تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 720 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    بالاخره V20 من روز 5شنبه رسید . سالم و سلامت حتی همونطور که تو کاتالوگ نوشته شده بود عمودی حملش کردن تا تهران . شکل ظاهری و دکورش برخلاف اون چیزی که تو عکسا دیده میشه واقعا زیبا و خوشگله و به نظر من از VT20 خیلی خوشگلتره . از نظر کیفیت تصویری هم هر چی بگم کمه : مشکیه بسیار عمیق ( مثل مرکب ) ، فرقش با مشکیه یه فول ال ای دی اینه که جزئیات به طرز خارق العاده ای حفظ میشن شما تو تاریکیه مطلق شب میتونید برق دکمه سردست رو ببینید . کنتراست واقعا بینظیر : خدائیش من تا بحال یه همچین کنتراستی ندیده بودم به جز تو VT20 . سایزشم به نظر من خیلی خوبه چون شما تو مغازه وقتی 42 ها رو با 50 یا اینچهای بالاتر مقایسه میکنید به نظرتون کوچیک میاد ولی وقتی میاردیش خونه واقعا خودش رو نشون میده به نظر من اگه 50 گرفته بودم زیادی بزرگ بود .
    کیفیت صداش از یه ال ای دی خیلی بهتره ولی در مجموع عالی نیست .
    یه مطلب دیگه مدلش 42V20R هستش که اون R نمیدونم معنیش چیه هر کی میدونه به ما هم بگه . ضمنا تو تمام سایتها بلااستثنا نوشته شده که این پنل مد THX داره ولی من هرچی منوهای مختلفش رو گشتم و دفترچه ش رو خوندم همچین چیزی ندیدم دوستان اگه فکر میکنن تو منوی مخفی باید دنبالش بگردم راهنمایی کنن ضمنا دسترسی به منوی مخفی رو هم بلد نیستم .
    تو مد دینامیک و کنتراست100 به جرات میتونم بگم که از هر چی ال سی دی و ال ای دی دیدم براقتره و تو نور معمولیه خونه چشمو اذیت میکنه من فعلا از مد سینما با کنتراست 80 دارم ازش استفاده میکنم که به نظر من خیلی عالی جواب میده مخصوصا برای فیلم دیدن که نهایت لذته ضمن اینکه استاد بزرگم آقا مهدی عزیز هم گفتن تو 100 ساعت اول نباید از مد دینامیک استفاده کرد .
    اگه دوستان عزیزم سؤالی داشتن من در خدمتم . سؤالاتی رو هم که مطرح کردم اگه جواب بدین سپاسگزار میشم .
    سپاس
    Last edited by amirvania; 28-08-2010 at 07:30.

2. 11 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اولا خرید شما را تبریک میگم

مد THX در پلاسما های خاورمیانه حذف شده است

سه دیدگاه برای 100 ساعت اول عمر تلویزیون های پلاسما وجود دارد

1 - استفاده از تصاویر خاص تکرنگ ( Monochrome Slides ) برای روشن شدن یکنواخت تمام سلول های پلاسما

2- استفاده معمولی به همراه کاهش تمام کنترل ها زیر 50 درصد و عدم دیدن تصاویری که تمام صفحه را پر نمی کنند

3- استفاده معمولی بدون انجام کار خاص

با توجه به وجود منافع زیاد دو مورد اول و دوم بیشتر توصیه می شود

وجود R نشان دهنده موقعیت جغرافیایی می باشد مثلا مدلهای استرالیا
    TH-P42V20A
    و
    TH-P50V20A
    هستند.
    Last edited by zendar; 28-08-2010 at 10:55.

4. 7 کاربر از zendar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آخرین خبر از بانیان

پلاسما های پاناسونیک هفته آخر شهریور در نمایندگی ها توزیع می شود
    دلیل تاخیر در توزیع نوسان قیمت دلار و نامشخص بودن قیمت نهایی می باشد.

6. 4 کاربر از zendar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز مبارک باشه
    ممکنه یه چندتا عکس ازش بزاری مخصوصا با کانالهای داخلی خودمون
    یه سواله دیگه اینکه این قضیه ----t چی شد؟ داره یا نه؟

8. 3 کاربر از nesta1363 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 2.5.8.14.1.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

50 اینچ توی بانه نیومده هنوز ؟؟؟ اصلا میاد یا مثل پارسال کلا نمیاد؟؟؟؟ دوستانی که اطلاع دارن توضیح بدن.

10. 2 کاربر از 2.5.8.14.1.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام
    بالاخره V20 من روز 5شنبه رسید . سالم و سلامت حتی همونطور که تو کاتالوگ نوشته شده بود عمودی حملش کردن تا تهران . شکل ظاهری و دکورش برخلاف اون چیزی که تو عکسا دیده میشه واقعا زیبا و خوشگله و به نظر من از VT20 خیلی خوشگلتره . از نظر کیفیت تصویری هم هر چی بگم کمه : مشکیه بسیار عمیق ( مثل مرکب ) ، فرقش با مشکیه یه فول ال ای دی اینه که جزئیات به طرز خارق العاده ای حفظ میشن شما تو تاریکیه مطلق شب میتونید برق دکمه سردست رو ببینید . کنتراست واقعا بینظیر : خدائیش من تا بحال یه همچین کنتراستی ندیده بودم به جز تو VT20 . سایزشم به نظر من خیلی خوبه چون شما تو مغازه وقتی 42 ها رو با 50 یا اینچهای بالاتر مقایسه میکنید به نظرتون کوچیک میاد ولی وقتی میاردیش خونه واقعا خودش رو نشون میده به نظر من اگه 50 گرفته بودم زیادی بزرگ بود .
    کیفیت صداش از یه ال ای دی خیلی بهتره ولی در مجموع عالی نیست .
    یه مطلب دیگه مدلش 42V20R هستش که اون R نمیدونم معنیش چیه هر کی میدونه به ما هم بگه . ضمنا تو تمام سایتها بلااستثنا نوشته شده که این پنل مد THX داره ولی من هرچی منوهای مختلفش رو گشتم و دفترچه ش رو خوندم همچین چیزی ندیدم دوستان اگه فکر میکنن تو منوی مخفی باید دنبالش بگردم راهنمایی کنن ضمنا دسترسی به منوی مخفی رو هم بلد نیستم .
    تو مد دینامیک و کنتراست100 به جرات میتونم بگم که از هر چی ال سی دی و ال ای دی دیدم براقتره و تو نور معمولیه خونه چشمو اذیت میکنه من فعلا از مد سینما با کنتراست 80 دارم ازش استفاده میکنم که به نظر من خیلی عالی جواب میده مخصوصا برای فیلم دیدن که نهایت لذته ضمن اینکه استاد بزرگم آقا مهدی عزیز هم گفتن تو 100 ساعت اول نباید از مد دینامیک استفاده کرد .
    اگه دوستان عزیزم سؤالی داشتن من در خدمتم . سؤالاتی رو هم که مطرح کردم اگه جواب بدین سپاسگزار میشم .
    سپاس
    مد THX تو مدلهای آسیایی حذف شده ظاهرا به دلیل قیمت لایسنس و ... ولی میشه مد Professional رو طوری تنظیم کرد که به حالت THX نزدیک بشه (یا حتی به نظر بعضیا بهتر میشه) ولی کلا مد سینما میتونه جایگزین خوبی برای شبیه کردن تصویر پنل به پرده سینما باشه که اونم میشه جایگزین THX کرد.

12. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون از جواب شما دوست عزیزم آقا مهدی
    در رابطه با ----T این پنل من نتونستم چیزی ازش پیدا کنم و فعالش کنم اون فایل pdf هم که شما زحمت کشیده بودی از صفحه 30 به بعدش رو خوندم . حالا اگه به قول شما ایراد از ریجن کردن باشه چیکار باید بکنم .
    سؤال دومم اینه که بهترین تنظیمات تو حالت پروفشنال برای اینکه بتونم معادل حال THX رو داشته باشم رو لطفا بگید .

ممنون میشم اگه راهنمائیم کنی .
    سپاس
    Last edited by amirvania; 28-08-2010 at 13:48.

14. 2 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

ممنون از جواب شما دوست عزیزم آقا مهدی
    در رابطه با ----T این پنل من نتونستم چیزی ازش پیدا کنم و فعالش کنم اون فایل pdf هم که شما زحمت کشیده بودی از صفحه 30 به بعدش رو خوندم . حالا اگه به قول شما ایراد از ریجن کردن باشه چیکار باید بکنم .
    سؤال دومم اینه که بهترین تنظیمات تو حالت پروفشنال برای اینکه بتونم معادل حال THX رو داشته باشم رو لطفا بگید .

ممنون میشم اگه راهنمائیم کنی .
    سپاس
    اون pdf مربوط به مدلهای استرالیایی هست ولی تو سایت خاورمیانه ای پاناسونیک بود !! شما اول که تی ویو روشن کردین گزینه ای برای تنظیم منطقه نیومد؟ مثلا مثل عکس زیر:

اگر تونستید منوهای دستگاه رو یه نگاهی بندازین شاید بشه گزینه ای شبیه به این رو پیدا کرد در غیر اینصورت باید تو سرویس منوی پنل دنبالش بگردید.
    Last edited by *Alucard*; 28-08-2010 at 19:13.

16. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام میشه بفرمایید این v20 که بچه ها از بانه خریدن همون v20 اروپایی هست یا نه؟
    اگه نیست چه فرقی با مدل اروپایی داره؟ اخه v20 اروپایی با vt20 فقط توی 3d فرق دارن این v20اسیایی هم همینطوره؟

18. این کاربر از nesta1363 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام میشه بفرمایید این v20 که بچه ها از بانه خریدن همون v20 اروپایی هست یا نه؟
    اگه نیست چه فرقی با مدل اروپایی داره؟ اخه v20 اروپایی با vt20 فقط توی 3d فرق دارن این v20اسیایی هم همینطوره؟
    راجع به همه مناطق اروپا این مسئله صحت نداره بعضی مناطق اروپا هستن که V20 دقیقا همون VT20 هست منهای 3D ولی بعضی دیگه مناطق اروپا V20 رو در تصاویر دو بعدی پنلی بین VT20 و G20/25 میدونن.
    مدلهای آسیایی این پنل مشخصا بعضی قابلیتهای مدلهای اروپایی مثل فیلتر ضد انعکاس پیشرفته ندارن ولی گفته میشه از نظر بازتولید رنگ مشکی مثل مدلهای V20 اروپایی هستن به دلیل ساختار پیکسلهای یکسان و مدت زمانیکه طول میشکه تا پیکسلها روی حالت پیلوت قرار بگیرن ولی به هر حال تا یک مرجع معتبر تست نکنه نمیشه راجع به مدلهای آسیایی نظر داد.

20. 6 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •