.فرستنده فقط زمانی که یک کانال جدید اضافه می کنه معمولا دچار مشکل میشه که اونم یبار با سرچ مجدد شبکه ها همه چیز به حالت عادی بر می گرده.

13. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •