تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 358 از 378 اولاول ... 258308348354355356357358359360361362368 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,571 به 3,580 از 3780

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوستانی که نسخه ی اصلی خریداری کردند ، آیا پس از اتمام داستان بازی ، Online Heist هایی که میده داستانی هستش یا بی ربطه ؟
    خیلی وقته تمومش کردیم حوصلمون سر رفت ...

------------------------------------------------

یه بار اومدیم Heist آخری یعنی the big score رو با هر دو آپشن رفتیم . نمی دونم چرا راکستار برای این مرحله حد وسط نذاشته ...
    آپشن 1 رو که بری ، رفقای ما تو یه روز خیلی معمولی میرن کلی طلا ور میدارن بدون سر و صدا در میرن ، آخرش دشمناشون زیر پل گیرشون میارن ، همرو میکشن با ماشین فرار میکنند ... اصلا حوصله آدم سر میره ...
    آپشن 2 رو که بری ، دقیقا عین فیلم هندی !!!! از خراب کردن دیوار گرفته تا انتقال طلاها با هلیکوپتر و پیاده کردن اونا رو قطار ، اصلا خودش فیلمیه واسه خودش ... اصلا فیلم هندی چیه فیلم هندی جلوش لنگ میندازه ...
    یک چیزیی تو همین مایه های هیست داستانی هست یکی از افراد میشه لیدر لستر واسه اون توضیح میده جریان چیه اون باید اپشن ها رو انتخاب کنه که مثلا فلانی فلان کار رو بکنه و...
    گستردگیش از داستانی بشدت بیشتر هست هر چند هفته هم اپدیت میده و یرسی مراحل جدید باز میکنه با یک گروه ایرانی بری و در حین کار ویس چت کنی خیلی با مزه هست
    هیست بخش انلاین هم بشدت سخت هست

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

فکر نکنم واسه هارد باشه به نظرم cpu من ضعیفه حالا اینکه اول بازی خوبه بعد 20 دقیقه نیم ساعت یه خرده فریم افت میکنه نمیدونم دلیلش چیه !
    این بازی برای اجرا در اخرین حالت کیفیتی نیاز به 10 گیگ رم داره.....دلیل لگ زدن اینه که رم پر شده و بازی اطلاعات اظافی رو روی هارد میریزه و اوا رو از اون جا میخونه......اپشن هایی که رم رو اشغال میکنند بیارید پایین

3. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

این بازی برای اجرا در اخرین حالت کیفیتی نیاز به 10 گیگ رم داره.....دلیل لگ زدن اینه که رم پر شده و بازی اطلاعات اظافی رو روی هارد میریزه و اوا رو از اون جا میخونه......اپشن هایی که رم رو اشغال میکنند بیارید پایین
    راک استار گفته 8 گیگ اونم برای ته کیفیت رو فول اچ دی ( 1080*1920 ) بعد من رو 1600*900 کم ببارم رم؟ حتی رم رو چک کردم و تهش 70 درصد پرشه که اونم نمی شد و 60 و خورده ای بود. راک استارم گفته 8 گیگ برا تهش رو فول اچ دی!!تازه من 2تا ماژول 4 گیگی دیگه مثل همینایی که الان رو pc هستن دارم که بنا به دلایلی بعضی وقتها درشون میارم ولی با اون ها هم که میشه 16 گیگ رم هم همین مشکل بود پس عیب از رم نیست!!

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

والا من که مشکلم با کاهش برخی تنظیماتی که از رم استفاده میکنند حل شد.تو فرومای دیگه هم امتحان کرده بودن رو فول اچ دی 8 گیگ رم کمه نهایت تنظیمات و 10 گیگ پیشنهاد داده بودن
    بعدشم شما نگاه نکن ویندوز میزنه 6 گیگ رم استفاده شده معنیش این نیست که 2 گیگ خالی داره.اون 2 گیگ شاید در اختیار گرافیک باشه.

6. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

والا من که مشکلم با کاهش برخی تنظیماتی که از رم استفاده میکنند حل شد.تو فرومای دیگه هم امتحان کرده بودن رو فول اچ دی 8 گیگ رم کمه نهایت تنظیمات و 10 گیگ پیشنهاد داده بودن
    بعدشم شما نگاه نکن ویندوز میزنه 6 گیگ رم استفاده شده معنیش این نیست که 2 گیگ خالی داره.اون 2 گیگ شاید در اختیار گرافیک باشه.
    من خودم تو یو..وب دیدم که رو فول اچ دی رو ته تنظیم ها با 8 بازی میکرد.من که رو ته نیستم و 1600*900 رزولوشن من هست و با ته یکم فاصله دارم ولی اگه از رمه پس چرا با 16 هم مشکل داره؟ الان 16 تا رو نصب کردم و بازم مشکل دارم.رم هم : G.SKILL RipJawsX Series DDR3 1600MHz 8GB CL7 هست که به صورت 2 تا 4گیگ هست و من 2تا از این 8 گیگ ها دارم که رو هم می شه 16 گیگ(4*4=16)
    ولی با 16 هم همین مشکل هست و حتی اگه من با 16 گیگ تو بازی جابه جا نشم و فقط از این سر کوچه برم اون ور که نیاز به لود جای جدیدی نداره ، باز این مشکل پیش می اد و لگ میزنه.
    شما مشکل با بارون ندارید؟موقع بارون زمین OK هست ولی کوه ها و ساختمون ها داغون هستن.تونستم یه عکس میزارم بببینید.
    ممنون
    منتظر جوابتون هستم

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

من خودم تو یو..وب دیدم که رو فول اچ دی رو ته تنظیم ها با 8 بازی میکرد.من که رو ته نیستم و 1600*900 رزولوشن من هست و با ته یکم فاصله دارم ولی اگه از رمه پس چرا با 16 هم مشکل داره؟ الان 16 تا رو نصب کردم و بازم مشکل دارم.رم هم : G.SKILL RipJawsX Series DDR3 1600MHz 8GB CL7 هست که به صورت 2 تا 4گیگ هست و من 2تا از این 8 گیگ ها دارم که رو هم می شه 16 گیگ(4*4=16)
    ولی با 16 هم همین مشکل هست و حتی اگه من با 16 گیگ تو بازی جابه جا نشم و فقط از این سر کوچه برم اون ور که نیاز به لود جای جدیدی نداره ، باز این مشکل پیش می اد و لگ میزنه.
    شما مشکل با بارون ندارید؟موقع بارون زمین OK هست ولی کوه ها و ساختمون ها داغون هستن.تونستم یه عکس میزارم بببینید.
    ممنون
    منتظر جوابتون هستم
    من هیچ مشکلی با بازی ندارم.
    شما برو تنظیمات virtual memory رو غیر فعال کن.ببین باز مشکل داری.
    در موردش تو نت سرچ کن راهنمایی میشی.
    چون بعضی وقتا virtual memory باعث مسایل اینچنین میشه.

داره خودمونی میشه infry09's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    inferno

پيش فرض

سلام دوستان
    من وقتی میخوام تو ماموریتی وارد ماشین بشم یهو بازی کرش میکنه و میاد بیرون
    تو بازی عادی خوبه فقط تو ماموریت اینجوری میشه
    هم با مایکل و هم با فرانکلین
    کسی این مشکل رو داشت ؟ راه حلی داره ؟
    Last edited by infry09; 10-08-2015 at 15:45.

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان
    دوست عزیز این مشکل مربوط به نسخه بازیتونه و فکر کنم هنوز که هنوز رفع نشده

تنها کاری که درباره حل این مشکل هست اینه که 3 بار خودتونو بکشین بعد skip بزنین تا ار این مرحله ردشه

11. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    کرک ریلود نصب کن کرش نداره

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

13. 3 کاربر از meysambs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

یه کشف جدید در مورد بازی:
    شما میتونید پشت چراغ قرمز وایسید و ترمز رو بگیرید(اسپیس) و گاز بدید. اگه راننده ماشین کناریتون آدمش باشه و ماشینش سریع باشه ، باهاتون مسابقه میده البته هیچ چیزی نمی نویسه که مسابقه هست. اگه هم ماشین کناریتون یواش تر شما باشه و راننده اون امیدی به جلوزدن از شما نداشته باشه ، ممکنه بیاد دعوا و از ماشین بکشتتون زیر و بزنتتون

بهتره ماشین خوب سوار شید و تو شب این کار رو کنید چون احتمال موفقیتش و قبول کردن مسابقه توسط راننده دیگه تو شب خییلی بیشتره. حتی شخصیتی که باهاش هستید و لباساش هم تاثیر داره!!!!!!!!!!!
    کسی تست کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •