تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: یک سوال درباره جستجو در گوگل

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض یک سوال درباره جستجو در گوگل

سلام.

گوگل راستی تاپیک اختصاصی نداره ؟

به هر حال، میخواستم بدونم راهی هست معین کنیم در گوگل هر چی که جستجو میکنیم، به طور پیش فرض داخل علامت نقل قول، یعنی همون عبارت دقیق مورد نوشته رو جستجو کنه ؟

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.

گوگل راستی تاپیک اختصاصی نداره ؟

به هر حال، میخواستم بدونم راهی هست معین کنیم در گوگل هر چی که جستجو میکنیم، به طور پیش فرض داخل علامت نقل قول، یعنی همون عبارت دقیق مورد نوشته رو جستجو کنه ؟

درود امید جان.

خیر ؛ چون بحث های مهم گوگل تاپیک دارند ، دیگه تاپیک جامعی ساخته نشده.

منظورتون رو درست متوجه نشدم عزیز ؛ اگر میخواید کل عبارت رو مورد جستجو قرار بدید، بگید تا روش هاشو بگم اما اگر منظورتون این هست که به طور پیش فرض ؛ حالت نقل قولی یعنی کل عبارت رو جستجو کنه؛ من روش خاصی نمیدونم عزیز.

موفق باشید

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ممنون.

منظورم این بود مثلا اگر عبارت زیباترین شهر ایران رو جستجو کنیم، مواردی رو پیدا میکنه که شامل این سه کلمه هستند، حالا یا عینا پشت سر هم و یا جدا جدا، یعنی مثلا اگر جایی باشه که: ایران شهر های زیبایی دارد، رو میاره.

اما اگر عبارت رو داخل نقل قول بیاریم، یعنی اینطوری : " زیباترین شهر ایران". اینطوری دیگه فقط مواردی رو میاره که عینا این سه کلمه رو به همین صورت پشت سر هم شامل میشه و دیگه مواردی که این کلمات به صورت جدا جدا در اونها به کار رفتند رو نمیاره. یعنی فقط جاهایی که زیباترین شهر ایران در اونها به کار ر فته رو میاره.

حالا خواستم ببینم که میشه این حالت رو به عنوان پیش فرضش قرار داد تا بدون نوشتن اون علامت نقل قول هم، همه رو همینطوری و فقط عین عبارت نوشته شده رو جستجو کنه.

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود امید جان.

خب این دقیقا مورد دوم هستش که گفتم ، یعنی خودتون میدونستید جستجوی همه ی عبارات به چه صورت باشه اما اینکه پیش فرض همیشه اینطوری جستجو کنه رو ؛ همونطور که قبلا هم گفتم ؛ من به شخصه روش خاصی بلد نیستم و فکر هم نمیکنم که امکانش باشه و تنها باید از همون روش ها استفاده کرد.

5. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •