تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 52 از 328 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

معمولا تو دوستی ها احساسات نقش پر رنگتری دار تا عقل

ما بعد از وابستگی چشممون رو به همه چیزی میبیندیمو و هدفمون فقط وصاله.

البته من خودم آشنایی قبل از ازدواج رو قبول دارم اما تو چارچوب معقولش.........یعنی زیر نظر خانواده ها و مشاوره ازدواج

این چیزی که الان تو جامعه مرسوم شده به نظرم اشتباهه.نمیشه بهش شناخت گقت.......معمولا تو دوستیهای اینچنینی صحبتهای روزمره و سطحی رد و بدل میشه......فکر نکنم کسی زیاد به اعتقادات دوست پسر و یا دوست دختر توجه داشته باشه.تو این دوران همه میخوان خموش بگذرونن و دل بدن و قلوه بگیرن و کمتر به این مسائل توجه میکنند

2. 4 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

بهتر از اینه که غرورش خورد بشه خیلی کم هستند مردایی که لیاقت و جنبه این مساله رو داشته باشند اگه دختر عقل داشته باشه میره میچسبه به موقعیت های خوبش
    البته این دوره زمونه این حرفا افسانه شده همه اینقدر به هم دروغ میگن که راست هیچکس معلوم نیست : )
    خیلی ببخشیدا ولی شما خیلی رویایی فکر میکنید
    افسانه شاهزاده رویاها با اسب سفیده !

4. این کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

ببخشین اینکه میگم دختره حواسش به غرورش باشه رویاییه؟

البته نظر شما متینه
    خیلی حق به جانب حرف میزنید که انگار دخترا تافته جدا بافته اند.
    نه اینطور نی درسته جنس نر خشن تلقی میشه اما دلیل بر این نی مرد غرور نداشته باشه یا مرد احساس نداشته باشه

6. 2 کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال بورس کاربر شماره ی یک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خوب تفلک اگه دختره عاشق پسره شد چیکار کنه؟ همینطور بشینه حسرت بخوره که هیچ وقت به عشقش نمی رسه؟
    بابا توروخدا ، ما اینقدر ادبیات غنی توی زمینه ی عشق داریم ، این سوالا دیگه واسه یه ایرانی نباید مطرح باشه ! اگه پسره قرار باشه به دختر علاقه مند بشه ، یه گوشه ی چشم هم دختره به پسره بکنه ، کار تمومه ، اما اگه پسره نخواد ازدواج کنه باهاش ، بره خواستگاری هم کنه دختره ، بازهم جواب نه هستش !
    البته برعکسش هم صادقه !

8. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض مربوط به گزینه ی " عدم اعتماد به جنس مخالف "!

خانوم های محترم دخترای قشنگ چه خوشمون بود چه بدمون بیاد این ی حقیقته. من ترجیح میدم همسرم قبل از اشنایی با من ی دوس دختر فابریک داشته باشه تا 60 تا دوست مثلا اجتماعی
    بله بهتره یه نفر قبل از شما قشنگ همه چیز رو کنترل کرده باشه و روابط پسر رو مدیریت کرده باشه ، اشتباهات ناشی از اطلاعات کم توی رابطه با اون اصلاح شده باشه و احتمالا بعد از یکی از همین اشتباهات یکی با طرز فکر شما که علاقه ی چندانی هم به سوژه نداره یا سوژه بهتر پیدا کرده همون رو بهانه میکنه و رابطه رو پایان میده چون خودش سرمایه گذاری احساسی نکرده و شما از راه میرسی و با این شکست عشقی عزیز ما رابطه برقرار میکنی ! اینجور نیست ؟ اگه نیست پس چطوریه ؟ خب چند تا حالت دیگه هم داره که میتونیم بررسی کنیم !
    1. پسره از دختره خوشش نیومده باشه و رابطه رو تموم کرده باشه ، که مطمئنم در این صورت قضیه خیط میشه و پسر متهم به بی تعهدی و بی وفایی و سست بودن توی رابطه و این حرفا!
    2. پسره آدم خیانتکاری بوده و دختره حق داشته ولش کنه ، که در این صورت بهتره شما هم باهاش رابطه برقرار نکنی چون خیانتکاره دیگه !!!
    3. هیچ اشتباهی از سوی دوطرف صورت نگرفته و آگاهی تمام به مسائل داشتن ، که در این صورت نوبت به شما نمیرسه ، با همون دختر خانم میرن محضر !!!
    این سیستمی که بعضی دخترا طراحی کردن قربانی میده ، اونم مطمئنا خودشون نیستند چون با سیستم آشنا هستند ، قربانی همچین سیستمی پسریه که عاشقه و خودش هم به دلیل عاشق بودن از مفهوم خیانت بیزاره ولی یه جا شک کردن های دختر خانم محقق ، متهم به بی تعهدی و بی بند و باریش میکنه و یه شکست درست حسابی توی رابطه ی اول عشقی که بیشترین سرمایه گذاری احساسی توش انجام میشه رو به پسره تحمیل میکنه و پسره هم بی خبر از کارکرد این سیستم خودش رو مقصر میدونه و شماتت میکنه و نتیجه اش میشه لیست وبلاگ های شخصی بلاگفا که اکثرشون برو بکس شکست عشقی خورده اند !
    اما مشکل این سیستم کجاست؟
    مشکل این سیستم عشق یکطرفه اینجاست که شاعر میگه " خواهان کسی باش که خواهان تو باشد" چون همچین کسی مثل خودت به خاطر سرمایه گذاری احساسی که کرده نمیاد و روی یه اشتباه کوچیک کارت قرمز بهت نشون بده !
    حرفام رو خطاب دخترا گفتم ، چون پسرا کم تر این کار رو میکنن ، نهایتا کاری کنن که شخص بفهمه نمیخوانش و اعتماد به نفسش رو از دست بده و بگه چیم خراب بود که اون یکی رو انتخاب کرد و به من پشت پا زد که اونم بارابطه ی بعدی که اون دختر خانم برقرار میکنه و تایید شدندش درست میشه !
    خیانت کردن هم پیش این سیستمه شرف داره ، چون کسی که خیانت میبینه ، گرچه عدم تایید شدگی داره و مشکل براش درست میشه ولی یه چیزیه که راحت میتونه درست بشه ، راحت میتونه یه جای دیگه تایید بشه ، ولی این که رهاش کنند و یه برچسب خیانتکاری هم روش بزنن (که در اکثر موارد آش نخورده و دهن سوخته است ) چیزیه که هیچ وقت درست نمیشه ، چون اینقدر سرمایه گذاری احساسی کرده که نمیتونه حق رو به خودش بده ، فکر میکنه طرف مقابل هم عین خودش بوده (زهی خیال باطل )!
    قربانی های همچین سیستمی نه فقط توی ایران بلکه خیلی جاها هستند ، اونهایی که توی یه نظر سنجی معلوم شد تا آخر عمر عشق اولشون یادشون نمیره (میگن یه کاری کنم تا آخر عمر یادت نره همینه هااااااااا)!
    نگین حرفاش به موضوع بی ربط بود ، چون اگه بالا رو نگاه کنید میبینید درصد بالایی هم گزینه ی" عدم اعتماد به جنس مخالف" رو علامت زدند ، که همونجور که گفتم ناشی از برابر نبودن دوکفه ی ترازوی سرمایه ی احساسیه ! ناشی از این که آدم میترسه روی اون شخص سرمایه گذاری کنه و بعد از یه رابطه بفهمه قربانی سیستم " عشق یکطرفه "شده !
    من با این سیستم مخالفم !چیزی که من باهاش موافقم ، روابط اجتماعی آزاد و سالم ، عشق دوطرفه و اعتماد متقابل بر مبنای عشق و احساس و اینه که توی کل زندگیت یه نفر بتونه عمق رابطه ی احساسی باهات رو تجربه کنه ! ( اکثر دخترها هوش احساسی یا همون عاطفه ی بیشتری نسبت به پسرها دارند چون از بچگی توی اون ها بیشتر پرورش داده میشه و باید نسبت به این مسائل حداقل به خاطر وظیفه ای که درقبال هوش بالای احساسیشون دارند نگاه باهوشتری به این مسائل داشته باشند ولی متاسفانه خودشون رو میزنن به اون راه چون به نفعشون نیست ! )

10. 2 کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض چرا دختر و پسرای ایرانی توی روابطشون بیشتر به احساسات اهمیت میدن !

معمولا تو دوستی ها احساسات نقش پر رنگتری دار تا عقل

ما بعد از وابستگی چشممون رو به همه چیزی میبیندیمو و هدفمون فقط وصاله.

البته من خودم آشنایی قبل از ازدواج رو قبول دارم اما تو چارچوب معقولش.........یعنی زیر نظر خانواده ها و مشاوره ازدواج

این چیزی که الان تو جامعه مرسوم شده به نظرم اشتباهه.نمیشه بهش شناخت گقت.......معمولا تو دوستیهای اینچنینی صحبتهای روزمره و سطحی رد و بدل میشه......فکر نکنم کسی زیاد به اعتقادات دوست پسر و یا دوست دختر توجه داشته باشه.تو این دوران همه میخوان خموش بگذرونن و دل بدن و قلوه بگیرن و کمتر به این مسائل توجه میکنند
    عقل رو باید توی روابطی که به مادیات می انجامه به کار برد ، توی جاهایی که مادیات مهمه ! پس نمیتونیم بگیم احساسی نباشین ولی چون توی رابطه ها طرفین فقط به ابراز جنبه های مثبت میپردازن و از پرداختن به جنبه های منفی خودداری میکنن باعث میشه شناخت محدودی پیدا کنن ! وابستگی هم اگه با دید باز باشه خیلی هم خوبه چون باعث بقای رابطه و محکم شدن بنیان خانواده میشه !
    به نظر من در اکثر مواقع زیر نظر خانواده و مشاوره و این حرفا رفتن هیچ تاثیری در سلامت و مناسب بودن روابط یه دختر با یه پسر توی ایران نداره ، چون اکثر اینایی که رابطه برقرار میکنن دنبال تخلیه ی احساساتشون هستند ، نه به دنبال ازدواج ، طنز ها خیلی مسائل عمیقی رو مطرح میکنند ، در رفتن پسرهااز طرح مسئله ی ازدواج موقع دوستی با یه دختر یکی از موضوعاتیه که بارها و بارها با طنز کردنش مواجه شدید ! این یعنی یه اکثر دخترها تو ایران با عنوان" آشنایی پیش از ازدواج" به رابطه نگاه میکنند ولی پسرها این رابطه رو " دوستی " میبینند ، این برمیگرده به این که این پسر آینده ی شغلی ، تحصیلی و درواقع هیچ تضمینی حتی برای آینده ی خودش نداره و از نگاهش به رابطه معلومه که قصد آماده کردن هیچ پیش زمینه ای رو هم نداره ، این میشه که رابطه ناقص میشه ، تقصیر پسرها هم نیست چون سه سال بعد از بلوغ یعنی تقریبا از هیجده سالگی ، بلوغ اجتماعی _عاطفیشون به سمت برقراری رابطه با جنس مخالف میکشوندشون( خیلی با کشش جنسی فرق داره ) ولی اونجوری که میدونین طبق آمار تا سن 27 سالگی شرایط ازدواج رو ندارندو ازدواج نمیکنن پس رو به یه رابطه ی دوستی با جنس مخالف میارن ، اینطور میشه که شما وقتی ازش سوال میکنی اگه دوست میخوای چرا با یه پسر دوست نمیشی ؟ هر دلیلی رو ممکنه برای فرق دوستی با پسر و دوستی با دختر بیاره به غیر از این که بگه با پسر نمیشه ازدواج کرد ! چون خودش هم زیاد از این نیازش خبر نداره فقط میدونه که یه فرقی هست ، بین این که با یه دختر حرف بزنه یا با یه پسر حرف بزنه !
    ولی وقتی همین پسرها شیش ، هفت ، هشت سال بزرگ میشن(بستگی داره که کی بلوغ اقتصادی پیدا کنند وبه دنبال اون استقلال اقتصادی پیدا کنند توی شیش ماه هم میشه ) و شرایط ازدواج پیدا میکنن ، دیدشون به اینجور روابط میشه "آشنایی برای ازدواج " ! خب شما یه نگاه به سن اکثر اینایی که رابطه برقرار میکنن بنداز ، ، میفهمی پشت سر این سطحی حرف زدن ها توی دوستیها و روابط ناقص ، اون جدول سن ازدواج که شما گذاشتی توی بحث خوابیده !

12. این کاربر از کاربر شماره ی یک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام من 24 سالمه خونه و شغل هم دارم و درآمدم خوبه. تا حالا 2 بار رفتیم خاستگاری بار اول موقع صحبت سر مهریه و مادیات شد منتظر موندم گفتن : 400 تا سکه و بعد کلی گفت و گوی فامیل ما با اونا اومدن سر 200 تا بعد به من گفتن قبول می کنی منم راحت گفتم بیشتر از 10 تا نمی تونم قبول کنم و در توانم نیست اگه موافقین خبر بدین حتی خانواده هم می گفت کی داده کی گرفته قبول نکردم . بار دوم هم همینطور شد اما فرداش زنگ زدن و قبول کردن ولی گفتن در عوض باید یک عروسی آن چنانی بگیری و همه جهیزیه رو خودت بخری و ... با اینکه می تونستم شرط ها شون رو عملی کنم ولی قبول نکردم گفتم ما رو به خیر و شما رو به سلامت.دوستان عزیز ما باید خودمون این رسوم احمقانه رو بشکنیم و خرد کنیم با عمل نه با حرف.
    100 هزار آفرین بر شما دوست عزیز البته من به شخصه به رسم و رسوم کاری ندارم و نظرشخصیم اینه که فردی که یه کم دور اندیش و منطقی توی ضمینه مهر کردن باشه (احتیاط شرط عقله) همین کاری که شما کردی رو میکنه تمام دارایی یک پسر (بدون احتساب پول پدر) در طول زندگیش مگه چه قدره که در آینده حتی با احتمال 1% با گرفتن مهر از طرف خانوم بره رو هوا ... پس ازدواج نکردن بهتره تا ازدواج کردن و قرار دادن مهر (همون که میگن کی داده کی گرفته)

لایک به کاری ک کردی.والا ما یه مدت با دختری بودیم اومدم بهش گفتم.من بیشتر 14 تا نمیتونم بدم اونم قبول کرد یه ماه بعدش گفت تو فامیل گفتم مهریه من کمتر سال تولدم نمیتونه باشه اگه باشه فامیل واسم دست میگیرن .....شما به من بگید دختری که این طرز فکرشه آیا میتونه زن زندگی باشه ....خلاصه تهش میرسیم به صحبت اون دوستمون که میگن جشم و هم چشمی زندگی رو ویران میکنه.
    من خودم بچه طلاقم اصلا هم دوست ندارم توی زندگیم شکست بخورم حتی اگر هم شده تا آخر عمرم ازدواج نکنم.
    خارج از اینکه زن زندگی باشه یا نه همچین اتفاقی برای دوست منم افتاده بود (قابل توجه آقایون محترم) و دختره به دوستم گفته بود من اصلا مهر نمیخوام ولی خانوادم قبول نمیکنه خوب اصلا یه رسم هستش چه جوری قبول کنند که بدون مهر ازدواج کنیم و مگه حالا من میخوام مهر از تو بگیرم و ... منم به دوستم پیشنهاد دادم برو بگو هر چند تا بخوای مهرت میکنم اما به همون مقدار تو خودت بدون اینکه خانواده متوجه بشند به من سفته بده تو که نمیخوای از من مهر بگیری منم که نمیخوام سفته های تو رواجرا بزارم پس میریم خونه بخت و خوشبخت میشیم و دختره هنگ کرده بود بعد از یک هفته هم کم کم به این نتیجه رسید که دوست من به دردش نمیخوره اگر قرار باشه معامله کنیم مشکلی نداره من خودم به شخصه 1000 تا سکه مهر میکنم اما سفته بدون مبلغ میگیرم (چون نرخ سکه تو سال های آینده مشخص نیستش که) بعدش به خوبی خوشی میریم خونه بخت و خوشبخت میشیم

الان دیگه یکم وضع بهتر شده خیلی ها مشاور و قبول کردن
    ازدواج چیز خوبیه به شرطی که ادم اول خودشو خوب بشناسه
    درسته یکی از دوستان برای مشکلش میخواست بره پیش مشاوره هر یک ربع 15000 تومان بود تازه سه سال پیش بنده خدا افسردگیش بیشتر شد گفتم بیا همون 15000 تومان رو بده به من خودم یک ساعت بهت مشاوره میدم در حده ....

طبیعت جنس مونث دلربایی و حیله هستش مرد موفق مردیه که بدونه چطور این حیله ها رو ضدش رو بکار ببره اینجوری میتونه موقعیت رو دست بگیره.
    کلا یه بازی هستش کسی که قواعد رو بدونه بهتر میتونه بازی کنه.
    آفرین عجب تشبیه قشنگی کردی (بازی)
    قاعده بازی اینه که الکی جو زده نشی و بتونی در مواقع ضروری احساست رو کنترل کنی کسی که نتونه کنترل احساسش رو دستش بگیره بازنده صد در صدی بازی هستش

در مورد اون عکس قلب و مغز هم که آقا حمید عکسش رو گذاشته بود برام خیلی جالب بود چون بارها برام پیش اومده بود که برعکس اون عکسه با عقل کنترل احساسم رو گرفتم تو دستم و بازی رو به نفع خودم یا تغییر دادم یا تموم کردم در انتها باختی تو کارم نبود .

14. 4 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهتر از اینه که غرورش خورد بشه خیلی کم هستند مردایی که لیاقت و جنبه این مساله رو داشته باشند اگه دختر عقل داشته باشه میره میچسبه به موقعیت های خوبش
    البته این دوره زمونه این حرفا افسانه شده همه اینقدر به هم دروغ میگن که راست هیچکس معلوم نیست : )
    بله منم دیدم دخترایی که ضربه خوردن و هم پسرهایی که از نه گفتن دختر یا خونوادش آسیب شدیدی دیدن.
    اما به هر حال وقتی پای عشق وسط باشه چطور میتونید دختری رو که عاشق یک پسر شده مجاب کنید که یکجا بشینه و حسرت بخوره. فکر می کنید این دردش کمتر از درد نه شنیدنه؟ نه یک لحظه هست اما انتظار با حسرت مدتی نا معلوم داره تمام ذهن و روان فرد رو درگیر می کنه. و اون رو از زندگی میندازه.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

به نظرتون خودمون و به اون راه نمیزنیم؟ بیرون این فاروم تو دنیای واقعی همه خوبند؟
    خانوم های محترم دخترای قشنگ چه خوشمون بود چه بدمون بیاد این ی حقیقته. من ترجیح میدم همسرم قبل از اشنایی با من ی دوس دختر فابریک داشته باشه تا 60 تا دوست مثلا اجتماعی

ممنون : )
    چرا بخوایم خودمون رو به اون راه بزنیم عزیز؟
    من کی گفتم توی جامعه ما همه خوبن؟؟!
    فکرمیکنید چرا من به گزینه عدم اعتماد به جنس مخالف رای دادم؟چون در وفادار موندن 90درصد اقایون شک دارم! این یعنی اینکه من میگم خیلی خوبن؟!
    من ایده ال ترین حالت ممکنه رو (که ممکنه خیلی کم پیدا بشه بیان کردم)
    شما ایده ال خودتو گفتی منم ایده ال خودمو
    نظرتون محترم
    نظرم محترم!

17. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

100 هزار آفرین بر شما دوست عزیز البته من به شخصه به رسم و رسوم کاری ندارم و نظرشخصیم اینه که فردی که یه کم دور اندیش و منطقی توی ضمینه مهر کردن باشه (احتیاط شرط عقله) همین کاری که شما کردی رو میکنه تمام دارایی یک پسر (بدون احتساب پول پدر) در طول زندگیش مگه چه قدره که در آینده حتی با احتمال 1% با گرفتن مهر از طرف خانوم بره رو هوا ... پس ازدواج نکردن بهتره تا ازدواج کردن و قرار دادن مهر (همون که میگن کی داده کی گرفته)

خارج از اینکه زن زندگی باشه یا نه همچین اتفاقی برای دوست منم افتاده بود (قابل توجه آقایون محترم) و دختره به دوستم گفته بود من اصلا مهر نمیخوام ولی خانوادم قبول نمیکنه خوب اصلا یه رسم هستش چه جوری قبول کنند که بدون مهر ازدواج کنیم و مگه حالا من میخوام مهر از تو بگیرم و ... منم به دوستم پیشنهاد دادم برو بگو هر چند تا بخوای مهرت میکنم اما به همون مقدار تو خودت بدون اینکه خانواده متوجه بشند به من سفته بده تو که نمیخوای از من مهر بگیری منم که نمیخوام سفته های تو رواجرا بزارم پس میریم خونه بخت و خوشبخت میشیم و دختره هنگ کرده بود بعد از یک هفته هم کم کم به این نتیجه رسید که دوست من به دردش نمیخوره اگر قرار باشه معامله کنیم مشکلی نداره من خودم به شخصه 1000 تا سکه مهر میکنم اما سفته بدون مبلغ میگیرم (چون نرخ سکه تو سال های آینده مشخص نیستش که) بعدش به خوبی خوشی میریم خونه بخت و خوشبخت میشیم

درسته یکی از دوستان برای مشکلش میخواست بره پیش مشاوره هر یک ربع 15000 تومان بود تازه سه سال پیش بنده خدا افسردگیش بیشتر شد گفتم بیا همون 15000 تومان رو بده به من خودم یک ساعت بهت مشاوره میدم در حده ....

آفرین عجب تشبیه قشنگی کردی (بازی)
    قاعده بازی اینه که الکی جو زده نشی و بتونی در مواقع ضروری احساست رو کنترل کنی کسی که نتونه کنترل احساسش رو دستش بگیره بازنده صد در صدی بازی هستش

در مورد اون عکس قلب و مغز هم که آقا حمید عکسش رو گذاشته بود برام خیلی جالب بود چون بارها برام پیش اومده بود که برعکس اون عکسه با عقل کنترل احساسم رو گرفتم تو دستم و بازی رو به نفع خودم یا تغییر دادم یا تموم کردم در انتها باختی تو کارم نبود .
    نگاه کنید تو رو خدا چه کارا که مردم نمیکنن! بعد هم برمیگردن میگن که خانواده دختر به دید معامله نگاه میکنن! سفته؟؟؟!!! تضمین؟ اجرا بگذاره یا نزاره؟
    واقعا ادم متاسف میشه خب دختره حق داشته که به دوستتون بگه بدردش نمیخوره! واقعا ناراحت کنندست این طرز برخورد

در مورد پاراگراف اخر حرفاتون بازم میگم بنظر من کسایی که خودشون رو زرنگ فرض میکنن در معرض ضرر بیشتری قرار دارند!

19. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •