تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: راهنمایی خرید تلویزیون 40یا 42 اینچ تا 1500.000

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

یه مدل ال سی دی سامسونگ 585 با قیمت 1250 پیشنهاد شده؟ چطوره؟
    بله - برای 2تا از آشنایان خودم هم همین مدلو گرفتم - سایز 40 و 46 اینچ . البته در تصاویر SD از صنام ضعیفترن

2. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بین ایکس ویزن و صنام کدوم بهتره؟............
    از نظر امکانات با هم تفاوتی ندارن . هر دوشون امکانات خوبی دارن و انواع فرمتها رو ساپورت میکنن و ... فقط تفاوت صنام و ایکس ویژن توی اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروششون هست . یه مزیت دیگه ایکس ویژن نسبت به صنام داشتن پنل کره ای هست که باعث شده تصاویر به مراتب با کیفیت تر نمایش داده بشن .

4. این کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

از نظر امکانات با هم تفاوتی ندارن . هر دوشون امکانات خوبی دارن و انواع فرمتها رو ساپورت میکنن و ... فقط تفاوت صنام و ایکس ویژن توی اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروششون هست . یه مزیت دیگه ایکس ویژن نسبت به صنام داشتن پنل کره ای هست که باعث شده تصاویر به مراتب با کیفیت تر نمایش داده بشن .
    دیگه الان همه میدونن چیزی بنام پنل کره ای وجود نداره و همه چینی هستن -حتی پنل سامسونگ و الجی هم ساخت کره نیستن چه برسه به X.VISION - میشه بدونم شما چه مدلی از X.VISION استفاده میکنید؟

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

بین تلویزیونهایی که قیمت پایینتری نسبت به برندهای معروف داره. کدوم برند کیفیت بهتری داره؟ اسنوا- راک- ایکس وژن ...
    خرید پلاسما به صرفه نیست؟ کیفیتش خیلی پایینه نسبت به led? پلاسماهای جدید مثل قدیمی ها قطورن ؟
    Last edited by Highbury; 25-10-2012 at 23:21.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

برندهای داخلی تقریبا کیفیت یکسانی دارند - من خودم صنام دارم وراضیم - از آشناها هم X.VISION دارن و راضین شرکت اسنوا هم شرکت قدرتمندیه - از راک چیزی نشنیدم
    پلاسما هم کیفیت بهتری نسبت LED ندارن بجز مدلای به اصطلاح HIGH END پاناسونیک مثل ST30 -VT30 والان VT50 که جدیدترینه

8. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دیگه الان همه میدونن چیزی بنام پنل کره ای وجود نداره و همه چینی هستن -حتی پنل سامسونگ و الجی هم ساخت کره نیستن چه برسه به X.VISION - میشه بدونم شما چه مدلی از X.VISION استفاده میکنید؟
    من 5 ماه پیش 42kd20 ایکس ویژن خریدم . قبلا" تلویزیونهای قدیمی ایکس ویژن رو توی مطب دکترها و یه سری جاها دیده بودم و راستش نظرم رو جلب نکرده بود ولی این مدلهای اخیر که گیرنده دیجیتال داخلی داره علاوه بر قیمت مناسب و امکانات خوبشون کیفیت تصویر خوبیم دارن .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بین تلویزیونهایی که قیمت پایینتری نسبت به برندهای معروف داره. کدوم برند کیفیت بهتری داره؟ اسنوا- راک- ایکس وژن ...
    خرید پلاسما به صرفه نیست؟ کیفیتش خیلی پایینه نسبت به led? پلاسماهای جدید مثل قدیمی ها قطورن ؟
    بین این برندهایی که نام بردی من xvision رو بخاطر داشتن خدمات و گارانتی معتبرتر پیشنهاد میکنم . از راک کاملا" بیخبرم .
    اگه پلاسما میخوای بخری فقط برو سراغ پاناسونیک . برای خرید یه پلاسمای خوب باید یه بودجه خوب بذاری . توی پلاسما ST30 و VT30 و VT50 رو بهت پیشنهاد میکنم . ST30 از همشون ارزونتره و VT50 جدیدتر و گرونتره .
    در نهایت به نظرم خرید led خیلی بهتر از پلاسما هست .

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

من 5 ماه پیش 42kd20 ایکس ویژن خریدم . قبلا" تلویزیونهای قدیمی ایکس ویژن رو توی مطب دکترها و یه سری جاها دیده بودم و راستش نظرم رو جلب نکرده بود ولی این مدلهای اخیر که گیرنده دیجیتال داخلی داره علاوه بر قیمت مناسب و امکانات خوبشون کیفیت تصویر خوبیم دارن .
    مبارکت باشه - تونستی چندتا عکس قسمت پایین بزار .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •