تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره در خصوص سرمایه گذاری در مشاغل خدماتی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مشاوره در خصوص سرمایه گذاری در مشاغل خدماتی

با سلام
    من میخوام یه سرمایه گذاری تو زمینه مشاغل خدماتی بکنم. میتوننین راهنماییم کنین؟
    نظرتون در مورد احداث آموزشگاه زبان یا مهد کودک چیه؟ چه مقدار سرمایه گذاری لازم داره و چه مقدار سود بر میگردونه؟ توجیه اقتصادی داره تو این اوضاع احوال؟
    در مورد نمایندگی بیمه چطور؟
    زمینه های خدماتی دیگه ای که به ذهنتون میرسه چیه؟
    ممنون راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه TLSD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

تا اونجایی که من می دونم برای مجوز گرفتن این چیزایی که گفتی شرایط خاصی هست مثلا همین مهد کودک فکر می کنم یکی از آیتم هاش داشتن مدرک روانشناسی خودت یا یکی که مجوز به نام اون داده شه و کلی چیزهای دیگه ! برای بیمه هم فکر می کنم باید علاوه بر شرایط عمومیش ، امتیاز معینی توی فروش یا کار با بیمه داشته باشی. آموزشگاه زبان هم که دیگه جای خود داره و مشکلات خاص خودش. حرف اول رو توی هر سرمایه گذاری و شروع کسب و کار ، تحلیل صحیح بازار اون کار میزنه البته بر اصول علمی و واقعی. این حرف رو از این بابت میزنم چون اخیرا خودم همچین مشاوره ای گرفتم البته مال من در زمینه سرمایه گذاری مالی بود. اگر توضیح بیشتر خواستی بگو .

3. 2 کاربر از TLSD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

کسی اطلاعات کاملتری نداره ما رو هم در جریان بذاره ؟ برا خودم هم سوال شد !

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

تو زمینه شرکت بیمه از کسی که نمایندگی بیمه داشت شنیدم واسه گرفتن نمایندگی اول یه کد بازاریابی تو یه اون بیمه یا یکی از نمایندگی هاش بگیری بعد واسشون مشتری بفرستی که هم به شما پور سانت این کار رو میدن هم امتیاز واسه خودتون جمع میکنین ، اگه ارزش بیمه هایی که واسشون در طول یک ماه جور کردین از یه رقمی بیشتر بشه به شما امتیاز نمایندگی رو میدن
    یه سری شرایط دیگه هم داره یادم نیس دقیق اگه خاستین میپرسم

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

تو زمینه شرکت بیمه از کسی که نمایندگی بیمه داشت شنیدم واسه گرفتن نمایندگی اول یه کد بازاریابی تو یه اون بیمه یا یکی از نمایندگی هاش بگیری بعد واسشون مشتری بفرستی که هم به شما پور سانت این کار رو میدن هم امتیاز واسه خودتون جمع میکنین ، اگه ارزش بیمه هایی که واسشون در طول یک ماه جور کردین از یه رقمی بیشتر بشه به شما امتیاز نمایندگی رو میدن
    یه سری شرایط دیگه هم داره یادم نیس دقیق اگه خاستین میپرسم
    درسته ! اون شرایط دیگه اش عمومیه ! چیزهای خیلی مهمی نیست. از همه مهمتر همین امتیازه. یه بنده خدایی بود ( البته من شنیدم خودم نمی دونم) برای اینکه امتیاز فروش جمع کنه به خانواده و همه جد و آبادش بیمه فروخت. اونجا بود که من واقعا تحت تأثیر قرار گرفتم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •