تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 720 اولاول ... 44450515253545556575864104154554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از نمایندگی ارزون تر میدهد.

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

3,700,000 اینچ 50 در نمایندگی. اما معلوم نیست با چند عینک
    نمایندگی برای فروش آورده یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به نام الله

امشب جمهوری بودم ... قیمتهای P42V20 حول و حوش 1،700 بود با گارانتی بانیان ... یک فروشگاه مرکزی پاناسونیک بود جنب ساختمون آلومینیوم که با گارانتی بانیان میداد 1،680 از 50 اینچش پرسیدم که فروشنده گفت هنوز نیومده اما صاحب مغازه از اون ته فروشگاه گفت اومده ! قیمت ؟ با کلی مکث و نگاه به برگه ها گفت 2،350 اما خواهش کرد قیمتش رو به همکارهاش نگیم. خلاصه خوب قیمتیه برای P50V20
    دوست عزیز، وقتی V10 قیمتش هنوز حدود 2.800 هست، چطور ممکنه V20 قیمتش 2.350 باشه؟!
    شاید طرف میخواسته بگه 3.250 ؟ چون من 10 روز پیش و جای دیگه ای قیمت 3.200 گرفته بودم.
    وگرنه بانیان الکترونیک یه دفعه ای واقعا مهربون شده!!!
    Last edited by armin100; 15-10-2010 at 00:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز، وقتی V10 قیمتش هنوز حدود 2.800 هست، چطور ممکنه V20 قیمتش 2.350 باشه؟!
    شاید طرف میخواسته بگه 3.250 ؟ چون من 10 روز پیش و جای دیگه ای قیمت 3.200 گرفته بودم.
    سلام
    من هم همینطور فکر می کنم
    ضمن اینکه در مشهد V10 قیمتش حدود 3.100 است و نمایندگیهای پانا در اختیار خانواده دستمالچی است که گرانتر از سایر شهرها عرضه می کنه !!!!!!
    مگه نباید در تمامی نمایندگیهای ایران قیمت یکسان باشه؟
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

نه، پاناسونیک مثل ال جی و سامسونگ و سونی حساب کتاب نداره، هر کی یه قیمتی می دهد.
    تازه پول حمل و نصب رو هم جدا می گیرند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به نام الله

ممکنه ... البته بنده مطمئنم که اشتباه نشنیدم اما شاید ایشون قیمت رو اشتباه گفته باشن ...
    فهمیدنش کاری نداره ! هر کس رفت جمهوری دوباره قیمت بگیره !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام بجه ها مي خوام يكv20بگيرم قيمتش 1/600به نظرتون قيمتش خوبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قیمت دبی هست
    Dh-8499 با گارنتی و حمل رایگان
    یعنی 2.400 یعنی اینجا باید چیزی حدود 2700 - 2800 بدن چ.ن تا یه ماه دیگه بانه 2400 میشه گیر آورد

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

امروز برای یکی از دوستان این پنل رو گرفتیم چندتا نکته متوجه شدم که دیدم شاید بد نباشه دوستان بدونن.
    V20R مدلی که ما گرفتیم صفحه محافظ داره خود پنل لایه ضد بازتاب بهتری نسبت به G10 و همه پلاسماهای پاناسونیک که من تا به حال دیدم داره ولی این لایه محافظ به نظر میاد کمی از این قابلیت برای مدلهای آسیایی کاسته باشه به هر حال به نظر من برای اتاقهایی با نور متعارف OK بود.
    دکور پنل در کل جالب هست به خصوص تو محیط خونه ظاهر نسبتا کلاسیکی داره من کمی نسبت به رنگش مشکل داشتم ولی در محیط خونه به شکل خیلی خوبی با سایر لوازم هماهنگ میشه.
    جنس بدنه پنل خوب هست و پنل هم کاملا خوب مونتاژ شده.
    روی مد داینامیک برایتنس خیلی بالایی داره که بیشتر تی وی های LCD رو برای آدم تدایی میکنه.
    حرارت کمتری نسبت به G10 داره.
    صدای فنهای دستگاه فقط تا زمانی که صدای پنل قطع هست و اتاق کاملا ساکت باشه شنیده میشه از این نظر فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.
    بازتولید سطح مشکی پنل خیلی عالی هست , جزو بهترینها و جزئیات زیادی رو هم تو نماهای تاریک نشون میده ( به جز مد داینامیک) که برای یه پلاسما نمیشه گفت تعجب آوره ولی جهش زیادی فکر نمیکنم از این نظر با نسل قبلی داشته باشه.
    سیستم محدود کننده برایتنس پنل نسبت به مدلهای قبلی جهش خوبی داشته و آستانه عملکردش بالا رفته و دیرتر وارد مدار میشه.
    اشباع رنگ بالاتری نسبت به مدل G10 داره و من فکر میکنم از این نظر میتونه کاملا راضی کننده باشه (برای علاقه مندان این نوع تصاویر) به خصوص وقتی فیلمهای HD نمایش میده کلی رنگای Oversaturate (بیش از حد اشباع) شده به بیننده تحویل میده که ممکنه برای بعضیا جالب باشه.
    روی مد سینما رنگهای کاملا طبیعی و شبیه به سالن سینما بازتولید میکنه فقط نکته ای که برای من تعجب آور بود این بود که گاما به جای 2.2 به طور پیش فرض روی 2.0 ست شده بود! که کمی عمق تصویرو کم میکنه (تا حدودی سلیقه ای هست البته).
    پنل صدای خیلی خوبی داره به خصوص روی سورسهای با کیفیت جزئیات صوتی بالایی قابل شنیدن هستن و وقتی سوراندهای پنل روشن میشن صدا هم کاملا سینمایی میشه فقط صدای Bass پنل کمی ضعیف هست که البته مشکل شایعی برای تی ویهای باریک محسوب میشه.
    ورودی کارت حافظه دستگاه هیچ فرمتیو به جز چندتا فرمت محدود و با ماده تبصره زیاد پخش نمیکنه !!! برای همین اصلا روش حساب باز نکنید.
    در کل بالانس قیمت و کیفیت به نظر من به نحو احسن تو این مدل رعایت شده.
    از پنل چندتا عکس انداختم که اگر فرصت شد آپلود میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

امروز برای یکی از دوستان این پنل رو گرفتیم چندتا نکته متوجه شدم که دیدم شاید بد نباشه دوستان بدونن.
    V20R مدلی که ما گرفتیم صفحه محافظ داره خود پنل لایه ضد بازتاب بهتری نسبت به G10 و همه پلاسماهای پاناسونیک که من تا به حال دیدم داره ولی این لایه محافظ به نظر میاد کمی از این قابلیت برای مدلهای آسیایی کاسته باشه به هر حال به نظر من برای اتاقهایی با نور متعارف OK بود.
    دکور پنل در کل جالب هست به خصوص تو محیط خونه ظاهر نسبتا کلاسیکی داره من کمی نسبت به رنگش مشکل داشتم ولی در محیط خونه به شکل خیلی خوبی با سایر لوازم هماهنگ میشه.
    جنس بدنه پنل خوب هست و پنل هم کاملا خوب مونتاژ شده.
    روی مد داینامیک برایتنس خیلی بالایی داره که بیشتر تی وی های LCD رو برای آدم تدایی میکنه.
    حرارت کمتری نسبت به G10 داره.
    صدای فنهای دستگاه فقط تا زمانی که صدای پنل قطع هست و اتاق کاملا ساکت باشه شنیده میشه از این نظر فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.
    بازتولید سطح مشکی پنل خیلی عالی هست , جزو بهترینها و جزئیات زیادی رو هم تو نماهای تاریک نشون میده ( به جز مد داینامیک) که برای یه پلاسما نمیشه گفت تعجب آوره ولی جهش زیادی فکر نمیکنم از این نظر با نسل قبلی داشته باشه.
    سیستم محدود کننده برایتنس پنل نسبت به مدلهای قبلی جهش خوبی داشته و آستانه عملکردش بالا رفته و دیرتر وارد مدار میشه.
    اشباع رنگ بالاتری نسبت به مدل G10 داره و من فکر میکنم از این نظر میتونه کاملا راضی کننده باشه (برای علاقه مندان این نوع تصاویر) به خصوص وقتی فیلمهای HD نمایش میده کلی رنگای Oversaturate (بیش از حد اشباع) شده به بیننده تحویل میده که ممکنه برای بعضیا جالب باشه.
    روی مد سینما رنگهای کاملا طبیعی و شبیه به سالن سینما بازتولید میکنه فقط نکته ای که برای من تعجب آور بود این بود که گاما به جای 2.2 به طور پیش فرض روی 2.0 ست شده بود! که کمی عمق تصویرو کم میکنه (تا حدودی سلیقه ای هست البته).
    پنل صدای خیلی خوبی داره به خصوص روی سورسهای با کیفیت جزئیات صوتی بالایی قابل شنیدن هستن و وقتی سوراندهای پنل روشن میشن صدا هم کاملا سینمایی میشه فقط صدای Bass پنل کمی ضعیف هست که البته مشکل شایعی برای تی ویهای باریک محسوب میشه.
    ورودی کارت حافظه دستگاه هیچ فرمتیو به جز چندتا فرمت محدود و با ماده تبصره زیاد پخش نمیکنه !!! برای همین اصلا روش حساب باز نکنید.
    در کل بالانس قیمت و کیفیت به نظر من به نحو احسن تو این مدل رعایت شده.
    از پنل چندتا عکس انداختم که اگر فرصت شد آپلود میکنم.
    سلام
    ضمن تشکر از نظرات ارزنده شما
    ولی من وقتی پانلهای پانا را با سامسونگ مقایسه می کنم به نظرم می رسه تصاویر سامسونگ خیلی روشنتر و شفافتر است و تلویزیونهای پاناسونیک کم نور و کدر هستند !!!
    در کل تصاویر ال ای دی سامسونگ بیشتر به دلم می شینه
    شاید اشتباه می کنم
    حالا موندم کدامشون را بگیرم

محیط منزل ما پر نور و روشن است چون در کل نور گیر ساختمان مناسب است
    از طرف دیگر من بیشتر برای بازی با XBOX و نگاه کردن به کانلهای ----- می خواهم تلویزیون بخرم
    شما بودید چکار می کردید
    بین 6960 سامسونگ و V20 کدامیک را انتخاب می کنید
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •