تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سونی همزمان با معرفی الترابوک T15 قابلیت لمسی را به VAIO T14 افزود

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض سونی همزمان با معرفی الترابوک T15 قابلیت لمسی را به VAIO T14 افزود

فارنت: در ماه اکتبر سال گذشته میلادی، سونی الترابوک ۱۴ اینچی VAIO T14 و ۱۳ اینچی T13 را معرفی کرد. نسخه‌ای از مدل T13به قابلیت صفحه لمسی هم مجهز بود اما برای T14 این حق انتخاب وجود نداشت..البته تا الان! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هرچند که قابلیت لمسی معمولا حداقل ۱۰۰ دلار به قیمت الترابوک‌ها می‌افزاید، اما در بهار آینده شاهد عرضه نسخه لمسی T14 خواهیم بود که قیمت پایه آن ۸۰۰ دلار اعلام شده است. سونی همچنین تغییر کوچکی در Duo 11ایجاد کرده و علاوه بر نسخه مشکی رنگ، این کامپیوتر کوچک را قابل خرید در رنگ نقره‌ای نیز کرده است.
    در کنار این تغییرات در محصولات سری VAIO، سونی الترابوک جدید ۱۵ اینچی Vaio T15 را هم معرفی کرد. این لپ‌تاپ از صفحه نمایش لمسی تمام اچ.‌دی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ و بدنه منیزمی-آلومینیومی بهره می‌برد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید منتظرماند تا سونی مشخصات و قابلیت‌های کامل این لپ‌تاپ را اعلام کند اما برطبق خبرهای منتشره از سوی PCMag، T15 به جدیدترین تراشه نسل سوم اینتل مجهز است. T15 هم در بهار آینده با قیمت ۹۵۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

farnet.ir

2. 2 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض sony vaio duo 13?????

می دونید بعضی از طراحی ها با ذهن آدم بازی می کنه من سونی وایو سری d رو می گم که خیلی این مدل به دلم نشسته ، طراحی و کانفیگ بی نظیره ، فقط وای فای ایراد داره و از قرار خوب جواب نمیده که راه حل هم دادن و گاهی جواب داده و گاهی هم نداده، و من نمی دونم تو ایران این مشکل چقدر آزار دهنده هست من که کارم با اینترنت وایر لس زیاده،
    توی ایران تازه اومده و قیمتها نجومی هستند و با بازار جهانیش خیلی فرق می کنن بعضی جاها هم یه مارکهایی اوردن که تو هیچ سایت معتبر دیگری اثری ازش نمی بینی
    Last edited by VAHID; 28-12-2013 at 17:57. دليل: گذاشتن هر گونه لینک اینترنتی ممنوع

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •