تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ارور مادربورد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض ارور مادربورد

با سلام.مادربورد من بایو استار هست.بعضی وقتا وقتی سیستم رو روشن میکنم موقع بوت شدن مادربورد و قبل از بوق زدن ارور میده و میگه برای ادامه دکمه f2 رو بزن که هرچی میزنم جلو نمیره و مجبورم دکمه del رو بزنم و وارد بایوس بشم واونجا exit کنم تا سیستم بالا بیاد و بعد تاریخ به سال 2009 برمیرده.دوستان راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.راستی یه نکته رو یادم رفت بگم.وقتی سیستم به برق هست و سیستم رو خاموش و روشن میکنم مشکلی نیست ولی وقتی از برق جداش میکنم و دوباره وصل و روشن میکنم این اتفاق میوفته
    Last edited by qazy; 14-12-2012 at 12:30.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام.مادربورد من بایو استار هست.بعضی وقتا وقتی سیستم رو روشن میکنم موقع بوت شدن مادربورد و قبل از بوق زدن ارور میده و میگه برای ادامه دکمه f2 رو بزن که هرچی میزنم جلو نمیره و مجبورم دکمه del رو بزنم و وارد بایوس بشم واونجا exit کنم تا سیستم بالا بیاد و بعد تاریخ به سال 2009 برمیرده.دوستان راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.راستی یه نکته رو یادم رفت بگم.وقتی سیستم به برق هست و سیستم رو خاموش و روشن میکنم مشکلی نیست ولی وقتی از برق جداش میکنم و دوباره وصل و روشن میکنم این اتفاق میوفته
    تاریخ رو در بایوس ست کنید اگه با خاموش و روشن شدن مجدد سیستم باز هم تاریخ برگشت یعنی بایوس خالی میشه مشکل از باتری مین هست که ضعیف شده با یک باتری مین دیگه تست کنید ببینید نتیجه چی میشه یا افت ولتاژ شدید باعث این مشکل میشه که هم میتونه از باتری مین باشه و هم پاور

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

عزیز این ارور رو موقع بوت شدن میده cmos setting wrong
    cmos date/timenot set

و وقتی وارد بایوس و بخش advanced میشم این پیغام میاد please clear cmos if system no display
    باطری رو هم عوض کردم ولی بازم ارور پابرجاست
    Last edited by qazy; 14-12-2012 at 18:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •