تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 63

نام تاپيک: چت روم‌های یاهو بسته می‌شود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ظاهرا چت روم های یاهو مسنجر فقط بین ایرانیها محبوب بوده و اینجور که دوستان میگن در روم های غیر ایرانیش هم همه ایدیها یا روبات بودن یا ایرانی!
    بنابراین فقط ایرانیها از این بابت ناراحتند و از اونجایی که ایرانیها در حال حاضر در جهان خیلی اعتبار و احترام!! دارند احتمالا هیچ توجهی به خواسته و علایق ما نشده!
    حالا اگر کشور دیگری غیر از ایران هم بود که اعتراض می کرد شاید میشد امیدوار بود!!
    Last edited by osifa; 17-12-2012 at 00:01.

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اعتراض به بستن روم ها توسط یاهو این لینک رو امضا کنید و شیر ش هم بکنید دوستان ، شیر کردن اندازه امضا مهمه ! تو فیسبوک هر جا که میتونید ...

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

این سیستم قبلا یاهو 8 داشت گزینه روم رو داشت.
    یه مشکلی پیش اومد کل هارد فرمت شد. دوباره یاهو 8 نصب کردم دیدم کلا گزینه join room نیست!!!
    عجب.

اون دوستمون که میگفت نسخه 8 داره فک کنم دوباره نصبش کنه اون گزینه هم بره! دی

ما که نمیرفتیم روم اینم پیشکش دی
    بسته شد که شد. همش خرابکاری توش میکردن که هیچ چیزای نامربوط +18 !!!!!! و ......

4. 4 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

خدا رو شکر ما که 1 سالی میشه از روم کشیدیم بیرون برای ویس چت با دوستان هم مسنجرهای بهتر با کیفیت بالاتر از یاهو زیاده

شما هم اگر خیلی عشق ویس چت هستین کم کم برید سمت مسنجر های دیگه که اتاق گفتگو داره فقط مثل یاهو نیستش که هر کی هر کی باشه که خودتون وارد ترید و ...

یادش بخیر چه دورانی رو تو یاهو گذروندیم هنوزم نرم افزارش رو دارم MTb - STB - Voice Of chat و ... این آخری هام که یاهو مثل اینکه به همه حال داد هر کی آی دی با پروگرم ساخته بود رو بلاک کرد

یاهو برای ایرانی ها جز مسنجرش هیچ چیز به درد بخوره دیگه ای نداشتش که اونم خیلی وقت بود به گند کشیده شده بود .

6. 5 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

خدا رو شکر ما که 1 سالی میشه از روم کشیدیم بیرون برای ویس چت با دوستان هم مسنجرهای بهتر با کیفیت بالاتر از یاهو زیاده

شما هم اگر خیلی عشق ویس چت هستین کم کم برید سمت مسنجر های دیگه که اتاق گفتگو داره فقط مثل یاهو نیستش که هر کی هر کی باشه که خودتون وارد ترید و ...

یادش بخیر چه دورانی رو تو یاهو گذروندیم هنوزم نرم افزارش رو دارم MTb - STB - Voice Of chat و ... این آخری هام که یاهو مثل اینکه به همه حال داد هر کی آی دی با پروگرم ساخته بود رو بلاک کرد

یاهو برای ایرانی ها جز مسنجرش هیچ چیز به درد بخوره دیگه ای نداشتش که اونم خیلی وقت بود به گند کشیده شده بود .
    هرچی یاشه بودنش بهتر از نبودش بود !

اگه نباشه جاش خالی می مونه esfhost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من اصلا تو عمرم 5بار رفته بودم هه
    خداروشکر که بستنش
    :-D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

9. 3 کاربر از esfhost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

یادش بخیر...
    حوالی سالهای 83 بود که تازه جو اینترنت و این چیزا رو داشتم
    از اونجا که فقط اسم "چت" رو شنیده بودم با کلی دنگ و فنگ تونستم بفهمم داستان از چه قراره و کی به کیه !
    بالاخره با رفتن تو رومها (که البته اونموفع یه سری روم ساخته شده خود کاربرا هم بود) با یه دنیای مجازی جدید آشنا شدم
    اکثرا هم تو رومهای ساخته شده میرفتم چون تقریبا واسه هر منطقه تهران یه روم بود !
    بالاخره با کلی ویس چت تو روم و بحث های باحال (و البته گاهی برخی ها آهنگ میذاشتن و یا توهین میکردن) کم کم وقت بستن روم های ساخته شده توسط کاربرا رسید
    خودم به شخصه مخصوصا اوایل فعالیتم تو نت خیلی از مسنجر و چت کردن تو روم هاش خاطره دارم !
    بعضی وقتا هم واقعا بحث ها خوب و سرگرم کننده بود ولی حیف که کم کم جاشونو دادن به تبلیغ و توهین و خیلی چیزای دیگه !
    یکی از نکات محبوبیت چت روم های مسنجر هم این بود که میدونستی اکثر کسایی که تو روم هستند بالاخره کسی پشت این نقاب آی دیشون وجود داره...
    الانم از اینکه بسته شده نه خیلی خوشحالم نه خیلی ناراحت چون مدت زیادی میشد دیگه نمیرفتم (شاید چند سال)
    و فکر میکنم این کار یاهو هم بی دلیل نبوده چون ازین کارا قبلا هم کرده !
    نمونه اش بستن روم های ساخته شده تو سط کاربرا، بستن 360، بستن یاهو پروفایل و ...
    که این نشون میده چقدر براشون به چالش کشیده نشدن مهمه
    اینم یه بازگویی خاطرات بود که شاید برای بعضی ها یادآوری خاطرات خودشون باشه و برای بعضی دیگه فقط یه داستان (بی هیچ خاطره ای)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اعتراض به بستن روم ها توسط یاهو این لینک رو امضا کنید و شیر ش هم بکنید دوستان ، شیر کردن اندازه امضا مهمه ! تو فیسبوک هر جا که میتونید ...
    دوست عزیز ما که اعتراض خاصی نداریم ولی این لینکی که گذاشتید هم فیـ*ـلـ*ـتره

11. 3 کاربر از brothers000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

البته هرکسی نظر خودشو داره شما اعتراض نداری خیلی های دیگه اعتراض دارن . اون لینک برای اوناست .

13. این کاربر از mili_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

البته هرکسی نظر خودشو داره شما اعتراض نداری خیلی های دیگه اعتراض دارن . اون لینک برای اوناست .
    اینجا که فقط 20 نفر امضا کردن

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

اینجا که فقط 20 نفر امضا کردن
    البته به نسبت تاریخ شروع پتیشن و اینکه این تنها پتیشن موجود در اعتراض به این اقدام یاهو نیست ، آمار خوبیه به نظرم . همین که کم کم تعداد امضاها بیشتر بشه خودش کمک زیادی به شنیده شدن صدای اشخاص میکنه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •