تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: به نظر شما کدامیک از تلویزیونهای 3 بعدی LG یا SAMSUNG تا سقف 3 میلیون تومان خریداری شود؟ کدامیک کیفیت تصویری عالی ، کیفیت قطعات عالی،خرابی کمتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض به نظر شما کدامیک از تلویزیونهای 3 بعدی LG یا SAMSUNG تا سقف 3 میلیون تومان خریداری شود؟ کدامیک کیفیت تصویری عالی ، کیفیت قطعات عالی،خرابی کمتر

سلام دوستان بنده قصد خرید یکی تلویزیونهای زیر را دارم اما موندم کدامیک را بخرم نمی دونم کیفیت تصویر و کیفیت قطعات کدام مدل از همه سرتر و بهتر هست گیج شدم از بس تحقیق کردم خواهشا یکی که اهل فن هست بنده را راهنمایی کنید ملاک بنده در خرید ابتدا کیفیت و شفافیت و طبیعی بودن تصویر است ....

برای دیدن مشخصات کامل هر تلویزیون روی لینک هر کدام کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (انطباق تصویر:400)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (انطباق تصویر:800)
    Last edited by sara100; 12-01-2013 at 21:08.

2. این کاربر از sara100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

be nazar man lg behtare keyfiyat sakht va rang balatri dare hamoon 76100 ro begir

4. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

از نظر من این اعداد انطباق ال جی و سامسونگ با هم قابل مقایسه نیستند. ال جی پیازداغشو زیاد کرده. تو این 4 مدلی که شما عنوان کردید سامسونگ 6980 بهترینه. البته اگر مصرف سه بعدی بالایی دارید 76100 بهتره ضمن اینکه 2 اینچ هم بزرگتره. هرچند اگر سامسونگ 6950 تو لیست بود من اونو انتخاب می کردم چون مقرون به صرفه تره.

6. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حیف که مدلهای جدید پاناسونیک نیست وگرنه بهترین گزینه بودند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

اولا همه این گزینه ها مونتاژ ایران هستند و هر کسی درباره کیفیت ساخت نظر بده نظرش به واقعیت نزدیک نیست چون همه با مونتاژ ایران اشنا هستند و می دونند که برای خرید کمی هم خوشانسی لازمه چون استاندارد های واقعی تو خط مونتاژ های ایرانی 100% لحاظ نمیشه و شما هم هیچ وقت نمی دونید کالا ای که گرفتید تو چه شرایطی تولید شده شاید یکی 10 سال عمر کنه و شاید اونیکی چون یه برد خوب لحیم کاری نشده یا پنل با بقیه متفاوت بوده 2-3 سال کار کنه .
    ولی خوب به هر حال با توجه به همه این موارد با توجه به قیمت سایر برند ها تقریبا انتخاب معقول بین همین دو برنده از بین مدل های هم 6960 و 76100 از همه بهترند .

انتخاب من بین این 4 تا 6960 که 40 اینچ اون رو می تونید با قیمت 2.520.000 تهیه کنید با 4 تا عینک و بدونه DVD
    دلیل این انتخاب یک هزینه کمتر دوم اینکه تقریبا همه امکانات پایه برای داشتن یک تصویر خوب رو داره وقت نیست که با تک تک مدلها مقایسه کنم براتون یک دلیل دیگه هم که البته منطقی توش نیست اینه که مدل D6960 پارسال یکی از تی وی های خوب بازار بود و تقریبا چیز خوبی از اب در امد فکر می کنم مدل ES6960 هم همان راه و داره میره .

9. این کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام

اولا همه این گزینه ها مونتاژ ایران هستند و هر کسی درباره کیفیت ساخت نظر بده نظرش به واقعیت نزدیک نیست چون همه با مونتاژ ایران اشنا هستند و می دونند که برای خرید کمی هم خوشانسی لازمه چون استاندارد های واقعی تو خط مونتاژ های ایرانی 100% لحاظ نمیشه و شما هم هیچ وقت نمی دونید کالا ای که گرفتید تو چه شرایطی تولید شده شاید یکی 10 سال عمر کنه و شاید اونیکی چون یه برد خوب لحیم کاری نشده یا پنل با بقیه متفاوت بوده 2-3 سال کار کنه .
    ولی خوب به هر حال با توجه به همه این موارد با توجه به قیمت سایر برند ها تقریبا انتخاب معقول بین همین دو برنده از بین مدل های هم 6960 و 76100 از همه بهترند .

انتخاب من بین این 4 تا 6960 که 40 اینچ اون رو می تونید با قیمت 2.520.000 تهیه کنید با 4 تا عینک و بدونه DVD
    دلیل این انتخاب یک هزینه کمتر دوم اینکه تقریبا همه امکانات پایه برای داشتن یک تصویر خوب رو داره وقت نیست که با تک تک مدلها مقایسه کنم براتون یک دلیل دیگه هم که البته منطقی توش نیست اینه که مدل D6960 پارسال یکی از تی وی های خوب بازار بود و تقریبا چیز خوبی از اب در امد فکر می کنم مدل ES6960 هم همان راه و داره میره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان با تشکر از پاسخ جنابعالی بنده هم تصمیم گرفتم 6960 را بخرم .....

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

اگه فقط یک برند رو انتخاب کردید مثلا سامسونگ رو دیگه مشکلی نیست چون میتونید بصورت چشمی در فروشگاه مقایسشون کنید باهم.
    و در کل هرچی بیشتر پول بدید بیشتر آش میخورید.

12. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •