تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی خرید تا 25000000ریال فقط خواهشا فوری

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض راهنمایی خرید تا 25000000ریال فقط خواهشا فوری

با سلام خدمت دوستان گلم توبخش راهنمایی خرید میخام یه تلویزیون 46-47 اینچ بخرم . فقط میخام کیفیت ساخت خوب با طول عمر بالا داشته باشه و کیفیت تصویر بالا. بنظرتون چی بخرم . آیا سه بعدی بودن زیاد مهمه؟ چون شنیدم مثل اینکه سه بعدی ها زیاد موفق نبودند و شاید دیگه تولید نشوند؟ آیا lcd بگیرم ضرر کردم؟ جون یه مدل سونی 46 اینچ مدل 520 LCD هست فروشنده میگه 2.300 بنظرتون خوبه اونو بگیرم ؟ ارزش خرید داره ؟ یا روی مدلای دیگه فکر کنم. بوددجه را هم گفتم تا 2.500 میتونم بدم؟ لطفا فقط سریع راهنمایی کنید تا بعد ظهر باید تصمصم بگیرم . با تشکر فراوان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گلم توبخش راهنمایی خرید میخام یه تلویزیون 46-47 اینچ بخرم . فقط میخام کیفیت ساخت خوب با طول عمر بالا داشته باشه و کیفیت تصویر بالا. بنظرتون چی بخرم . آیا سه بعدی بودن زیاد مهمه؟ چون شنیدم مثل اینکه سه بعدی ها زیاد موفق نبودند و شاید دیگه تولید نشوند؟ آیا lcd بگیرم ضرر کردم؟ جون یه مدل سونی 46 اینچ مدل 520 LCD هست فروشنده میگه 2.300 بنظرتون خوبه اونو بگیرم ؟ ارزش خرید داره ؟ یا روی مدلای دیگه فکر کنم. بوددجه را هم گفتم تا 2.500 میتونم بدم؟ لطفا فقط سریع راهنمایی کنید تا بعد ظهر باید تصمصم بگیرم . با تشکر فراوان.
    در ضمن یادم رفت هوشمند بودن اصلا برام مهم نیست و نمیخام بابتش چول اضافی بدم .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا نکته :
    اول اینکه گفتی سه بعدی ها موفق نبودن و قراره دیگه تولید نشه ... این خبر درست نیست چون کم کم داره سه بعدی جا میفته و به هر حال جز تکنولوژی های جدیده . الان کم کم پلاسما و lcd داره میره کنار .
    دوم اینکه پرسیدی lcd بخرم ؟ ... به نظرم led بخر چون بوجه خوبی داری و حیفه lcd بخری و تکنولوژی بهتری نخری .
    سوم اینکه گفتی lcd 520 سونی چطوره ؟ .... این مدل lcd نیست و تلویزیون led هست و با توجه به قیمتش کیفیت تصویر خوبی داره ولی یکم از نظر امکانات جانبی مثل پخش انواع فرمتها با usb ضعیفه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •