تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: یه چند تا سوال در Premiere

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض یه چند تا سوال در Premiere

سلام

Premiere CS4

چطوری میشه همه Transitions ها رو روی همه عکس ها به صورت یک دفعه یا Random اعمال کرد؟

تو یه چند نرم افزار دیگه میشه ولی تو این من که پیدا نکردم!

یه چیز دیگه این که تو گاهی کلیپ ها عکس ها رو تو قاب میزارن. اگه این کلیپ های عمو پورنگ رو دیده باشین عکساش تو قاب هست (یه جوری خیلی قشنگ شده) یا کلیپ هایی که روی عکسهای متفاوتی اعمال میکنن تو کلوپ ها. میخواستم اونجوری عکسها رو تو قاب بزارم به نظرتون با چه نرم افزاری امکان پذیره؟ با Premiere هم میشه؟

در ضمن میشه اینکارو کرد که: اگه دیده باشین title یا متن هایی که تو اول آهنگ یا وسط آهنگ های تصویری شبکه pmc به صورت متحرک باز میشه خیلی عالیه من حال میکنم باهاش خود خودشو من میخوام. چطوری تو پرمیر امکان پذیره؟
    برای اینکه دقیق تر متوجه بشید یه چند تا کلیپ رو بریدم که ببینین:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اون next ها که بالاش میزنه دقت کنید. یا در پایین شبیه به اون هم یه تایتلی باز میکنه.

یه چند تا عکس هم گذاشتم که تو قاب گذاشته شده تو آهنگ تصویری اونم ببینید.

امیدوارم همه اینا جواب خوبی داشته باشه و یاد بگیرم. تمام !

در آغاز فعالیت mrdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Iran,Tehran

پيش فرض

سلام
    برای اعمال روی همه یا چند تا خیلی راحت اول همه رو سلکت میکنی بعد افکتو drag and drop میکنی روش،
    اون قالب ها و ابن ها ام با استفاده از عکس های psd و Motion دادن میشه درآورد، از برنامه های 3d هم برای ساخت قالب و بعدش ایمپورت کردن تو پریمیر میشه استفاده کرد، یه سرچ بزنی میتونی پروژه های آماده ادیوس و پریمیر را پیدا کنی (برای کلیپ های عروسی زیاد استفاده میشد قبلا ها)، ولی بهترین کار و تمیز ترین کار و حرفه ای تر After Effects است.
    اون title ها ام همشون هم با برنامه های 3d میشه ساخت هم با افترافکت.
    بهتره در کل یه سر به فروم های افتر بزنی و آموزش هارو ببینی. هرکاری که فکرشو بکنی الآن دیگه با افتر مشیه به زیبایی انجام داد. (مخصوصا با پلاگین جدید element 3d شرکت video copilot اکثر مارهای برنامه های 3D را هم میتونی راحت انجام بدی)

3. این کاربر از mrdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

ممنون.

برای اعمال روی همه یا چند تا خیلی راحت اول همه رو سلکت میکنی بعد افکتو drag and drop میکنی روش،
    قبلا اینکارو کردم نمیشه!

یه سرچ خودت بزن

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Iran,Tehran

پيش فرض

من چون یک سالی هست بیشتر با ادیوس کار میکنم رو ادیوس کار میکنه، الآن رو پریمیر هم تست کردم میشه! اول از افکت هایی میخوای یه preset درست کن بعد تمام کلیپ هاتو سلکت کن و بعد خیلی راحت drag and drop کن.

6. این کاربر از mrdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

8. این کاربر از mrdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه اسلان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یه سواله خارج از موضوع خیلی حیاتیه
    من یه فیلم 20 دقیقه ای دانلود کردم یه قسمت هایی از این فیلم چون از روی فیلم های ویدئو های قدیمی کپی شده یه قسمت هایی از این فیلم پرش پرش داره میخواستم بدونم چجوری این فیلمو درستش کنم کسی می تونه کمک کنه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

من چون یک سالی هست بیشتر با ادیوس کار میکنم رو ادیوس کار میکنه، الآن رو پریمیر هم تست کردم میشه! اول از افکت هایی میخوای یه preset درست کن بعد تمام کلیپ هاتو سلکت کن و بعد خیلی راحت drag and drop کن.
    دوست من ، من افکت های قسمت Video Transitions رو میخوام روی عکسا بزارم. اونی که شما گفتی انگار مال Video Effects هست.

اینم جواب بدی ممنون میشم:
    ما چندین تا عکس داریم میخوایم خود پرمیر همه کارای میکس رو انجام بده راهی هست؟ تو Corel VideoStudio میشه. ولی ترنزیشن هاش تکراری میشه.
    Last edited by Ghaioom; 28-09-2012 at 22:19.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Iran,Tehran

پيش فرض

دوست من ، من افکت های قسمت Video Transitions رو میخوام روی عکسا بزارم. اونی که شما گفتی انگار مال Video Effects هست.

اینم جواب بدی ممنون میشم:
    ما چندین تا عکس داریم میخوایم خود پرمیر همه کارای میکس رو انجام بده راهی هست؟ تو Corel VideoStudio میشه. ولی ترنزیشن هاش تکراری میشه.

خوب زودتر میگفتی transition ، روی transition مورد نظرت کلیک راست کن بعد set selected as default tansition را بزن و بعد کلیپ های مورد نظرتو select کن بعد از منو Sequence گزینه applying default transition to selection رو بزن و خٍلاص!

سوال دومت اگه منظورت transition به صورت رندوم هست فکر نمبکنم با پریمیر بشه (بلد نیسم ینی )
    Last edited by mrdiba; 29-09-2012 at 00:01.

12. این کاربر از mrdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Iran,Tehran

پيش فرض

یه سواله خارج از موضوع خیلی حیاتیه
    من یه فیلم 20 دقیقه ای دانلود کردم یه قسمت هایی از این فیلم چون از روی فیلم های ویدئو های قدیمی کپی شده یه قسمت هایی از این فیلم پرش پرش داره میخواستم بدونم چجوری این فیلمو درستش کنم کسی می تونه کمک کنه ؟

چون سوالت خارج از بحثه منم خارج از این بخش بگم که در افتر افکت یه سری افکت هست که فریم دزدی میکنه و یه سری دیگه ام هست که شما درجا باهاش تعداد فریم هارو کم و زیاد میکنی... چون بنظر میرسه این فیلم به جاهایی یه سری فریم اضافه روشه شاید با اون بتونی نتیجه بگیری (شاید).

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

خوب زودتر میگفتی transition ، روی transition مورد نظرت کلیک راست کن بعد set selected as default tansition را بزن و بعد کلیپ های مورد نظرتو select کن بعد از منو Sequence گزینه applying default transition to selection رو بزن و خٍلاص!

سوال دومت اگه منظورت transition به صورت رندوم هست فکر نمبکنم با پریمیر بشه (بلد نیسم ینی )
    خوب بود.

میگم نمیشه چندین تا نرنزیشن با هم اینطوری بشه؟ چون انگار فقط یکی اینجوری میشه! چندین تا با هم بشه قشنگتر در میاد.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •