تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 98 اولاول ... 4282888990919293949596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 979

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای حرفه ای (DSLR ) / لنزها / لوازم جانبی (پست اول مطالعه شود)

داره خودمونی میشه alone-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    نیاز به راهنمایی شما برای خرید یه دروبین صرفا برای عکس برداری از محصولات فروشگاه اینترنتی دارم.

بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم، تا حالا هم با استفاده از گوشی موبایل عکس برداری میشد که در سطح خودش قابل قبول بود ولی الان نیاز میبینم کار حرفه ای تر بشه، خودم چندتا مقاله تو اینترنت خوندم و یه بوم واسه عکاسی درست کردم و دوربین DSLR یکی رو قرض گرفتم و یکم کار باهاش رو یاد گرفتم نتیجه عکاسی ها بسیار خوب بود، محصولات فروشگاه اکثرا پوشاک هست و اولویت قشنگ و گرم نشون دادن رنگ ها و جزئیات هست.

بودجه ای که در نظر گرفتیم دوروبر یک میلیون هست، چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ DSLR بگیرم یا کامپکت های نیمه حرفه ای؟خرید لنز جدا نیاز هست

ببخشد بابت پرحرفی و پیشاپیش ممنون بخاطر جواباتون

این مدل خوبه؟ Canon EOS 1200D

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشید.
    نیاز به راهنمایی شما برای خرید یه دروبینبرای عکس برداری خانوادگی و سوژه های طبیعت دارم.مدلهاش ترجیحا canon , nikon. اطلاعات اولیه رو درمورد دوربین ها دارم اما تاحالا دوربین حرفه ای نداشته ام.خواهشا تو رنج 15000000 تومن یه دوربین خوب بگین تا برم بخرم.
    یه سوال کوچولو؟ تهران ارزونتره یا بندرعباس و قشم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام و خسته نباشید.
    نیاز به راهنمایی شما برای خرید یه دروبینبرای عکس برداری خانوادگی و سوژه های طبیعت دارم.مدلهاش ترجیحا canon , nikon. اطلاعات اولیه رو درمورد دوربین ها دارم اما تاحالا دوربین حرفه ای نداشته ام.خواهشا تو رنج 15000000 تومن یه دوربین خوب بگین تا برم بخرم.
    یه سوال کوچولو؟ تهران ارزونتره یا بندرعباس و قشم؟
    سلام در این بازه قیمتی شما از کنون مدل 700d رو دارین با لنز 18-55stm که برای فیلمبرداری هم گزینه خوبیه چون صدای فوکوس لنز توی فیلم ضبط نمیشه.از نیکون هم با یکم افزایش بودجه d5300 با لنز 18-55 vr2 رو دارین که برای عکسبرداری تصاویر شارپتری بهت میده رزولوشنش هم بالاتره ولی در فیلم برداری به خاطر موتور اتوفوکوس صدای فوکوس لنز توی فیلم ضبط میشه که با یه میکروفون خارجی رفع میشه...نیکون حدود1800 و کنون حدود1700 قیمت دارن البته که باید مقداری هم برای کیف و رم و سه پایه کنار بزارین.اگه نتونستین اینقدر افزایش بودجه بدین از نیکون دوربین d3300 و از کنون در این قیمت خیلی خبری ندارم...

Sent from my GT-I9082

4. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

در جواب alone boy:
    ایکاش بتونین حدود 300 بزارین روی بودجه تا بتونین نیکون d3300 رو بگیرین این دوربین میشه گفت بهترین دوربین در رده مبتدی و ارزان قیمت است...اما مدل پیشنهادی شما هم بد نیست...

Sent from my GT-I9082

6. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون،راستش انتخاب خودمم canon700d بود که با توصیه شما مطمئن شدم و میرم میگیرمش.یه سوال مارک کنون که تقلبی نداره؟

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

انتخاب خوبیه...تقلبی نه ولی توی بازار دسته دویی که به عنوان اصل بفروشن هست.حتما مواظب باشین...همه چیز رو چک کنین من جمله سانت به سانت دوربین که ترک و ... نداشته باشه.لنز رو هم چک کنین...
    با توجه به بازار فروص یعنی اینکه دوربین سفارش چه کشوری باشه احتمال داره اسمش فرق داشته باشه...اسم دیگش canon rebel t5i هستش...
    مبارک باشه

Sent from my GT-I9082

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

انتخاب خوبیه...تقلبی نه ولی توی بازار دسته دویی که به عنوان اصل بفروشن هست.حتما مواظب باشین...همه چیز رو چک کنین من جمله سانت به سانت دوربین که ترک و ... نداشته باشه.لنز رو هم چک کنین...
    با توجه به بازار فروص یعنی اینکه دوربین سفارش چه کشوری باشه احتمال داره اسمش فرق داشته باشه...اسم دیگش canon rebel t5i هستش...
    مبارک باشه

Sent from my GT-I9082
    آقا ممنون و متشکر.اگه خدا بخواد امروز و فردا میرم بازارای بندرعباس و قشم قیمت میکنم.اگه از این فروشگاه های اینترنتی کمتر بود حتما می گیرم.بعد خریدش مزاحمتون میشم.

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

والا این چند وقت خیلی در مورد دوربینا تخقیق کردم. هرچی بیشتر مقالات و سایت یتیوب و حتی دفترچه راهنمای دوربینا خوندم. ولی چون دوربین دست نگرفتم و از نزدیک ندیدم تصمیم برام سخته.
    والا میخوام یه بدنه بگیرم که راحت 4-5 سال جوابمو بده.

توی بیشتر ریویوها 5300 از 7000 رفتار نویزی بهتری تو ایزوهای بالا داره.
    بودجم هم 3000 تومن حالا 200 کمتر بیشتر. یه لنز 50mm هم که نباشه عکاسی بی معنیه

حالا موندم تو این سه تا

D7000+18-105+50mm f1.8
    D5300+18-140+50mm f1.8
    D7100+18-140

از طرفی خوش دستی و تنظیمات خوبی که سری 7 دارن خیلی ادمو وسوسه میکنه.

نظر شما چیه؟
    چه کنم؟ چه نکنم/؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

والا این چند وقت خیلی در مورد دوربینا تخقیق کردم. هرچی بیشتر مقالات و سایت یتیوب و حتی دفترچه راهنمای دوربینا خوندم. ولی چون دوربین دست نگرفتم و از نزدیک ندیدم تصمیم برام سخته.
    والا میخوام یه بدنه بگیرم که راحت 4-5 سال جوابمو بده.

توی بیشتر ریویوها 5300 از 7000 رفتار نویزی بهتری تو ایزوهای بالا داره.
    بودجم هم 3000 تومن حالا 200 کمتر بیشتر. یه لنز 50mm هم که نباشه عکاسی بی معنیه

حالا موندم تو این سه تا

D7000+18-105+50mm f1.8
    D5300+18-140+50mm f1.8
    D7100+18-140

از طرفی خوش دستی و تنظیمات خوبی که سری 7 دارن خیلی ادمو وسوسه میکنه.

نظر شما چیه؟
    چه کنم؟ چه نکنم/؟
    من باشم 7000 رو یا اون دوتا لنز برمیدارم
    البته 7100 هم خیلی وسوسه انگیزه

12. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به به خیلی خوشحال شدم داری دوربین میخری علی جون ، ایشالا سلامت باشی هی عکس بگیری

ببین بدنه 7000 ارزش خیلی بیشتری نسبت به 5300 داره حالا یه کم نویز بهتر اونم شاید اصلا مهم نیست
    از طرف دیگه اگه بتونی 7100 رو بگیری و چند وقتی با کیتش سر کنی که بهترین انتخابه ، خدا بزرگه بعدا هم میتونی لنز جدید بخری حتی ممکنه بعد از مدتی به جای یه پرایم 1.8 مثلا بخای یه ماکرو بخری برای اول کار بهتره یه لنز همه کاره مثل همون 140-18 یا 55-18 بخری بعد از مدتی دست میاد چی نیاز داری

14. 4 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •