تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 60 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 595

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کرک skidrow رو باهاش تست کردم که اونجور بود ولی الان سایت skidrow یه کرک جدید با یه فایل فیکس گذاشته که دارم اونو دانلود میکنم حجم فایل فیکس حدود 1 گیگه دارم دانلودش میکنم نیم ساعت دیگه تموم میشه بهت خبر میدم

skidrow سایت نداره لول از شبکه ماست

3. این کاربر از gheymeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

5. 2 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوستان تو قسمت توضیحات نصب بازی نوشتن که بعد فایل iso رو با درایور مجازی mountو نصب کنید میشه یکی توضیح بده این یعنی چی و چجوری باید این کارو بکنیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه gheymeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

رفع مشکل اختلال در نسخه SKIDROW:
    پس از نصب و اجرای بازی، اگر در هنگام ورود با اختلال (کرش) نمودن بازی مواجه شدید، چندین راه برای رفع این مشکل در نسخه اسکیدرو واجود دارد:
    ۱) راحت ترین راه دانلود فایل زیر و جایگزین نمودن آن در فولدر IMG در محل نصب بازی شما می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2)
    هنگامی که بازی کرش نمود، از بازی خارج شده، گیم پد خود را از کامپیوتر قطع نمایید و سیستم را ریستارت نمایید. پس از بالا آمدن ویندوز، از صحت غیرفعال بودن آنتی ویروس خود مطمئن شوید. حال دوباره بازی را کرک نمایید و بازی را اجرا نمایید.

۳)
    در قسمت Run ویندوز خود عبارت regedit را تایپ نمایید تا وارد قسمت رجیستری ویندوز خود شوید. حال به آدرس زیر رفته
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KONAMI\PES 2013]در قسمت "code"=""در بین دو کاما بعد از مساوی، سریال نامبر بازی را وارد نمایید. سپس کرک RELOADED را که در انتهای همین پست می باشد در محل نصب بازی کپی نموده و به اجرای بازی بپردازید. (سریال نامبر بازی در دانلود جداگانه کرک RELOADED بازی موجود می باشد)

به جای ---------------------- سایت
    d o w n l o a d h a ( بدون فاصله) گذاشته شود

Last edited by gheymeh; 19-09-2012 at 11:20.

8. این کاربر از gheymeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بچه‌ها من نفهمیدم نسخه‌ی reloaded‌ هم مشکل بازی دوستانه رو داره یا نه. کسی اون رو نصب کرده؟‌

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه gheymeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان تو قسمت توضیحات نصب بازی نوشتن که بعد فایل iso رو با درایور مجازی mountو نصب کنید میشه یکی توضیح بده این یعنی چی و چجوری باید این کارو بکنیم؟
    توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که فایل اجرایی بازی را توسط فایروال ویندوز یا آنتی ویروس خود بلاک کنید تا از دسترسی بازی به اینترنت و آپدیت آن جلوگیری شود. همچنین فایل اجرایی بازی را در قسمت Exclusions آنتی ویروس خود قرار دهید تا زمانی که آنتی ویروس خود را فعال می سازید از پاک کردن کرک بازی جلوگیری شود. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی بی نهایت زیبا نهایت لذت را ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DAEMON Tools :
    - ساخت درایو مجازی به منظور اجرای بازی ها بدون نیاز به سی دی / دی وی دی
    - اجرای بازی ها و نرم افزارهای محافظت شده و شبیه سازی انواع قفل های (Safedisc, Securom, Laserlock, Lockblocks etc.)
    - توانایی پشتیبانی و باز کردن اکثر فرمت های رایج از جمله : cue/bin , iso , ccd (CloneCD) , bwt (Blindwrite) , mds (Media Descriptor File) , cdi (Disjuggler) , nrg (Nero – must have ImageDrive installed) , pdi (Instant CD/DVD) , b5t (BlindWrite 5)

Last edited by gheymeh; 19-09-2012 at 11:25.

11. این کاربر از gheymeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بچه‌ها من نفهمیدم نسخه‌ی reloaded‌ هم مشکل بازی دوستانه رو داره یا نه. کسی اون رو نصب کرده؟‌

ممنون
    جواب دانلودها:

کاربران عزیز ، در پست هم ذکر شده که نسخه ریلودد نسخه پیشنهادی وبسایت دانلودها هستش. کسانی که تازه میخوان شروع به دانلود کنن، لطفا نسخه Reloaded رو دریافت کنن که هم فشرده سازی شده و هم کامل هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به فیکس هم نداره.
    موفق باشید

===========

منم دارم همین نسخه رو دانلود میکنم...!

13. 2 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

جواب دانلودها:

کاربران عزیز ، در پست هم ذکر شده که نسخه ریلودد نسخه پیشنهادی وبسایت دانلودها هستش. کسانی که تازه میخوان شروع به دانلود کنن، لطفا نسخه Reloaded رو دریافت کنن که هم فشرده سازی شده و هم کامل هستش و هیچ مشکلی نداره و نیازی به فیکس هم نداره.
    موفق باشید

===========

منم دارم همین نسخه رو دانلود میکنم...!
    دستت درد نکنه، این کندی اینترنتم مصیبتیه واقعا

15. این کاربر از hesamat87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •