تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره برای خرید سیستم با کاربری خاص!!!!!

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض مشاوره برای خرید سیستم با کاربری خاص!!!!!

سلام. قبلا پستی زده بودم که کاربری ام را از سیستم جدید نوشته بودم

محتوای مخفی: محتوی مخفی 
    سلام دوستان.تا اخر هفته قصد خرید یک کیس کامل دارم نهایت 750 تومن.بیشتر واسه دانلود شبانه و دانلود افلاین، و البته تماشای فیلم های با کیفیت.فیلم بلوری MKV با حجم بالا زیاد دارم و میخوام وقتی سیستم رو به LCD 1080 وصل میکنم در فیلمهای 1080 ریپ نزنه.برای بازی هم برام مهم اجرای ان در حد قابل قبول است و اهل اجرا با بالاترین حد نیستم!!! بازی Max Payne 3 و GTA V که چند وقت دیگه میاد رو بتونه اجرا کنه با تنظیمات متوسط.(در کل زیاد بازی نمیکنم جز بازیهای خاصی مانند اینها که مثال زدم و مانند Crysis و Assassin's Creed , سری کامل GTA).
    اهل اورکلاک نیستم.همچنین کارهای سنگین گرافیکی نیز نمیکنم.هارد رو 1 گیگ بگین.فکر کنم CPU بهتر باشه AMD بردارم و کارت گرافیک قویتر باشه.برند گرافیک واسم مهم نیست.دارای پورت HDMI باشه که صدا رو هم انتقال بده!!!(قبلا Geforce 210 داشتم که فقط تصویر رو انتقال میداد!).مادربورد هم PCI Express ×16 داشته باشه.قبلا مادر برد Elite داشتم که به نسبت قیمتش خوب بود ولی شما مادربردهایی که صلاح میدونین رو سفارش بدین.USB3 و SATA3 هم اگر داشته باشه فوق العادست!!!!!خلاصه از اساتید فن تقاضا دارم سیستمی پیشنهاد کنند که بعدا هم بتونم ارتقا بدم.

بالاخره به این نتیجه رسیدم که بهتره فعلا بیخیال گرافیک باشم تا زمانی که GTA V منتشر بشه.اکنون یک سیستم بدین گونه در نظر دارم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1.ایا این سیستم قابل قبول هست؟ من انرا به جای اینتل sandy bridge در نظر گرفتم.
    2.ایا صدا از طریق کابل HDMI انتقال می یابد؟
    3.پاور رو شما بگین
    4.ایا میتوان بعدا کارت گرافیک DDR5 روی ان نصب کرد؟
    5.لطفا یک پاور هم معرفی کنین واسه زمانی که یک گرافیک سری 7000 AMD گرفتم.
    6.ایا این سیتم قابلیت پخش فیلمهای با کیفیت را دارد؟
    7.لطفا قیمت ان را هم ذکر کنید.
    ممنون میشم بتونین سوالاتمو جواب بدین
    Last edited by kalantarahura; 17-09-2012 at 23:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اگر این سیستم مدنظرته که مبارکه ولی اگر میخوای تغییر بدی من فقط sandy bridge را پیشنهاد میکنم.

3. این کاربر از OMEGAA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

اگر این سیستم مدنظرته که مبارکه ولی اگر میخوای تغییر بدی من فقط sandy bridge را پیشنهاد میکنم.
    منم پس از گشت و گذار بهاین رسیدم که Sandy Bridge یه چیز دیگست. از مدیران نیز تقاضا دارم به این سوالاتم نگاهی بکنن.همچنین از شما کاربران گل

پروفشنال merikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

Intel Core i3-2120
    GIGABYTE GA-B75M-D3V
    Kingstone KVR 4GB 1333
    Green GP530A-EU
    Seagate Barracuda 500GB SATA3

یه همچین سیستمی میتونی بگیری.البته کیس و موس و کیبرد و درایو دی وی دی هم حساب کنی بالای 800 میشه گمونم! قیمت دقیق متاسفانه ندارم الان هر روز یه قیمتی دارن میگن.
    مادربرد میشه ارزونتر هم گرفت ولی چون چیپست های H61 برندهایی مثل ایسوس هم دیگه حدود 200 تومن شدند این مدل فکر کنم ارزش خرید بیشتری داشته باشه قیمتش حدود 200 باید باشه.این مادربرد خروجی HDMI نداره
    یو اس بی 3 و PCI Express x16 و SATA3 داره.کیفیت کارت صداش هم خوبه.
    ضمنا PCI Express x16 در حال حاضرخیلی اهمیت نداره اینو به عنوان یه گزینه مهم برای خرید در نظر نگیر عملا سرعتش چندان تفاوتی با نسل قبلیش نمیکنه!
    اگه این سیستم گرونه پردازنده رو میتونی Intel Pentium G860 هم برداری البته سری پنتیوم برداری بعدها کارت گرافیک قوی برداری براش محدودیت ایجاد میکنه ولی برای کارتهای متوسط کافیه.البته G860 ممکنه سخت گیربیاد ولی از سری پنتیوم هم خرید کردی بالاترین فرکانس رو که گیرت میاد بخر.

الان بی خیال AMD شو! امیدوارم پردازنده های آینده اش خوب باشه ولی الان وضعیت جالبی ندارند به خصوص برای بازی.

6. این کاربر از merikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

Intel Core i3-2120
    GIGABYTE GA-B75M-D3V
    Kingstone KVR 4GB 1333
    Green GP530A-EU
    Seagate Barracuda 500GB SATA3

یه همچین سیستمی میتونی بگیری.البته کیس و موس و کیبرد و درایو دی وی دی هم حساب کنی بالای 800 میشه گمونم! قیمت دقیق متاسفانه ندارم الان هر روز یه قیمتی دارن میگن.
    مادربرد میشه ارزونتر هم گرفت ولی چون چیپست های H61 برندهایی مثل ایسوس هم دیگه حدود 200 تومن شدند این مدل فکر کنم ارزش خرید بیشتری داشته باشه قیمتش حدود 200 باید باشه.این مادربرد خروجی HDMI نداره
    یو اس بی 3 و PCI Express x16 و SATA3 داره.کیفیت کارت صداش هم خوبه.
    ضمنا PCI Express x16 در حال حاضرخیلی اهمیت نداره اینو به عنوان یه گزینه مهم برای خرید در نظر نگیر عملا سرعتش چندان تفاوتی با نسل قبلیش نمیکنه!
    اگه این سیستم گرونه پردازنده رو میتونی Intel Pentium G860 هم برداری البته سری پنتیوم برداری بعدها کارت گرافیک قوی برداری براش محدودیت ایجاد میکنه ولی برای کارتهای متوسط کافیه.البته G860 ممکنه سخت گیربیاد ولی از سری پنتیوم هم خرید کردی بالاترین فرکانس رو که گیرت میاد بخر.

الان بی خیال AMD شو! امیدوارم پردازنده های آینده اش خوب باشه ولی الان وضعیت جالبی ندارند به خصوص برای بازی.
    واقعا اینقدر FX 8120 نسبت به Corei3 پایینتره؟!!!!!! ممنون از راهنماییت.PCI Express x16 رو واسه این گفتم چون کارت --- دارای PCI x16 دارم.میتونی یه مشاوره واسه سیستم مورد نظرم بدی با این اوصاف که کارت گرافیک رو در نظر نگرفت.تا800 تومن نهایت.CPU فکر کنم Corei5 2500k عالی باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •