تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: هنگ کردن ویندوز موقع نصب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض هنگ کردن ویندوز موقع نصب

سلام دوستان . یه مشکلی واسم پیش اومده امیدوارم که بتونم با راهنمایی های شما دوستان حلش کنم

من روی لپتاپم تازگیا ویندوز 8 نصب کرده بودم که امروز به مشکل خوردم باهاش و دیگه ویندوز بالا نیومد

از همین رو تصمیم به عوض کردن ویندوز گرفتم . تا حالا هم زمان نصب ویندوز به همچین مشکلی برخورد نکرده بودم

وقتی که میخوام ویندوز نصب کنم زمانی که پنجره Setup is Starting... باز میشه از همون موقع ویندوز هنگ میکنه و دیگه نصب جلو نمیره (چه ویندوز 7 چه 8) چندین نسخه رو هم امتحان کردم ولی فایده نداشته

حتی ویندوز لایو هم دانلود کردم و بوت کردم ولی بعد از لودینگ فایل ارور میده (یکی از دوستان گفته بود که مشکل احتمالا از هارد ـه برو و درایو c رو فرمت کنم)

حالا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

ممنون میشم اگر کسی بتونه تو این زمینه کمکم کنه

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان . یه مشکلی واسم پیش اومده امیدوارم که بتونم با راهنمایی های شما دوستان حلش کنم

من روی لپتاپم تازگیا ویندوز 8 نصب کرده بودم که امروز به مشکل خوردم باهاش و دیگه ویندوز بالا نیومد

از همین رو تصمیم به عوض کردن ویندوز گرفتم . تا حالا هم زمان نصب ویندوز به همچین مشکلی برخورد نکرده بودم

وقتی که میخوام ویندوز نصب کنم زمانی که پنجره Setup is Starting... باز میشه از همون موقع ویندوز هنگ میکنه و دیگه نصب جلو نمیره (چه ویندوز 7 چه 8) چندین نسخه رو هم امتحان کردم ولی فایده نداشته

حتی ویندوز لایو هم دانلود کردم و بوت کردم ولی بعد از لودینگ فایل ارور میده (یکی از دوستان گفته بود که مشکل احتمالا از هارد ـه برو و درایو c رو فرمت کنم)

حالا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

ممنون میشم اگر کسی بتونه تو این زمینه کمکم کنه
    خوب اینجور که شما گفتید احتمالا مشکل از هارد من پیشنهاد میکنم اول با یک نرم ازار تحت داس درایو سی رو کاملا فرمت کنید حالت کواک نباشه سپس دوباره اقدام به نصب ویندوز کنید ببینید چی میشه

3. این کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مشکلتون به احتمال زیادیا ازهارد یا که ازپاور که پاعث میشه برق به هارد کم برسه باعث هنگ سیستم میشه برای هارد البته قبلش باطری مادربورد دربیارین 3 دقیقه بعدش از نوع بزارین سرجاش بعد سیستم دیفالت کنید سیو کنید بیاین بیرون از نوع تست کنید اگر رفع نشد ابتدا کل اطلاعات خودتون به یک هارد دیگه بطورموقت انتقال بدین بعدش دیسک ویندوز 7 داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین به صفحه system recovery options برین اونجا گزینه command prompet انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق مراحل پایین برین

1: گزینه diskpart ابتدا تایپ کنید اینتر کنید

2: تو خط بعدی گزینه list disk بزنید اینتر کنید

3: تو این خط دستور select disk 1 بزنید بجای 1 هارد خودتون شما شمارش بزنید اگر 1 که 1 اگر 0 که 0 بزنید اینتر کنید

4: تو این خط دستور clean بزنید اینتر کنید

5: اینجا گزینه clean all وارد اینترکنید

6: خط آخرم دستور exit تایپ اینتر کنید بعدشم روی دکمه restart کلیک کنید سیستم که ریست شد بالا اومد از نوع هارد پارتیشن بندی کنید با یک برنامه پارتیشن منیجر یا که اگر بوت اکس پی دارین با بوت اکس پی

5. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

مشکلتون به احتمال زیادیا ازهارد یا که ازپاور که پاعث میشه برق به هارد کم برسه باعث هنگ سیستم میشه برای هارد البته قبلش باطری مادربورد دربیارین 3 دقیقه بعدش از نوع بزارین سرجاش بعد سیستم دیفالت کنید سیو کنید بیاین بیرون از نوع تست کنید اگر رفع نشد ابتدا کل اطلاعات خودتون به یک هارد دیگه بطورموقت انتقال بدین بعدش دیسک ویندوز 7 داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین به صفحه system recovery options برین اونجا گزینه command prompet انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق مراحل پایین برین

1: گزینه diskpart ابتدا تایپ کنید اینتر کنید

2: تو خط بعدی گزینه list disk بزنید اینتر کنید

3: تو این خط دستور select disk 1 بزنید بجای 1 هارد خودتون شما شمارش بزنید اگر 1 که 1 اگر 0 که 0 بزنید اینتر کنید

4: تو این خط دستور clean بزنید اینتر کنید

5: اینجا گزینه clean all وارد اینترکنید

6: خط آخرم دستور exit تایپ اینتر کنید بعدشم روی دکمه restart کلیک کنید سیستم که ریست شد بالا اومد از نوع هارد پارتیشن بندی کنید با یک برنامه پارتیشن منیجر یا که اگر بوت اکس پی دارین با بوت اکس پی
    خیلی ممنون از توضیحتون

فقط اینکه system recovery options کجاست ؟ بعدم اینکه دیسک ویندوز 7 لایو رو بزارم یا نسخه کاملشو ؟

چون لایو رو که میزارم بعد از لودینگ فایل ارور میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

آهان فهمیدم کجاس . قبلا امتحانش کرده بودم

اونو هم که میزنم باز هنگ میکنه و دیگه جلو نمیره

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آهان فهمیدم کجاس . قبلا امتحانش کرده بودم

اونو هم که میزنم باز هنگ میکنه و دیگه جلو نمیره
    دوست عزیز من پیشنهاد میکنم یک ویندوز دیگر (ترجیحا سون سرویس پک یک)رو کاملا دوباره نصب کنید و درایو سی رو قبلا با نرام افزارهای تحت داس مثل acrion partion manager فرمت کنید

9. این کاربر از ali2424 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کلا هاردت رو از اول پارتیشن بندی کن (با win 7 sp1) بعد تست کن اگه درست نشد هاردت مشکل داره
    در ضمن:
    مطمئنی dvd ویندوزت یا درایو dvd مشکل نداره؟؟

11. این کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگر میتونستم ویندوز نصب کنم که مشکلی نداشتم

با سرویس پک 1 هم امتحان کردم نشد . با ultimate هم کردم

تا همون مرحله میره و بعد گیر میکنه .

فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون ویندوز رو هم روی usb ریختم بازم نشد

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگر میتونستم ویندوز نصب کنم که مشکلی نداشتم

با سرویس پک 1 هم امتحان کردم نشد . با ultimate هم کردم

تا همون مرحله میره و بعد گیر میکنه .

فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون ویندوز رو هم روی usb ریختم بازم نشد
    من کی گفتم ویندوز نصب کن؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

منظورم از پارتیشن رو حذف کن بعد دوباره پارتیشن بندی کن تو موقع نصبه!!!!!!!!!!!!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •