تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: کمترین هزینه بیشترین کارآیی INTEL یا AMD

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

براي قطعات زير چي پيشنهاد ميكنيد براي كارهاي گرافيكي مثل تري دي و رندر كردن با vray بودجه هم در حدود 1.500.000 تومن
    مين
    سي پي يو
    گرافيك
    رم
    پاور
    كيس
    دوست من به جای اینکه سوالتون رو در چند تاپیک مطرح کنین ، لطفا تاپیک جدا بزنین.

داره خودمونی میشه 3dmap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اقا علي رضا خان ببخشيد حالا اگه ميشه يه جوابي به ما بديد

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

براي قطعات زير چي پيشنهاد ميكنيد براي كارهاي گرافيكي مثل تري دي و رندر كردن با vray بودجه هم در حدود 1.500.000 تومن
    مين
    سي پي يو
    گرافيك
    رم
    پاور
    كيس
    برای رندرینگ به پردازنده قدرتمند و گرافیک نسبتا خوبی نیاز دارید سیسی که من پیشنهاد دادم بهترین حالت برای کاربرد شماست که فکر کنم باید بودجرو افزایش بدی در صورت سوال هم یه تاپیک جدا گانه ایجاد کن
    Intel Core i5 - 3.4GHz - 3570 K-690
    MSI Z77A-G43-300
    ASUS - GeForce ENGTX550 Ti-440
    Corsair 2*4GB 2000 MHZ-200
    Green GP600A-EU-200
    Green X3-Gaming-180

4. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد خرید MAIN و CPU و VGA رو داشتم و خواستم از هرکدومشون اطلاعات جامعی رو کسب کنم و با انبوهی از اطلاعات برای خرید اونها اقدام کنم اما متاسفانه توی انبوه اطلا عات گم شدم و اگر امکانش هست شما راهنمایی بفمایید
    میخواستم سیستم فوق بازی در حد کرایسیس 2 و DMC 5 را ساپورت کنه کار گرافیکی سنگین باش انجام نمیدم و نرم افزار های مهندسی سنگین هم کار نمیکنم نهایتا AUTO CAD 2013

اما 2 تا ویژگی مهم رو باید بتونه ساپورت کنه اول اینکه روزی 14 ساعت از کامپیوتر استفاده دارم و دوم اینکه گاهی به صورت یکسره و مداوم تا 8 ساعت روشن هست (مثلا 1 شب تا 8 صبح برای استفاده از ساعت دانلود رایگان ) و آخر هم اینکه روزی 3 الی 4 بار هم به صورت فیزیکی سیستم رو ریست میکنم (ریست سرد) که البته اگر سیستم جدید هنگ نکنه دیگه نیازی به این همه ریست کردن هم نیست

و ترجیها USB 3 و SATA 3 رو هم پشتیبانی کنه

حالا خواهشم از دوستان این هست که :

لطفا 2 تا سیستم بر مبنای intel و AMD معرفی کنند ( فقط MAIN و CPU و VGA ) که نهایتا هزینش تا سقف 500 تومن بشه

الزاما
    هم حتما نباید ASUSE و GIGA باشند هرچند که این 2 تا از بهترین ها هستند اما شنیدم تا حدی پول اسمشون رو میگیرند و یه جورایی بیشتر از کارایشون هزینه دارند و اگر از برند های MSI یا ELITE و یا سایر باشه که بتونه اون روزی 14 ساعت کار مداوم رو به خوبی ساپورت کنه مشکلی باش ندارم

هرچند که ته دل خودم باز هم ASUSE و GIGABYTE هست که اگر نهایتا تا 500 تومن بشه ASUSE یا GIGA برداشت که بهتر
    اما اگر برندی رو سراغ دارید که واقعا کارایی و کیفیت در حد این دو تا دارند و هزینه کمتری هم دارند عقل حکم میکنه که از اونا استفاده کنم

و در آخر اینکه یه رم DDR2 2G 240 PIN دارم آیا میشه یه رم DDR3 2G بگیرم و از هر دو اونها استفاده کنم؟ یا اینکه باید اونو بندازم بره و یه هزینه ای هم برای یه رم 4 گیگ بدم؟
    با تشکر
    سلام
    اول باید بگم که خیر، رم ddr2 رو با مین ای که ddr3 ساپورت میکنه نمیشه استفاده کرد.
    فقط موردی که هست سقف قیمتی که تعیین کردید (500 ت) برای جمع کردن این سه گزینه (مین، سی پی یو و گرافیک) خیلی کمه
    باتوجه به شرایطی که گفتید البته بجز فاکتور قیمت من یه سیستم مناسب پیشنهاد میدم بهتون:
    intel core i5-3.2 ghz-3470 قیمت 600
    برای مین هم باتوجه به طیف گستره محصولات از سری گیگا رنج قیمتیه 330 ت
    vga: gforce gt 440 & 640 قیمت حول و حوش 300 و 400
    موفق باشید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •