تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: نصب هارد اکسترنال در لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام .

از هاردهای اکسترنال پزتابل وسترن مثل WD my passport یا WD elements نمیتوان برای اینکار استفاده کرد . چون به اصطلاح usb on board هستند و فاقد اینترفیس sata هست . هاردهای بکار رفته در ADATA هم دقیقاً معلوم نیست از کدام برند هست (چون ADATA سازنده هارد نیست) ممکنه توشیبا باشه یا از هر برند دیگری .
    من پیشنهاد میکنم یک هارد اینترنال با گارانتی معتبر بخرید در صورتیکه اگر باکس هارد اکسترنال باز بشه گارانتی آن باطل خواهد شد .

هارد لپتاپ بنده سیگیت هست که با بیش از 6 هزار ساعت کارکرد هیچ مشکلی ندارد . برندهایی که نام بردید از برندهای معتبر و خوشنام هستند . از رایجترین دلایل خرابی هارد دیسکهای لپتاپ این هست که در زمانهایی که لپتاپ روشن و هارد آن در حال read/write هست جابجا و تکان داده میشود . همچنین گرمای بالای بعضی از لپتاپها تاثیر منفی بر روی هارد دیسک دارد .
    داداش وسترن الان هست تو بازار مدل 750 بلک میگن 200 تومان
    به نظر شما چیکار کنم به خدا سیگیت لعنتی همیشه برام بد شانس بود هم 750 و هم 1تراش رو برای کامپیوتر گرفتم هرجفتشون پوکیدن
    ولی
    مارک قبلی سیگیت که همون مکستور بود 7 سال دارم وخیلی عالی هست
    و بعدش چندتا وسترن گرفتم که حرف نداشتن ولی سیگیت دشمن جونی من شد جالب گارنتی هاشون که نگو اصلا زدن زیرش که همچین هاردی دارن
    خلاص کمکم کنید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش وسترن الان هست تو بازار مدل 750 بلک میگن 200 تومان
    به نظر شما چیکار کنم به خدا سیگیت لعنتی همیشه برام بد شانس بود هم 750 و هم 1تراش رو برای کامپیوتر گرفتم هرجفتشون پوکیدن
    ولی
    مارک قبلی سیگیت که همون مکستور بود 7 سال دارم وخیلی عالی هست
    و بعدش چندتا وسترن گرفتم که حرف نداشتن ولی سیگیت دشمن جونی من شد جالب گارنتی هاشون که نگو اصلا زدن زیرش که همچین هاردی دارن
    خلاص کمکم کنید
    هارد WD Black ميخواهيد ؟ براي هاردهاي اكسترنال پرتابل از WD Black استفاده نميشه (من تابحال نديدم استفاده بشه) . هاردهاي بكار رفته يا از WD Blue هست (كه در بازار هم پيدا ميشه) يا از WD Green در انواع پرحجم .

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

هارد WD Black ميخواهيد ؟ براي هاردهاي اكسترنال پرتابل از WD Black استفاده نميشه (من تابحال نديدم استفاده بشه) . هاردهاي بكار رفته يا از WD Blue هست (كه در بازار هم پيدا ميشه) يا از WD Green در انواع پرحجم .
    نه داداش استفاده شده مخصوصا در مدلهای usb 3 اما ان هاردها اکسترنال به لب تاب نمیخورن یعنی usb 3 سر خود هست
    من خودم رفتم بازار مدل blue فقد 500 گیگ wd بود و750 بلک wd حجم 1 black tra نمیدونم از کجا تهیه کنم
    لطفا راهنمایی کنید
    راستی برای لب تاب میگم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه داداش استفاده شده مخصوصا در مدلهای usb 3 اما ان هاردها اکسترنال به لب تاب نمیخورن یعنی usb 3 سر خود هست
    برای هاردهای اکسترنال پرتابل مثل WD my passport یا WD elements و ... از WD Black استفاده نشده . جهت اطمینان به info برنامه HDtune از هارد my passport که در این پست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هست دقت کنید (عکس را در همینجا ضمیمه میکنم) . 5400rpm و 8MB Cache هست . در صورتیکه هاردهای WD Black دارای 7200rpm و 16MB Cache دارند . هاردهای بکار رفته در این مدلها بر اساس WD Blue یا نهایتاً WD Green هست .

محتوای مخفی: info 

من خودم رفتم بازار مدل blue فقد 500 گیگ wd بود و750 بلک wd حجم 1 black tra نمیدونم از کجا تهیه کنم
    حداکثر حجم هارد 2.5 اینچی از سری WD Black هفتصد و پنجاه گیگ هست و اساساً یکترابایتی ساخته نشده و وجود ندارد . پیشنهاد میکنم به سایت اصلی وسترن مراجعه کنید .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

به نظر شما توشیبا 1 تر بگیرم یا 750 وسترن بلک
    برای ps 3

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما توشیبا 1 تر بگیرم یا 750 وسترن بلک
    برای ps 3
    بنظر من بهتره که WD Black بخرید . البته ضخامت 750GB مدل WD Black حدود 9.5 میلیمتر هست . در نتیجه قبل از خرید مطمئن بشید که در محفظه هارد کنسول جا میشه .

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

داش این هارد های توشیبا اکسترنال چجوری هست یکجا میگه میشه بجایه هارد لب تاب استفادکرد یک جا میگه پرس هست نمیشه استفاد کرد
    1 ترا بایت توشیبا ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام خدمت اساتید محترم من یه هارد اکسترنال وسترن (wd my passport) ترا دارم که متاسفانه ایراد پیدا کرده بعضی مواقع دیتکت نمیشه میخواستم بدونم میشه این مدل رو باز کرد و از طریق پورت ساتا وصل کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت اساتید محترم من یه هارد اکسترنال وسترن (wd my passport) ترا دارم که متاسفانه ایراد پیدا کرده بعضی مواقع دیتکت نمیشه میخواستم بدونم میشه این مدل رو باز کرد و از طریق پورت ساتا وصل کرد؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام .

این مدلهای در واقع usb native هستند و پورت SATA ندارند در نتیجه باز کردن باکس بیفایده هست .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •